Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

hej a co tak lichutko ,przecież na topiku wiosna ,a tu puściutko jakby wszytkie sie wyniosły!!! tylko Foli jedna sie ostała? Witaj foli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Monik, jakoś pustawo tu dzisiaj rzeczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, przepraszam że tak mało się odzywam ale musze w pracy trochhę podgonić robotę bo dzis z powrotem do szpitala do piątku. Granini, Tygrysku strasznie, strasznie mi przykro, już myślałam że jest dobrze, patrzcię beta tak ładnie rosła, kto by się spodziewał. Trzymajcie sie słonka!!! Musi być dobrze, trzeba w to wierzyć mocno mocno bo inaczej nic nie ma sensu.... Napiszę jeszcze później i czekam na jakieś dobre wieści dziewuszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was wszystkie w deszczowy u mnie dzień....Granini i Tygrysku ogromnie mi przykro miałam taką wielką nadzieję ze wszystko dobrze się ułoży, przesyłam Wam moje pozdrowienia i uściski !!!!! witaj Beti dawno CIe nie było Ty chyba też miałaś jakieś problemy ze zdrówkiem czy coś pomieszałam, co u CIebie? Monik masz racje że coś pustawo dziś chyba wszystkie zapracowana...hej Foli...Estelka przytulam Cie, myslałam ze ten małpiszon nie przylezie do Ciebie.....Zabajona a co u CIebie?...Emika burza w domu nie mineła i humor mam nie za dobry, ale cóż zobaczymy co będzie.....Iskeirko dziękuje za pocieszanie.....przesyłam buziaki wszystkim czytającym i piszącym !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, do mnie @ wczoraj przyszła i nadal nie mogę uwierzyć że nie boli brzuch, zazwyczaj po ścianach łażę, no ale tabletki antykoncepcyjne zdziałały swoje. A ty jak się czujesz? Beti, współczuję tego szpitala. A co będziesz miała robione teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, takie burze muszą zdarzać czasem dla oczyszczenia atmosfery, mam nadzieję że wkrótce się ładnie pogodzicie i zapomnicie o problemach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko przytulam mocno ❤️ Cze ANA ❤️ ja tylko na badankach, więc raczej bede żyć Foli ❤️ Jutro USG rodnych (jak oni to mówią) a w czwartek rezonans przysadki i muszę poleżeć do piatku bo to badanie z kontrastem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti to życzę CI żeby badanka wyszły dobrze......dzięki Foli mam nadzieje że tak będzie echhhhh muszę myśleć pozytywnie....Zabajonku co tak cichutko siedzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czuję się świetnie - już od dłuższego czasu przychodząca @ mnie nie rusza. Przed, owszem mam dołki czasem, ale jak @ przychodzi, to jest mi wszystko jedno. Bardzo chcę dzidziusia, ale po pierwsze wiem, że szanse są raczej nikłe jak na razie, a po drugie - bardzo chcę pojechać w lipcu na wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W bIESZCZADY, łazić po górach, a ciąża by to wykluczała ciekawe co u Zabajonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W bIESZCZADY, łazić po górach, a ciąża by to wykluczała ciekawe co u Zabajonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonek ma problem w pracy, ale nic poważnego dla niej... Nie martwcie się, na pewno Wam napisze :) Poza tym @ w dalszym ciągu brak !!! Czekamy wszystkie z niecierpliwością:) na dobre wieści Zabajonku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini, strasznie mi przykro ❤️ ... płakać mi się chce...... Zabajonek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od
dziewczyny Zabajonek nie ma problemów, dowiedziała się po prostu o czymś bardzo smutnym i nie ma teraz głowy do pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza koleżanka Myszka z sąsiedniego topiku \" Chcę mieć dziecko\", dostała od Zabajonki sms-ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze pytanko do naszej Monik bo czytam teraz dokładnie widze że wczoraj pisała....jak Ty się czujesz Monik, jak przebiega ciąża? jak będziesz to napisz fajnie się czyta opisy przyszłych mamuś i mam jeszcze jedną prośbe do Ciebie, kiedyś prosiłam CIe o zdjatko ale nic nie doszło, jak możesz to prześlij mi swoją fotkę bo własnie sie zorientowałam że jeszcze Twojej tylko nie mam kochana i pisz tu jak najczęściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki. Widzę, że ktoś wam juz powiedział. Dzięki za pamięć, ale spokojnie, póki co mi nic nie dolega, choć rano przezyłam szok. Dostaliśmy bardzo