Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

monik - podaj maila to ci napiszę dlaczego mam taka smutną sytuację - nie bardzo mogę uniknąć \"stresu\".:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, :):):):):) GRATULACJE!!!!!!!! Super wiadomość. MOnik ma rację uważaj teraz na siebie, niech się dzieje co chce, najważniejsze jest dziecko i juz. nic inego nie jest tak ważne. A więc opłacił się ten ból na hsg :) Jak to mówią Nie ma tego złego.... Dbaj o siebie i koniecznie unikaj stresu. A mężuś wiejuż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAk foli - wie, nie mogłam tego ukryć, bo wczoraj razem byliśmy po test. Z wrażenia obudziłam się o 2.45 w nocy z pełnym pęcherzem i zastanawiałam się, czy nie wykorzystac tego, ale jak zobaczyłam godzinę to stwierdziłam, że do rana nazbieram odpowiednią ilość kropelek. Wszystko robiłam trzęsącymi się łapkami i myślałam, ze pipetką nie trafię w okienko. Potem zaczęlam się myć, a teścior zaczą jednoczesnie dostawać pasków, oba naraz. Kreska testowa jest wyraźna, choć nie aż tak tłusta :) jest cieńsza, ale wątpliwości nie mam :) No i zdecydowaliśmy, ze dopóki nie zobaczymy serduszka na usg to zachowamy nasza tajemnicę dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, dałąś mi ładny prezent na imieninki :) Naprawdę cieszy mnie ta wiadomość :) przez te ostatnie kilka dni nie chciałam cię za bardzo nakrecać bo to nigdy nie wiadomo czy tylko się spóźnia (tak jak ja miałam) czy to ciąża ale miałam szczerą nadzieję ze to jednak fasolka. Pisz więcej, jak mąż??? A teściowej szczęka opadnie :) ale pewnie od razu jej nie powiecie. Ale to muszą być emocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, a bierzesz duphaston? czy nie ma potrzeby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - jutro chyba pójdę zrobić progesteron, to będę wiedziała, czy mam brać czy nie. Nie mam plamienia (tfu tfu), ale wolę zbadać ten hormon i w razie czego zacząć branie. Odbierz pocztę foli. Napisałam ci coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to przeciez ty Asia jesteś :) Wszystkiego najlepszego z okazji imienin 🌻 🌻🌻 Spełnienia wszystkich marzeń i podwójnie największego ❤️ A to mały upominek - łap :) ************ ************ ************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że to plamienie to z tego jajowodu było wcześniej a nie przez progesteron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, przydadzą się na czerwiec :) pocztę otweiram ale jeszcze nic nie przyszło, muszę poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak myśle foli, że te zrosty powodowały plamienia. Musze wyskoczyć do apteki po nospę, za godzinkę wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o foliku pamiętaj :) choć myślę, że już długo go bierzesz i weszło ci to w krew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Chciałam POGRATULOWAĆ bardzo bardzo Zabajonej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiedziałam, że w końcu Ci się uda :))) Myślę, że teraz już prawie wszystkie byłe wsześniowe są w ciąży. Więc urodzisz gdzieś w lutym - bardzo fajnie (też sie urodzilam w lutym :) ) JESZCZE RAZ GRATULUJE!!!!!!! PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZABAJONEK ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ GRATULACJE...jednak Twój bociek nie był az tak pijany(pamietasz swoja stopkę????? HURAAAAAAAAAAAAAA UDAŁO SIE!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ja bym nospę skonsultowała z lekarzem...to jest poczatek ciązy, wszystko sie rozwija, tworzy.....wiec lepiej dmuchac na zimne, wiem ze nospa jest zalecana, ale nie wiem czy w Itrymestrze....samemu bez wiedzy lekarza mozna???? teraz dbaj o siebie..łykaj tylko folik, dopiero lekarz Ci powie o witaminkach dla kobiet w ciązy, ja łykam prenatal.....duzo wypoczywaj, jak tylko bedzie okazja...