Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

zeby mi sie zadna z was teras nie odezwala dobra??prosze dajcie mi ta pryzjemnosc niech sie cieze jak gupie dziecko:P jak tu ktora jest to ciiiihooo dopuki nie wejde na 40strone:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheheheheheheheheeeeeeeeeeeeeeeeeeeee jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii lolololollllllllllllllllllloooooooooooooooooooollllllllllllllllllllllllllllllll laf ałt lałd rolffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko spoznials sie slonce moje:p ale ja prosilam zebyscie siedzialy cihutko zebym to ja byla pierwsza:P przeciez takiej ulomnej istocie trzeba pomuc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhhhhhhhhhhhh............pokoiki u babci dopieszczone:):):):):)) anussska EMKA:):):) ale dzisiaj zaszalalm po sklepach kupilam sobie sztruksowa spodnice do kolan i czarna koszule :D:D:D:D ide na mature na czarno zeby pokazac moj zal i moja zalobe ze musze siedziec w tej zapizialej slai i pisac ten wiekszy sprawdzian:):)):) owieczko gratulacion;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam wam piosenke z mojej capoeiry to tylko namiastka tego co jest jeszcze lepsze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmmmmmmm slucham wlasnie sigur ros to ten zespol co wyslalam ostatnio wam piosenke oni maja niesamowita muzyke to muzyka lasu i elfow❤️🌻 owieczko jeszcze raz ci wyslalam mam nadzieje ze dojdzie :):):)) buziaki piekne \' kazda z nas jest piekna na pewno ja to wiem:):)):)):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole to masz Aniu fuksa z ta 40 strona ale mnie czeka 50,60 itd.:P haha zoabczymy czy mi wyjdzie:P a wogole moje kochnie kupilo mi dzisiaj od tak kolczyki naprwde zadko mu sie to zdarza :) wiecie jak sie ucieszylam:) Gabi dziekuje za pisoenke dostalm wlasnie sie sciag i zraz jej poslucham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podzielam twoje zdanie, magda m sie robi cos nudna, wlaczam sobie wlasnie dirty dancing, biore wino i bede sobie patrzec:) napisze cos potem jeszcze, bo teraz jakos nie mam wemy tworczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczka ejj mi sie tmagda m teras bardziej podoba od peirwszej czesci serio w tamtej w kolkoon do niej ona nie hcial i robila gupie fochy a teras??wojtek mabyc z mariola i czekam jak sie akcja rozinie a piotr ma zrozumiec ze byla zona to byla zzona i ma sie od niej oddciac zupelnie:)ehh rumianku a co tak winko pijesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie tez podoba, tylko wkurza mnie ta byla zona piotra...beee niech sie odczepi w koncu a winko tak bez okazjji, uwielbiam ten film dirty dancing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wasnie ty rumianku mialas lepiej:D a zona mnie ni wkurza tylko boje sie ze piotr zrozumie to zapozno..jak juz tam poedzie wroc i powie magdzie ze ona go wycyckala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruminaku cudowny film bedziesz ogldac:) hmm i jeszcze do tego winko hmm moge sobie tylko pomarzyc bo niemam ani tego filmu ani winka czekmy na wene po winku moze przyjedzie:) a tak wogole to co tam u ciebie słychac bo malo ostanoi piszesz?? dzieje sie cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos tak wyszlo ze malo pisze, u mnie wszystko ok, nudno jakos w moim zyciu ale to chyba dobrze no moze nie calkiem nudno, nie smiejcie sie ale widzialam ducha w sobote, sprzatalam kawiarnie i widzialam jakies male dzicko a potem mi spadla ramka na ziemie ze sciany..brrrr... fest sie wystraszylam , najlepsze jest to ze ta ramka tak po prostu sobie spadla, ten haczyk na ktorym wisi jest caly, nie ma ani jednej rysy...nie myslcie ze ja zwariowalam, mama mi powiedziala ze jak sie widzi dziecko to na szczescie, nie macie pojecia jakiego mialam schiza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co laski nieweim co mi jest wogole niemoge