Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

estella--> masz rację, tak na pewno Was poznam lepiej, a i nie mam sił tyle czytać. Dołączyłam do Was, ale ja starania zacznę za jakieś 3 miesiące, nic się nie stanie, jak zjawi się mała niespodzianka troszkę wcześniej, ale przestałam dopiero brać pigułki anty i chcę się troszkę przygotować. Teraz czekam na pierwszy @ i jakoś się doczekać nie mogę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Estelko :) Emika, a co na tą Waszą decyzję powiedzieli teściowie ? bo chyba się nie domyślają, że to dlatego chcecie się wyprowadzić, że Wam dokuczają. Monik, Podczytująca, Pedagog, a gdzie Wy jesteście ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princesko, oby Wam się bardzo szybko udało! Beti, ech, no cóż ja Ci mogę kochana napisać - przykro mi bardzo - jak długa jeszcze droga przed nami!!!! mam nadzieję, że wynagrodzona pięknym, różowym i pachnącym bobaskiem :-) nie płacz już - trzeba próbować walczyć dalej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, powiem Wam, że dobrze zrobiłyście z ta kolejną częśćią, która zaczyna się tak optymistycznie i wesoło, więc i później będzie tylko tak, a nawet i lepiej, weselej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko, ja mam termin @ na prima aprilis, więc jeszcze duuuużo czasu...na razie za przytulanki trzeba się brać :-) ale na razie mały \"pości\", bo mąz jutro idzie na badania nasienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie rozbawiłaś Estelko tym postem :) :) :) Jak Beti przeczyta Twój wpis to na pewno się uśmiechnie :) A może akurat na prima aprilis trafi się taki mały żarcik... fajnie by było czego Ci oczywiście z calego ❤️ życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas pokaże, ale oczywiście nie obraziłabym się jakby pierwszego kwietnia pojawiła się druga krecha i oczywiście to nie byłby żart :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja melduję się na nowym topiku!!!! Pozdrawiam Asie, Foli, Agę, Pedagog, estelkę, enigmę, zabajoną, Beti (ciebie przytulam mocno), Granini i nowe forumowiczki, Jak kogoś pominęłam to przepraszam. Własnie wróciłam od lekarza. Narazie nic nie było bo są tylko 2 pęcherzyki a największy ma dopiero 14 mm. Mam jechać na kolejny monitoring w środę. Ten mój profesor jest bardzo małomówny ale coś mi się z niego udało wydusić. Powiedział, że nie muszę się martwić nasieniem męża. Podobno nie jest najlepsze ale i nie najgorsze. Ale coś tam pod nosem powiedział, że jest maleńka torbiel i małe endometrium. Dziewczyny o co chodzi z tym endometrium? Help!!!! Estelka mam nadzieję, że badanie będzie ok. Napisz jak najprędzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zobaczycie, zanim będzie 100 strona tej części topiku, któraś z nas pochwali się II na teście. A może my wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAA Estelka już wiem. Badanie jutro. Ale tyle naskrobałyście, że myślałam, że to był dzień wczorajszy. Jutro czekam na wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ja na razie uciekam. cześć Iwonko :) z mojej małej wiedzy to endometrium czym grubsze tym lepiej dla zarodka, bo może się w nim zagnieździć jak w gąbce, a jak jest cienkie to nie ma się gdzie przyczepić. Dziewczyny dobrze mówię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka, ale Ty nie jesteś stymulowana? na endometrium ponoć jest dobre czerwone, wytrawne wino :-) a na nasionak męża mnóstwo specyfików, jak jutro uda nam się odebrać wyniki, to się okaże, czy te piguły cokolwiek pomagają.... jak pęcherzyk ma 14 mmm, a endometrium cienkie to owu może być jakoś pod koniec tygodnia, piątek może. Ale ja specjalistka nie jestem. Jak miałam monitoring, to mój pęcherzyk w piątek miał 19 mmm, w niedzielę wieczorem bolał, a we wtorek nie było już po nim śladu - więc pewnie dorósł do jakiś 21 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, dzięki dziewczynki. Brałam od 5-9 dc Clo. Mam nadzieję, że ten pęcherzyk się powiększy :) Ja mam długie cykle, dlatego pewnie jeszcze trochę mi się zejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki witam was i pozdrawiam.Chciałabym dolączyć do