Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

pośle Wam zdjątka Julci to zobaczycie jaka jest kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Zabajonku dostaniesz drugi raz. :D Własnie wysłalam , te co miałam w pracy. :) Aniu- to tak jak u mnie. Ja zawsze lubiłam luźniejsze ciuchy i ten brzuszek się jeszcze aż tak nie wypycha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wszystkim!!! ufff, to dobrze, że Julce się poparwiło, ufff ale jak miło, że tak Was dużo dziś jest :-) ale Aga cos się ostatnio nie odzywa :-( Aga jak Pawełek? ćwiczenia pomagają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, a gdzie Twoja dzidzia, hihihi???? Iskierko, no, no, faktycznie ciąża Ci służy :) I chyba duża dzidzia sie szykuje ;) Brzusio rośnie, rośnie... Ale to dobrze... Odzywiaj się zdrowo bo to teraz Maluchowi potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnA dziekuję za zdjecia JUlci jest naprawde piekna i taka radosna... Asia nooooooooooooo superowo wygladaliscie......... Anka 25 ja poprosze o Twój brzusio....... faktycznie duza dzidzia sie chyba szykuje ;-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, Jula jest boska, a te oczy!!! dziecko z reklamy! piękna :-) ja też taką chcę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko będziesz taką mieć dziękuje Ci i Tobie iskierko za komplemety.....powiem nieskromnie że jest śliczna oczka ma wielkie jak pięć złotych, kocham ją nad życie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jest córeczka Twojej siostry czy brata, bo coś przeoczyłam fakt-te oczy potrafią czarować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana- od Ciebie jeszcze do mnie nic nie dotarło. buuu :( Ani Julka ani Gonia. :( Buziaczki i czekam. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu jak tylko dostane od Ciebie to odeśle bo nie mam twojego e-maila kochana, wysle Ci napewno Gonie i Julcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana- wysyłam Ci około 11.00 i jednoczesnie do Ani i Iskierki. Może niedługo dojdą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia doszły od Ciebie bardzo dziekuje....ślicznie wyglądałaś, a gdzie Twój brzuszek....naprawde pięknie.....wsyłałam Ci już Gonie i Julcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia nie wiem czy ktos Ci to juz mówił , ale podobni do siebie jestescie, oczywiscie ty i Twój Mąż SUPER ZDJECIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 RAZ jeszcze gratuluje dobrego wyboru!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajże do Was później dziewczyny, mam troche pracy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnA - maleńka jak malowanie :) Napatrzeć się nie można, taka śliczna :) Mam nadzieję, że moje bejbi będzie miało oczka po mamusi :) trochę się pochwalę, ale sama jako małe dziecko miałam wielgachne niebieskie gały (po tacie), zresztą teraz też sa takie same. Męża sobie na nie złapałam :p He he, zarcik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonka, Ty to \"skromniutka\" ;-) jesteś ;-) hihihi, to był oczywiście żarcik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem estellko, ale cóż ja poradzę, że moje gały to mój jedyny atut :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estelko - no reszty to juz nie mnie oceniać :p własnie zaparzyłam drugą kawę, bo padam na nocha 😠 i głowa pobolewa cosik - wiosenko, gdzies tyyy/!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsa-do góry
BO spadywujem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam, że naskrobałyście już kolejną stronkę conajmniej na tu pustki gdzie jesteście?.....apropo oczy Zabajonku zawsze chciałam mieć niebieskie oczy, marzyłam o tym ale cóż mam jakie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść dziewczyny!! Enigmaa śliczną masz córeczke... mam nadzieje że nie będzie zazdrosna w przyszłości o tą prawdziwą córeczke :-) no i niezła z Ciebie laska... Iskierko ciesze się że u Ciebie wszystko w porządku... też chciałabym już obserwować swój rosnący brzusio... ale jak już pisałam wcześniej jeszcze musze poczekać.... A u mnie po staremu... praca praca praca... właśnie mam dni płodne, wiem to bo po tych lekach mam kuupe śluzu i aż szkoda że nie możemy się starać... no ale mam nadzieje że co się odwlecze to nie uciecze... (czy jakoś tak ;-) Pozdrawiam papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę :) aby podziękować za zdjęcia Asieńki i Goni :) Asieńko zdjęcia extra, miałaś ładną sukienkę i włoski tak słodziutko upięte ;) MOJE OGROMNIASTE GRATULACJE 🌻 ❤️ 🌻 Goniu - bardzo ładne ujęcia jednym słowem zazdroszczę Ci takich fotek z brzuszkiem :P widać że mężuś się Oskarka doczekać nie może :D Mnóstwo buziaczków dla Was moje kochane :) :) :) 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde nie napisałam jednego, jutro powysyłam Wam zdjęcia Tomaszka bo w końcu kupiłam cyfrówkę i robie sesje zdjęciowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA I
TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05......Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05......Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.........03.11.05......Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła...Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Ola Monika80.......Wrocław........01.12.05......Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06......Urodziła.......Bartuś Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............? ..............? li_de ...........Toruń.............26.02.06.......16 kg......Filip.......107 cm olala............ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ........ Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06.......3kg.........?.........? Aga28..........Kutno.............27.03.06........?...........?..........? AlicjaY.........Warszawa.......11.04.06........8kg.......Piotruś....94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06.......?............?..........? Elff - ...........Łódź...............05.05.06.......?............?.........? Gonia78........Poznań...........19.05.06......7kg ........Oscar....96cm Paula24........Poznań............02.06.06......12,5kg.........Patryk....99,5cm furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 ........Trójmiasto........03.08.06 .......?...........?..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................03.03.......19.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.03.......34.......?...................19m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27......?.....................11 m-cy......? Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.03.........30..........?....................no i już 2 lata.......? Estella ...........05.03.........27.......prima aprilis...............17 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 27.02.........37..........?..................16m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Dioda30............?.......30-31..........?....................3 m-ce........? Silve26............08.03........30-?.......po 07.04........11 m-cy........? AnA 29............3.03........30............?...............7 m-cy........ Maklady .......03.02........29-34 ......03.03 ...........6 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa.............19.03......25.........12.04.........5 m-cy...Katowice beti78........08.02............28..........08.03.........14 m-cy..Zd-Wola zabajona....06.03.06........25...........30.03.06.....7 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01..........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.......28-35.......8 m-cy...N. Targ kkkkasia.........15.03...........28.........12.04........1,5roku ...W-wa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA III
TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26,5.....6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........859561 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............26......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....nie pamiętam maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×