Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Gość to znalazłam odnosnie agapki
wczoraj na usg okazało sie ze dzdzia nie ma tentna ciaża obumarła,cos straszego!!! brak słow!!!wiecej mozęcie pzreczytac na topiku "listopad 2006" jade na zabieg zaraz dziekue serdecznie wszystkim za wsparecie,nawet nie wiecie jakie to dla mnie ważne!!!!! myśle ze dam rade!!nie wiem skąd tyle siły we mnie ,ale ja mam!! wierze że wszystko bedzie dobzre!!!!! nastepnym razem się uda!!! teraz szykuje sie na zabieg,boje sie cholernie,bo nigdy w zyciu nie leżałam w szpitalu ,poza tym plamieniem wtedy! ale dam rade! mam ogromne wsparcie ww bliskich no i w WAS!!! dziekuje jeszcze raz!!!!!z całego serca!!! w szpitalu mam byc na 7,30 i zaraz mam zadzwonić po swoją doktor(kochana kobieta) wcoraj byłądla mnie wspaniałym wspareciem!!! bedzie dzis przy mnie przy zabiegu!!!!!!! w nocy prawie spać nie mogałam,pzrezywałam,chiałam aby juz było po wszystkim!!! bedzie dobzre,wierze w to mocno!!! dziekuje!!!!WAM!!!!! odezwe sie jak juz bede po zabiegu w domu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapko tak mi przykro i brak słów żeby Cie jakoś pocieszyć, mam nadzieje że szybko uda Ci się dojść do siebie TRZYMAJ SIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapka, mi też strasznie przykro, Będę trzymać kciuki za ciebie, żeby ci się szybciutko udało dojść do siebie i żebyś zaszła w ciążę szybciutko. Trzymaj się. Agapka pamiętaj żeby ci podali antybiotyk przy zabiegu, to zapobiegnie zrostom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych, spokojnych, radosnych Świąt spędzonych w rodzinnym gronie smacznego jajka lekko mokrego Dyngusa dla Was i całych Waszych rodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, no teraz to już wszytskie bociany wysyłam do Ciebie!!!!!! Enigma ❤️ Zyczę również Wesołych Świąt U mnie od niedzieli powinnam mieć dni płodne. Akurat z rana wyjeżdżamy na wesele. Później nocujemy w pokoju 3 os z kimś (tak przez dwie doby) no i wracamy. Niestety nie szans na bejbika w tym miesiącu jak pech to pech. Mało tego, nie mogę chyba zrobić następnej inseminacji, bo wypada mi sprawdzanie prac maturalnych w przyszłym miesiącu akurat w terminie owu. Wkurzona jestem bo wszystko się tak przedłuża :( No nic niech się przedłuża aby w końcu się udało! I tego Wam wszystkim również życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello:) Moja @ to nic :P:P:P:P Pojechałam z suczą na działkę ,sucza biegała a ja postanowiłam ze wymyję autko:) No i tak se myje i myje i nagle bęc....... moja komórka wleciała mi do wiadra z pianą i woskiem...:(:(:(:( Masakra!!!! suszę ja teraz na kaloryferze ,ale nie wiem czy nei padła na amen:P Kiedys wpadła mi do kibla:P i przezyła:) No wiec dzień zapowiada sie intereszująco:):):):):) Laski:) wszystkim Nam sie uda :) jak nie teraz to napewno juz wkrótce:) Iwona ❤️ Ana ❤️ foli ❤️ maklady ❤️ pedagog ❤️ estellka ❤️ beti❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedagog dzięki, wesołych świąt:) Iwona, przysyłaj te bociany ale zostaw sobie jedneg:) enigma, fajnie wiedzieć że komuś też zdarzają się takie dziwne rzeczy :) Mi do kible wpadł nowy podkład do twarzy i się zbil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego \"Alleluja\" Wesołego królika, co po stole bryka, spokoju świętego i czasu wolnego, życia zabawnego w jaja bogatego i w ogóle -wszystkiego najlepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji Świat Wielkiej Nocy wszystkiego najlepszego spełnienia najskrytszych marzeń nadzieii, która przyjdzie wraz ze Zmartwychwstałym Jezusem i przyniesie Wam wszystko to czego pragniecie, niech Święta goszczą w Waszych sercach każdego dnia....... dziewczyny i wszystkim nam życzę spełnienia jednego marzenia o fasolce, aby te świeta nie tylko pomogły wierzyć że to możliwe, ale aby utwierdziły w przekonaniu że tak będzie.....na najbliższe dni, życzę Wam rodzinnego ciepełka i czasu spędzonego z bliskimi, którego nie da się zastąpić niczym innym kochane..... buziaczki oczywiście dla wszystkich piszącyc i czytających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 Kochane kobietki, 🌻 🌻 życzę Wam zdrowych i pogodnych świąt, 🌻 🌻 dużo ciepła w rodzinnej atmosferze, 🌻 🌻 optymizmu i wiary w spełnienie najskrytszych marzeń... 🌻 🌻 tak jak te święta wnoszą nadzieję - tak niech nadzieja zagości w Waszych serduszkach 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapka - bardzo mi przykro, trzymaj się Skarbie.❤️ Wiecie co, ta kobitka, która w poniedziałek zobaczyła dwie krechy dzisiaj jest w szpitalu. (z topiku Chcę mieć dziecko). Zaczęła krwawić i boli ją brzuch, źle się czuje i podpuchły jej oczy. Swieta więc najprawdopodobniej na obserwacji i zapewne podtrzymaniu. Kurcze, pół roku się starała, bała się cieszyć i sobie wykrakała :( Najgorsze jest to, że wczoraj było ok, ale zebrało ją na mycie okien :-o Cholera, Malinko, po co te okna ??? :-o Ja także życze Wam Wesołych, zdrowych i pogodnych świąt, smacznego jajka i mokrego dyngusa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio to tradycyjnie papatki dla wszystkich, do usłyszenia po świętach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Agapko- bardzo, ale to bardzo Ci współczuję. Żadne słowa tego nie wyrażą, ale z pewnością drugą ciążę ( w którą niedługo zajdziesz) donosisz i urodzisz cudowne maleństwo. 🌻❤️ Foli- współczuję kosztów, mogę się jedynie domysleć co czujesz, ale Kochana czerwiec MUSI być Wasz. I tak będzie!!!!!!!! Będę za Ciebie bardzo trzymała kciuki. 🌻 Enigma- współczuję @. Co za wredota- jest gorsza od teściowej wrrrrrrrr Jak komórka- przeszła test wodny? :) Goniu- współczuję wrażeń. Trzymaj jeszcze swojego bąbelka 2 tygodnie. :) U mnie wyniki moczu wyszły ok, tylko PH za wysokie, ale już zakwaszam cytrynką i wit. C, usg nerek też niby w porządku, choć układy kielichowe- miedniczkowe powiększone ( ale to może być spowodowane albo ciążą albo mógł jakiś kamyk zejsc i stąd ten ból) No tabene okazało się, że córeczka jest fotogeniczna, bo gdzie doktorek przejechał sondą , tam od razu sie znajdowała. :D Doktorek fajnie mówił do Niej- \"przesuń się malutka ja chcę teraz mamę zbadać. haha\" Dziewczyny - ja Wam również życzę zdrowych spokojnych Swiąt, dla wszystkich starających się jak najszybszego widoku 2 kresek i wspaniale rozwijającej się ciązy, dla cięzarówek spokojnej, bez wrazeń ciązy i w miarę łatwego porodu a dla Mamuś- samych uśmiechów na buziach dzieci, przespanych nocy i radości z dorastających szkrabów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej słyszeliście o nowej metodzie in vitro w wiadomościach? moja mam dzwoniła, że w Warszawie robią bez stymulacji ale szanse większe bo to jest nowa metoda i pierwsza kobieta jest już w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, radosnego