smutną informację, która wpłynie znacząco na dalsze sprawy. Nie chcę o tym pisac na forum, to dotyczy sfery zawodowej, ale poniekąd też osobistej. estelko - przykro mi zpowodu @, ale ja wierzę, że przyjdzie taki dzien, gdy ona się nie pojawi. Granini - mam nadzieję, że jakoś się trzymasz, choć \"jakoś\" to takie słowo, które nic nie wyraża. W kadym razie wiedz, ze modliłam się za ciebie. Przykro mi że tak wyszło :( Ja dalej nie mam @. Rano zmierzyłam temperaturę, było 37 stopni. Więc chyba nadzieję mogę ciągle mieć. CO do testu, to mój mąz przezornie woli, żebym zrobiła go później niż za wczesnie. Jak będę miała okazję iść sama do domu, to dzisiaj go kupię i myślę, że jutro zrobię. Jutro będzie 4-5 dni po terminie. Kurcze, nawet nie wiecie jak podle się czuję :( Życie nieraz jest g**** warte :( potrafi urwać się nagle :( Pozdrawiam wszystkie babeczki z forum, śle wam buziaczki 👄 Postaram się już nie smucić :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................29.03.......28.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.04.......30.......?...................20m-cy......Trójmiasto Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........27.04.........27.......24.05...............19 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Silve26............05.05........30-?.......po 03.06........13 m-cy........? AnA 30............4.05........30............?................9 m-cy........ maklady .......29.04........29-34 ......30.05............8 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............08.05......25-27......01.06........7m-cy...Katowice beti78........25.04............28..........23.05.........16 m-cy..Zd-Wola zabajona....25.04.06........26...........21.05.........9 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.05...........29-30.......07.06..........0 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01...........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.....28-35...........8 m-cy....N. Targ kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg Hej dziewczyny nie wiem czy ta tabelka jest aktualna ale tylko taką znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytulam Cie Zabajonku i życzę pozytywnego zakończenia problemików, kochana czekam też na te dwie Twoje kreseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zabajona ja na Twoim miejscu już czułabym się jakbym b\\yła w ciąży. Powodzenia! Mnie czeka jeszcze te nieszczęsne hsg. Myślę że będzie mnie bolało a termin jest beznadziejny bo 3 czerwca mam komunię córki także nie wiem jak będę się czuła. Dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, przykro mi że masz smutki w pracy, nie denerwuj się teraz za bardzo, najważniejsza jesteś ty teraz i moze ktoś jeszcze, kto być moze zamieszkał u ciebie. Także nerwy proszę odłożyć. Gosiaczek, mnie hsg nie bolało za bardzo, mam nadzieje ze u ciebie też tak będzie ale po brzuch trochę boli więc jeśli idziesz na komunię w ten sam dzień to współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Babeczki. Zaczynam powoli myśleć, że jednak jestem w ciąży i staram się nie dopuszczać zbyt dużego stresu. Choć to co dzisiaj się wydarzyło, to nie tyle stres, co ogromny żal, smutek i pustka. Dzisiaj kupię test, przecież narazie biorę normalne witaminy, a jesli jestem w ciąży to muszę zacząć brać te dla kobiet w ciąży (miałam kiedyś problem z anemią) no i kwas foliowy. Narazie jest dobrze, poza brakiem okresu, napiętymi piersiami oraz pojawiającymi się krótkimi skórczami nic mi nie dolega. Co prawda myślę o no-spie, bo te skórcze bywaja bolesne, mimo że są krótkie. Jak test wyjdzie pozytywny to zadzwonię do gina umówić się, myślę, że tak jak wstęnie mi powiedział - pojadę tam w następnym tygodniu, czyli wg terminu @ - w 6 tygodniu. NIe sadzę, że zobaczę serduszko, ale malucha powinno być już widać, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ mi się chce dzisiaj spaććććććććććć....Zabajonku dbaj o siebie, ależ się już pocichu ciesze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana - ja się boję cieszyć, może to normalne, ale jakoś zdrowy rozsądek nakazuje mi ostrożność ... może przesadzam, ale boję się, że jeśli to prawda, to czy wszystko jest tak jak nalezy (pamiętacie że boję się z powodu owulacji ze strony tego podciągniętego jajowodu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×