Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

z sycylii powodzenia, mam nadzieję, że szybko ci się uda. Hej ja jestem prawnikiem z wykształcenia a czasem piszę bez ładu bez składu :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się ja i moja @ :D:D:D Przylazła w 27dc.... czyli miałam spoznioną owu Czyli za 2 tygodnie znowu to samo:P Jadę z suczką na działkę zeby sie wybiegała:) narazie laseczki:) Dzisiaj juuuuuuuuuuuuuzzzzzz piątek :):):):) hurrraaaaa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma :( nie daj się i nie trać humoru, święta idą. Kiedys w końcu nastąpi ta szczęśliwa chwila, tego ci życzę na święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi mężuś a dobranoc powiedział, że cieszy się bardzo, że się zdecydowaliśmy na in vitro, bo teraz jak mamy leki to klamka zapadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co takie pustki tu ? pewnie nie pracujecie dzisiaj :P a ja siedzę w pracy a potem wielkie sprzątanie bo poza umyciem okien nic nie zrobiłam w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! Foli, gratuluję pierwszego kroku w drodze do dzidzi - biedna jesteś z tymi zastrzykmai ,a le czyl jest tak cudny, że warto pocierpieć!!!! Enigma, przykro mi, że wróżka Cię oszukałą. Dobrze, że humor Cie nie opuszcza!!!! A wogóle to dzień dobry wszystkim!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem foli:) cieszę się, że już konkretnie wiecie co i jak 🌻 jak człowiek zaczyna działać i coś robić, jak są zaplanowane konkretne działania, to jest jakoś lżej na duszy.... cześć wszyskie dziewuszki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmuś, dopiero teraz przeczytałam ❤️ no ale kiedyś to musi się stać prawda? jak nie w tym cyklu, to w następnym:):):) wróżka maklady przepowiada Ci malusi brzuszek jeszcze przed zimą:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Maklady, Estelka :) no cel jest szczytny tylko zastanawiam się teraz czy finansów nam starczy na ten cel, już oczywiście nie mamy wyjścia ale będzie ciężko. Wyszło to nas 700 zł więcej niż myślałam, ale skąd mogłam wiedzieć że badania genetyczne są takie drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJA dziewczyny, witam w Wielki Piątek....Foliś przytulam Cie mocno, życzę wytrwałości i przede wszystkim PIĘKNEGO EFEKTU !!! to są życzenie świąteczne dla Ciebie i męża kochana.....Enigmuś przykro mi że ta franca przylazła do CIebie wrrrrrrrrrr....witaj Maklady....ja się już ciesze że piątek i prawie święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :-) Do mnie tez wczoraj przylazła @ - brrr. W moim przypadku niestety nie sprawdza sę zasada, że po porodzie mniej boli. Dzisiaj rano to miałam takie bóle jak przy porodzie :-( Ale wtedy przynajmniej wiedzialam dlaczego sie męcze - a teraz ? Poza tym totalnie mi sie cykl rozregulował - kiedys jak w zegarku 28 dni a teraz co 40 :-O Powinnam coś z tym zrobić czy czekac aż samo sie unormuje? A tak w ogole to witam wszytskie Kobietki 👄 Wielkolud spi - zaraz lece umyć włosy - nie wiem czy Wam kiedys pisałam ale mały dostaje lekkiej histerii jak widzi mnie w mokrych włosach - chyba mu nie przypominam jego kochanej mamusi :-D Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej Laseczki, zacznę od źyczeń dla Was na Święta: .... Niech zajączek W przyszłym roku do koszyka zamiast jajek i święconki wrzuci dla Was pięknego Bejbika .... może cienka ze mnie poetka, ale szczerze :) Foli fajnie, że jesteście juz kolejny krok do przodu. My niestety wylądowaliśmy wczoraj na porodówce - od 3 dni miałam skurcze, od wtorku takie lekkie i prawie nie zauważalne (pomyslałam - Braxtona), ale wczoraj \"rąbało\" mnie już jak na mesiączkę, i lekarz kazal mi jechac