Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Dzień Dobry słyszałam że tu fasolki rozdają! Czy to prawda? Ja się zapisuję w takim razie w kolejkę, mam nadzieję że nie jestem daleko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti, ta kolejka ma tylko jeden rządek i wszystkie sa pierwsze :) Tyle, że dla każdej troszkę inny termin, ale ... spoko, jesteśmy w czołówce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też stanę w ogonku, mam tylko nadzieję, że ten miesiąc nam wystarczy.. w przeciwnym razie trzeba się zabierać za możliwości lekarzy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Asia, witaj Beti.....Amnesia to ja mocno trzymam kciuki za testowanie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki co mi radzicie: iść dzisiaj do ginki żeby się wreszcie uspokoić czy zrobić badania krwi i iść dopiero w środę bo już sama nie wiem co zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się w nowej części :) Niestety nie mogę dłużej pogadać bo jestem zawalona robotą. Buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki na Was zawsze można polegać, tak chyba zrobię, przynajmniej nie będę żyła w niepewności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 333
idź Beti i szybciutko nam pisz co CI powiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prxecież wiecie że ja byn niewytrzymała zeby się nie podzielić wieściami Ana i tajemnicza 3333 czy jakoś tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ja dopiero zaczynam starania. W ostatnim cyklu juz nie uwazalismy, a teraz jest 29 dzien, bola piersiatka, poza tym nic sie nie dzieje. Ja cykle mam bardzo rozne, od 25 do 34 dniowych mniej wiecej. Wiec nic jeszcze nie wiadomo. ale czuje w ledzwiach. ze ten topik szczesliwy dla nas bedzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko witamy Cię na szczęśliwej części piątej topiku na którym zamierzamy wszystkie po kolei obwieścić dobrą nowinę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :-D To i ja się odmeldowywuje - chociaz na bociana nie czekam. Hm.... na III cz. części ogłaszałam radosną wiadomość, na IV urodziłam - to ciekawe co mnie czeka przy V :-P Mam męża zakochanego w synku, który się napalił na drugiego bobaska to kto wie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie wesołe dziewczyny... super :) Ja mam wieści. Może niezbyt dobre, ale przynajmniej już wiemy o co chodzi. Mąż ma mocne zapalenie prostaty. Leczenie minimum 3 miesiące. Poszedł właśnie do urologa uzgodnić jak to leczyć. No cóż. Dobrze, że Was mam ;) Miłego dzionka!!! Idę poćwiczyć do klubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini kochana przytulam Cie mocno.....czas szybko leci mężuś się wyleczy i będziecie mogli działać, będzie dobrze !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aga. :) Granini- głowa do góry , najważniesze, że jest znana przyczyna. Zobaczysz- 3 mce szybko zlecą a wtedy............. mmmmm :) A czy musiał robić jakieś specjalne badania by to wykryli ? Beti- naktórą idziesz do gina? 333- kim jesteś tajemnicza nieznajoma? :D A Sabruś- co się z Tobą dzieje? Daj znać , bo się martwię.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 333
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapalenie prostaty można wyleczyć, mój mąż też się leczył ... i wyniki rzeczywiście się poprawiają :) a jeśli chodzi o wykrycie tego, u nas wystarczyło badanie przez urologa i wywiad, 🌼 dla Was dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini pomyśl tylko ze za 3 m-c będziecie mogli się starać pełną parą, zobaczysz szybko przeleci :) Aśku jadę po pracy czyli na ok 18:30-19 Aguś moze kolejna dobra nowina na piateczce? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze pieknie się zaczęła V część topiku :) Wesoło, w humorach i optymistycznych wiadomościach. gdyby Pedagog nie napisała sama, to ja bym podała jej przykład dla Granini. Granini - dobrze, że to nic gorszego, że to coś, co się leczy. Ważne, że przyczyna jest zidentyfikowana, leczenie i zobaczysz - wyniki będą lepsze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropo ptasiej grypy......:P:P:P:P wymyj ręce po kontakcie:P z ptakiem.......:P:P:P:P:P hihihihihiihih:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, Beti - chętnie teraz bym dziewczynkę sobie \"zrobiła\" ,ale najpierw to musze sie odchudzić co by przy następnej ciąży nie trzeba było specjalnego łożka na porodówke zamawiac - hi hi hi :-P Asia - kiedy będą nowe zdjatka ? Granini - to tylko 3 msc, a w czwartym niespodzianka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez o ptasiej grypie. Jak najlepiej sie jej ustrzec?- dobrze myc jajka i nie bawic sie ptakiem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka:) z tymi jajkami to sie zgodzę:) ale nie bawic sie ptakiem....?????? odpada:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×