Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

hej kobitki.....chciałam złożyć NAJLEPSZE ŻYCZENIA DLA NASZYCH FORUMKOWYCH MAM tym które cieszą sie już maluszkiem i tym które je noszą pod serduszkiem, wszystkiego dobrego kobitki....mojej mamuni złoże życzenia po pracy, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ana! Ja tez jestem, choć bardzo spiąca. Od kilku nocy budze się około 3 i nie moge zasnąć (pewnie efekt ostatnich smutków). Ja tez po pracy złoże mojej mamusi życzenia, no i tez teściowej - może nie moja mama, ale mama męża - wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zabajonku....Ty się tak nie denerwuj kochana....ja teściowej kupie znicza i kwiatak, tak jak mojej babuni zresztą, która była dla mnie jak mama i załuje ze jej już nie ma....ja też jestem śpiąca bo i pogada deszczowa i smętna....no i powiem Wam ze z mężem wszystko jest na dobrej drodze, cierpliwośc i opanowanie popłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnA, ciesze się, że u Ciebie już lepiej 🌻 Zabajona, za rok będziesz obchodziła dzisiejsze święto:) A ja pracuję, a mój mąż ma wolne i strasznie mu zazdroszczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Maklady, ja też dziś w pracy no ale tak to juest u prywaciarzy a chetnie bym dziś poleniuchowała i poleżała w łóżeczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez pracuję, ale w sumie bez energii - zabrakło tego \"kopa\" :( Próbuję suwaczek. Nie wiem co z niego wyjdzie, bo wyliczyłam wg daty miesiączki, a nie wg owulacji. Po lekarzu mam nadzieję, ze albo zatwierdzę, albo poprawie (mam nadzieję, ze nie będe musiała go kasować) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku ja nie umiem właśnie jak bede na tym etapie to kogoś poproszę o zrobienie suwaczka hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, niby wkleiła, ale się cholera wolno otwiera. Ja tez nie umiem na tych anglojęzycznych - kiedyś próbowałam, ale nici z tego (chodziło o suwaczek cyklu). Ale znalazłam ten polski :) Szybko i łatwo go zrobisz, ale czy zadziała - kwestia szczęscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo, otworzyl się :) no, nawet prawda, bo tyle minęło od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he, no nie :) jest tam więcej opcji, może zmienie sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie ranne ptaszki :-) ja dzisiaj siedze w domku :-) i mam zamiar nic nie robić :-) Nareszcie błogie lenistwo... zaraz zabiore sie do nadrobienia zaległości w czytaniu naszego forum, Jeśli chodzi o mnie to jestem mega pozytywnie nastawiona w tym cyklu do staranek ;-) a wszystko dlatego że: dwa tygodnie temu byliśmy na weekend z moim mężusiem u naszej babci (biedulka mieszka sama daleko od nas i zadzwoniła że zle sie czuje i chce nas zobaczyć, oczywiście po naszym przyjezdzie okazało sie że babcia czuje sie całkiem dobrze jak na jej wiek i nawet jezdzi na rowerze na działke) w niedziele w dniu naszego powrotu dostałam @, nie przejęłam sie tym lecz raczej ucieszyłam że przyszła regularnie, i jak wracaliśmy to widziałam 7 boćków!! (w tym 4 sztuczne z reklamy Atlasu) ale to nic, jeden który najbardziej mnie ucieszył przeleciał dokładnie nad naszym samochodem jakieś 3 metry nad nami!!! :-) dwa chodziły po łące a jednego widziałam w gnieździe... i tak mnie to pozytywnie nastawiło że w 7 DC tak kłuł mnie prawy jajnik że od razu zabrałam sie do starań. Szczerze mówiąc to byłam przekonana że ten prawy w ogóle nie pracuje bo od kiedy pamiętam miesiąc w miesiąc kłuł mnie lewy... chory... a tu nagle kłuje prawy. No i zabraliśmy się za starania, dziś jest 13dc i czekam do 3 czerwca na @ albo na dwie krechy... trzymajcie kciuki żebym sie nie rozczarowała bo może te boćki nic mi w tym roku nie przyniosły :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaChceFasolke - no to fajunio :) Powiem ci jak ja miałam: 1) Jak wracałam z hsg bociania parka przeleciała nad naszym samochodem. 2) Potem bociania parka (jakoś bliżej @ ostatniej) przeleciała mi przed samym oknem :) 3) Myślałam, że mój lewy jajnik jest leniwy, a ten skurkowaniec wyprodukował ładny pęcherzyk, który sobie pękł w 11 dc i ... 