Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Gość M.G
DO PYT. FURAGINUM ALE NAJLEPIEJ ZASIęGNąć PORADY LEKARZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadamy babolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiii
Jak babolki mają spadać to kto ma zostać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no ja jestem !!! Zabajonka ,nie przejmuj sie takimi blahymi sprawami ,najważniejsza jestes ty i twe dobre samopoczucie .ale powiem ci ,ze z tą burza hormonów w ciazy to prawda .ja na początku ciazy miałam burze niesamowitą ,ale teraz też nie poweim nie poznaje czasem sama siebie i jestem na siebie wsciekla ,zła i w ogole mam sibei dosyc a za chwilke wraca dobry humorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki monik, masz rację :) enigma, w zasadzie to ja własnie poprawiłam suwaczek :) ale od daty @ jutro kończę 5 tydzień dopiero :) ty mnie nie postarzaj, he he :) M.G. - tak naprawdę Furagina jest dobra przy zapaleniu pęcherza, ale czy pozbędziesz się nią bakterii, to wątpię. Myślę, że musisz dostać antybiotyk, inaczej zwykłym lekiem tego nie zwalczysz. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Wpadłam tylko na chwilke. Anka miała się odezwać jak wróci od lekarza ale okazało sie ze skraca jej się już szyjka macicy i dostała od razu skierowanie do szpitala. Jesli bedzie tam mogła mieć laptopoa to pewnie się odezwie, ale racezj już do porodu tam pozostanie. Bidulka!!!!!! Aniu trzymam kciuki i wytrwaj jeszcze te dwa tygodnie. Niech junior jeszcze trochę podrośnie. Niby 2700 to nie tak mało ale lepeij jak bedzie miał powyżej 3000. Buzaki dla was. Następne spotkano pewnie będzie już we czworo. Trzymajcie się cieplutki i dbaj o was :) ❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MG to straszne co przechodzice, biedne te twoje córeczki. Mam nadzieję, że będzie lepiej i już tak nie będą chorować, takie małe a tyle już przejść musiały. trzymam kciuki żeby już tylko było lepiej. Anka, trzymaj się i wytrzymaj jeszcze trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babole:P a kaj sie podziałyście?:P:P:P Anka ❤️ trzymaj sie kochaniutka:) Paula ❤️ Tyrównież - powodzenia:) A ja dziś zjadłam całą czekoladkę:( ...to jeden z objawów nadchodzącej @.... żreć mi sie che słodycze:P Dzis zrobiłam sobie ała.... ucięłam skore niechcąco na rączce:( i troszkę mi odstaje:( Muszae odczekac az sie zagoji ....ała ała:( chciałam ją obciąc nozyczkami..ale odstapiłam od tego zamiaru:P Tak ,tak czasem mi odbija...no cóz ..nikt nie jest doskonały:P Aaaa co z granini???? Kotku ❤️ wracaj do Nas:) buziaczki dla WAS 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka . :) Ja na chwilę . Wpadłam Wam przekazać pozdrowienia od Granini. Podczytuje nas , ale nie ma siły narazie pisać. Granini- Kochana odpoczywaj jak najwięcej.🌻❤️ Aniu- powodzenia, trzymamy kciuki by maluszek został u Ciebie jak najdłużej. 🌻 Pauluś- cholerka, jak to zleciało. :) trzymam za Ciebie kciuki, to już tak niedługo. :) 🌻 Zabajonku- spokój i jeszcze raz spokój. !! 🌻❤️ Enigmuś- nie rób sobie więcej ałka.;) 🌻 Pozdrawiam Wszystkie babeczki. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Wpadłam się tylko pożeganć na jakiś czas z Wami. Jedziemy po Patryka :) Jak wrócę to się na pewno odezwę i podeślę Wam fotki mojego skarba. 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula :) ale spokój przez ciebie przemawia, pozazdrościć :) Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula!!! Trzymamy kciuki!!! Bądź dzielna i wracaj szybciutko ze swoim skarbeczkiem. Mój właśnie coś sobie \"opowiada\" w łóżku więc pewnie mnie zaraz zawoła płaczem - mamo przewiń i daj cyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula - kurcze, to już ???? Ja cię sunę !! :-D Ania - trzymaj się i zaciskaj nóżki mocno jeszcze te dwa tygodnie. Granini - Kochana, mam nadzieję, że dajesz sobie radę, zarówno fizycznie jak i emocjonalnie. enigma - \"szkoda\", że palca sobie nie obciełaś ;) Nie dotykaj Babolku nożyczek, noży i nic co może ciąć, bo sobie krzywdę zrobisz ;) NIe mogę, co za kobietka :) ale powiem ci, że naprawdę jestes świetna, uwielbiam twoje żarty, teksty i jak ciebie nie ma, to mi pusto. No a ja dzisiaj dzwonię do doktorka, zobaczymy na kiedy mnie wciśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Paula hihihihi \"jedziemy po Patrtka\" dooobre :D:D:D Trzymaj się ❤️ Asiku ❤️ foli ❤️ Gonia ❤️ Milego dnia, ja lecę po bułeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku ❤️ widzę ze Ty juz tez na posterunku hihihih :D:D:D nO dobra narazie spadówa:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, no i dzisiaj mój Bąbel ma 5 tygodni :) chociaż dla mnie bardziej liczy się od owulacji, czyli 3 tygodnie i 5 dni :) czytałam że serduszko zaczyna bić od 21 dnia, a gdzieś indziej, że od 28 dnia, więc może mała szansa jest na tym etapie, że zobaczymy coś na usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku, od 21 dnia, na 100% . Jezu dopiero ja byłam na etapie \"serduszka\" a teraz mam małego chłopczyka, nie chce się wierzyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia - czas zasuwa :) fakt :) Czyli jak na 100% od 21 dnia, to moje małe szczęście ma dzisiaj jakieś 25 dni, więc pewnie serduszko jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku :) a ustaliłas juz z ginem wizytę???? Spręzajsię dziołcha:P bo ja sama sie niecierpliwie:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma - no dzisiaj dzwonię, sama jestem niecierpliwa, ale tak se gupawo tłumaczę, że skoro narazie nic niepokojącego się nie dzieje to wolę poczekać, wtedy nie będę przezywała katuszy dwa razy, tylko raz. Bo jak za wczesnie pojechałabym, to na usg nie byłoby za wiele widać i pewnie kazałby przyjechac z tydzień, dwa i stres na maksa. A tak jeden stre i twoja chwila prawdy: albo jestem w ciązy na 100% i wszystko jest prawidłowo, albo ... :-o i tego własnie cholernie się boję :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babolki.....miałam wczoraj dużo pracy i nie było okazji żeby do Was napisać....na początek chce Wam się pochwalić trzema piąteczkami z zaliczeń, przedemną jeszcze 4 egzaminy i 3 zaliczenia jestem zadowolona bo średnią z pierwszego semestru mam dobrą z tego semestru też zapowiada się wysoka więc jest szansa na stypendium (i dość już przechwalania się).....Zabajonku a Ty masz myśleć że wszystko będzie dobrze i tylko takie myśli dopuszczaj do siebie.....Paulusia ale Ci czas zleciał POWODZENIA KOCHANA !!!!....Aniu trzymaj się, obyście obije zdrowi wyszli ze szpitala....Enigmuś Tobie gratuluje ocenek Ty pilna studentko....Iskierko dziękuje za zdjątka, wyglądasz pięknie, promieniejesz.....a teraz kawka bo dzień u nas deszczowy i do pracy, podczytuje Was oczywiście cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babolki.....miałam wczoraj dużo pracy i nie było okazji żeby do Was napisać....na początek chce Wam się pochwalić trzema piąteczkami z zaliczeń, przedemną jeszcze 4 egzaminy i 3 zaliczenia jestem zadowolona bo średnią z pierwszego semestru mam dobrą z tego semestru też zapowiada się wysoka więc jest szansa na stypendium (i dość już przechwalania się).....Zabajonku a Ty masz myśleć że wszystko będzie dobrze i tylko takie myśli dopuszczaj do siebie.....Paulusia ale Ci czas zleciał POWODZENIA KOCHANA !!!!....Aniu trzymaj się, obyście obije zdrowi wyszli ze szpitala....Enigmuś Tobie gratuluje ocenek Ty pilna studentko....Iskierko dziękuje za zdjątka, wyglądasz pięknie, promieniejesz.....a teraz kawka bo dzień u nas deszczowy i do pracy, podczytuje Was oczywiście cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwiesiło mi sie kafe i efekt zdublowania gotowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, gratulacje i powodzenia na następnych egzaminach. Zabajona, nie ma albo, wszystko musi być ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Foli......a Ty coraz bliżej in vitro,denerwujesz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Kobiety że trzymacie mnie w pionie 🌻 ale same się niedługo przekonacie, czy łatwo jest \"nie martwić się\". Ja już kiedyś wam mówiłam o swoich obawach: 1) że nie będe mogła zajść 2) jak już zajde, że coś będzie nie tak i tak w kolo Macieju. Mam nadzieję, że to tylko hormony mi szaleją i stąd te obawy. I mam nadzieję, ze okażą się nieuzasadnione. ❤️ Ana - ogromniaste gratulacje, super !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście nieuzasadnione Zabojonku bo WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE W CIĄGU NAJBLIŻSZYCH 9 MIESIĘCY !!!!! (później oczywiście też)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie to zostało CI już tylko 8 miesięcy hihihihihihi zobaczysz jak zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt Ana, jakies 8 miechów jak dobrze pójdzie :) Próbuję dodzwonić się do lekarza, ale narazie nie odbiera. Pewnie dzisiaj ma dyżur na oddziale też. Będę próbowała dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×