Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

papatki Ana:) monik:) juz mnie cosik pobolewa wiec @piszon bedzie pewnie jutro ok 12 w południe:P hihihih bo owu tez jakos tak mialam:P A jesli chodzi monik o Twoje potrzeby:P:P:P:P to wkońcu Jesteś kobieta :P a co Ty myślisz ze jak ciężarna to juz nie mozna sobie pobaraszkowac?:P Kochana!!!! nie przesadzaj :P A jak Cie nie stac to zawsze mozesz se wziąć na RATY:p:p:p:p HIHIHIHIIHHI:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja próbuję już trzeci dzień ale jakoś jestem nastawiona sceptycznie. W każdym razie trzymajmy się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że wymieniacie się zdjęciami. Mogę wysłać swoje i córki bo męża nie mam w kompie w pracy. Kto chętny? A kto prześle mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Gosiaczku, ja jestem chętna :-) maila mam pod nickiem, prześlij mi fotki, to ja \"odbiję\" Ci swoje :-) mówiłam, że chyba przegapiłam owulację, ale cos mi się zdaję, że nie. Tak mnie boli lewa strona, ciągnie i kłuje jajnik, że ledwo funkcjonuję. Aż cały dół brzucha mam drętwy...Odkąd się staram, nigdy nie bolał mnie lewy jajnik, jak juz mnie coś bolało, to zawsze z prawej strony, a dzis proszę !!! może to znak ;-) fajny żarcik, co? ;-) Gosiu, trzymam kcikuki, aby przytulanka były owocne :-) Foli, jestes już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA I
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............? ..............? li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Aga28..........Kutno.............27.03.06........?...........?..........? AlicjaY........Warszawa.......11.04.06........8kg.......Piotruś....94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06.......10kg......Maja......97cm Elff - ...........Łódź...............05.05.06.......?............?.........? Gonia78........Poznań...........19.05.06......10kg .....Oscar....103cm Paula24........Poznań........02.06.06......16kg.....Patryk....103cm furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 ........Trójmiasto........03.08.06 ..6kg......córeczka.........? Iskierka.......Siedlce.............21.10.06......1,5kg......??????.....???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................03.03.......19.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.04.......34.......?...................20m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27......?.....................11 m-cy......? Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.03.........30..........?....................no i już 2 lata.......? Estella ...........02.04.........28.......30.04...............18 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 27.02.........37..........?..................16m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Dioda30............?.......30-31..........?....................3 m-ce........? Silve26............07.04........30-?.......po 05.05........12 m-cy........? AnA 30............5.04........30............?...............8 m-cy........ Maklady .......01.04........29-34 ......01.05 ...........7 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa.............19.03......25.........12.04.........5 m-cy...Katowice beti78........31.03............28..........28.04.........15 m-cy..Zd-Wola zabajona....29.03.06........24...........24.04.........8 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01..........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.......28-35.......8 m-cy...N. Targ kkkkasia.........15.03...........28.........12.04........1,5roku ...W-wa gosiaczek76......01.04.........14........?..............9 cykl......Morąg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA III
TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26,5.....6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........859561 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....nie pamiętam maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561 Z Sycylii..............Ania..................lew..........27..