Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Ana, ja też już zaczynam ignorować bo szkoda mi słów, jak ktoś chce tu pisać bzdury to niech sobie pisze, moze to jakaś forma terapii dla niego, leczenie kompleksów np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakkaakkaka
oj foli jakich kompleksow? naprawde dobrze ci zycze, bo sympatie do ciebie poczulam i tyle... mozesz wierzyc lub nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, masz racje Foli, ktos chyba traktuje take występy jako formę terapi echhhhh szkoda nawet komentować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie piszę tego odnośnie wszystkich pomarańczowych wpisów, tylko odnośnie tych obraźliwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kakaka, denerwuje mnie jak ktoś pisze, że obwiniam swojego męża, że ma słabe wyniki, bo nie mam o co, nigdy w życiu tego robiłam, nawet w kłótni, nawet nie dałam mu powodów, żeby tak pomyślał. Dlatego tak mnie drażni, że osoba, która nie ma pojęcia jak jest naprawdę pisze takie rzeczy. A problem z pomarańczowymi jest taki, ze trudno rozpoznać, do kogo należy kolejna wypowiedź skoro nie ma nicku i nieraz osobie przypadkowej się oberwie bo dziewczyny myślą, że to może ta co przed chwilą pisała głupoty A prawda jest taka, że jak ktoś dołącza do nas i szuka pomocy to zawsze ktoś mu udzieli informacji i pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli nie dawaj sie takim poprostu pisza tak bo nie maja do kogo sie czepiac moze meza nie maja i tu maja problem i szukaja guza w calym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta pomarańczowa (co za okrucieństwo) to ja - normalnie włos się jezy co te kobiety wyprawiają. I jak tu nie wołac o pomstę do Boga? My pragniemy maleństwa, a jakaś okrutna kobieta ot tak zabiła dziecko 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona to straszne !!!! a gdzie nasza Enigma, co jej tak ostatnio nie słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) jestem:) jestem:) Ale zanim zdązę przeczytac co naszkrobałyście to znowu mam jakąs robotę:P i znowu zasiadam do kompa znowu czytam.... i znowu coś...:P No wkońcu doczytałam do końca....:) Wiecie co ... tyeraz to smiac mi sie chce z co po niektórych pomaranczek kopiujących bez sensu tematy o ktorych nie za zielnego pojęcia....:P To tak jak ktos jest np. za dieta kopehnaska a kots inny za dietą dr kwasniewskiego..... Jedni na drugich powiedza ze tamci to debile..... a wkoncu kazdy ma prawo wyboru....... Tylko zastanawiam sie na jakiego grzyba niektore pomaranczki mąca na tym forum????? hmmmm ........ moze nuda albo co???? i nie zgodze sie z inną pomaranczką..... własnie na tym forum dziewczyny są bardzo miłe i z radoscia witaja nowe kolezanki:):):):):) buziaczki dla mafiosek:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio wreszcie Enigmuś jesteś....ja uważam że złośliwe i obraźlwe wpisy powinnyśmy brzydko mówiąc \"olewać\" bo wymiana zdań z kimś takim do niczego nie prowadzi, no a wtedy prowadzenie monologu takiej wrednej osóbce może się znudzi hi hi hi....Enigmuś co tam u CIebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam po świetach! Widzę że się nie nudzicie hihi, pomarańczaki były są i będą i trzeba je poprostu ignorować, chyba że są to nowe koleżanki ale to inna historia - takie tu nigdy nie były ignorowane :) U mnie spokój po świętach, nic mi się nie chce, owu raczej nie było więc na nic nie czekam... W sobotę się wybieram do endo poradźcie jakie hormonki sobie jutro zbadać oprócz prolaktyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmuś ja się nie objadłam ale leniuchowałam na maksa....Hej beti, ja niestety nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti , ja proponuję dodatkowo progesteron, testosteron,tsh, ft4, ft3,fsh,Lh,E2 pozdrawiam i buźka dla wszystkich🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papap ANA! Emika też tak myslałam ale biorę luteine więc chyba nie ma sensu robić progesteronu co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, nie ma bo luteina to progesteron. Ja bym spytała lekarza bo po zwykłym wywiadzie z tobą on ci powie, których nie musisz badać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Foli tak myslałam tylko ja bym jiż chciała coś mieć na początek, bo to prywatnie oczywiście więc nie chcę chodzić za wiele razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti w badaniu nie wyjdzie ci sztuczny progesteron ,więc śmiało mozna mierzyc poziom progesteronu ,tylko czy aby jest taka konieczność .wiem ,ze mierzy sie w fazie okołoowulacyjnej i nast w fazie lutealnej bo w tym czasie powinna skoczyć jeśli była owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Monik skoro tak mówisz to się muszę zastanowić ale głównie nastawiam się na FH i LSH no i PRO oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyt.
dziewczyny zwracam sie z ogromna prosbą : gdzie mogę szukac badan-chodzi mi o linki...zrobiłam badanie krwi i moczu , ale absolutnie sie nie znam, a chciałabym wiedziec czy wszystko w porzadku....z góry dziekuje....dodam , ze jestem w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Beti- też mi się wydaję, że progesteron możesz zrobić. A napisz jaki to dc. Pyt. - nie znam linków- trzeba by było poszukać w necie , na badaniu moczu dosyć się znam to może pomogę , z morfologią już gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×