Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Zabajona, o hsg mogę ci napisać, ja mialam prywatnie. Zazwyczaj robi sie posiew żeby sie upewnić że wszystko ok, mój lekarz dał mi antybiotyk bo stwierdził, że posiew moze wszystkiego nie wykryć ale różnie robią. Przyjechałam do szpitala dostałam zastrzyk w tyłek domięśniowy - znieczulenie, położyłam się na stole, lekarz wprowadził wziernik, i pod ciśnieniem kontrast (podpisujesz zgodę na podanie kontrastu), i po chwili było po wszystkim, trwało to niecałe 10 minut i bolało trochę jak przy @, lekarz od razu powiedział, że jajowody są drożne, musiałam 30 minut poleżeć na wypadek uczulenia na kontrast i do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Foli :) Musisz się przyzwyczaić do nowej fryzurki. Jestem pewna, że wyglądasz super :) Własnie, ciekawa jestem jak mała bratanica Any ... Mam nadzieję,że coraz lepiej. Ana - jak znajdziesz chwilkę po zajęciach to daj znać ... Czytałam info w necie, że już więcej żołnierzy w tej jednostce (nie pamiętam gdzie) wylądowało w szpitalu z podejrzeniem sepsy. Teraz szukają przyczyny, co mogło ją wywołać ... cholera, co za paskudztwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki foli :) Mam nadzieję że i ja w tyłek zastrzyk dostanę, a ból @ to zniosę, kurde, nieraz po ścianach chodziłam, takie bóle miałam, więc chwilkę wytrzmam. Ja to pewnie będę musiała przenocować w szpitalu. Monik30 miała państwowo i dlatego chciałabym wiedziec jak to jest własnie NIEprywatnie. Cytologia wg lekarza jest dobra, miałam robioną w dóch miejscach, w poradni gdzie jeżdżę (w szpitalu wojewódzkim) i u sibie w poradni, wyszło tak samo, wg lekarza od niepł. jest OK i że mogę być poddana hsg. estelko - no własnie, termin @ przypada mi między 30 marca a 1 kwietnia. Im później tym lepiej dla mnie, bo cykl dłuższy, ale obstawiam, że to będzie 30-31 marca, bo owulacja była najprawdopodobniej 10 dnia cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, wygląda tak samo tylko leżysz w szpitalu potem i 1 dzień przed, ja też miałam w szpitalu tyle że zapłaciłam żeby nie leżeć :) A mój ból był o woele mniejszy niż przy @, ponoć mocniej boli jak jajowody są niedrożne. Ja byłam b. zdziwiona ze tak krótko to trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, mam nadzieję, że mężowi przedłużą umowę i bez problemu będziecie mogli wziąć kredyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Po pierwsze to mocno trzymam kciuki za Julcie i wierze że wszystko będzie w porządku... Ja właśnie wróciłam z uczelni i biore sie za mysie okienek :-) żeby wiosenne słoneczko częściej do mnie zaglądało ;-) tak sobie oglądałam meble na allegro bo planujemy remont mieszkania i patrzcie co znalazłam... ehhh http://www.allegro.pl/item93504683_piekne_meble_w_super_cenie_.html aż mi się łezka w oku zakręciła... najchętniej już bym je kupiła... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dzięki Foli, więc musze się nastawić na 3 dni leżenia, no cóż, trzeba to trzeba. JaChceFasolke - no faktycznie - śliczności, ja już sięńie mogę doczekać kiedy będę malowała pokój dla dzidzi, najprawdopodobniej będzie w ciepłym żółtym lub morelkowym kolorze, bo mebelki już mamy jasne, pozostanie tylko łózio dla bajbuska i cała ta otoczka. Ja tez chcę, wszystkie tu chcemy ... tyle, że póki co musimy być cierpliwe i trzymac się, trzymać ... i czekac, niestety ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety... Zabajonku a o jakim zabiegu mówisz? Zobaczysz że wszystko będzie dobrze... co to jest 3 dni leżenia jeśli ma się perspektywę 9 pięknycxh miesięcy i reszty życia.