Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Naluś to naprwde musialm smiesznie wygldac ale takli wiosenny deszczcyk to chyba nawet moze byc przyjemy co??:P ale mam nadzieje ze sie nieprzeziebilas i nam sie teraz nierozchorujesz ja zraz ide sprztac do mojej pracy bo trzeba przygowtac wszystko na otwarcie:) wiec nieweim kiedy wrcoe to cmok moje kochane bede pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko ale to ty zuzaczynsz te praktyki??czy jakas inna praca?aha barek letni pamietam:D nualus no to niezle z tym deszczem ale wiesz ja marze o takim cieplym deszczyku i moglaym chodzic mokra i smiac sie do mojego miska duzego:)a z przyjaciolka napewno nie bedzie dobrze ale nadal nie dopuszczam tej mysli do siebie :( gigusia wlsnie sluchamtej nowej piesni od cie:) milego dnia sloneczka u mnie pieknie i pewni popoludniu spotkam sie z moim pojde po niego do pracy i se wrocimy spacerkiem:)) rumianku a dzis co porabiasz??o ktorej zasnelas po tym filmie??:D kig buzka na dzien dobry bombastyczna tobie tez gdziekowliek jestes😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje słoneczka:D zasnelam po 1 w nocy, patrzalam do konca, normalnie jetsem zakochana w tym filmie, ogladam go juz 1000 raz, ale zawsze z tym samym zainteresowaniem, nie potrafie sie oderwac gigusiu dziekuje za maile, ale nie obraz sie ale muzyka elfow to nie dla mnie chyba, ja tam wole jak cos glosno spiewa i mozna sie poruszac:D cale przedpoludnie spedzilam na podworku dlatego rano sie nie odezwalam, musialam kwiatki posadzic i takie tam inne rzeczy porobic z mama, u mnietez sliczna pogoda, cieplutko.....w dodatku moja przyjaciolka dzisiaj do mnie przyjezdza i u mnie nocuje:) obejrzymy sobie razem dirty dancing po raz enty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martwcie sie jak sie dzisiaj juz nie odezwe!!! nie rozpisujcie sie za duzo zebym rano nie musiala 2 godziny czytac:P caluski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc GABI ANUSSKO dziekuje za maile-moze niezbyt tresciwe (Anusska) ale za do jakze roznorodne (Gabi-niestety nie mam sluchawek a nie chce przeszkadzac innym w bibliotece) mam nadzieje ze to byl poczatek..:P nalus niewiasto ty mi tu o cieplym deszczyku nie opowiadaj ja mam dosc chmur i kapania na glowe o parasolce mozna pomarzyc bo zadna nie wytrzyma na tym wietrze dluzej niz pol godziny (nawet polska od ruskow z targu...) Ale dzis mialam eee przyjemna noc- otoz napisalam plan rozwoju z jednego przedmiotu i polozylam sie spac kolo 1 w nocy. O 2;20 slysze alarm. NIE> Nie mamy pradu (w angli najczesciej jest tak ze w domu jest mala skrzynka na ktorej ma sie ekranik i tam ci sie wyswietla ile masz pieniedzuy na koncie na elektrycznosc i gaz idziesz do sklepu ladujesz karte wracasz i wkladasz do maszyny i ci odlicza do zera). Mysle sobie a jak jest zero to aristol pewnie wcisnie kredyt (mozna jechac do -pieciu funtow co stars=cza nawet na tydzien). Ale cos slysze ze dalej wyje i to wyjatkowo glosno i do tego cala ul;ica ciemna.Wywalilo prad w calej dzielnicy. I nie tylko moj dom wyl. Wszystkie wyly. Psy strzekaly. Ciemno jak w d... Boze tragedia. Zeszolam na dol, wszyscy juz tam byli (poza moim Kotem ktory nawet nic nie uslyszal jeszcze 9i smacznie sobie spal!i dobrze bo mial pobodke o 5) nic nie moglismy zrobic nawet tu nie ma czegos takiego jak pogotowie energetyczne wiec poszlismy do lozek(kot sie przebudzil z pytaniem co jest kazalam isc spac obrocil sie na drugi bok i lulu:-) )o 330 przestalo. Ale za to alarm antywlamaniowy zwariowal!trzeba bylo leciec na dol wpisywac kod bla bla. Cisza. Za 20 minut znowu cala dzielnica ciemna i od nowa Polska Ludowa!ludzie juz powylazili na ulice z latarkami i kubkami herbaty gadaja sobbie (jakby nie bylo wystarczajaco glosno!) ale kolo 4 znow wlaczyli (ale znow alarm przeciwwlamaniowy oszalam eeehhhh) mialam jednym zdaniem piekna noc!