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy. Jutro podeślę Wam zdjęcie mojego króliczka...Kicusia, bo miał sesję zdjęciową. Teraz już jestem strasznie zmęczona i robię strzałkę do łózia. Enigma to starcie w samo południe to jak na Dzikim Zachodzie ;) Ja też jestem chętna do oglądania zdjęć :) Ciekawe co Foliś powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halu halu..... Foli gdzie Jestes?????? Gosiaczek:) ja popłosze fotki enigmaa@tlen.pl - odeslę swoje:) Baby gdzie Wy Jestescie???? Ja po siłce:) i zaraz pod prysznic i nyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja dopiero wróciłam. finansowo nie za wesoło :( do cny in vitro doszły badania; HIV żółtaczka toksoplazmoza - 320 zł, no i mój mąż muskowidoza czy jakoś tak -genetyczne badanie (\"tylko\" 370 zł). Enigmuś to ta choroba, o której mówił twój ginekolog. Mi dzisiaj profesor wytłumaczył wszystko co to jest za choroba. Aśka to dla ciebie bo ty się zmartwiłaś, że masz wrogi śluz i tą chorobę: może ona stanowić niebezpieczeństwo tylko wtedy gdy masz ją ty i twój mąż (rzadko się zdarza), twój mąż ma wyniki ok więc raczej jej nie ma, ty pewnie też więc już się nie martw. Jako ze jest drogie badanie, tylko w Warszawie robią, złodzi wysyłają, ma to zrobić mój mąż a ja tylko wtedy jeśli on ją będzie mial -odpukać. Leki kosztują 2900 zł na długi protokół a i tak profesor sprzedał mi te droższe zamiast gonalu za cenę gonalu (opuścił 120 zł). Powiedział, że mam nie płacić za zabieg bo po co mrozić kasę, a przy drugiej racie odejmie mi za inseminacje wszystkie i za dzisiejszą wizytę, kobieta w recepcji chciała 80 zł ale prof. powiedział że niepotrzebnie płaciliśmy i że nam opuści cenę in vitro o 80 zł. Także pozytywne wrazenie, tylko tych cholernych badań nie przewidziałam, na szczęście mieliśmy rezerwę. Niby wszystko ok, a w samochodzie poryczłam się jak spojrzałam na całą reklamówkę zastrzyków - masakra to wygląda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kkasia, myślę, że dam ale to czasami mnie przeraza ile jeszcze przede mną Estelka, wzięłam ci broszurkę o in vitro wiec jak chcesz daj mi adres (mailem) to ci wyslę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
folis ❤️ az się popłakałam i ze szczęscia chyba i ze strachu o Ciebie ❤️ O Boze... ale mam wielką nadzieję ze to zaowocuje dzidziusiem:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, ja mam bardzo różne emocje, entuzjazm połączony z przerażeniem. Z dzisiejszej wizyty wynika, że sam zabieg dopiero będę miała ok 9 czerwca jak pódzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteria raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, nie wiem, czy dobrze rozumiem, bo nie jestem w temacie, ale czy na poczatku czerwca bedziesz miala zabieg in vitro i najprawdopodobniej bedziesz w ciazy??? Byloby super!!! Ja zaczynam starania od najblizszego cyklu, jakby sie udalo, mialybysmy \"bliznieta\". Ale ja wiem, ze to nie takie wszystko proste jest :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z sycylii, mam mieć in vitro (isci) w czerwcu ale uż w kwietniu muszę zacząć łykać leki a w maju codziennie zastrzyki przez ok 25 dni, dużo tego. Mam nadzieję, że się uda bo to różnie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Sycylii:) Ja na początku tez myslałam ze w owu myk myk bara bara i będę w ciązy:) A tu niestety nie jest to takie proste:( Ze mną wsjo oki:) z męzem tez:) ,jestesmy oboje po badaniach a fasolki jak ni ma tak ni ma:( To na jaki czort ja sie zabezpieczałam przez 12 lat bez przerwy?????:P:P:P:P Z Sycylii :) mam nadzieję ze Ty polonistka z przymrózeniem oka spojrzysz na Nasze ..hmmmm moje \"analfabetyczne wpisy\":P:P:P i wybacz z gory za byki:P Ja pisze bardzo szybko i nie sprawdzam wiec z góry się usprawiedliwiam :P Jak czasami pisze z moim ojcem na tlenie.... bo On ostatnio \"uczy \" sie techniki i najchętniej gadąłby ze mna cały dzien:P to On pisze poprawna polszczyzną a ja .... to jego słowa : analfabetyzm:P:P:P:P Ja Mu tłumaczeze w necie stosuje sie skroty itp .... ale do Niego to nie dociera:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli to napewno będzie JEDNO!!! trtafione isci:):):):) Podkuruj mezulka:) i nie wyzywaj sie na Nim:P:P:P nich chłopak troszkę odpocznie:) hhihihiihihihih wkońcu On tgez cos z Siebie będzie musiał dac:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Profesor mi się spytał na początku wizyty czy wiem na czym polega in vitro, no to mu wytłumaczyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, po takiej dawce hormonów trudno będzie się nie wyżywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cos Ty Enigmaa jak ja sie rozpedze to takie literowki trzaskam ze potem czesto gesto wypowiedz nie ma sensu bo nie wiadomo co to za wyrazy sa. zastanawialam sie nawet czy podac wyksztalcenie zeby zarzutow nie bylo ze polonistka a pisac nie umie :P wiem ze wcale nie jest tak latwo zajsc w ciaze.... ale idzie lato, wakacje, najle[piej nie koncentrowac sie za bardzo na staraniach, tylko na zywiol, relaks itd... ale latowo mowic, trudniej wykonac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×