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, wyślę ci jutro moje zdjęcie w mojej nowej głupiej fryzurze to napewno ci humor poprawię bo wyglądam śmiesznie, moja siostra nie mogła się powstrzymać od śmiechu. Odechciało mi się aż iść na imprezę dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaChceFasolke - mówiłam o zabiegu sprawdzania drożności jajowodów, w skrócie HSG, Foliś - ja tez poproszę o fotkę, widziałam cię na poprzednich więc będe miała porównanie i powiem ci szczerze czy słusznie twoja siostra się śmiała :) (tinna77@o2.pl) Ja tam jestem przekonana, że wyglądasz super :) A na imprezkę idź i się baw. Ja dzisiaj wyprawiłam swojego męża samego, teraz mam samotny wieczór, ale czasem tak tez jest dobrze. Pewnie wróci nabombany jak dżinks, ale co tam. Ja z kolei staram się uważać, jakby co, choć tak naprawdę własnie przed chwilą wydudniłam ze smakiem po piwku z moją druhenką :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, przyślę jutro do ciebie też :) Ja tam jakoś nie lubię jak mój sam chodzi ale wiem że czasem to jest dobre. Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry! JA tam już na nogach i wyspana jestem :) ta zmiana czasu nic a nic na mnie nie wpłynęła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja! dobrze, że tu weszłam! Zabajonku, zapomniałam o zmianie czasu!! A tu już 11 .30 !!! A ja się wczoraj \"urąbałam\" winem, a co ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, no wysyłaj to zdjęcie :-) a ja dziś jadę do rodziców na obiadek. Zawsze mama mnie pyta co mam ochotę zjeść! I wybieram rzeczy, których sama nie robię ;-) będzie rosół z makaronem własnej roboty i kopytka z sosem pieczarkowym :-) tak mnie naszło :-) kopytek to już 100 lat nie jadłam!! zresztą rosołu też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czec kobitki Fajnie ze kogos tu zastalam :-) Co tam slychac (oczywiscie mam zaleglosci w czytaniu :D). My w tym tyg bylismy na usg i na wizycie. Wszystko w porzadku nic nie wskazuje na jakies nieprawidlowosci, synus odwrocony glówką w dół a nóżki ma pod prawym cycem mamusi, gdzie zresztą uwielbia mnie bombardować albo po żołądku albo po wątrobie :-) Na szczescie często mu sie to nie zdarza. Waży mój klocek już 2300 ale to podobno w normie. No i w ogóle z wizyty jestem bardzo zadowolona - szczególnie z usg. A efekt wizyty przesyłam Wam w mailu :-) Nie powiem co to jest - ale postaram sie wysłaś wszystkim które mam w adresach :-))))) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia74 Jak się pojawisz to miałabym do ciebie prośbę. Moja przyjaciółka która mieszka w Gdańsku poszukuje dobrego lekarza gina. Planuje ciążę i nie ma właściwie stałego lekarza a warto żeby już sobie kogoś znalazła. Czy ty, mieszkając w Trójmieście mogłabyś kogoś polecić ?? A może jeszcze inne kobitki coś by doradziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ ELFFICZKU! Miło zobaczyć Twoje zdjęcie, :-) a fotkia dzidzi super, alez wszysttko widać, całego buziaczka! extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, widać jak na dloni - sama jestem zdziwiona. Moja mama mówi, ze usta ma takie jak ja jak byłam mała :-) Ja nie wypowiadam się w kwestii podobieństwa. Wiadomo, ze nie dość ze obraz jest \"z wody\" to jeszcze moje dziecko \"stoi\" na głowie :D:D:D:D A moje zdjecie - żadna rewelacja - słoniątko i już - przytyłam już 19 kg ! najlepsze jest to że w ogóle jesc nie mogę i wmuszam w siebie z rozsądku a kilogramy lecą po 1 tygodniowo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo jest tu ktos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze DZiewczynki. Jaki tu spokój w weekend zapanował nono. Ana mam nadzieję że Julci się poprawiło, daj znać co i jak. Pozdrowionka dla wszystkich, u mnie po staremu, Sysiu dzięki za fotki Tomaszka ależ on słodziutki!! :) Foli ja też poproszę fotki z nową fryzurą no i pozostałe dziewuszki jak coś macie to poproszę. Ostatnio mało piszę bo w pracy nie mam czasu a wieczorem to cisza tu panuje zazwyczaj, mam nadzię ję ze wybaczycie :) Estelko ja też miewam coraz częściej smutne dni ale gaszę to w sobie ile się da bo inaczej to już bym chyba dawno zwariowała. Musimy się trzymać prawda? Elfiku ja też chcę zdjątka przyślij mi proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik - dzięki za zdjęcia - fajny dziubeczek na tym drugim zdjęciu :) A po Tobie nie widać tych 19 kg :) Serio, bardzo ładnie wyglądasz :) Jeszcze troszkę z tym slodkim ciezarem pochodzisz, a potem to będziesz lulać, bujać, przytulać, pchać wózeczek itp., wszystko będzie \"lżejsze\" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Witajcie. :) Własnie ściągam zdjęcia od Ciebie Elfiku. :) Bedziesz jutro na gg? Jak bede dostępna to kliknij, tutaj nie chce rzucać nazwiskami. Foliczku- ja tez poproszę zdjęcia. Na pewno wyglądasz świetnie , tylko się jeszcze do nowej fryzurki nie przyzwyczaiłas. Ana- jak Julka? Nie odzywałam się, ale śledziłam Jej losy. Daj znać. 