4) W środę zrobiłam test - POZYTYWNY :) Więc ... Kobietko, jakas powtóreczka z rozrywki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadłyśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie doczytałam się końca... Zabajonku!!! Gratuluje fasolki!!! Nie masz pojęcia jak się cieszę zwłaszcza że Twoja historia z bocianami jest podobna do mojej :-) oby tylko i mi się udało, to byłby najlepszy prezent na rocznicę ślubu bo mamy ją 4 czerwca a 3 ma przyjść @ Ber Tobie też gratuluje z całego serca Granini trzymaj się kochana zobaczysz że wszystko się ułoży No ale ja narazie musze przestać myśleć o fasolce żeby nie zapeszyć i znowu nie nabawić się jakiejś blokady psychicznej tfu ftu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello babeczki🌻 AnA dziekuje za zyczonka, jest mi bardzo miło, dla Ciebie👄, ciesze sie ze sytuacja małzeńska poprawia sie,❤️ wróciłam od ginka....dziewczyny słyszałam tetno mojego malenstwa, popłakałam sie ze szczescia...połozna mówiła wszystkiego najlepszego mamusiu, jak mierzyła mi tetno....niesamowite uczucie...dostałam prezent pamietnik ciązy....dziewiec miesiecy przyszłej mamy, wiec od dzisiaj bede zapisywała co sie z nami dzieje....za dwa tygodnie ide na usg, juz sie nie moge doczekac, prawdopodobnie poznamy płec naszego malenstwa.... wszystkie badania mam oki, bardzo dobre, toksoplazmozy nie wykryli-huraaaaaa!!!!!I gM- 0,06, a IgG 0 dzisiaj zaczełam 19tc i przytyło mi sie od poczatku ciązy 3 kilogramy, narazie jest dobrze...ale to poczatek...ginek powiedział oby tak dalej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko Ty szczęściaro dbaj o siebie i maleństwo... ja zawsze myślałam że jak będę w ciąży to nie bede chciała znać płci ale teraz zmieniłam zdanie bo teściowa już zasypuje mnie ciuszkami głównie dla dziewczynki a co jeśli to będzie chłopczyk? hihi ale wybiegam w przyszłość... a Ty zabajonku byłaś już na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............? ..............? li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Aga28..........Kutno.............27.03.06........?...........?..........? AlicjaY........Warszawa.......11.04.06........8kg.......Piotruś....94cm Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dominika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila....Oscar..103cm Paula24........Poznań........31.05.06 (cc)......18kg.....Patryk....109cm furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 ........Trójmiasto.....07.08.06 ..8kg....Sandra, Monika..97cm Iskierka.......Siedlce.......21.10.06......3kg.....????....???????.....87cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla wszystkich mamusiek już teraz i tych w przyszłości: 🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko - cieszę się, że wszystko ok. JaChceFasolke - nie byłam jeszcze u lekarza, dopiero w środe robiłam test i myślę, że to za szybko - bo na usg może nie zobaczylibyśmy za wiele, a ja bardzo chciałabym zobaczyć już od razu pykający punkcik. Poza tym - tfu tfu - narazie czuję się dobrze i nie ma niepokojących rewelacji, dlatego póki co - siedzę spokojnie. Oczywiście jestem pełna obaw, ale to chyba przerabia każda świeżo objawiona przyszła mamusia. Mam ogromną nadzieję, że wszystko będzie dobrze i nasz Bąbelek jest na własciwym miejscu i pięknie się rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) w przyszłym roku będe miała swoje święto, póki co, jestem przyszłą mamą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie się podziewają Estelka, Enigma, Foli halo halo halo odezwijcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej JaCHceFasolke......a może wszystkie sie już weekendują hmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Zabajona :) Nie mam siły nawet oddychać, ale musiałam coś napisać. Staram się wrócić do sił ale ciężko idzie. Myślę, że gdybym nie leżała te dwa tygodnie to byłabym już na chodzie. Już mi ciemno robi przed oczami. Brzuch już tak nie boli, cięcie nawet ładnie się goi. Niedługo wrócę do Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini wracaj szybciutko do zdrowia i nie przemęczaj się teraz... musisz dużo odpoczywać żeby nabrać sił... Ana30 chyba masz racje... ja czekam na mężusia aż wróci z pracy, jedziemy do mojej mamy z życzeniami a pozniej... hmmm mam ochote na małą przejażdżke gdzieś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×