Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Własne sie dowiedziałamn ze zwolnili mnie z 1 egzaminu:):):):):) Hurrrrrraaaa:)strasznei sie cieszę:):):):) Czyli pozostały tylko 2:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma - gratuluję !!!! Wiedziałam, ze będziesz pilna studentką ;) a do tych zwolnień z egzaminów to bardzo łatwo jest się przyzwyczić :p estelko - ciesze się, że to co wydawało się najwiękzym problemem, dzięki rozmowie z rodzicami staje się realne. Czasem warto przełamać milczenie i zwierzyć się bliskim z problemów. Zresztą my tez jakis miesiąc temu powiedzieliśmy o kłopotach i czakającym mnie zabiegu .... no i w końcu cos zatrybiło, może to blokowało moją psychikę dodatkowo, nie wiem. JaChceFasolkę - narazie się nie przenoszę z tabelki, dopiero po wizycie u gina i upewnieniu się, że test to nie pomyłka :-D, jedyne co to zrobię małą uwagę na marginesie, żeby wszyscy wiedzieli, że jestem w TRAKCIE PRZENOSZENIA SIĘ ;) TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................29.03.......28.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.04.......30.......?...................20m-cy......Trójmiasto Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........24.05.........27.......20.06...............19 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Silve26............05.05........30-?.......po 03.06........13 m-cy........? AnA 30............4.05........30............?................9 m-cy........ maklady .......29.04........29-34 ......30.05............8 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............08.05......25-27......01.06........7m-cy...Katowice beti78........25.04............28..........23.05.........16 m-cy..Zd-Wola zabajona....25.04.06........26...........21.05.........9 m-cy.....Olsztyn SPADACHRONIARZ PRZEZ WIZYTA U GINA Elusia.........09.05...........29-30.......07.06..........0 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01...........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.....28-35...........8 m-cy....N. Targ kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg JaChceFasolke.....14.05......21.....03-04.05.....13m-cy.....Chrzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................29.03.......28.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.04.......30.......?...................20m-cy......Trójmiasto Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........24.05.........27.......20.06...............19 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Silve26............05.05........30-?.......po 03.06........13 m-cy........? AnA 30............4.05........30............?................9 m-cy........ maklady .......29.04........29-34 ......30.05............8 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............08.05......25-27......01.06........7m-cy...Katowice beti78........25.04............28..........23.05.........16 m-cy..Zd-Wola zabajona....25.04.06........26...........21.05.........9 m-cy.....Olsztyn SPADACHRONIARA ;) Elusia.........09.05...........29-30.......07.06..........0 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01...........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.....28-35...........8 m-cy....N. Targ kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg JaChceFasolke.....14.05......21.....03-04.06.....13m-cy.....Chorzów a spadachroniara - bo mam zamiar spaść niżej do kolejnej tabelki :) własciwa tabelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!! Zabajonku wiedziałam, wiedziałam!!! GRATULACJE!!!!!! Tak czułam tylko nie chciałąm zapeszać, cudowna wiadomość!!! ❤️❤️ Spóźnione życzenia imieninkowe dla wszystkich naszych Aś - wszystkiego naj naj naj 🌻 Ja już od piątku w domku, ale nawet nie miałam czasu odpalić kompa. U mnie bez zmian, wyników jeszcze nie mam ale podobno rezonans nic nie wykazał, wiec ok. Tylko gorzej ze na USG widać nie pęknięty pęcherzyk z poprzedniego cyklu, tzn dopiero dziś wpadłąm na