Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oldusia

30parolatki starające się o druga dzidzie!!!!!

Polecane posty

Gość agula32
Nie wiem jak u was ale u mnie w chałupce czuć już Święta.Dzisiaj kupiłam bazie i powiesiłam na nich kolorowe jajeczka.W tygodniu umyję okna a w sobotę wyciągnę serwetki świąteczne i inne ozdoby.Co prawda to nie to samo co przed Wigilią ale zawsze coś.Ponoć dla Kościoła to właśnie Wielkanoc jest najważniejszym świętem.A wy?kiedy będziecie sie szykować i ozdabiać mieszkanko?Oj coś czuję po kościach że to będą nasze pierwsze święta spędzone we własnym gronie i we własnym domku,bo przeważnie co roku jeździliśmy do teściów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosną uśmiechnięta
mam 34 lata, dwie córcie w domu i...mam nadzieję, że nasze starania o trzecie dzieciatko zakończyly się sukcesem! tak sobie tu weszłam i się ciesze na wyrost i czytam wasze posty jeszcze tu zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula32
No wkońcu .Myślałam że tylko ja myślę o trzecim.Bo ktoś mógłby pomyśleć że jakaś powalona jestem że myślę o tym w dzisiejszych czasach.OLDUSIA!!!A gdzie ty się kobitko podziewasz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula32
wiosną uśmiechnieta-a w jakim wieku są twoje dzieci?I czy starałaś się o chłopca czy wszystko ci było jedno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oldusia
Jestem Aguś jestem Ja najczęściej piszę w pracy bo po już mam znacznie mniej czasu wracam do domu na 17 30 bo podrodze jeszcze muszę odebrać małą z przedszkola a potem to moja córka umila mi życie a gdy się zbliże do komputera to ona chce bajki oglądać właśnie wtedy w komputerku to tak w drodze wyja śnienia Ja również poczulam święta wczoraj wyciągnęłam kurczaczki dziś poszukam pisanek mąż kupił fajne świeczuszki takie małe króliczki ale mojej córce to one kojarzą się z urodzinami a nie świętami. Dziś brzydki dzień pada deszcz rano 5,5 stopnia brrr gdzie ta wiosna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
??????? co z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula32
Cz.No właśnie gdzie ta wiosna,u mnie co prawda deszczu nie ma ale brzydki i chłodny wiatr.Temperatura w cieniu prawie 9 stopni.Za niecałe trzy tygodnie już wyjeżdżam do sanatorium.Trochę się boję bo dawno nie jeżdziłam tak daleko pociągiem i w dodatku z dzieckiem.Co ja będę robić z nim przez tyle godzin w przedziale.A potem jeszcze z Krakowa czeka mnie wycieczka prawie 3-godzinna do celu.Muszę się zabezpieczyć w awiomarin bo nie wiem czy wytrwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
hej dziewczyny, ja postanowiłam sobie że jak teraz zaciążę to do ońca życia się nie będę zabezpieczać. Co Bóg mi da to przyjmę! A Wy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oldusia
to jedziesz do krakowa do sanatorium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oldusia
a ile masz dzieci Gosiaczek>? Bo ja myślę o trzecim a nie mam jeszcze drugiego i myślę ze jak urodzę drugie a jeszcze nie nie jestem nawet w ciąży to od razu chciałabym mieć trzecie tylko zastanawiam się jak to jest jak sie bedzie po dwoch cc to trzecie pewnie jest ryzykowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula32
Nie nie do Krakowa.Do Szczawnicy,ale z krakowa mam autobus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula32
gosiaczek76-trochę mnie zaskoczyłaś,a dlaczego piszesz że to co bóg da to będziesz mieć?Chciałabyś mieć 10-cioro dzieci/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula32
Skąd wiesz Oldusia że będziesz miała drugie cc?Ja pierwszą miałam cesarkę ale drugie urodziłam normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oldusia
Jestem wielki cykor w pierwszej ciąży miałam nadciśnienie i dziecko było duże a teraz dodatkowo wypada mi płatek zastawki więc myślę że nie będą ryzykować bardzo się boje naturalnego porodu bo pewnie po cc to nic łatwiej tak myślę chyba że się mylę pogoda tragiczna 1,8 stopnia znów się spóźniłam do pracy :( a moja mała po dwóch dniach w przedszkolu przyniosła katar juz nie mam siły co robić ona w ogóle się nie nadaje do przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula32