❤️ jeszcze raz gratulacje🖐️ Foli wszystkiego najlepszego z okazji Imieninek Kochana. oby czerwiec był Twój🌻 Asia my tez bedziemy chodzic do szkoły rodzenia, chce żeby mąż był przy mnie....:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz nie jestem ostatnia w tabelce, po wizycie u ginka poprawie...bo jest chyba mało aktualna.. przesyłam Wam moc ogromniastych fluidków **************************************************** ***************************************************** **************************************************** *************************************************** pozdrawiam i zycze miłego dnia..papatki{czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULUJĘ !!!! Zabajonku bardzo się cieszę i szczerze CI gratuluje kochana, ogromne buziaki dla CIebie i fasolki !!!! Foli wszystkiego najlepszego z okazji imienin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Iskierka :) Ja chyba też bym no spę skonsultowała choć wiem ze dziewczyny biorą w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana dzięki, mam nadzieję, że u ciebie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonek, ten bociek jednak wytrzeźwiał, wyleczył kaca i zaczął działać ALE SIĘ CIESZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!! jeny, dbaj o siebie teraz bardzo ❤️ GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! foli, wszystkiego najlepszegp 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ja miałam imieninki wczoraj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonka ,lekarze często w 1 trym zalecają nospę powoduje ona ogólne rozluźnienie mięsnia macicy co pomaga w osadzeniu sie zarodka i osłabia ewentualne skurcze,które nie sa wskazane .czekam Zabajona na inf od Ciebie :) Foli najlepszego i bociana czerwcowego życzę !!!takiego jaki dotarł wreszcie do Zabajonki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie Foli, ale cieszę się ze na topiku mamy kolejne szczęście, bardzo sie cieszę że Zabajonkowi sie udało....Monik co u Ciebie, jak dzidzia rośnie, jak się czuje, napisz nam o swojej ciąży, no ico ze zdjątkami mogę liczyć? buziaki dla Ciebie....Asiu i Iskierko powodzenia w szkole rodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maklady wszyskiego najlepszego❤️🌻🌻 foli biora , bi i mi lekarz powiedział ze mogę, ale sam mi zalecił jak bedzie mnie bolało....ale do dzis nie skorzystałam.....wiec lepiej uwazac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnA dziekuję...za szkołe rodzenia...mi to jeszcze długo do niej....:-P własnie monik jak sie czujesz???? napisz cos o sobie, malenstwie, a co ze zdjeciem moge i ja liczyc na nie????? bo jeszcze nie widziałąm Twojej osoby TYLKO!!!! AnA 🖐️ WIESZ ZA CO....:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady no to dla ciebie też wszystkiego najlepszego, spełniania marzeń :) Monik dzieki :) Ana, będzie lepiej tylko trzeba rozmawiać o tym wszystkim co nas boli jak najwięcej najlepiej na spokojnie ale to jest łatwiej powiedzieć niz zrobić. Moze czasem warto się przemóc, trochę nagiąć i nawet wyciągnąć rękę pierwsza, a przynajmniej zacząć rozmowę. Mam nadzieję, że sie poukłada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku wiem też wychodzę, tylko że to przeważnie ja zawsze ustępuje więc jest coraz ciężej, no zobaczymy, ja też mam nadzieje tylko dobre zakończenie tylko tak myśle.....Maklady wszystkiego dobrego również dla Ciebie !!! Iskierko daleko nie daleko zobaczysz jak Ci zleci kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ❤️ ❤️ ZABAJONKU ❤️ ❤️ ❤️ Serdeczne Gratulacje:):):):):):) 🌼 🌼 🌼 Foliczku wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń 🌼 🌼 🌼 Maklady ❤️ spóźnione ale z głębi serca zyczenia naj ❤️ naj ❤️ naj ❤️ i wszystkiego czego zapragniesz ❤️ oby sie spełniło ❤️ A ja mało sie odzywam coby Was nie zarazic:P WCIĄZ chora:( duszę sie strasznie:( jestem niestety na antybiotyku:( zobaczymy co będzie buziaczki dla Was 👄 Ganini ❤️ Jestesmy z Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmuś dużżżżooooo zdrówka Ci życze !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma - życzę Ci szybkiego wyzdrowienia ❤️ już jest chyba coraz lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma kuruj sie kobietko❤️ , chociaz buziaka w policzek przesyłam👄 buro, szaro za oknem a ja ide do miasta...widziałam fajowe spodnie, wiec musze je przymierzyc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×