Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

witajcie :) Zabajonku, wszystko u Ciebie jets i będzie dobrze, zobaczysz :) pójdiesz do gina i się popłaczesz przy usg, ale ze szczęścia oczywiście, że szczęścia Kobieto!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, wielkie gratulacje🌼 Ja miałam w maju hsg i straszne katusze przeszłam, prawie wyłam na stole. Ale jak czytam, że Tobie się w drugim cyklu po hsg udało, to może i dla jest jakaś nadzieja. Co prawda jeden jajowód jest niedrożny, ale drugi w porządku. Znalazłam info, myślę, że ważne dla Ciebie: U kobiety z 28-dniowymi cyklami miesiączkowymi pęcherzyk ciążowy jest najwcześniej widoczny w USG dopochwowym w 32. dniu cyklu, przy poziomie HCG większym od 750 mIU/ml lub 1 000 mIU/ml. Średnica pęcherzyka powiększa się średnio o 1 mm/dobę (przynajmniej o 0,6 mm). Echo zarodka widać po 38. dniu cyklu przy HCG powyżej 5 000 mIU/ml lub 6 000 mIU/ml [3, 12]. Wszystkiego dobrego dla Ciebie i Twojego maluszka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki genewa - moje cykle byly krótsze, 25 dniowe, po hsg cykl wydłuzył mi się do 26 dni (ten sam w którym było badanie), a w następnym juz się udało. hsg daje ogrome szanse, naprawdę :) Pedagożek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki genewa - moje cykle byly krótsze, 25 dniowe, po hsg cykl wydłuzył mi się do 26 dni (ten sam w którym było badanie), a w następnym juz się udało. hsg daje ogrome szanse, naprawdę :) Pedagożek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, jeszcze sie nie denerwuję, jutro jadę na usg i badanie estradiolu, jeśli spadnie dosyć mocno to włączamy drugie zastrzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość engimaa
Ana 🌼 GRATULACJE 🌼 Ja zaraz po Tobie jestem naczelnym kujonem na forum:P:P:P hihihihi Albo te studia sa takie łatwe albo ja jestem taka zdolna :D:D:D hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opanowana kobitka z Ciebie Foli, ja to jestem taki przezywacz ze wszystkim sie przejmuje i stresuje, przez ostatni tydzień schudłam 3 kg przez stres sesyjny......powiedz mi jeszcze bolesne te zastrzyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byłam ja:P eeeetam Foli ja myślę ze asz juz blizej jak dalej i to jest najwazniejsze:):):) Zreszta Ty nasza specjalistka ..wiedziałas co Cie czeka:) więc byle do konca czerwca:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihi Enigma tez się nad tym zastanawiałam czy te studia są takie łatwe czy ja taka mądrusia hihihihihihi a poważnie to tak łatwo chyba nie jest na pierwszym roku w naszej grupie dziekańskiej było 26 osób a do tych zaliczeń i egzaminów zotsało 14.......Enigmuś a ile Tobie zostało jeszcze zaliczeń i egzaminów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedagożek odpisałam:) Ana:) ja mam juz wszystkie zaliczenia:) ,1 egzam zdany na 5 z 2go mnie zwolniła hhiihihih i zostały mi tylko 2 egzaminy zaraz na początku sesji dokladnie 14 i chyba 21czerwca a potem luzik:) ide robic sie na bóstwo:P bo do pracki na 13:) narka srarka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, bolesne jak cholera, samo kłucie nie boli ale wstrzykiwanie tak, trzeba to robić bardzo powoli to wtedy mniej boli. No i jak za płytko to siniaczki zostawają. ale te drugie ponoć nie są bolesne wcale, tyle że trzeba robić teraz 2 razy dziennie. nie jest to przyjemne ale nie jest tak źle. Ja tez zawsze przeżywam, ale chyba już sie przez te 3 lata naprzeżywałam tyle, ze już mi sie zapas wyczerpał. Będę przeżywać punkcję i transfer. Enigma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoooo bidulko ale się wycierpiałaś no ale rozumiem Cię doskonale i podziwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabela
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................29.03.......28.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.04.......30.......?...................20m-cy......Trójmiasto Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........24.05.........27.......20.06...............19 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Silve26............05.05........30-?.......po 03.06........13 m-cy........? AnA 30............4.05........30............?................9 m-cy........ maklady .......29.05........29-32......30.06............9 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............08.05......25-27......01.06........7m-cy...Katowice beti78........25.04............28..........23.05.........16 m-cy..Zd-Wola zabajona....25.04.06........26...........21.05.........9 m-cy.....Olsztyn SPADACHRONIARA Elusia.........09.05...........29-30.......07.06..........0 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01...........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.....28-35...........8 m-cy....N. Targ kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg JaChceFasolke.....14.05......21.....03-04.06.....13m-cy.....Chorzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - i tak świetnie dajesz sobie radę, tak się wydaje, ale do tego też potrzeba bardzo dużo odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpadamy
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ana jestem, ale łeb mnie nawala cosik, chmury wiszą i pewie to dlatego. Wróce do domu i lulu pójdę. A do doktroka nie mogę nadal się dodzwonić. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem śpiąca Zabajonku spaććććććććććććććććććććććććććc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja chcę spać.... i chce mi się czegoś pikantnego, typu kebab, mniam... a na ogół nie jem rzeczy bardzo pikantnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maklady - smaka robisz, smaka :) ja umówiłam się do lekarza na jutro na 18.30 :) zaczynam miec małą tremę, ale to chyba norma przed taka wizytą, która ma stwierdzić, czy test kłamał, czy nie i czy z Bąblem jest wszystko dobrze. Grrrr ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie musiałam zadowolić się jogurtem:) bo nic innego już przy sobie nie mam:) Zabajona, nie martw się na zapas, ja wiem, że to są stresy i niepewnośc, ale pomyśl sobie, że w Twoim interesie jest teraz unikanie stresów 🌻 na pewno wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona test nie kłamał z pewnością, nie martw sie będzie dobrze, ja akurat będę w łodzi wiec niestety podejrzę co slychać dopiero wieczorkiem późno ale będę trzymać kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku nie martw się bo gin CI powie że te dwie tłuściutkie krechy to zdrowa rosnąca fasoleczka zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku nie martw się bo gin CI powie że te dwie tłuściutkie krechy to zdrowa rosnąca fasoleczka zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli ❤️ trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę w Łodzi ❤️ Zabajonku... mi gin mowil ze jakbym zaciazyła to odrazu duphaston tak na wszelki wypadek Mi tez sie che straszne spac...... a mam zamiar isc na silke i bieznie po pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×