Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

cześć, Witra, będzie dobrze a decyzja jest wasza i myślę, że słuszna skoro chcecie mieć dziecko. Trzymam kciuki, z tego co czytałam to ten zabieg nie jest mocno skomplikowany. Masz dzielnego męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Foliś! no wiesz 12.000, a Ty dopiero sie pokazałaś, wstyd ;-) jak tam zdrówko? Ana, ja tak oglądam, marze i planuję od półtora roku, ale nie mogę się powstrzymać aby nie oglądać łóżeczek, wózeczków, pościeli dla dzidzi :-) A dzidzia Sysi ma taką piękną pościel :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko możesz mi wysłać zdjęcie dzidzi Sysi? ja też właśnie jak jestem w jakimś markecie zawsze ogdam wszystko co dzla dzieciaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana:) no pewnie tak:) ale chyba w niedziele bo ja jutro mam zajecia w tym gimnazium obok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne wózeczki estellka, tylko jak dla mnie mało funkcjonalne rączki, no i wyglądają na ciężkie... ja wybrałam graco http://www.bobasmarket.pl/pages/product.php?PHPSESSID=f9f5e6d1408d7fe42fb396b14d9f28f6&product=spacerowe&page=4&item=4&menu=main Tylko inny kolor, bo w necie niestety ten czarny zawsze pokazują... Już mieliśmy go kupić, ale teraz wyszło to mieszkanie, więc się wstrzymujemy... A swoją drogą za dużo jest tego wszystkiego. Kiedyś były dwa modele, a teraz... Oczopląsu można dostać. Ze względu na estetykę wybrałabym oczywiście jakiś bardziej fikuśny wózeczek, większy itd... Ale kieruję się funkcjonalnością i przede wszystkim wagą, dlatego padło na AeroSport :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak Enigmuś ja o niedzieli myślałam, napisz w jakiej auli CIe szukac? wiem że ćwiczenia nie masz w głównym budynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
późno wstałam bo o 10.30 dawno tak nie pospałam, a czuję się już dobrze całkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze, że Ci choróbsko przeszło! :-) a jak tam \"objawy\"? wiem, że nie liczysz na bobaska, ale może coś obserwujesz innego u siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana mam w aulach G I D:) ANIU A TEN WOZECZEK TO JUZ Z GONDOLĄ CZY TAKI JAK NA OBRAZKU? FAJNY TYLKO CZY DLA NOWORODKA WYGODNY???? cześć foli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foliczku:) a czy Ty czujesz jakies skutki uboczne po clo???? bo ja jestem jakos strasznie spuchnięta i kolezanki mowia mi ze wody nabrałam:( kurcze .... dziwne to ... i nie wiem jaka jest przyczyna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estellka, ten wózek bardzo podobny do \"mojego\" :) enigma, to wózek bez gondolki. Uważam, że skoro maluch urodzi się czerwiec - lipiec, to z głębokiego wózka nie będę korzystać, a jak będzie zima i mrozy, to już będzie siedział, więc gondola też się nie przyda... Ten wózek to taka duża spacerówka, którą mozna rozłożyć całkiem na płasko i do tego jest podczepiany fotelik, w którym maluszkowi będzie wygodnie. Widziałam go \"na żywo\" i wydaje mi się, ze spełni wszystkie swoje funkcje. Oczywiście okaże się w praniu, ale narazie jestem na niego zdecydowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, nie czuję żadnych objawów i nawet się nie zastanawiam zbytnio na tym bo po raz pierwszy naprawdę nie robię sobie żadnej nadziei. Enigma, mi się po clo cera psuje, przesusza strasznie no i w nocy kiepsko śpię jak biorę tabletki. Poza tym mam napady gorąca i apetyt ogromny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, a to przetaczanie krwi jest niebezpieczne? jakby mało problemów mieli to jeszcze twój brat się rozchorował i pewnie nie może odwiedzać małej teraz,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odwiedza małej Foliku bo ledwo zyje i kuruje sie w domu, ma wysoką gorączke.....co do przetaczania to tez róznie niestety moze byc, ale jej niestety muszą przetaczć zeby wyzdrowiała....modlę sie cały czas o pomyślny koniec tego wszystkiego !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz dawno by jej przetoczyli krew ale cały czas ma stan podgorączkowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZETACZANIE KRWI , transfuzja zabieg leczniczy polegający na wprowadzeniu do układu krwionośnego biorcy krwi pobranej od dawcy, w celu uzupełnienia niedoboru krwi lub jej niektórych składników; w transfuzjach obok krwi pełnej stosuje się preparaty komórkowych elementów krwi, jak np. masę erytrocytarną, płytkową i leukocytarną, preparaty osocza i jego frakcje; najczęstszym wskazaniem do przetaczania krwi jest masywne krwawienie, niedokrwistość (krew pełna, masa erytrocytarna), małopłytkowość (masa płytkowa), hypoplazja linii białokrwinkowej szpiku (masa leukocytarna), niedobory osoczowych czynników krzepnięcia (osocze i jego frakcje). Nakgorsze jest to ze istnieje mozliwości odrzucenia krwi, ale mówie sobie ze bedzie dobrze !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, przeciez nie może być inaczej... Ja też miałam przetaczaną krew jako dziecko i zobacz, jaka ze mnie zdrowa kobitka wyrosła ;) Mała jest pod opieką lekarzy i napewno wiedzą, co należy robić, więc wszystko będzie dobrze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, musi być dobrze. i nie myśl inaczej. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny własnie dzwoniła szwagirka ze Jula dostała zpalenia oskrzeli i stan sie pogorszył !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi Ana :( Nie wiem co napisać, możemy się chyba tylko za nią modlić musi być dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA, BĘDZIE DOBRZE, MUSI... biedne maleństwo, ale lekarze jej pomogą, na pewno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O boze:( trzymam kciuki za małą Julcię i modlę sie aby wyzdrowiała!!!!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK PROSZĘ WAS O MODLITWE Z JULCIE !!!! ja lece teraz do szpitala odezwe sie później, dziękuje Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×