Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Wiesz co Kig nie ma to jak poczciwe google:D Nie martw się jak bedziesz siedzieć w nocy to pomyśl, że gdzieś tam w Polsce ja też zakuwam po nocy;) O rany Anusssko a co to jest ta termodynamika;) Heh no co jestem noga z fizyki i z chemii:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahhaah mogl ja pozwac ze on jest ateista i ona go dyskrymninuje za jego poglady religijne ciekawe co wtedy...:-P no skoro Darek tak zareagowal to znaczy ze grzeczny chlopczyk ale smycz tak na wszelki wypadek nigdy nic nie wiedomo co za jakas lalusia moze wymyslec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ona jest niesamowita:) I cały czas nam opowiada o swoim mężu i jego perypetiach, że raz wyszedł z domu w dwóch innych butach..:O...ale mamy polewkę ale u niej trzeba sie ładnie uśmiechać i przytakiwać na wszystko wtedy sie zdaje;) A z tą smyczą to masz rację tak na wszelki wypadek...ale póki co cisza w koncu to takie małe niezobowiazujace piwko:D;) A u Ciebie Kig nie ma jakiś szalonych wykładowców? U nas jest jeszcze taki jeden co cały czas nam cytuje Kaczmarskiego i wysłuchujemy na zajęciach jego pieśni;) Ileż można...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo ja tam Kaczmarskliego lubie:-) ja mam faceta od professional writing ktory starsznie sie kreuje-wogole tutaj kazdy wykladowca musi miec jakas wydana ksiazke on wydal juz 18 z czego 2 to novele a reszta to o samochodach. I za kazdym r5azem jak naprzyklad uczy nas jak sie pisze scenariujesze do filmow to puszczea nam film jaki sam nakrecil o jakims fordzie i kaze zwracac uwage na slownictwo heh motoryzacja to raczej nikogo z nas nie interesuje ale co zrobic...ostatnio uczyl nas jak pisac relacje prasowa i narzucil nam ze na podstawie jego CV i steszczenia najnoweszej noweli musimy napisac taka reelacje i zamiscic w portfolio. Wszystko byloby ok (stawilabym ta cala motoryznacje)ale zaczelam sie smiac jak przeczytalam ze ona w wieku 19 lat byl juz dyrektore,23 redaktorem naczelnym itd. A jego nowela to ma wszystko zabojstwo sledztwo romans i narkot7ki w 320 stronach a akcja dzieje sie 5 krajach w tym w polsce:-) nie moglam po prstu napisac slowa ale siadlam wczoraj i napisalam wreszcie.... poza tym wykladowcy od komunikacji i mediow (jeszcze media z zeszlego semstru) sa porabani na punkcie MARKSA. Oni go uwielbiuaja ubostwiaja itd, najlepiej jak sie cokolwiek robi n zajecia to nalezy wspomniec marksa. W czasie naszej prezentacji nie wyrazili zadnego zainteresowania dopiero jak doszlam do technik jakich uzyto zeby przedstawic husseina i pokazalam p[ocz6towke i podkeslilam ze zostal on przedstawiony prawie jak stalin-dobry ojciec narodu itd sie ozywili bo stalin to juz prawie marks chociaz MARKS NIE MIAL NIC WSPOLNEGO Z ZSRR(jak ochrzanil kolezanke ktora na pytanie czy ktos mi moze powiedziec kto to byl marks powiedziala zaraz zaraz a czy on nie mial cos wspolnego z rosja? OBURZENIE I OBRAZA jak mogla sie AZ TAK POMYLIC hhhhhehehehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze niewiasty kochane ulatuje na zajecia po drodze jeszcze skocze po ksiazeczke buziaki trzymajcie sie cieplutko wracam tu jutro CMMMOOOKKKKKK dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kig widzę że u Ciebie też niezle mają w głowkach poprzestawiane:D Ale wiesz co z tym Marksem to nie tylko u Ciebie. U nas też on króluje na większośći wykładów obok Platona;):D No trzymaj sie tam cieplutko i jutro koniecznie do nas zajrzyj:) O rany mnie wyszło Huymada Farti Noys:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh kochane wy sobie tu gledzicie a ja musialam komp wlaczyc zeby zobaczyc coscie popisaly i mi smuto bo ja nei mam czau t uz zwami byc a tak bym chciala...:( ja popierdalam jak mala mroweczka az sie dymi za mna:D buzka slonca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja sie poplacze i zdoluje do konca ja nie wytrzymam bez niego ................;(;(;( dzisiaj bylismy w kinie Wszyscy Jestesmy Chrystusami film fantastycznie przygnebiajacy........michal jak zwykle stanal na wysokosci zadania kupil mi giga paczke popcornu:):):) coraz gorzej sie czuje przez te przymusowe rozstania on zreszta tez:(:(:( KIg dzieki za rdy przedmaturalne historia w tym roku nie jest