to że to on bo lekarka stwierdziłą ze to pozostałość po torbieli a przecież już miałam potel USG i nic tam nie było więc to na pewno z poprzedniego cylku, muszę porozmawiać z lekarzem na ten temat czy brać luteinę czy jak. W piątek zaczęłam brać dostinex na prl wierzę ze mi pomoże. To tyle u mnie jak dostanę w przyszłym tyg wypis to będę wiedziała coś wiecej, kolorowych snów papapa :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZABAJONA JESZCZE RAZ CI GRATULUJE:))) TYLKO DBAJ O SIEBIE I DZIDZIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam! Dziękuję dziewczyny :) Narazie jestem ostrożna w radości, bo jestem przez wizytą u lekarza, jak już będę po niej i okaze się, że jest wszystko na swoim miejscu i tak jak należy - wtedy zacznę cieszyć sie w pełni. Mam tremę jak jasny gwint. Ale to chyba norma. :) Póki co czuję sie dobrze i może dlatego nie bardzo mogę uwierzyć w to, że się udało. Jedyne co mi dokucza, to ból piersi (z dnia na dzień większy) i ... zaparcia. No tu niestety jest makabra, tak jak wczesniej latałam dwa razy dziennie, tak teraz co drugi dzień. Na szczęście pomaga mi jogurcik, mąż sie śmieje, że nie skończę jeszcze jeść a juz działa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku jak tylko wrócisz z usg to pochwal się jak było :-) Mnie też bolą piersi jak cholera już trzeci dzień i do tego powyłaziły mi na wierzch wszystkie żyły ciągnące się od ramienia do cycka :-/ tyle że u mnie to raczej nie objaw fasolki ;-( bo to dopiero mój 15dc ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zyły wylazły dopiero po terminie @ i to też nie o każdej porze są widoczne. No i oczywiście jak wrócę od gina to na pewno napiszę wam co i jak. MAm nadzieję, że uda mi się w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku najważniejsze że dobrze się czujesz i nie masz żadnych plamień, zobaczysz że wszystko będzie super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane. Moje Dziecię śpi, więc mogę coś naszkrobać. Najpierw spóźnione (ale szczere) życzenia dla naszych Aś! Spełnienia marzeń diewczyny! U nas wszystko ok, mały w zasadzie jest bardzo grzeczny, ale żarłok z niego ogromny, caly czas tylko cyc i cyc, już sama nie wiem co mam robić podczas tych karmień, w tv nic nie ma ciekawego, filmów sama nie lubie oglądać, pozostaje tylko czytanie ksiażek. Powiem szxczerze ze nawet spokojne dziecko to praca non stop, przewijanie i karmienie zajmuje mi większość dnia, nie wiem co ten mój mały taki żarty? Po każdym karmieniu kupka no więc i mycie dupki i tak wkoło. Oczywiście nie narzekam, ale wiem już czemu moje niektóre koleżanki mówiły wcześniej ze nie mają się czasu przebrać z koszulki nocnej w ciuchy a co dopiero pomalować czy coś takiego. Oczywiście się temu dizwiłam i mówiłam że im się nie chce, ale teraz zwracam honor, choć ja co rano ubieram się jakbym się gości spodziewała i maluję buzię - to wyłącznie dla mojego dobrego samopoczucia. Zaraz człowiekowi lepiej jak pazurki zadbane czy włosy. A tak wogole to czas leci bardzo szybko sama nie wiem keidy t minęło - mój mały ma jutro miesiąc! Paulina, tzrymam za Ciebie mocno kciuki, bo Ty już pewnie do Szpitala sie szykujesz! Szczęśliwego rozwiązania. Foli, obu Tobie się udało wszystko w czerwcu! A Zabajonkowi złoże gratulacje jak przyjdzie pora (po wizycie). Estelka, cieszę się, że Rodzice dali Ci nową nadzieje, tak wogóle to ja powiem że o kasę nie ma sie co aż tak bardzo co martwić, ona zawsze się da jakoś skombinować, tak sobie zawsze mówię i chyba tak jest. Trzymajcie sie moje drogie, mimo, ze piszę teraz rzadko, to czytam i jestem z Wami. Proszę pamiętajcie o mnie przy wysyłce zdjęć! Please!