🌻❤️ Elfiku- zdjęcia rewelacja. Co za słodki nosek. :) A po Tobie nie widać, żebys przybrała 19kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff przeżyłam :D:D:D juz po zjezdzie :) Witam Was kochaniutkie:) ❤️ Elfiku dziękuję za zdjątka:) Buiaczek śliczny:) a Ty hmmm..... a kto powiedział cos o 19kg???? jestem w szoku!!!! Na buziaku troszkę widać ale brzusio i cała Ty bardzso ładnie wyglądasz:) Tylko buzka troszke sie zaokrągliła:) ale to dobrze ze na bużce a nie na dupce:P hihihihihiihh wyglądasz kwitnąco:) estelka:) foli:) beti:) zabajonek:) Asik:) jachcefasolke:) ❤️ Ana:) czy z Julcią lepiej???? ❤️ Mam ogromną nadzieję ze jej stan polepszył sie 🌼 i juz wkrótce będzie w domku:) buziaczki dla WAS:) MAM nadzieję ze jutro będzie Nas więcej i moze jakies nowe fasolki się pospią:):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zapewniam was, ze w dupce i w nóżkach też mi przybyło i to wcale niemało, no ale nie narzekam, potem się będę martwić teraz ważniejsze jest to male cudo w brzuchu. Moc fluidów dla Was, kochane na ten tydzień: ********************************************************************************************* ********************************************************************************************* ******************************************************************************************** ********************************************************************************************* ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senkju:P:P:P ELFIKU :) ide spac bo padam :( do jutra papatki i karaluchy pod poduchy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Doberek w pochmurny ranek! Wpadłam teraz, bo potem mogę nie mieć czasu, znowu szalony tydzień się zapowiada :) Poczytałam sobie o tym hsg i ... jestem przerażona, brrr. Wiem, da się przezyć, ale opis badania wcale a wcale mnie nie przekonuje, że jest to \"fajne\". Plus rysunek jak wygląda to technicznie ... brrrrr. Teraz czekam na @, a czuję coraz bardziej jest huh na karku, brzusio boli mnie dzisiaj bardziej niż w poprzednie dni. Dotąd to raczej ćmiło i można powiedziec, dało się nie zauważać tego ćmienia, ale dzisiaj od rana ... to już mogę nazwać skórczami przepowiadajacymi @. Piersi bolą jak zwykle na @. I wiecie co, zauważyłam u siebie jedną prawidłowość. Zazwyczaj po rzekomej owu bolą mnie piersi. CZasem zdarzało się, że nie bolały. To pewnie bywały cykle bezowulacyjne, jak ten poprzedni, kiedy wcale, a wclae piersi nie urosły ani nie bolały. Taka chyba moja uroda. :) Miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wpadłam się przywitać. Zaraz idę do pracy. Objawów nie mam żadnych. Moja mam powiedziała, że nie jestem w ciąży. Powiedziała, ze ona od razu wiedziała, że to się czuje. No coż wolałabym żeby się myliła. Pewnie wszystko okaże się w przyszłym tygodniu choć w czwartek minie dokładnie 2 tygodnie od inseminacji. Coś czuję, że od czwartku to dopiero zaczną się jazdy. Dlaczego to wszytsko takie trudne. Niby wszytsko ok, paremtry nasinia, pęcherzyki, śluz a tu dalej nic ... A jak Foliś u Ciebie? Zabajona ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja już mam pewnik @, zaczeły się plamienia :( Więc się nie łudzę, stąd ten bolący brzuszek 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę szkoda. Z tego co pamiętam (chyba, że znowu się pomyliłam) to u Was również parametry nasienia ok, no i Ty miałaś duuuuuuuży pęcherzyk, to co się stało????????? Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×