Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

dziewczyny :) a słyszałyście tą informację?????? Narodowy Fundusz Zdrowia informuje Panieze z powodu ptasiej grypy.. ze nie ma funduszu na leczenie!!!!! więc prose NIE BRAĆ PTASZKA DO BUZI:p buahahahahhahahahahahahahahah:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahahahahahha dobre Enigmus hahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To koledzy w pracy sie nudza ;-) Milutko jest na tym topiku, widze, ze dziewczyny duzo piszecie i dosc dobrze sie znacie. Mam nadzieje, ze tez uda mi sie Was dobrze poznac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno Ci się uda Aneczko.....Enigmuś jak tam po weekendzie w szkole? (ja znowu nie byłam przez choróbsko wrrrrrrrr)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka:) ja tez jestem tu nowa od bodajrze wrzesnia ale czuję sie wśród dziewczyn jakbym była od Iczęści topiku:) bo tu sa takie fajniutkie dziołszki:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana: fajnie:) pisałam ze byłam przy tablicy:P siedze zgodnie z Twoją sugestią w pierwszej ławce:P usmiecham sie od ucha do ucha i udaję ze jestem bardzo zainteresowana:)Boję sie troszkę prawa... ale napewno dam radę:) A Ty miałas prawo oknstyt??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Enigmuś nie miałam prawa konstytucyjnego ale czeka mnie prawo prasowe i miałam takie cudeńka jak logike i statystyke wrrrrrr na studiach humanistycznych coś okropnego ale jakoś poszło....a ty kochana na pewno sobie poradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no no, zauważyłam a tu nowa część oby ta część już V była dla Was najbardziej owocna, IV ruszyła tą zatwardziałą Asie więc piąta to na pewno ruszy Was wszystkie :) :) :) moc całusków dla Was no i do dzieła :D :D :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Sysiunia, jak dawno nie pisałaś, pewnie zajęta jesteś przy maleństwie....co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie narazie żegnam, kończe prace, odezwe się wieczorkiem z domciu papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki:) Słyszałam, że bociany tu zaglądają pierwsze tej wiosny;) dlatego chciałam tu wstąpić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć i narazie Princeska witam CIe, dobrze trafiłaś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, super się zaczęła ta część :-D Fajnie, ze macie humorki i niech tak zostanie, nawet jak te powalone @ będa nas nawiedzały jeszcze przez jakiś czas, to nic !!! To ich ostatnie podrygi !!!! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej!!! o jak bardzo mi się podobało zdanie Princeski \"Słyszałam, że bociany tu zaglądają pierwsze tej wiosny\" :-) dwajcie ptaszyska, dawajcie fasolki, bo jak nie, to Was jesienią za łapy przywiążemy do polskich kominów i nie polecicie sobie do ciepłych krajw, a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...to i ja się melduję 🌻 U mnie sporo zmian. Przede wszystkim nie pracuję - zwolniono mnie i nie wiem do tej pory za co. Nikt tak naprawde nie wie. Domyslam się,że za duzo wiem o tej firmie i jestem niewygodnym pracownikiem. Teraz odpoczywam i zajmuję się domem..hi hi Za długo nie mogę leniuchować i wiem,że powinnam zabrac się za szukanie pracy. W każdym razie u mnie wszystko OK. Śledze Was na bieżąco...teraz na komputerze u siostry. W miarę możliwości będę pisała. Pozdrawiam Was wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam kobietki IV część, żeby Was trochę poznać, bo jestem tu początkująca, ale chyba nie dam rady...tyle stron! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane🌻 już dziś wróciłam❤️ zdążyłam właśnie przeczytać wszystkie stronki, uffff zaskrobałyście jak nie wiem co :-)🌻musiałam tu zajrzeć pomimo zmęczenia:-) stęskniłam sie za Wami bardzo🌻 Estelka ❤️ma mam nadzieję, ze w kwietniu sie spotkamy na kawie:-) mam upatrzone miejsce :-)🌻 Ale 👄najbardziej mnie cieszy to, że jest nowy topik, taki wesolutki i z pewnością będzie szczęśliwy, ja trzymam za Was kciuki, za siebie również ale ja dopiero zaczynam od lipca lub sierpnia swoje staranka - narazie będę brać tabl. anty na odpoczynekno niestety sie nie udało, ale widoccznie tak musiąło być, dziwna to była @ ale test wyszedł negatywny a nie było sensu go powtarzać, narazie się odchudzam i dobrze mi to idzie, wyczekuję wiosny i relaksuję sie nie liczeniem który dziś dzień cyklu :-) co do wyjazdu,🌻 to prześlę parę zdjęć, jeśli ktoś chce to proszę o adresy email, nie wszystkie mam, mężuś zgrywa filmik więc potem też wyślę :-), było bardzo fajnie, choć mało mieliśmy słońca chyba zaledwie 4-5 dni, no ale i tak sie wybawiliśmy, teraz od jutra mnóstwo pracy, 🌻 taki wyjazd to świetna rzecz, pogadaliśmy z mężusiem o wszystkim- w saunie-polecam takie rozmowy :-) wiemy co już kiedy robić, najważniejsze, że mamy plany i będziemy skupiać sie na nich, wiemy też że w najblizszym roku posiadanie dziecka nie bardzo nam jest na rękę więc nie będzie 🌻z tym myślenia aż tyle, będziemy się wyprowadzać na jesieni i to jest najważniejsze by odciąć się od teściów i dobrze przygotować do dziecka, ❤️będziemy musieli zmienić samochód najpierw, ponieważ nawet nasz duży opel vectra nie wystarczy-skoro mamy psa, a dziecka i psa nie będziemy na jednym siedzeniu wozić, tak więc były poważne za i przeciw i jest póki co dobrze :-)🌻 będę ❤️tu z Wami do końca, będę trzymała kciuki za Was i za siebie, oczywiście jak mówiłam podotykałam sobie na szczęście kołyskę góralską, również z myślą o Was-zobaczycie na zdjęciach-aż dwoma rękoma🌻taka zachłanna jestem :-), narazie jestem padnięta, ale pełna nadzieji i siły na pracę i walkę :-) już wiosna niedługo :-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze uzupełnienei tabelki :-) TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.03.......34.......?...................19m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27......?.....................11 m-cy......? Emika.......