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu - mam nadzieję, że i ja nie stanę się rozczochrańcem po porodzie. Mam nadzieję, że pomiędzy karmieniem i przewijaniem uda mi się wymalować oczy, uczesać i ubrać inaczej niż w dresy :) JaChceFasolke - dzieki Bogu nie mam plamień, inaczej nie czekałabym tyle do wizyty. Brzuszek też już mniej pobolewa. No chyba, ze moje jelito grube drażni domek Bąbla (z wiadomej przyczyny). To wtedy pobolewa, ale daje się rozróżnić z czego ten ból, a raczej skórcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello:D Goniu ❤️ zobacz jak ten czas szybko zleciał..... mam nadzieje ze Ty czujesz sie dobrze ❤️ Ucałuj malusiego Oskarka od ciotek ❤️ i jak tylko mozesz to pisz pisz pisz wkoncu musimy wiedzieć co nas kiedys czeka :D:D:D a JA JUZ NAWET ZDROWA... tylko po tym antybiotyku dziwnie się \"TAM\"- jak to pisze zaabajonek czuje... kupiłam swobie lactowaginal i aplikuje bo inaczej zwariuje Zyczę Wam miłego dnia i buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, straszne mam doły od rana,,,,, przez ostatni tydzień czułam dziwne skurcze i się nakręcałam.... ale dziś obudziło mnie burczenie w brzuchu i już wiedziałam.... TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................29.03.......28.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.04.......30.......?...................20m-cy......Trójmiasto Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........24.05.........27.......20.06...............19 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Silve26............05.05........30-?.......po 03.06........13 m-cy........? AnA 30............4.05........30............?................9 m-cy........ maklady .......29.05........29-32......30.06............9 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............08.05......25-27......01.06........7m-cy...Katowice beti78........25.04............28..........23.05.........16 m-cy..Zd-Wola zabajona....25.04.06........26...........21.05.........9 m-cy.....Olsztyn SPADACHRONIARA Elusia.........09.05...........29-30.......07.06..........0 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01...........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.....28-35...........8 m-cy....N. Targ kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg JaChceFasolke.....14.05......21.....03-04.06.....13m-cy.....Chorzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, witam po dłuższej przerwie - niestety nie miałam internetu :( Starałam się nadrobić zaległości, ale Junior nie bardzo lubi siedzieć przed komputerem więc tylko pobieżnie wszystko poczytałam... Zabajona - wiem, jaki to stres przed pierwszą wizytą i ile pytań, ale głowa do góry - skoro zrobiłaś milowy krok to teraz już wszystko będzie z górki :) Gratulujemy ❤️ Estelko - cieszę się, że rodzice zaproponowali swoją pomoc - z pewnością teraz łatwiej będzie Wam podejmować pewne decyzje i robić plany bajbuskowe... Foli 🌻 trzymaj się dzielnie... Jeszcze troszkę i będziesz oglądała zdjęcia swojego Maluszka na usg :):):) Enigma - gratuluję zwolnienia :D Faktycznie, do takich rarytasów człowiek szybko przywyka :D Trzymam kciuki za ciąg dalszy sesji. Oczywiście za Anę również 🌻 A u nas po staremu, tylko brzuch coraz większy. Dzisiaj idziemy znowu do lekarza i zobaczymy, co nam powie, bo ostatnio prorokował, że będzie to ostatnia wizyta... Ech, w sumie to już 36 tydzień więc za 2 mogłoby się coś ruszyć :D Chciałam zmienić sobie stopkę, bo poprzedni suwaczek zastrajkował, ale jakoś nie mogę... Popróbuję jescze - może się uda. A z przyjemnych (chociaż materialnych rzeczy ;) ) wczoraj zamówiłam łóżeczko i pościel no i licytuję też wózek. Co prawda mam wybrany w sklepie, ale pojawił się taki sam na allegro i trochę taniej więc zobaczymy... Nie liczę na nic, bo jakoś przeważnie wszystkie licytacje mi koło nosa przechodzą, ale co tam... Próbujemy :):):) Mam nadzieję, że teraz będę mogła częściej się odzywać, a tymczasem pozdrawiam wszystkich gorąco 🌻 Przepraszam, że nie wymieniam imion, ale zawsze jakieś mi umknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !!!! Witam nową koleżankę JaChcęFasolkę. Dzisiaj dzwonię do lekarza i umawiam się na HSG. A w nocy miałam koszmar z tym związany. Lekarz mówił mi że w moim przypadku na pewno będzie bolało, mógł sobie