taka trudna chyba skumali czcze ze polscy uczniowie nie maja mega mozgow:) Nalu ciesze sie razem z toba ztego kroku co poczynilas zrobisz furore w nowej bluzce;) help umieram z TESKNOTY :(:(:(:(( czesc brzoskwinko:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja sie poplacze i zdoluje do konca ja nie wytrzymam bez niego ................;(;(;( dzisiaj bylismy w kinie Wszyscy Jestesmy Chrystusami film fantastycznie przygnebiajacy........michal jak zwykle stanal na wysokosci zadania kupil mi giga paczke popcornu:):):) coraz gorzej sie czuje przez te przymusowe rozstania on zreszta tez:(:(:( KIg dzieki za rdy przedmaturalne historia w tym roku nie jest taka trudna chyba skumali czcze ze polscy uczniowie nie maja mega mozgow:) Nalu ciesze sie razem z toba ztego kroku co poczynilas zrobisz furore w nowej bluzce;) help umieram z TESKNOTY :(:(:(:(( czesc brzoskwinko:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos sie dzieje uh........z tym wysylaniem:) ale mozecie to przeczytac dwa razy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciiiii gabi nic sie nie martw to wszystko wam sie zwroci w przyszloci ja tez tak mialam a nawet gorzej bo moja mamuska byla nauczycielka angielskiego mojego Artura i on nie opsc ze musial ja prosic o pozwolenie zeby ze mna chodzic to ona caly czas jeczala o maturze on mogl przyjezdzac do mnie w niedziele z czego 2 godziny na 5 dostepnych mielismy lekcje angielskiego na ktorej ja sie wsciekalam bo najczesciej chcialam sie kochac Artur probowal sie skupic a matka juz wariowala. Jak tylko mamuska widziala nas w czasie tygodnia od razu byl wyklad ze matura bla bla wiec spotykalismy sie u nuiego w miescie gdzxie ja chodzilam do szkoly (on w moim miescie kolo mojej wioski chodzil do LO coz za zbieg okolicznosci) no i ja wtedy7 mialam eeee \'fakultety\':-P smieszne to bylo nie bede wspominac co sie dzialo jkak on w wakacje byl w warszawie a ja w poznaniu w pracy i w sumie widzielismy sie 3 razy w przeciagu 3,5 miesiaca:-P a tu sie tak zycie ulozylo ze odbilo nam z nawiazka w9iec kto wie moze pewnego dnia i Ty sie zdziwisz ze masz go czasem az za duzo (wiem wiem teraz w to nie wierzysz ale naprawde to sire moze zdarzycc) jednym slowem dziewuchy jestem jeszcze na chwile po wykladzie z dennisem(to ten co sie tak lansuje:-D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anussko glowa do gory mnie tez czeka dzi8s dllluuggga noc eh co zrobic pobodka o 5(kot wstaje do pracy musze go skopac z lozka bo inaczej sie nie wybudzi) a ze o 5 jest tak jasno ze juz spac nie moge wiec pojde pewnie o 7 biegac wczesniej jescze cos popisze portem wio na uniwerek praca znow uniwerek (spotkanie z kolezanka z grupy) milusio:-) proboje cie pocieszyc bo nie umiem sobie wyobrazic tego sleczenia nad fizyka bbbbrrrrr trzymaj sie slonce:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu kig fizyka to dla mnie czarna magia podziwiam cie 🌻 dzieki za pocieszenie mam nadzieje ze to co mowisz sie spelni bo ja wariuje zeczywiscie przeboje maialas z ta swoja mamuska :):):):):):):):):)):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nienawidze biegac po prostu nie moge sie zmusic...:) trenowalam przez pare miesiecy capoeire i teraz tesknie za nia bo kiedy z powrotem przeprowadzilam sie do domu musialam z mojego kochanego sporciku zrezygnowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, fajnie kig ze sie odezwalas :) naprawde cie podziwiam, masz tyle na glowie:) widze ze coraz czesciej sie pojawiaja u nas nowi goscie, witaj brzoskwinko, zostan z nami🌻 napisze cos potem, lece na wspolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie dzisiaj przełamałam i poszłam na rolki:DDojechałam do domu mojej kumpeli która mieszka nie daleko i padłam:) Eh...zero kondycji pomimo ćwiczeń:) Muszę iść jeszcze pobiegać;) Rumianku proszę Cię nie zapomnij maila z piosenką do mnie wysłać:) Gigusiu Kig bardzo mądrze napisała. Myślę , że kiedyś będzie Ci to wynagrodzone, zaraz po maturze za pewne:) I będzie cud miód i orzeszki:) Zresztą już tak jest z Twoich relacji więc cieszę się bardzo:)] Anussska słońce ja powinnam się uczyc a siedzę tutaj albo idę na dwór;) Nie mogę się zebrać:P Kig ale akcja z tą mamusią:D Ale teraz jest wszystko pięknie i cudnie:) Aha Anussska to