Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Foli bardzo ładnie jest w Kudowie nie wiem czy byliście? My byliśmy tam dwa lata temu na sylwestrze, polecam....albo spokojny Radków niedaleko Kłodzka też super i bardzo spokojnie. Ja mam 29-30 szkołe więc nici z jakiegokolwiek wyjazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się czuje ok Ana jak na razie ,byle tak dalej.nażarlam fakt hi hi!!! wiecie ciesze sie ze są jeszcze topiki ,,bezjadowe\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie o kudowie myślałam też i o skalnym mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik w okresie ciązy to można sobie pofolgować trochę z jedzonkiem no nie, bo ważne jest żeby dzidzia była zdrowa (oczywiscie bez przesady) kurcze ja też się cieszę że u nas nie ma, złosci jadu i nienawiści i tak naprawde żadko ktoś z zewnątrz tu miesza, osobiście uważam, że mozna wyrazić swoje nawet dobitne opinie na jakiś tematów ( bo są drażliwe i wątpliwe wpisy), ale można to zrobić kulturalnie i bez obrażania kogoś. Foli pewnie sie zbiera do domciu........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby morio byl na tym otwarciu
jestescie babkami ktore nic nie mahja w glowie tylko bachory i ten toipk nic poza tym.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane po świętach :) Faktycznie na tamtym topiku lekka rzezenka...szkoda słów. Ja przez kilka dni będę toczyć się bo tak dałam sobie czadu z jedzeniem ;) Widzę, że pomarańczowemu dokucza niestrawność i mózg mu szwankuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham tramwaje
zadna nie zaciazyla i nie zaciazy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! buahahahaha!!!! a zalozycie sie??? ciagle tylko tarcie, rany sie wam na pochwie porobia kobity!!!! WSTRZEMIEZLIWOSC zalecam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Witam Was po świętach. :) Ale się obzarłam hihi. Ja czuję się już ok - tfu tfu. Monik moim zdaniem- moja gwiadeczka tak lubi ultradzwieki, że się do nich przytula i dlatego się nie chciała odsunąc i pokazać buźki. hihi A teraz latała za sondą haha.:D Życzę wszystkim miłej nocy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana dziewczynki!!!! a do tego kogos rada moja: ty bądź pragnienie a tramwaj sprite!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia ty juz 4 tygodnie temu połpowe minełaś ,no no chyba brzuszek ładnie sie zaokrąglił? a twoja panna jak to kobietka spodobało jej sie pozowanie hi hi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski z rana :) monik - dobre z tym przerobieniem reklamy \"ty sprite ja pragnienie\" :) Asia - 🌻 dla córci i 🌻 dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz zabajona jak sie czujesz?czy byłas u lekarza by zdiagnozował twój wynik? wiem że masz isc w maju ale moze byłas u innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Monik, Zabajona :) Monik a jak twoje dziecko podchodzi do faktu, że już nie będzie jedynakiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich słonecznie, u mnie piękna pogoda i nastrój rewelacyjny mam nadzieje że u Was podobnie.....hej Foli, Monik, Zabajonek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Ana, u mnie pogoda też ok, z nastrojem gorzej bo ja w firmie środy mam ciężkie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! spać , to bym chętnie pospała, ale u mnie w pracy nie wolno ;-) mąż wziął się za mój trening i tak mnie wczoraj wymordował szatngą, że dziś mam drętwe ręce buuu, a popołudniu pewnie mnie zakwasy dorwą...ale co tam - pięknym trza być ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie chodzę teraz na siłownie - II faza cyklu, nie wiem dlaczego ciągle mam nadzieję, że teraz się uda. Naiwność. Powiem wam tylko tyle, że jeśli któraś z was będzie miała in vitro to nie czytajcie ulotek do tych lekarstw, najlepiej jak ktoś to zrobi za was i przekaze wam tylko jak je brać, a pomienie działanie uboczne, bo moze sie odechcieć in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki ! monik - nie chcę już chodzić do innego gina (czytaj - mojej ginki); nie chciała sama podejmować się \"trudu\" walki z moją niepłodnością, to nie będe jej podsuwała wyników badań zleconych przez innegolekarza, żeby mogła wpisac w kartę ich opisów i podbić swoją pieczątką. Swoją drogą jak chodziłam dwa cykle na monitoring to zostawiłam u niej sporo kasy, ani razu nie zaproponowała, ze zrobi mi raz za darmo (i tak ma pańswtowo finansowane te badanie, więc czysta kasa jej leci do kieszeni). Dlatego do niej będe chodziła jedynie na profilaktyczne badania. Do maja już blisko, jakoś wytrzymam. Wiem tez, ze ordynator oddziału szpitala, w którym lezałam jak miałam hsg bierze 120 zł za wizytę, ale jest prawdopodobnie świetny i konkretny, nie czruje i nie obiecuje, jak trzeba ciąć, to mówi, jak możńa leczyć, to leczy. Jesli nie zadowoli mnie lekarz, u którego teraz się leczę, pojade do doktora ordynatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, a jak cię ten lekarz ma zadowolić ? :P Jak chodziłąm w moim mieście na monitoring to brała ode mnie 20 zł za usg, no to niedrogo a ten mądry lekarz z Poznania 100 zł za każdym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zabajona dobry adres wpisuję nie wiem co się dzieje. A co do USG to ja chodze do ordynatora właśnie w mojej \"wsi\" i ani razu nie wziął odemnie za USG tylko raz się zdarzyło że musiałam iść w taki dzień kiedy przyjmuje prywatnie to wziął za wizytę 30 zł. Jest na prawde w porządku. Raz zapytałam się o to czemu nie bierze kasy to mnie wyśmiał i poweidział :\"dziewczyno ty byś zbankrutowała jak bym brał za każde badanie \" Zastrzyk z pregnylu też mi sam zrobił . Dlatego na raizie będę tutaj w moim mieście . Bo z kasą kruchutko robię remont w całym domu i same rozumiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i jeszcze jedno. Mój gin powidział mi że lekarz jednej pacjentce w miesiącu może zrobić jedno USG refundowane reszta jest nieref.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he Foli - złapałaś mnie :p gosiaczek - no to ja nie wiem, w kazdym razie coś tym nie działa. :) Pod tym względem masz dobrego lekarza. Kurde, ona u mnie brała za każdym razem jak za wizytę :-o dlatego podarowałam sobie, nie będę dorabiała babki, która mogłaby naprawdę powalczyć z moim problemem, tylko jej się zwyczajnie nie chce. Przecież wie dokładnie jakie badania trzeba robić. Cwana, myśli, że skoro walczę o dziecko, to będę kasa jej sypała. Jak mam sypać, to specjaliście. Nie chciała leczyć, to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×