tego oszczędzic i nie mówić nic a tak to mnie nastraszył. Zabajona kiedy idziesz do lekarza ,dzisiaj? Jak tam Twoje samopoczuciE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziękuję za życzonka :) Mam nadzieję, że się spełnią. Gosia, fajnie ze mały żarłok sie dobrze rozwija i wszystko jest ok no i że znalazłaś trochę czasu zeby coś skrobnąć. Zabajonek, trzymam kciuki za lekarza, będzie dobrze. Estelka, cieszę się, że wasz problem poniekąd się rozwiązał, szczerze mówiąć wierzyłam cały czas, ze znajdzie się jakieś wyjście z sytuacji :) Dobrze, ze powiedziałaś rodzicom, myślę, że jest ci troche lżej na sercu teraz kiedy juz wiedzą. A my wczoraj powiedzieliśmy znajomym najbliższym, nie wytrzymaliśmy, spędziliśmy cały dzień w nowym domku znajomych i cały dzień rozmawiali o dzieciach, w sumie każdy z nich ma jakieś problemy z tym, jedna dziewczyna poroniła, druga stara się od września, poszłam z mężem do innego pokoju i przedyskutowaliśmy sprawę no i stwierdziliśmy, ze powiemy im, bo ciężko nam cały czas wymigiwać sie z jakiś spotkań, z panieńskiego, które przypada na transfer mniej więcej, z wesela, które jest zaraz po i pewnie długo nie będziemy. Wiedzą już, zachowali się bardzo pozytywnie, nawet zaoferowali pomoc przy zastrzykach :) To czy dobrze zrobiliśmy, czy nie rozniesie się to to sie okaze ale jak to mój mąż powiedział: \"kogo to obchodzi :) \" to jest nasza stała paczka znajomych i chociaż niektórzy z nich to nieźli plotkarze :) to jak dotychczas plotkowali tylko we własnym gronie (dość hermetyczna paczka) ale się rozpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello enigma Ty studenciaro gratuluję zaliczenia egzaminów🌻 AnA Tobie tez gratuluje tych trzech piateczek.....🌻 Goniu Oskarem ma juz miesiac, ojojojjj ale ten czas leci...ogromne buzialce dla Was👄 zabajonek zaparcia hmmmmmm, skad ja to znam....juz teraz jest spoko, przemianę materii mam superową, ale wczesniej masakra....jedynie co moge polecic na zaparcia to: dzienna porcja zywieniowa powinna zawierac duzo błonnika(czytaj chleb razowy, orzechy, maliny, zielony groszek, suszone morele, pory, rodzynki) wysyłam Wam aktualne fotki, robione wczoraj, byłam w 19 tyg. ciązy pozdrawiam i zycze miłego dzionka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, zawsze było tak, że wchodziłam pod \"internautko, zarezerwój swój nick\" i tam zmieniałam preferencje i stopkę, a teraz nie mogę... wiecie dlaczego?? długo mnie nie było - może coś się zmieniło?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, moze cltrimazolum weź, lactovaginal działą zapobiegawczo raczej. Gosiaczek, moze nie będzie tak źle. ja juz kilka razy pisałam że mnie nie bolało za bardzo, dostałam zastrzyk domięśniowy, moze u ciebie też źle nie będzie. Trzymam kciuki Anka, nie chce sie wierzyć ze juz 36 tydzień, masakra jak czas leciał, pamietam jak ogłaszałąś nowiny :) Gratuluję zakupu :) Maklady, Tobie też burczy zawsze w brzuchu? u mnie to był jedyny objaw po którym wiedziałam na 100% ze przyjdzie @. Przykro mi. Trzymaj się dzielnie, trzeba przez to jakoś przejść. Mi zawsze pomagało danie sobie jakiegoś czasu na płacz, histerie a potem wiedziałam, ze koniec dołów, trzeba było siły zbierać na nowy cykl A parę dni temu ktoś anonimowo pytał czy jestem gotowa na dziecko. Myślę, ze każdy kto sie decyduje na in vitro, na zastrzyki, badania, ryzyko z tym zwiążane, stres i wieczny strach musi być bardzo gotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma - nie dopuść by jakieś zoo zaatakowało twoje wrota :) po antybiotyku zawsze trzeba brać coś na odbudowanie folry, bo inaczej masakra - przerabiałam nie raz. Foli - myślę, że jest to tak delikatny temat, że znajomi będa mieli na tyle taktu, ze nie rozniosą tego jako \"sensacyjnej nowinki\". To nie jest coś, o czym rozmawia się jak o przepisie na ciasto. To będzie niezły sprawdzian lojalności waszej paczki. gosiaczek - wiem, ze sie boisz, ale postaraj się myśleć o hsg jako o kolejnym kroku naprzód, to