Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Ja tu gadu gadu i całkiem zapomniałam ze u mnie dzis termin @. Ana ❤️ własnie mi przypomniałas :P bo Ty zaraz po mnie:P Ale mysle ze dostane jutro lub pojutrze :) z uwagi na pozniejsza owu. Hmmm....no to juz wiem skad u mnie taki dobry chumor:P Pewnie @ zaraz mi go zmieni:P hihihihih A tak poza tym to nie podniecam sie narazie bo: nie mgę mierzyc tempki bo 1. Asik mnie opier........:P 2. bo stosuję lactowaginal i jakos nie wyobrazam sobie jeszcze termometra \"TAM\" 3 Nie wiem czy mam sluz i jaki :P bo poki co widze tylko \"rozpływający\" sie laktowaginal:P 4. cycki troszke czuję ,ale im nie ufam:P:P:P WOGÓLE!!!!!! no i tylko szczykło mi cos w szyji..... wiec to moze byc jedyny objaw @ lub przeziębienia. Poza tym to jest GIT:):):):) Ana[ serce] a jak jest u Ciebie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁO MATKO jak ja napisałam humor:(:(:(:(:( szory...... walneło mi juz na dekiel:P:P:P Zabajonku a duphastonu nie przepisał? profilaktycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmuś to może ta franca dziś i przez kolejny roczek nie przyjdzie do CIebie a kysz a kysz akysz.....a u mnie tak: 1 - od niedzieli pobolewa mnie tak delikatnie brzuch jak na @ 2 - do tego mam skurcze w środku (wiecie gdzie) ale też takie delikatne 3 - zwykle na wstrętnego małpiszona boli mnie 2-3 dni przed i mocniej 4 - cycuchy wrażliwe i mam jakieś dziwne mdłości ale nie takie wyraźne, takie zamólenie żołądka (ale to moze być efekt stresów szkolnych) w kazdym bądź razie efekty sa albo małopowe albo ciążowe jedno z dwóch hahahahahahahahah więc nie pozostaje nic innego jak spokojnie czekać aż ta franca przyjdzie albo nie przyjdzie hahahahahahhah pozostało mi podchodzić do tego z humorkiem, aczkolwiek zawsze tli się jakaś mała iskierka że może tym razem........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......a powiem ja jeszcze w ramach zabawy, że dwa dni temu miał rózne dziwne sny między innymi śniło mu się ze jakiś ptak nam wleciał do domu i nie chciał wylecieć - sprawdziliśmy w internetowym senniku że oznacza to narodziny dziecka......hmmmmm czyżby kolejny bo Zabajonej proroczy sen hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana ja też zasuwam do dentysty bo boli coraz bardziej a do tego mi spuchła twarz troszeczkę no i chcę to załatwić przed in vitro. A bylam na kontroli 8 maja i było wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma - nic narazie nie przepisywał, nawet profilaktycznie, ale gdyby tfu tfu coś się działo, to natychmiast mam dzwonić, nie czekac do wizyty. Ana, enigma - a może ... no kurde fajocho by było, potem bysmy sobie z porodówek meski wysyłałay \"teraz nie pogaaaadaaam, bo maaaaam paaaaartyyyyyyyyyyy\" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do dentysty sunę we wtorek, chcę wyczyścic kły :) i zrobić przegląd klawiatury, jeśli znajdzie się cosik do borowanka, to poczekam z tym az minie 12 tydzień, bo wtedy można leczyć ze znieczuleniem (oczywiście odpowiednim dla brzuchatek). Do 12 tygodnia nie zaryzykuję, zresztą staram się dbac o kły, nic mnie nie boli - jedynie chcę jak co \"sezon\" wyczyścić, bo wiadomo, oczy nie widzą, ale coś tam pewnie się znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynaa
ale pierdzielicie od rzeczy.....bo wam sie topik zablokuje ku mac jak ktos podanowy temat to stoi tylko ruszaja sie te wasze brednie......normalnie niedobrze sie robi ...musiałam uzyc bardziej radykalnych słów.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona:P spadaj mi z tymi partymi:P:P:P ja mam miec cesarkę:P:P:P hihihihihihiihhiih:D:D:D:D ANA:) no to musimy czekac:) hihihihiih cale szczęscie ze ja jakos spokojniedo tego podchodzę..uffff teraz idę z coreczka na pacielek:) a potem troszkę poucze sie a potem pracka:) narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzisiaj mężuś walczy z kolką :-) ja mam wolne :-) Przede wszysktim składam serdeczne życzenia dzieciaczkom narodzonym, dzieciaczkom w brzuszkach i tym, co niedługo będą w waszych brzuszkach :D:D:D:D:D:D:D Asiu - współczuję żylaków - mnie dopadł ten problem \"tam\" w ostatnim tygodniu ciąży i potem po porodzie bardzo bolało, ale teraz się ładnie wchłania i już jest ok. Używam na nie maści z kasztanowca