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z uczelni...jestem wkurzona bo babka dzisiaj dowaliła zdania z kosmosu na kolosie z angielskiego...mam nadzieję, ze jakoś zalicze obojętnie na co... Owieczko póki co się trzymam:) Nie bierze mnie nic, no może poza głupawka:P I musze byc zdrowa bo jutro...heh:):) Rumianku szkoda, że nic nie napiszesz, ale rozumiemy Cię słońce:) Anusssko to ja Ci życzę miłego spaceru:):) Rumianku a Tobie udanego wieczoru z przyjaciółką:) Gigusiu zaraz odbiorę maila i przesłucham sobie piosenki:) Owieczko to życzę Ci aby Ci sie miło pracowało:) Wybaczcie mi jeśli gadam coś bezsensu ale to stres:P:P Kig, Bombastyczna 🌻🌻 Oki ja zmykam na karaoke się odstresować:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Kig to rzeczywiście miałaś nocną przygodę...U mnie była całą noc burza i normalnie waliło i trzaskało niezle...ale z tym kotem jak piszesz to az mi sie uśmiech na twarzy pojawia:)Ale dziwne w tej Anglii to z tą skrzynką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten deszczyk to była ulewa jakich mało. A jaki zimny był brrr...aż sama zatęskniłam za takim ciepłym letnim deszczykiem:) Ale idzie maj a wtedy takie są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) ale mam sluchajcie ochote na ...bigos!!! aaaaa albo watrobke...obok mam tylko mineralke i czekolade ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhaha i 4 funty w portfelu do piatku buhahhaha ale zabawnie Kot nic juz nie ma i tez tylko czatuje na piatek. Do tefgo dzis sie dowiedzialam ze z nowej pracy dostaje w tym miesiacu tylko 160 funtow (mialam nadzieje na 200) a Kot sie dowiedzial ze 200zamiast 400 (myslal ze dostanie za 2 miesiace a tu sie okazalo ze za miesiac i do za ten miesiac dosatnie za misiac itd) eeeehhhh a tu jeszcze wyjazd do polski jeszcze bilety na lotnisko trzeba kupic prezent dla brata (23 urodzinki) ojojooojojoja tak chcialam kupic sobie spodnie buty i jakis krem zeby mnie troche opalil i znow chcialam na basen i taniec pochodzic ....tyle dobrego ze jeszcze poensja z hotelu bo tak to leze i kwicze:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie dzis przegladalam w lusterku i naszla mnie mysl:ALE JA JESTEM STARA. nie wiem zawsze bylam blada z podkrazonymi oczami (nereczki nereczki) ale jakos cera mi sie zmienia waga mi sie zmienia. No ja rozumiem ze to pewnie tez przez to ze biore tabletki anty ale jakos mi sie tak przykro zrobilo bo uswiadomilam sobie ze juz najwyzszy czas uzywac kremu nawilzajacego i choc odrobiny czegos do malowania...ehhhh gdzie te czasy ze malowalam sie tylko na koncerty baletowe....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kig kochanie jesteśmy w kwiecie wieku:) Nie martw się ja patrząc w lusterko też mam takie wrażenie:) I też mam podkrążone oczy, które no cóż trzeba jakoś zamaskowac... Oj ja jestem tutaj a sama zjadłabym bigosik...już ze Świąt nic nie zostało:P Hm cztery funty powiadasz...ja mam w portfelu w tej chwili 50 gr i póki co nie mam co liczyć na dofinansowanie jakiekolwiek od rodzinki bo już dosyć dostałam...ale zostaje jeszcze dziadek pójdę i pożyczę sobie od niego chociaż na małe piwko dzisiaj:P Wiem jestem okropna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a piwko to akurat w domu mam ,wina t6ez by sie znalazlo i nawet wiskacz....alle robota czeka ehh nie wolno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie miesnie \'cyckowe\'bola...robilam wczoraj pompki i teraz mam za swoje:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh ja też nie powinnam pić...doktor urolog powiedziałm że za dużo piwa nie moge pić z powodu nerek....kurde to jakiś paradoks przeciez piwo pomaga na nerki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany Kig naprawdę Cię podziwiam:) Jeszcze za pompki się wzięłaś:) ja tylko pojezdziłam na rowerku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej mi piwo na nerki naprawde pomaga!sikam jak wariatka ale przynajmniej juz nie na broazowo-zielono:-P i do tego woda zuber z krynicy smierdzi jak cholera ale dziala co robic...no wzielam sie za soiebie p[sia krew bo niestety obdarzylo mnie duzym biustem (70C) to trzeba o niego dbac nie? boze co ja plote...