Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Gość tabela I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, u mnie dzis wreszcie pojawiło się wiosenne ciepłe słoneczko, moze wreszcie stopi troche tego paskudnego śniegu.....ale tu pustki od wczoraj, halooooooo gdzie są wszystkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :-) heja!! u mnie też świeci, ale w nocy buł mróz że hej :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tak samo Estelko, w nocy wielki mróz a teraz słoneczko.....a ja chce już prawdziwą wiosne !!!!! witaj Estelko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️ DLA WSZYSTKICH NA SZCZEŚCIE ❤️❤️ .........................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tvn style leci program o lekach któe można stosować w ciąży - fajny program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej już, dobrze mi robi leniuchowanie w domu. Fajny słoń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja całkowicie zrezygnowałam z pracy, poprostu zwolniłam się , gdyz ostatnio pracowałam w perfumerii, i jak sie dowiedziałam że jestem w ciazy to przemyslałam ze nie zdrowe bedzie dla malenstwa, wdychanie tych permum itp.....siedzenie w domu dobrze mi robi, nie denerwuje sie , bo ja nerwus jestem .....:-p a Ty do kiedy na zwolnieniu???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiście praca w perfumerii nie jest dobra dla kobiety w ciąży. Ja jestem na zwolnieniu do piątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podchodziłam w zeszły wtorek ale bez szans bo wyniki męża kiepskie. szykuję się do in vitro w maju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo Iskierko takie to życie - jedni mają to, ini śmo, a jeszcze inni nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka tak bo pregnyl brałam w poniedziałek w zeszłym tygodniu to w środę rano owulacja + 14 dni to wypada na środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja naprawdę na nic nie liczę, nawet się nie nakręcam wcale, jestem realistką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to miłego snu Iskierko!!! no, Foli ja tym bardziej na nic już nie licze, na nic , a na nic i mąż mój nie podejmuje wogóle tematu in vitro :-( więc na razie, staram się o tym nie myśleć...czas pokaże jakie rozwiązanie przyniesie los :-) ale widzę, że mój mężuś kochany jest trochę podłamany, że robaczki takie słabe i nie raz mu się wymsknęło, że jest do niczego...głuptasek... a może rzeczywiście winę za kiepskie nasienie ponosi bakteria? ja dziś ide zrobic posiew, bo żeby się nie okazało, że wzajemnie się zarażamy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.....Warszawa.......22.05.05....Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05......Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05......Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.........03.11.05......Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła...Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Ola Monika80.......Wrocław...01.12.05......Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06......Urodziła.......Bartuś Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............? ..............? li_de ...........Toruń.............26.02.06.......16 kg......Filip....107 cm olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06.......3kg.........?.........? Aga28..........Kutno.............27.03.06........?...........?..........? AlicjaY........Warszawa.......11.04.06........8kg.......Piotruś....94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06.......10kg......Maja......97cm Elff - ...........Łódź...............05.05.06.......?............?.........? Gonia78........Poznań...........19.05.06......7kg ........Oscar....96cm Paula24........Poznań........02.06.06......12,5kg.....Patryk....99,5cm furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 ........Trójmiasto........03.08.06 .......?...........?..........? Hej Uaktualniam tabelkę, u nas potwierdziło sie że to córcia, ale co do imienia to jeszcze nie na 100% ale upre sie i już;) Coraz cięzej sie robi i meczę sie szybko, ale jeszcze tylko 5 tygodni i mała bedzie z nami:D, nie mogę sie doczekać. Muszę jeszcze tylko uzupełnić brakujące rzeczy z wyprawki i tylko czekanie zostało. Za wszystkie starające się trzymam kciuki i gratulacje dla tych ktore noszą już pod serduchem swoje maleństwa. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, a idziesz zrobić posiew do Novum? ja też chcę zrobić w kwietniu. A mówił ci lekarz że bakterie mogą wpływać na spermę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Róża, kawał czasu :) Fajnie, ze się odezwałaś no no córeczka, fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×