Alleluja, z rodzinką i przyjaciółmi, Wiary, Nadziei i Miłości... ja dzisiaj zagrypiona, więc Święta w łóżeczku spędzam, mąż mi kupił powieśc Murakamiego i czytam sobie ;-) no oryginnalnie sie ten czas zapowiada ale coz, a pomyslec, ze takie piekne plany mialam Mam nadzieje, ze nie wezma w leb plany zwiazane z dzieciatkiem. Wczoraj wieczorkiem sobie myslalm o malutkim dziecku i juz WIEM ze chce na pewno postarac sie juz tej wiosny, tzn. zaczac starania, bo jestem na tyle pokorna ze zdaje sobie sprawe, ze moze bede musiala poczekac, ale jestem dobrej mysli, ze sie uda :D Czuje lęk, obawy przed nieznanym w koncu, ale potrzeba bycia mama chyba zaczyna przezwycięzać ten strach i na taki moment wlasnie czekalam... Bo wczesniej mialam troche watpliwosci, gdyz dzieci jako takie nie wzbudzaly nigdy mojego zachwytu, nie mieklam na widok cudzych (brzydkie slowo) dzieci, ale wiem ze swoje malenstwo bede bardzo kochac... No to sie naprodukowalam, a teraz biore sie za czytanie tego co napisalyscie dzisiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! foli moze w wiadomosciach jeszcze raz powiedzą ,sama jestem ciekawa co to za metoda i na jakiej zasadzie to wszstko działa.jak coś bedziesz wiedziała to pisz.ale czy to u nas w polsce? asiu a co ona taka modelka sie zrobiła? na 3 d nie chciała busi pokazac a teraz jej sie hyba spodobało pozowanie i sie ustawia pod usg hi hi .cieszę sie zę wszystko w porzadku u ciebie pozdrawiam Was wszyskie enigma możesz nie wierzyc uprałam nokie,włacznie z wirowaniem ,załamka totalna jak wyciągałam pranko z pralki byłam w szoku jak wysyopał sie z ciuszkami mój telefon!!.rozłożyłam na częsci i położyłam na kaloryfer nie wiem na co licząc i ...jak wyschła tak zaczeła działac .już 4 miesiąc działa i nie gorzej niz wczesniej .gdyby mi ktoś poweidział to bym nie uwierzyła. dziewczynki ja też z okazji nadchodzacych swiąt chciałam Wam złożyć zyczenia .nie mam w zanadrzu żadnego wierszyka ,ale wole coś napisać od siebie ,mimo ,ze mało oryginalnie ale za to z serducha SPOKOJNYCH ,ZDROWYCH ,WESOŁYCH sWIAT WiELKIEJ NOCY ,SPEŁNIENIA WIELKICH MARZEN I TYCH MNIEJSZYCH ,POGODY DUCHA ,WIARY W SIEBIE NO I OCZYWIŚCIE MOKREGO DYNGUSA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze nikogo nie ma.... Ja tez bylabym teraz w kosciele i w swoim chorku spiewala, ale nie narzekam, widac pisany mi \"odpoczynek\" Przeczytalam o Agapce, przykra sprawa, najgorsze jest w tym to, że my jestesmy bezsilne..... Pozostaje powiedziec, ze tak widac mialo byc... Ale na pewno nastepnym razem sie uda. Wiele kobiet traci takie maluszki, potem rodzą zdrowe dzieciatka w terminie... Czego zycze Agapce z calego serca.... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wam wszystkim Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, Pełnych Wiary, Nadziei i Miłości. Radosnego, Wiosennego Nastroju, Serdecznych Spotkań w Gronie Rodziny i Przyjaciół Oraz Wesołego Alleluja. p.s. Mam nadzieję,ze mnie jeszcze pamiętacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, nie wiem co mówili dokładnie bo mama mi zadzwoniłA i opowiadała ale mogła źle zrozumieć, włączyłam na końcówkę i mówili, że nie ma ryzyka bo jest na naturalnym cyklu, to było robione w nOVUM w Warszawie. Trzeba śledzić polsat bo tylko tam mówili o tym, na jedynce oczywiście nie wspomną o in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!!!! Na