Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Foli - to super, że zaoszczędzicie sobie kolejnych stresów i kasy :-) To zostaje ten ósmy czerwca czy data się zmieniła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, trudno powiedzieć wg najnowszych obliczeń punkcja wypadnie około 13.06 a transfer 15 lub 16 czerwca ale to się moze zmienic zależy jak będę reagowała na zastrzyki stymulujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie - zapomniałam, że w tym msc @ nieładnie sie z Toba zabawiła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja uciekam, miło sie rozmawiało Aga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO, CZEŚĆ AGA!!! Pawełek jest boski, jak malowanie!!! aż się napatrzeć nie mogłam!!!! Foli, uf dobrze, że wyniki ok - no to teraz zastrzyczki, punkcja, transferek i dzidziulek :-) Aga, a Ty mi wróżysz zaciążenie na luty, czy urodzenie ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!! Pozdrawiam Was wszystkie w piękny słoneczny dzień. Wpadłam tylko na chwilkę z zapytaniem. W sumie to chodzi o moją koleżankę, która spodziewa się dziecka - chlopczyka. Pamiętam na forum któraś z dziewczyn podawała listę potrzebnych rzeczy jakie nalezy wziąć ze soba do szpitala tylko nie pamietam która i na której stronie to było. Zwracam się więc z prośbą szczególnie do ciężarnych jesli któraś z Was ma gdzieś taką listę napiszcie na forum a ja przekaże koleżance. Dziekuję Wam serdecznie. Całuski. PA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka . :) Ja na sekundkę. Cześc Aguś- chyba przyciagnęłam CIę myslami. Szkoda, że jeszcze się rehabilitacja nie skończyła. :( Ale ogólnie juz jest chyba poprawa? 🌻 Golka- wysłałam CI maila. Tygrysku czekamy na dobre wieści. 🌻❤️ Paula- trzymam kciuki za Was. To już tak niedługo. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie❤️ uwilbiam Was czytać, mam nadzieję, że dziś wypracowania nei napiszę:-P Asiulka🌻, mam nadzieję, że się nie przemęczę, no ale jak będzie trzeba to nic nie poradzę ale odpocznę na wakacjach:-)🌻 Aga🌻 twój synus jest super, a minki rozbroiły mnie:-) rzeczywiście jest podobny do ciebie bardzo, hmm, mówisz że mówi tata tylko, no to gadaj przy nim tylko mama, może załapie:-)🌻 Foli🌻, ja trzymam kciuki za Twoje powodzenie ciężkiej drogi zastrzykowej, dobrze że badanka wyszły ok, problem z głowy, buźka:-)🌻 Zabajonka🌻, kobieto nie maltretuj mnie zrób ten test, bo ja tu nie usiedzę z niecierpliwości, mam nadzieję, że ogłosisz wspaniałą nowinę szybciutko🌻 Estelko🌻 głuptasku mały co ty tu opowiadasz, muszę tu poważnei chyba z tobą porozmawiać i do pionu cię ustawić, będziesz miała dzieci, nawet kilkoro, aż na głowę ci wejdą:-)będziesz wysyłać je do babci bo wytrzymać nie będziesz mogła z nimi:-P, a tak poważnie, tak jak dziewczyny mówią doczekasz sie, cierpliwości, wszystkie sie doczekamy:-)🌻 elusia❤️ maklady❤️wiek to nie wszystko, ważne jest serduszko, jak ono czuje sie młodo i jest piękne to najważniejsze❤️ Paula, ty się tu nam nei pokładaj tylko torbę szybko szykuj, bo to u ciebie już niedługo:-), serdecznie cie przytulam:-), bronisz się w rocznicę naszego ślubu:-), a ja możliwe że 29czerwca będę się bronić:-) dlatego tak zapie....niczam jak osiołek na wszystkich frontach:-)🌻 wracaj do nas szybciutko z maluszkiem🌻 Ana🌻 witaj, mam nadzieję, że konfliktu już nie ma❤️ i opowiadaj nam tu co u ciebie nie marudzisz:-) iskierko🌻, wreszcie dostałam twoje zdjęcie, Asiulka mi przesłała-chyba o ile pamiętam bo ja to sklerotyczka jestem hihihi:-)ale młoda sklerotyczka hihihi:-), ja tez nie znoszę pobierania krwi, zastrzyków, że mało nie płaczę lub mdleję, a fe wrrrrrr:-)🌻 monik30❤️ ber👄 Golka👄 co u ciebie skarbie🌻 a ja nowe opakowanie - OSTATNIE- :-) tabl.anty zaczęłam brać, jak skończę około połowy czerwca to odpocznę do lipca pojem bromergon i ....:-)poczekam na wspaniałe wakacje, najpierw nad morze:-)🌻 oki :-Pteraz kończę bo zjebkę za chwilkę dostanę miało nie być wypracowania a tu proszę, język mi sie rozwinął, cholerica żebym taka gadatliwa była jak mandat dostaję:-)hihihihi🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholercia wiedziałam że o czymś zapomniałam, móqwiłam że sklerotyczka ze mnie:-P, miałam sie zapytać gdzie to się enigma podziewa?🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - Pawłek po prostu boski !!! A jak rozkosznie się śmieje :-D Nie można nie usmiechnac się patrząc na niego :-D Emika - na test poczekam :) Po pierwsze, nie szłam z pracy sama, więc nie miałam jak zajść do apteki niezauwazona :) Po drugie - każdy dzień spóźnienia więcej to większe prawdopodobieństwo, ze to jednak ciąża, a nie jakieś przesuniecie (co biorę bardziej pod uwagę, bo w zasadzie nie czuję się jakbym miała być w ciaży - jedyne co - nie dostałam narazie @). Dlatego będę wredna i potrzymam was w niepewności :) Mam jednak przeczucie, że test będzie negatywny i wtedy zacznę się martwić. Pożyje więc złudzeniami jeszcze troszkę, jesli pozwolicie, bo świadomosć że może jestem w ciąży tez jest fascynująca :-D Wiem, wiem, nic nie mówcie - jestem porąbana jak paczka gwoździ, ale cóż, kto powiedział, że jestem normalna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Asiu za e-maila. Estelko u mnie na razie staranka wstrzymane do połowy czerwca, bo dostałam dwa opakowania tabletek anty na wyciszenie moich jajniczków, bo zaszalały i powstała duża torbiel i potem zabieram się do roboty. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Aga dzięki za zdjęcia. Synek jest słodziutki. Czysta mamuśka. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma się nam chyba takim małym kujonkiem zrobiła :) A ja po czwarty zaqstrzyku, dzisiaj bolało jak cholera, chyba dużo zależy od miejsca w które się wbije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysek-Graniniowy
Granini jest po laparotomii i usunięciu ciąży pozamacicznej. :( Na szczęście nie trzeba było usuwać nic więcej i z nią jest wszystko w porządku... Szczegółow nie znam jeszcze, bo lekarz był w biegu i niewiele więcej udało mi się dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku Granini - bardzo, ale to bardzo mi przykro :( A tak miałyśmy nadzieję, ze dzisiaj wszystko wyjasni się w dobrym kierunku. Przytul od nas Granini i powiedz, że ją wpieramy. Naprawdę bardzo mi przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku, Granini, bardzo mi przykro, tyle przeszliście :( mam nadzieję że wszystko się ułoży w końcu i będziecie mieli braciszka czy siostrzyczkę dla Kuby. Nie wiem czy cokolwiek moze być tu pocieszeniem ale do ciąży jednak doszło więc to oznacza, ze możecie mieć dziecko. Pozdrów Granini niech dużo wypoczywa i odezwie się do nas jak już będzie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku nie wiem co powiedziec ,jest mi cholernie przykro....... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysek-Graniniowy
wiecie co... tak sobie teraz pomyslalem, że jeżeli któraś z was chciałaby wysłać Granini jakiegoś pocieszającego smska, to sądzę, że jej dodatkowo pomoże, bo będzie teraz w kiepskiej kondycji psychicznej... jak będziecie chciały numer, to napiszcie na jej maila, to wam go dam. Dzisiaj juz nie idę do szpitala, bo ona musi się wyspać (jest na środkch p. bólowych i nasennych) a poza tym personel już nie może tam na mnie patrzeć, bo ciągle o coś pytam i czegoś chcę :) Jutro i Granini i ja będziemy wiedzieli więcej. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini, Tygrysku- tak mi przykro. :( Płakać mi się chce. :( Tyle przeszliście. Mam nadzieję, że niedługo Granini ponownie zajdzie w ciąże, która sie dobrze usadowi i za niespełna rok będziecie się cieszyć z narodzin Waszego maluszka. 🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄 To dla Ciebie Granini. Kurwa mać!!!!!!!!!!!!! Nie lubie klnąc , ale dlaczego to zycie jest takie niesprawiedliwe. 