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh wrocilammm i nogi mi do dupy wchodza a przeszlam tylko pol mojego miasta z moim...eh ale on jes fajny..powiedzial zeodlozyl kjuz 10zl na nasze wakacjie:o no dobre i to...tez bym sobie kig tak popracowala ale niestety u nas to trzeba by bylo robic od 9 do 18 zeby bylo 600zl na miesiac:o no i po co mi to??wtedy t oclzowiek nie mogbysie uczyc:oa ja musze... fajowa noc mialas ale kochana jestes zes swemu kotu powiedziaa zeby spal:) a to bym pow szoruj ty sprawdzac co sie stalo:D heehe ah odliczam czas do wrzesnia mzoe nam sie uda juz byc razem??tak bym chciala bo poki co to sie mecze:( nalus to dzis tez idezs do Darka??eh ale nam jutro bedziesz opowiadala:D ale sprawozdanie cie czeka:) ruminaku to fajnie ze z twoja przyjaciola juz szytko okej[🌻 i milej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig ja nosze 75C i mam male...moze bardziej rozlazle niz twoje??heheh:Da kochaniutka ja do 20 mam 6mc i wtedy pomylse o jakis wspomagaczach do buzi ale wiesz zupelnie nie myslalam o tym co ty:D narazie mam krem do wrazliwej z apteki physiogela i nienarzekam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh no walasnioe tu jest tak ze sobie czlowiek f;laki wyprowa przez 32 godziny w tyg (wow juz ma m prawie caly etat!) za stawke minimalna kwota w poroiwnaniu np z mamuska wychodzi mi kosmiczna ale co z tego jak od razu polowa na same mieszkanie o zyciu nie wspominajac...:-( ale tak to wszedzie jest tylko wlasnie =kwoty jakie sie zarabia sa rozne no Anussko ja sie tak wlasnie przyjzalam i zdalam sobie sprawe jak nstaro wygladam-tzn wiem ze wygladam na 17 mowia mi ze nawet na 16 (to przez to ze brytyjki sa grube i brzytki nawet juz te 13 latki) ale czuje sie staro...tzn poczulam sie patrzac w lustro...tak dziwnie jakos..moze przesadzam...# Cycuszki C GORA!!!!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja tez mam taki rozmiar i chyba też zacznę ćwiczyć:) Anussska to miły dzionek miałaś:) Ale słodkie, że odłożył już 10 zł:):) Oj ja też byma chciała jechać do Anglii chociaż na wakacje...ale wszystko się okaże pod koniec czerwca.. kIg zacznę pić tę wodę co Ty chyba...ale piwka sobie nie odpuszczę:P Tak Anussska idę tam dzisiaj:D Wiem jestem stuknięta ale koleżanki mnie wyciągnęły, coż było robic:P Trzymajcie się moje drogie, już za Wami tęsknię;) Do wieczorak dość poznego albo do jutra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nala nie katuj sie Zuber pij od czasu do czasu(i tak bedzie ci pewnie trudno zdobyc) ale polecam musynianke albo kryniczanke bo maja naprwde duzo tego wszystkiego co powinny (co za bezsensowne zdanie) trzymaj sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszynianka jest dobra:) A ten Zuber czy jak jej tam pamietam coś , że dziadek mój pił...okej jakoś to się zobaczy...eh ja też piszę jakos tak bez sensu... Dobra mykam, Wy też sie tutaj cieplutko trzymajcie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze przed fiz bo kur** wpizdu zadan na jutro rano a jeszcze sie pozarlam ze swoim i nei moge sie skupic :( łożesz kurwa tez tak macie??co robicie??rany jak ja tego nie lubieee😭 jak mi zle jakaj sie mam kur** uczyc jak nei mgoe sie skupic tzn robic te pierdol**** zadania łożesz kurwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nie mam nawet gdzie pokrzycec a moj słownik jest bardzo ubogi i zazwyczaj kllne:o 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i na dodatek wpieprzylam 8paczkow od soboty:( 😠 😭 zle mi strasznie :( wiem ze ja tu mialam byc od optymizmu ale chce msiei klanc i nei wiem czy tu moge:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja mialam dzisiaj crazy dzien:D:D:D:D:D poszlam na jedna lekcje potem z miskiem przeszlam sie po wszystkich wydawnictwach i ksiegarniach w poszukiwaniu repetytoriow na mature DLA NIEGO:):):) o 13 zadzwonila moja kumpela i wyladowalismy u niej na dzialeczce super:):):)piweczko sloneczko i kielbaski w doborowym gronie moiej paczki klasowej :D:D:D:D rumianku no co ty ja sie nie obrazam kazdy lubi to co lubi:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
was naprwde niemozna zostwic na chwilke samych bo zraz mam kupe czytania Anusska kochnie nieprzejmuj sie ze tak klniesz ja tez nijestem swiata jestem dziewczyny tak zmaczona dzisiejszym sprztaniem a jutro powtorak ze niemam na nic sil ide do lozka niegniewajcie sie kochane do jutra buzka Nala zajebistej zabwy zycze cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOZE babki wlasnie przeczytalam wasze teksty dzisiejsze pamietajciie JESTESMY WSZYSTKIE PIEKNE 🌻🌻 Nalus baw sie dobrze Anussska klnij i krzycz w nieboglosy:):):)przy fizyce to ja bym chyba wyzwala wszystkich ze musze sie tego uczyc no i ta klotnia nie martw sie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×