waszego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzielnicy jeszcze nie wybraliśmy choc już sporo się naoglądaliśmy gdzie zamieszkać, zobaczymy, z pewnością jesli hcodzi o kupno mieszkania to będzie nowe budownictwo. Kruszynka, teściom nic narazie nie mówimy, bo tylko by nam przeszkodzili w tym, oni lubią łapę na wszystkim trzymać i nie chcą byśmy się wyprowadzali bo oni by sie zanudzili, a tak teściowa od czasu do czasu zrobi awanturę i coś sie dzieje- ona ma potwornie nudne życie, a najbardziej lubi narzekać i chce by świat sie kręcił wokół niej zdjecia wysłałam ale chyba nie doszły do Was, chętnie bym wrzuciła na stronkę chociaż tą górlaską kołyskę, ale nie wiem jak :-( widzę że staranka pełną parą, tak trzymajcie dziewczyny👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika, polecam Bródno, naprawdę. Zielono, SPOKOJNIE, niedrogo i idealny dojazd wszędzie!!! Ja mieszkam tu od zawsze i jestem bardzo szcześliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie melduje, w nowej woisennej czesci jestem chora, jest juz troszke lepiej w sobote chcieli mnie polozyc do lekarza, ze wzgledu na wyskoka goraczke, mialam infekcje gornych drog oddechowych i goraczke ponad 38...ale jest juz ok tylko katar dokucza.......nie lezalam w szpitalu, lekarze stwierdzili ze to poczatek ciazy wiec wola abym polezala w domciu, bo tu mozna jeszcze cos gorszego złapac......ufffffff dobrze sie zaczeło teraz tylko fiku, miku i kreseczki sie posypia ja szalone nie nadazymy za Wami starajace sie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahah usmialam sie mialo byc polozyc do szpitala a nie do lekarza, przepraszam co sie dzieje z monik??????????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się okropnie nudzi :P Tomcio śpi a ja umieram z nudów z resztą nawet nic mi się nie chce robić :P dostałam dzisiaj @ a mój gin mi mówił że mogę jej nie mieć do 9 miesięcy jeśli karmie piersią jednak u mnie to genetyka moja mama też miała po miesiącu @ fakt faktem spoznila się 5 dni a ja tak bym chciała mieć @ z głowy przez ok pół roku ale niestety :( także teraz jakbym chciała być znowu w ciązy to mogłabym zaczynać staranka :D o nie ja się wstrzymam o dziewczynce pomyśle za kilka lat jak zapomnę o tym porodzie :D Dużo dużo buziaczków dla Was 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysia - z tego co pamiętam to Twój synek też rodził sie z rączka do góry. Też Ci było tak ciężko? Wyślij mi jak masz jakies zdjęcia Twoje i malucha bo ja nawet nie wiem jak wyglądacie :-( Ja też mam luz - przeważnie od 19-20 mały idzie spac i spi do rana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysia -właśnie sprawdziłam na stopce, że nasze maluchy dzielą dokładnie dwa miesiące ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś mój Tomcio rodził się normalnie i nie miałam żadnych problemów, zaraz Ci wyślę jego zdjęcie swojego nie mam ale będę mieć nie bawem to Ci podeślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba mi sie cos pomerdało z tymi porodami :-D Wyslij mi w takim razie ciążowe - dosyć sie naczytałam jaka byłas \"laskowata\" w ciazy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello:) Witam nowe dziewczyny:) i staruszki:P:P:P hihihihi:) sysia :) Aga:) beti 👄 emika 🌼 Mam nadzieje ze jak foli wróci to zaraz Nas zajrzy:) monik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! melduj sie!!!!!! iwonko:) endometrium powinno byc w miare duze ok 12-13mm boto jest ta błona sluzowa w kotrej potem osadza sie zarodek. Ale clo niestety działa na pęcherzyki ale ma tez ujemne skutki- czyli \"psuje\" endo. Są takie plastry ,naklejasz na tyłek i wzrasta endo.Ja je stosowałam i endo wzrastała ok 2-3mm dziennie A jak Twoj gin mało mowi to PYTAJ!!!!! w końcu klient Nasz pan:P:P:P:P Jak mi kiedys dentystka nie chiała zrobic tego co chciałam!!!! oczywiscie w gab prywatnym to jej powiedziałam: klient nasz pan-prosze robic!!!! troche pomruczała ale zrobiła co chciałam:):):) A co z elfikiem???? moniką 80,gonią .ber? halo halo a maklady?????? ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ dziewczyny wracajcie!! idę nynac bo padam po siłce papatki i do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×