może ona też pomogła. Zabajonku - wiem co czułaś widząc minę lekarza i zapewniam cię, że do końća ciąży nie minie ci ten niepokój !!! Zawsze się odczytuje powaźną minę gina jako coś niepokojącego - trzeba po prostu nie panikować i już. Pamiętajmy, ze dla nas ciąża to stan wyjątkowy, a dla lekarza to po prostu kolejna pacjentka w ciąży :-) Całuski, lecę do synka dac mu cycuszka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oskar dziekuje forumkowym ciociom za życzenia z okazji dnia dziecka, przesyla buziaczki :) teraz wisi prz cycu a mama pisze jedna reka. Mam nadzieje ze Patryk juz jest na swiecie bo cc mialo byc o 10:00. Zabajonku gratulacje !!!! dla wszystkich forumkowych tych małych i duzych, w tym dorosłych :) wszystkiego naj gonia i oskar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345678902020202
te justynaa - a po co tu włazisz? do kogo masz pretensje że ten topik się rusza? Widocznie zakładasz nudne i nieciekawe posty. Uważasz, że jak tu pobluzgasz to coś zmienisz. Jak narazie się ośmieszasz i na nikim to wrażenia nie robi. Takim gościom to my dziękujemyyy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345678902020202
a poza tym kim ty jesteś, zeby topik blokować? zdaje się, ze regulamin zakłada inne przyczny do blokowania topików, nie? Nikt tu nie bluzga - chyba, ze goście tacy jak ty - masz pretensje do garbatego, ze ma dzieci proste?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę moderatora o usunięcie tych bluzgów, znowu ktoś próbuje nam namieszać na topiku !!! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komuś się nudzi !!!!!! Zabjonku dobre paaarrrteeeeee hihihhi Foli współczuje tego zęba, mnie zaden nie boli ale do roboty bede ich troche miała no cóż trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my będziemy mieć parte a ją będą ciąć hmmmmm bedziemy wymieniać sie smsami dotyczącymy tych ciekawych przeżyć hihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekujemy jeszcze raz :) od czasu do czasu małe \"porządki\" sie przydadzą :) dla moderatorów 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękujemy......Zabajonku oby sie to wszystko sprawdziło......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elficzku- mi też parę osób mówiło, że o się wchłania. :) A maśc już zamówiona w aptece. :D Buziaczki i całuski dla wszystkich dzieciaczków.👄 Justynaaa- jak Ci się niedobrze robi , to idź pogadaj z kiblem a nie z nami :P, bo tylko nam topic zasmiecasz i nie interesuje nas twoje zdanie. :D Ana- a Ty na kiedy masz termin @? Enigma, Ana- specjalna porcja fluidków na odgonienie @ ******************************************************* ******************************************************* ****************************************************** ******************************************************* ****************************************************** Resztę fluidków magazynuje na czewiec dla Foli. 🌻❤️ Pauluś - czekamy na smski. :) 🌻 Buziaczki dla Patrysia. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj se spokój ok? czy któraś z nas cos ci zrobiła, obraziła cię, czy co? po co tu wchodzisz, po co mieszasz i tylko denerwujesz spokojnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona nie reaguj na prowokacje. Do pani z pomaranczowym numerkiem - kolejny raz bede kasowac po ip - poleca wszystkie Twoje topiki i posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu dziękuje za fluidki @ mam mieć jutro a Enigma dziś ma termin.....pomarańczowym złośliwcom podziękujemy !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam robic kotleta dla męza a znowu tu gapie:P:P:P hihihihih uzyłabym bardziej \"radykalnych\" słów dla tych pomaranczek ale najlepiej olewac:) laski:) ja jestem taki cykor ze juz wam pisałam wole cesarkę:) A poza tym wiem ze po cesarce to \"ból\" jast taki jak po siłce:P:P:P jakby sie naderwało mięsne brzucha:) A to nie jest mi obce wiec wybieram cesarkę:P no dobra lece robic kotleta:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra ...połknęlam fluidy od Asika i lecę robic tego kotleta :D:D:D narka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moderatorki. 🖐️ :) Wy jak zwykle na straży. :) 🌻 Enigmaa, Ana - trzymam za Was kciuki. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×