Ciesz się że to tylko katar.Mój non stop choruje tylko na anginy ropne.Męczę się już kilka lat.O jakim piszesz płatku zastawki?W sercu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oldusia
tak po poprzedniej ciąży ujawnił się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula32
Nie rozmawiałaś na ten temat z lekarzem?Może z punktu widzenia medycznego cc byłoby wskazane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula32
Ja dzisiaj umyłam część okien,wykorzystałam moment że dzieci nie ma w domu.A nie wiem jak będzie jutro bo dziś rano ten młodszy znów narzekał na gardło,a dopiero co wyleczył anginę i poszedł do przedszkola po półtora tygodniowej przetwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Hej Oldusia mam jedno ale mam nadzieję że to się niedługo zmieni. mam duże mieszkanie około 150 m wię może być jeszcze dwoje albo bliźniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula32
gosiaczek,bardzo cię proszę odpowiedz na moje pytranie bo jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oldusia
wlaśnie miałam telefon z przedszkola moja mala ma gorączkę już mam dość chyba zrezygnuje z przedszkola wezmę niańkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Agula32! napisałam tak bo tak myslę . A mam problem z jak na razie drugim zajściem w ciążę i a mam już 30 lat to chyba nie jest możliwe abym miała jeszcze 10 dzieci. A tak poza tym to przez NPR wydaje mi się pezz te 9 m-cy poznałam swoje ciało do tego stopnia aby wiedzieć kiedy mam współżyć aby zafasolkować. Problem w tym że jak już napisałam u mnie wszystkie symptomy owu obserwuję a jej nie ma. Chciałabym zaść w ciążę i potem zdać się na Stwórcę, nie liczyć nie mierzyć i kiedyś po prostu czekać na @ i mile się zaskoczyć że jej nie ma. Tak to widzę a co będzie na prawde nie wiem wiem że teraz bardzo czekam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula32
nie wiem-czy źle cię zrozumiałam?Napisałaś cytuję-jak teraz zaciążę to do końca życia nie będę się zabezpieczać.Więc pomyślałam tylko o jednym,że nawet jak kilka razy ci się uda zajść w ciążę to przyjmiesz to z radością.Rozumiem że znasz swoje ciało ale bywały już takie miłe niespodzianki u innych że można lekko się zdziwić.No dobra,a teraz mam pytanko;ile dni po @zaczynają się u ciebie dni płodne?Pytam bo ja planuję w tym miesiącu ale nie wiem czy zdążę przed wyjazdem.Mam cykle 24-25 dniowe,a w dniu wyjazdu będzie to 6 lub w najlepszym przypadku 7 dzień cyklu,czy mam jakieś szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Spokojnie .U mnie jest to 15,16,17 dzień cyklu z tego co mówią : Szyjka- miękka i otwarta śluz-lepki i przejrzysty. ale tak jak napisałam u mnie nie ma owu są tylko jej oznaki. Ale jak wszystko jest u ciebie ok to tez tak powinnaś meć bo masz takie same jeśli chodzi o długpść cykle co ja/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
A wracaąc do poprzedniego tematu to moja córka ma już 9 lat . Przez ten okres czasu owszem zabezpieczałam się lub nie ale nigdy nie brałam tabletek. Myślę że na tyle znam swoje ciało aby o tym śiwadomie decydować. Albo mi się tak tylko wydaje, zobaczymy. na razie mam kłopot z drugą ciążą a co dopiero mówić o następnych, :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula32
Ja też mam takie objawy ale u mnie na 15 dzień to już jest po.U mnie najwyższy poziom owulacji zaczyna się na 10 a kończy 13-14.I przeważnie dwa tygodnie później mam już .@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula32
Więc może owulację masz wcześniej niż myślisz a objawy później,dziwne by to było ale różne cuda na świecie się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Agula to masz książkowo . ja nie wiem jak u mnie jest na 100% bo miałam tylko jeden monitoring. teraz biorę CLO. dziesiaj 5 dzień a w sobote idę na USG na monitorinkg drugi i się okaże .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula32
Ja mam dwóch synów,a chciałabym córkę,ale z moich obserwacji wynika że śluz pojawia się w ósmym dniu cyklu a czasami w siódmym ale nie wiem czy się uda,to zależy kiedy dostanę@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula32
a potem to już nie będę ryzykować bo po trzech tygiodniach pobytu w górach wszystko może się rozregulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×