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini, mi też straaaaaasznie przykro. O jeju, dlaczego akurat Wy? Strasznie Was pozdrawiam. Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:(:(:(:( Granini ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Wracaj kochana do Nas ,mam nadzieję ze wszystko ułozy sie i los usmiechnie się do Ciebie szybciej niz myslisz ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Ja w to głęboko wierzę ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie właśnie poryczałam .... Asiu - też bym poklęła, ale jestem świeżo po chrzcinach więc nie wypada... Granini - trzymaj sie Słonko. Wracaj do nas szybciutko to Cię wtedy osobiście, wirtualnie wyściskamy i wycałujemy - na razie tylko przekazujemy przez Twojego Tygryska dużo zdrówka i dużo wiary w to, że sie Wam wszystko dobrze ułoży. Wiecie co - dopiero to forum mi uświadomiło jaki jest ogrom problemów z zajściem w ciążę , utrzymaniem jej itp. I jak tak po cichu narzekam, że po ciąży jestem gruba, brzydka itp.,to zaraz sobie myślę, że nie jedna z Was wiele by dała by mieć malucha a ja jestem po prostu głupia... Idę sobie teraz spać ale jeszcze przed snem pomyślę o Was - przyznam się po cichutku, że ostatnio poszłam w tygodniu do Kościoła specjalnie się za Was wszytskie pomodlić. Ale chyba nie wszytsko zostało wysłuchane ... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 18 lat ale chcialabym miec dziecko :) cos co by mnie kochalo i zawladnelo moim sercem :) szczesciary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga dziekuje za zdjecia synka ,jest slicznym chłopczyczkiem!!! i jak sie szybko zmienia blondyncio sie zrobił!! :D a ty nie gadaj głupot bo jesteś ładna kobietą i bardzo sympatczną ( szukasz kompleksu w swoim wyglądzie .Aga zwariowałas kobieto?)raz jeszcze dzieki ,proszę zawsze o świeżą porcyjkę fotek Granini jeszcze raz piszę ,ze mi źle z Waszego powodu ,nie pocieszam bo nie wiem jak .ale wierzę,ze bedzie dobrze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki..... Nic nie pisalam bo mialam remont w pracy.... poza tym cos mnie ścięło ,jestem chora ,gardło boli ...nos zatkany a bleeeeee...:( Byłam dzis u gina ..i owu była jednak....z soboty na nedziele z 13na 14dc....czyli cykl sie wydluzy i @ dostane w 27dc.... był płyn owu i widzaiał duze ciałko zólte... Gin Powiedział ze mysli ze \"druzyna koszykówki\"..... jak to nazwał nasienie męza:P tym razem dała radę:) Ja oczywiscie byłam innego zdania i juz umawiałam sie na inseminacje w przyszłym cyklu.... no i masz ci pech owu wypada w Boze ciało:( eee.... jaKaś jestem zmęczona /chorobą/ i wogole smutno mi ...:( Biedna Granini ❤️ Aaai oczywiscie nie mogę mowic bo mam taki zachrypnięty głos....:( no moj mąz to xchyba szczęśxiwy z tego powodu:P:P:P:P ze ne gderam non stop:P:P:P hi monik:) ❤️ IwonA :) Ty tez cos zamilkłas?????? co u Ciebie?:) zabajoNA!!!!!! RÓB TEST!!!!!! foli :)Asik:) aga:) beti:)estellka:) maklady:) emika:)anka:) psula) golka:)gonia:) elfik:)sABRA:) sysia:)suzinka:)ber:)elusia:)ana:)iskierka:)silve:)andzia:) własnie co z Andzia????? Aguś:) zdjatka cudowne -dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej melduję się dzisiaj jako pierwsza...Dominik nakarmiony własnie zasypia, a ja mam ze dwie godzinki żeby popracować... Granini, Tygrysku, tak mi ogromnie przykro, że nastąpiły takie smutne wydarzenia. Współczuję Wam z całego serca. Ale pamiętajcie, nie wolno tracić nadziei.... Buziaki wielkie i uściski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Elfik :) Fajnie że ci daje coć trochę popracować, a w nocy jak się budzi często?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×