jest TYLKO 5 minut ewentualnego bólu (a raczej dyskomfortu), cała reszta (przygotowanie, pykanie fotek itp. to tylko oprawa, która wchodzi w czas zabiegu-badania). CO do lekarza, to ja nie idę dzisiaj. Jutro mam zamiar dzwonić i się umówić do niego. Narazie czuję się dobrze, nie mam dolegliwości (poza zaparciami i brakiem apetytu), nic niepokojącego się nie dzieje, więc dlatego czekam spokojnie. Chciałabym pojechać i już zobaczyć na usg, że wszystko jest ok. GDyby coś się działo nie tak, to już dawno bym odwiedziła doktorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, jeśli nic złego się nie dzieje i dobrze się czujesz, to rzeczywiście poczekaj kilka dni - wtedy będziesz miała okazję zobaczyć serduszko. Ja niestety nie wytrzymałam i poszłam za wcześnie, serducha jeszcze nie było i później martwiłam się przez kolejne 2 tygodnie, czy wszystko ok... Sama zobaczysz - takich rzeczy nie zapomina się do końca życia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maklady - przykro mi, tak jak pisze Foli -pozwól sobie na emocje, łzy, złość, wyrzuć złą energię. To pomaga, choć na chwilkę, ale pomaga. Co prawda ja płakałam może ze 3 razy i to nie w dniu okresu, ale w połowie cyklu (bo ja zawsze miałam inaczej), ale zawsze gdy dostawałam @ był ogromny zawód i zwątpienie. Nigdy ale przenigdy nie potrafiłam wyobrazić sobie tego, że spóźnia mi się okres, że zaczynam myśleć, ze to ciąża, że kupuję test (to było moje marzenie), że go robię i widzę te dwie kreski. A jednak ten dzień nadszedł, po prawie 10 miesiącach, ale nadszedł. I wy moje Kochane doczekacie się takich dni, jedne niedługo, inne za jakiś czas, ale doczekacie się. JA w to wierzę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, nie denerwuj się, nie masz powodów skoro jest ok wszystko, zobaczysz na usg też wyjdzie ok i juz niedługo będziesz się tu na forum strasznie cieszyć a my razem z tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady ❤️ głowa do góry.... Pisałas ostatnio ze mąz będzie badal nasoinka ..moze własnie zacznijcie od tego..... krok po kroku i napewno sie uda.... 🌼 Ja w czwartek mam dostać @ ale z uwagi ze owu mialam 2 dni pozniej to @piszon przylezie w sobotę..... mam to w d.... poki co eksajtuję sie egzaminami:P poza tym sniło mi sie ze byłam w ciązy :P wiec narazie mi to wystarcza:P:P:P hihihihihi aby miec dobry humor:P A następne poza tym :P to to ze psychicznie przygotowuję do inseminacji.....i do clo..... ale poki co to mam przed soba jeszcze tygodnie :D:D:D Zabajonku[ serce] ja myślę ze wsjo będzie good❤️ anka ❤️ trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie iskierko ❤️ senkju[ serce] foli ❤️ no no juz niedługo i........ stracisz te kształty modelki:P:P:P:P gonia ❤️ beti ❤️ gosiaczek ❤️ no to teraz juz wiesz co Cie czeka:P:P:P brrrrr...... ja to oczywiscie z... bym sie ze strachu:P hhihihihih Zabajonku ❤️ hihihih zooo to nie zoooo to raczej hmmm.... takie \"wyorane pole\" bleeeeeee masakra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma - no przestań ha ha ha - wyorane pole, \"ales Helka wymysliła\" ;) to twój męzuś to rolnik z bronami :-D :-D :-D ładnie podsumowałaś jego "płóg" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie nie wiecie o co mi biega z tą Helką, a to z kawału : Pijana parka po 40-stce wsiada do \"czerwoniaka\", jest tylko jedno miejsce siedzące wolne, więc facio siup i siedzi, a babka zawiesiła się na tych wiszacych u sufitu \"trzymakach\" i się buja. No i facio krzyczy: - Helka, chośśś tu !!! Siązzziesz na kolana !! A Helka bujając się: - Zarasss, zarass, myśle !!! Jadą dalej, facet znowu krzyczy: - No Helka, chośśś tu, noo - zarasss, no pprzecieszzzz mówiłam, ze mysleee Nagle czerwoniak zahamował, Helka poleciała pysiem na podłogę i lezyyy ... a facet na to: - aleś Helka wymyśliłaaa .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona:D u mnie już kryzys przechodzi:) do jutra będzie lepiej:) dziękuję:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×