samym początku chciałabym wam złożyć zyczenia świąteczne - zdrowych, spokojnych świąt, smacznego jajka, bogatego zajączka spełnienia marzeń, lekkich porodów, kochanych i zdrowych bobasków, pociechy z mężusiów i wiele wiele szczęścia zdrowia i miłości Przygotowania do świąt idą pełną parą więc nawet nie mam czasu czytać ani pisać, a po drugie to mały ostatnio tak szaleje że nie ma mowy o siedzeniu przy kompie. Jeszcze miesiąc musze wytrzymać. Po świetach idziemy z P po ostatnie zakupy i biorę się za pranie i prasowanie ciuszków. Ściskam was mocno i gorąco - trzymajcie sie dziewczynki, jak tylko będe miała czas to się odezwe. Buziki 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia ja też jedną noga byłam na porodowce bo miałam regularne skurcze i dwa razy robione KTG, tyle ze ja już mogę rodzić:) no ale przyjechałam do domciu torbe spakowac bo jak zwykle byłam dalekow lesie. Odesłali mnie do domu bo z dzidzią w pozadku tylko kazali uwazać i pilnować skurczy:) dziś znowu KTG. Ja rowniez zycze pogodnych świąt i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki - ja tylko na chwilkę dzisiaj, żeby złożyć wam życzonka Zatem życzę Wam zdrowych, radosnych, pogodnych, umiechniętych i spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze Świąt oraz tego, żeby wielkanocny zając pozostawił Wam w brzuszkach miłą niespodziankę :-) a tym, które już mają taką niespodziankę życzę, żeby rosła ona zdrowo i szczęśliwie przyszła na świat :-) buziaczki Elf i elfiątko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc laseczki:) ja tylko na chwilkę:) Komorka działa:):):):):) usneła na kaloryferku oczywiscie rozłozona na częsci i teraz lepiej działa bo wczesnie miała jakś kreske na wyswietlaczu a dzis jak nowka:):):) Foli ja ogladałam wiadomosci i powiedzieli ze wyciagsaja jeszcze nie dojrzałe kom jajowe ,nastepnie one djrzewaja ,zapładniaja je i myk do macicy. Koszt od 5do 9tys i bez stymulacji:) silve:) oczywiscie ze pamietamy:):):):) estellka:) beti:) elf:) paula:) anka25:) iwona:)Ana:) Asiku:) monik:) zabajonku:) z Sycylii- kuruj sie:):):) ❤️ ❤️ ❤️ buziaczki i nie bądzcie łakome :P:P:P:P linie trza trzymac:P papatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmuś, nawet jakbym chciała być łakoma, to nogi mojego syna skutecznie ograniczają powierzchnię mojego żołądka, przez co nie moge w siebie wpakować tyle ile bym chciała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie w przeddzień Wielkiej Nocy! Zyczę Wam wszystkim Zdrówka, Szczęścia, Duuużo Bociamów a tym u których już były - lekkiego porodu i zdrowych bejbików. 🌻 Ja dziś w końcu poraz pierwszy sobie usiadlam bo już padam a tu jeszcze końcówka sprzątania! Na dodatek przypałętało mi się zapalenie cewki moczowej więc nałykałąm się furaginy, urospetu, urinala vit C i czort wie czego jeszcze a tu nadal piecze dziadostwo. Jak na złość dziś miałą być owu ale nic się nie zanosi (jak zwykle ostatnio) żeby jednak była. Agapko serdeczne współczucia - bądź dzielna!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj cie świątecznie:) 🌻🌻🌻🌻 foli, ja dziś czytałam o tej metodzie nowej http://serwisy.gazeta.pl/nauka/1,34138,3284518.html - bardzo optymistycznie się zapowiada:):):) bardzo dziękuję wszystkim za życzenia ❤️ jeszcze raz życzę spokojnych, bezstresowych świąt i dużo nadziei 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×