spac roznsi mnie wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr i jest mi goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO RUMIANKU TU NIEMA SIE Z CZEGO SMIAC A JAK SIE WIDZI DZIECKO TO NAPRWDE NA SZCZESCIE WIEC SIE ROZJERZYJ MOZE CZYCHA GDZIES ZA ROGIEM NA CIEBIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w domku sciezke dzwekowa do dirty dancing:) rumianku ja to bym padal z e strachu.... owieczko to wes se potancz i padniesz jak sczala:) ja lece slonca dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabi ja mam gdzeis plyte safri duo:) ale nie wiem gdzie.. i tez prosze o cos w rytmie tej pierwszej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki ja ide w slady anusski i ide do lzoka ale bede czytac gazete i sluchac nastrojowej muzyki to dobranoc moje kochane sPiJcIe DoBrZe I Do JuTrA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze jak sie rozmarzylam na tym filmie, uwielbiam go:D normalnie nie zasne znowu, nosi mnie, musze sie na jakas dyske wybrac i rozladowac :P spijcie slodko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBRY mile panie sprobuje wam wyslac jeszcze troche ale one mi sie straszne dlugo laduja na poczte ale jak bede miala czas to na pewno:):):):):):) ja zaraz ide do szkolki na ostatni polski w tym roku:):):):):):) uwielbiam polski:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry dobry Gabi ubueglas mnie z przywitanem:P bo to ja zawsze z rana witam wszystkich bo najwczesnij wstaje ale dzisiaj ci sie udalo wlasnie pije kawe ktora sie przylaczy:) Rumianku ja ci sie wcle niedziwie ze sie rozmarzylas przy takim film hhmmmm aż samemu sie marzy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:) Matko ale wczoraj miałam przygodę. Poszłyśmy z koleżanką odprowadzić naszą wspólną kumpelę na drugi koniec miasta. I prawie już pod jej blokiem dopadła nas gigantyczna burza. Dobrze , że miałyśmy parasolkę, ale coż z tego jak mogło nam w nią walnąć:P Udałyśmy sie więc na przystanek w oczekiwaniu na autobus do domu. Matko ale lało tak jakby się normalnie chmura oberwała.Byłyśmy całe przemoczone. Na przystanku siedziało dwóch chłopaków i tak we czwórkę czekaliśmy na zbawienie:) Az w końcu gruchocik podjechał. Wyszłyśmy przed przystanek a oni zaczęli do nas mówić powodzenia. Dopiero gdy zauważyli autobus zrobili takie dziwne miny i do nas o autobusik przyjechał...ale było śmiesznie:P I jakoś dotarłyśmy do domu, ale miałam niezły opieprz:PI oczywiście wyłączyli mi neta z powodu burzy...eh... Anussska gratuluję 40 strony:) Rumianku tez napiłabym sie winka:) Gigusiu piosenki doszły, sa sliczne:) Kig miśku nie martw się ja mam dzisiaj i jutro kolosy a na nie mało umiem idę ze ściągami:) Będzie dobrze:) A co do facetów od historii to ja tez miałam taki ewenement. Po pierwsze mało się mył. Za paznokciami to miał tyle brudu, że maskara. Wręcz odpychało. Do tego wszystkiego wiecznie nieuczesany, ubrany w sposób taki,że do brązowego garnituru miał czerwone albo żółte skarpetki:P I mówił bardzo powoli. Pewnego dnia wchodzi do sali i zaczyna śpiewać dziewczyny lubia brąz....tak powoli wyobrazcie sobie szok mojej klasy i wskazuje na swój garnitur...fuj! Eh...ale na historii to on się znał, to mu trzeba przyznac... Kiedyś napiszę Wam jeszcze inną historię z nim w roli głównej:) Rumianku ja mam czasami wrażenie, że słyszę w nocy kaszel u siebie w pokoju, ale może mi się to śni??? Gigusiu gratuluję udanych zakupów:) Anusssko kochanie przykro mi z powodu tej historii z Twoją przyjaciółką. Mam nadzieję, że mimo wszystko się ułoży🌻 Słońca jak dobrze, że jesteście:) Okej ja lecę na pociąg:):)Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko ja właśnie kończe kawusię:) więc wznieśmy toast kawowy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAlu biedactwo z tym wczorajszym to zeczywiscie mokra sprawa:):):):):):)):) MILEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×