-zawieszona,tabl.anty do lipca, sierpnia 2006..........15 m-cy...W-WA Golka26............?.........28..........?......................prawie 2 lata.......? Estella ...........05.03.........27.......prima aprilis...............17 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 27.02.........37..........?..................16m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Dioda30............?.......30-31..........?....................3 m-ce........? Silve26............08.03........30-?.......po 07.04........11 m-cy........? AnA 29............3.03........30............?...............7 m-cy........ Maklady .......03.02........29-34 ......03.03 ...........6 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa.............23.02......28.........22.03.........5 m-cy...Katowice beti78........08.02............28..........08.03.........14 m-cy..Zd-Wola zabajona....06.03.06........26...........31.03.06.....7 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01..........24 ........25.02............4 m-ce.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.......28-35.......8 m-cy...N. Targ buźka serdeczna 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Emiczko! jak miło, że z nowymi siłami, wypoczęta wróciłaś do Warszawy :-) i do nas :-) to w kwietniu jesteśmy umówione na kawkę :-) już sie cieszę na to spotkanie :-) a i gratuluję decyzji o przejścia na swoje, wreszcie odetniesz się od teściowej, ona Ci za często \"nerwy psuła\". A dokąd macie się zamiar przeprowadzić? Warszawa czy poza miasto? domek , mieszkanie? o ile oczywiście mogę spytać... I mam jeszce jedno pytanko, które baaardzo mnie nurtuje - po co Ci te tabletki? nie możecie odpuścić staranek, ale sie zwyczajnie niezabezpieczać? czy to jest jakieś zalecenie lekarza? ciekawi mnie to bardzo!! najważniejsze nie poddawać się, realizować swoje marzenia i czekać na cud , z pokorą :-) wiem - łatwo powiedzieć, trudniej wykonać :-( jakiego macie psiaka? cześć Syliwa! Strasznie przykro z tą Twoją pracą! to jest okropne - człowiek poświęca się dla firmy, a tu z dnia na dzień Cię zwalniają, bez słowa wyjaśnienia...zero szacunku dla drugiego człowieka....mam nadzieję, że coś fajnego znajdziesz, co nie będzie kolidowało z Twoją ciążą :-) bo o dzieciaczka staracie się nadal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princeska, zobaczysz parę tygodni i nasz poznasz :-) bez czytania poprzednich 4 części topiku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i ja się melduję na nowym bocianowym topiku :) Emiczka załącz tu zdjęcie tej góralskiej kołyski żebyśmy sobie wszystkie podotykały hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko, przeprowadzamy się do mieszkania w Warszawie, przez parę miesięcy - może pół roku na wynajem, a potem kredyt i na swoje, domek to jest w planach potem na stałe :-) tabletki anty. biorę i z zalecenia lekarza i z własnego pomysłu, ponieważ porozmawialiśmy z moją ginką że chcemy odpocząć jakby się nie udała inseminacja, psychicznie i żeby jajniczki też odpoczeły po tych wszystkich stymulacjach clo - ilość jajeczek tez jest ograniczona przecież, pani doktor z novum bardzo wyrozumiale do tego podeszła i sama tez powiedziała że często stosują takie praktyki wśród par które przychodza do novum, że podają paniom środki by odpoczeły głównie psychicznie, bo wtedy oszukujesz swoją główkę - bo wiesz że biorąc tabletki i tak nie zajdziesz, więc nie liczysz, czekasz itp. ja przynajmniej wiem, że dobrze mi to robi- poważnie, nie zastanawiam sie zupełnie nad swoim cyklem, czekam na lato i myślę o pracy, słońcu i mężusiu :-), wiem, że ten odpoczynek dobrze mi zrobi i wiem też, że gdybym nie brała tych tabl. anty to zaczełabym mierzyć temp. a może myśleć czy tym razem sie udało i w gruncie rzeczy nakręcać się a tak mam to z głowy, jeśli to nie pomoże to podejdziemy do in vitro jesienią lub w zimę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiko - to trzymam kciuki za powodznie Waszych decyzji - aby jajniczki odpoczęły, a w wakacje wydały plon :-) a dzielnicę Warszawy do zamieszkania wybraliście? i co z fotkami, bo się doczekać nie mogę :-) cześć Kruszynko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wróciłam :( Torbiel się zrobiła (tak jak myślałam) tylko miałą nadzieję że już pękla :( Dostałam lutenyl i czekam na @ Koniec smęcenia, to ma być wesoła częśc! Trochę sobie popłakałam i zaraz mi przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×