do szpitala,no i wylądowalam na porodówce, zrobili mi KTG i wyszly jednak skurcze .... Dobrze że mój mężuś był ze mną bo mimowolnie panikowałam leżąc na tym łóżku porodowym (a tak przynajmniej już wiem o co chodzi i mogłam sie przypatzreć tej sali) pani dr wypuściła mnie do domciu, mały musi poczekać jeszcze przynajmniej przez 2 tygodnie, dostałam paskudny Fenoterol, po którym (mimo Isoptinu na uspokojenie akcji serducha) czuję sie jak po amfie, cała sie trzęsę, jetsem jakaś podenerwowana itd. Ale cóż sie nie robi dla Małego. Szkoda mi tylko bo juz nie moge pieścić go przez brzuszek :( żeby nie wywołać skurczy, ale jak sie urodzi to juz sobie odbiję :) A tak poza tym to ta porodówka śniła mi sie całą dzisiejszą noc. Masakra. Aga, rozbawiłaś mnie pisząc, ze mały nie lubi Cie w mokrych włoskach, patrz jaki esteta hahah. Ja sie ostatnio śmiałam do mamy ze przed porodem muszę fryzjera i kosmetyczkę jeszcze zalatwić, zeby się mały mamuni nie przestraszył hhaha, albo jak kto woli: żeby pomyslał, ale mam zadbana mamę hhee. To tak na rozluźnienie atmosferki. Trzymam za Was wszystkie niezmiennie kciuki. Miłych i wesołych świąt, które mi osobiście kojarzą sie z nowym życiem i tymiklimatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, dięki, dla ciebie też życzenia spełnienia marzeń o dziecku, zdrowych spokojnych świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś, współczuję bólu, po porodzie czasem cykl się rozlegulowuje, zwłaszcza jak karmisz piersią jeszcze. Gonia, ciężkie przeżycia za tobą, musisz wytrzymać te 2 tygodnie to już tak niedługo. Dasz radę Dziewczyny, zdrowych spokojnych świąt w przyjemnej atmosferze bez problemów i zmartwień :), spełnienia marzeń o fasolkach i zdrowych dzidziusiach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...ja pierwszy okres dostałam jakieś 7-8 tygodni po porodzie i nie karmie piersią :-( Gonia - masz już namiastkę tego co potem będzie się działo. Nie jest tak źle - prawda ? Z tymi włosami to była cała akcja - ja w wannie i myje włosy a mały obok siedzi w leżaczku - ja mnie taką zobaczył to był taki wrzask że ho :-D wyleciałam goła do niego a ten jeszcze większy wrzask - przestraszył sie chyba na ten niecodzienny widok :-D Foli - a Ty z tymi zastrzykami będziesz codziennie ganiac do przychodni żeby Ci robili czy możesz jakoś sama ? Estelka - z siostrzyczką to poczekamy do przyszłego roku :-P Chyba bym nie dała rady teraz w ciąży i z takim małym rozrabiaka w domu. Poza tym moje cykle sa tak dziwne, że zupełnie nie wiem kiedy mogłabym miec owulacje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, mąż mi będzie dawał ze względu na oszczędność kosztów, i tak jest ciężko a to są podskórne zastrzyki więc podobno proste czytałam na innym forum, ze dziewczyny tak robią. Zresztą mój mąż już się na to cieszy i mnie wkurza, że mnie przywiążę jak będe sie wyrywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - co za okropny mąż :-P Ty taka biedna a on cie jeszcze chce wiązać - hi hi hi ... Ale wiesz - może to być całkiem przyjemne ...to wiązanie oczywiście - nie zastrzyki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze moze być przyjemne dlatego postawiłam na końcu zdania uśmieszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my obchodzimy dzis w pracy urodziny naszego kolegi, znowu imprezka, przynajmniej dzień się fajnie zapowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odmeldowuje sie i ja!! Foli będzie ok. Najważniesze że klamka zapadła, wiecie co i jak. Też życzę Wam wszystkim Wesołych Świat, niech spełnią się nasze najskrytsze marzenia.... :) ❤️ Enigma, Foli, Estellla, MAklady, ANA, Aga*, Gonia ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×