porównanie z mrówką jest niezłe mimo wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co Was naprwde noewlno zostwic na chwilke trzba wam chyba zakazac korzystania z komputera bo ja poniej musze nadrabiac i mi sie wszytsko motka co i gdzie i ktora z was:P wiec jak sie pomyle to mam nadzieje ze zrozumiecie:) a wiec moje kochne widze ze wam sie wiedzie Nalus a Darek sie tak zachwoal bo tak Kig napisala moze chcial byc niedostepny aczkolwiek mysle ze zrobil to po to zeby niewyjsc na idiote i dupka ktory dal sie wykolowac dziewczynie < chodzi mi o to ze byl zazdrosny:P> Kig naprawde jestes gotna podziwu i chyba zaczne barc z ciebie i naszej Anusski przyklad, bo wy macie pelno energi w sobie i samorealizacji ja poporstu nieweim czy bym dala rade miec tyle zajec na glowie i czy wogfole potrafilabym sie przez caly rok zmobilizowac zeby sie uczyc do egazminow < ucze sie zawsze na ostatnia chwielke:P> .Wiecie co ja naprwde chce zmany w swoim zyciu che bys taka ja wy , pelna ambicji i wogole .Dziekuje ze tu jestecie bo ja mam przyklad do naslodowania zeby tak jeszcze ktos kopnol mnie mocno w tylek zebym niebyla taka naiwna i niebala sie mowic NIEEEEEEEEEEE , bo tego poprostu nieumiem jestem mocna ale tylko w myslach a jak przychodzi co do czego to koniec motam sie jak nieweim Dobra nagdalam sie ale chyba bylo mi to potrzebne:) dzieuje ze moge wam tak pomarudzic i ponarzekaz bo wiem ze wy mnie niewykorzystacie a nawet moze pomorzecie:P Rumianku ty moj kaochny ja tez bym chcila jakąs piosenke wiec jak mozesz to wyslij mi cos oki kochnie:) a jak tam wogole twoje samopoczucie ?? jesli niechce to tego wrcac to przepraszam ze pytam❤️ Brzoskwino witam cie :) 🌻 ale zostan z nami bo niektore to tylko przychodza i odchodza:(a szkoda bo my jestesmy wszystkie bardzo fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalus mam jakis problem z poczta znowu i nie umiem wyslac, maila z kate ryan dostala tylko anussska i owieczka, sprobuje potem:) beee objadam sie tez czekoladkami dzisiaj, nie umiem sie powstrzymac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi a co do ciebie to mysle ze Kig ma racje:) bo ja mam mojego kotka na codzien i wiesz czasmi jak on jedzie do gaqrzu albo cos to anwet mi to odppwiada bo ja moge wtedy zrobic i zaltwic duzo swoich spraw ja wiem ze to nijest zadne pocieszenie ale pamietak CO MA WISIEC NIEUTONIE:p tak ze kochnie trzymaj sie :) a my jestcie zawsze do twoje dyspozycji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko ja tez podziwiam Kig i Anussskę za to, że mają takie ambicje, dążą do celu i do tego wszystkiego są takie radosne:) Oczywiście radosne to my wszystkie jesteśmy!:) Owieczko ja sie dowiem wszystkiego nie teraz to w swoim czasie:) Ale wiecie co zaczynam sie denerwować , ze cos pójdzie nie tak, że coś zrobie nie tak i w ogole...eh,... Wiem Owieczko rozpisujemy się trochę ale my tu wszystkie jesteśmy tak zżyte już ze sobą🌻 Ostatnio nurtuje mnie pytanie gdzie ejst nasza Bombastyczna???I upadły anioł i PimP JuicY..ej wracajcie bo smutno nam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku nic sie nie stało:) Jak już sie bedzie dało jakoś wysłać to daj znać:)A ja też właśnie wcianm czekoladę:Pnie powinnam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumnaku niemartw sie mi tez pada caly czas gg :( wysłałam wma miela:) odbierzcie i tobie gigusia tez bo podalas to sobie zapisalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mnie też padło gg...a o necie to ejst bardzo długa historia pełna wyzwisk na dostawców i admina...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba jeste cos na serwerze bo ja tez niemam gg:P ale clae szczescie ze mamy siebie i mozemy sobie klachac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do odchudzania i wyzutow sumiena , to tez sobie obecialm ze schudne a poszlam dzisiaj na kebaba z moim kochnie:P ale co tam chodzimy cos zjesc na miasto raz na rok to se moglam co nie:P Gigusia a co to za sport o tak dziwnej nazwie napisz cos wiecej bo mnie zaintersowlas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko no ba! Teraz gg też mi już chodzi:) Rumianku nie denerwuj się słońce:) A mail jeszcze nie doszedł, może to ja mam coś z pocztą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×