Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Paula gratulacje ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ AnA 🌻 Enigma 🌻 teraz Wasza kolej, musi sie udac....trzymam kciuki.... a ja zaczełam dzisiaj 20 tc zostało mi 141 dni do porodu....:-D usg mam na 13.06 wiec szczesliwa data, bo 13-go brałam slub, a wiztytkę u ginka mam na 23.06 czyli w dzien ojca i w imieninki mojej kochanej tesciowej🌻🌻🌻 pozdrawiam Was serdecznie..... AGA WYSŁAŁAM FOTKI NA TEN DRUGI ADRES.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Dziewczynki! Sorki że tak rzadko się odzywam ale naprawdę jak nadrobię zaległości w pracy to będę częściej pisać Dziś byłam po wypis i lekarz powiedzial że mam mikrogruczolaka na przysadce :( Leki powinny pomóc, zobaczymy Na razie nie jestem z Wami na bierząco, resztę moich wyników z wypisu mogę napisać później z domu jeśli którąś interesują to dajcie znać. Pozdrowionka, narazie papa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny...dzisaj bylam u gin...i sie troche wkurzylam ..no bo powiedzialam jej to co powiedzialam i powiedziala mi ze nie wiadomo czy mam pco..zrobila mi dzisaj cytologie..dala mi znow luteine...i powiedziala mi ze mam brac przez 2 cykle ..a potem sprawdzac sluz kiedy jest owulacja .a ja niewiem jak sie sprawdza ten sluz jaki on jest jak jest owulacja...i powiedziala mi ze przepisze mi tabletki antk..tylko niewiem czemu mam je brac to przeciez zatrzymuje owulacje..jak zobaczyc mam po sluzie czy mam owulacje...ech mam dosyc ..wiem juz napewno ze pojde do tego novum..ale w sierpniu ..pozdrawiam was..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ja tylko na chwiluńkę, ale jutro zajrzę na dłużej:-) kkkkasia, ty uparciuszku już od pół roku jak nie dłużej ci powtarzam byś poszła do novum to odkładałaś tą wizytę a teraz sie denerwujesz, lańsko będzie jak nie będziesz sie słuchać, hihihihi:-) trzymam ogromne kciuki za testujące:-)🌻 Paula, wielkie gratulacje jesteś dzielną mamą:-)🌻 enigma, ja wywyłałam zdjęcia dziewczynom z Zakopanego w tym roku, jestem blondi, ale czy byłam z rozwianymi włosami to nie wiem:-) nie pamiętam, może ktoś też wysyłał również zdjęcia :-) ale szybko pocztę odbierasz:-) hihihihihi cieszę się że jutro już nie idę do pracki, i choc mam pisać mgr to przynajmniej o 6:30 nie muszę wstawać:-) a mnie podbrzusze boli, jak siusiam(ale nie zawsze się to dzieje) to kłuje mnie i zastanawiam sie czy infekcja? czy pęcherz? może wiecie co można brać by nie zaszkodzić sobie? mężuś robi popcorn i będzie laba dziś, masaż, i filmiki:-) buźka serdeczna i do jutra:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkka
emika wiem ze to odkladalam bo myslalam ze nie bedzie mi potrzebne te novum a tu chyba bedzie tak wlasnie powiedzialam dosc i tam ide w sierpniu,,w lipcu wyjezdzam ..i wracam w sierpniu.i tam zapisze sie i zmarsza ide...tylko powiedcie ,mi jak sie sluz odruznia jak ma byc owulacja ech ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza..ale chyba zaraz z małpisoznem Juz boli mnie głowa zyja i ręka...wiec mał.py czas nadszedł.... kkkasiu .... hmmm.. jakas walnieta ta ginka skoro tak Ci doradziła poza tym to wydaje m isie ze po samym sluzie to nie ocenisz czy miałas owu czy nie az dziwne ze nie zaproponowała Ci monitoringu.... szok Lec lepiej do nowum bo rzeczywiscie tamta to chyba raczej jakas znachorka a nie ginka:P:P:P:P tzn wydaje sie jej ze znachorka:P emiczko[ ❤️ Odbieram zawsze poczte ale Twoje jakos mi gdzies wsysło i dopiero teraz to zobaczylam:P No no no...... kolejna konkurencja:P taaaka blondina:P i ma dłuzsze włosy ode mnie ..buuuuuuuuuuuuuuuuuu hihihhiihihih:P B ładna z Ciebie kobitka 🌼 jak mnie zaleje to oczywiscie nie omieszkam Was napisac:P Jużu.... az sie dziwie sama sobie ze taka spokojna jestem.... i juz mysle o inseminacji No coz... jak to było??? nowy cykl nowa nadzieja i tego się trzymam :D:D:D mIŁEGO WEEKENDU SPIOCHY:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpiszon przylazł i tak mnie ...napXXXXXXXXX ze zdycham z bólu mogłaby franca byc bardziej delikatna :P i bez dodatkowych atrakcji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek, 🌻a już sie obrobiłam w domciu:-) posprzątałam, obiadek ugotowałam i teraz siadam do pracki, tylko kafcie se zrobię, bo jakoś mnie murzy🌻 kkkasia👄, śluz podczas owulacji można bardzo łatwo zauważyć, wygląda jak biało kurze, jak spróbujesz je wziąć w palce to jest takie rozciągliwe:-), najlepiej jest brać olejek z wiesiołka od 1 dnia miesiączki przez 14 dni, śluz jest wtedy suuuper:-)polecam bo sama stosuję:-) a tak na marginesie, przecież mówiłaś coś wcześniej o testach owulacyjnych one też są dobre bo sama próbowałam tej metody:-)🌻 enigmuś👄 🌻, dziękuję za komplement:-), ja myślę, że wszystkie kobietki z forum to fajne i ładne babeczki:-), szkoda że @ przyszła, ale cieszę się że jesteś w dobrym humorku i potrafisz jeszcze żartować na jej temat:-)🌻 🌻a mi jeszcze tydzień został do końca tabletek anty:-) i już wzięłam lactovaginal na noc, i dziś bromergon wezmę:-) powolutku się zabieram za przygotowania:-)🌻 brzusio dziś już tak nie kłuje, prawie w ogóle go nie czułam, ale słyszałam że są jakieś leki na pęcherz?????które nie szkodzą a mogą pomóc ❤️Foli❤️, ty chyba coś o tym mówiłaś?🌻 dziś ❤️jakaś nadzieja do mnie przyszła:-)🌻, nadzieja na dzidzię:-) a już mówię dlaczego, otóż wczoraj wracamy z mężusiem z pracki do domu, wchodzimy na ogród, a tam w basenie parka dzikich kaczek pływa, były tam do dziś rana, wczoraj je karmiłam, i choć troszkę nieufne były to podpływały do chlebka, a kaczor tak w oczy mi patrzył jakby chciał coś powiedzieć:-) i przypomniałam sobie, że kiedyś rodzice mi mówili (mieszkają na pieknych mazurach), że ptaki gdy pojawią się nieoczekiwanie na czyjś włościach oznacza to narodziny dziecka i szczęście w rodzinie, więc było mi bardzo miło jak je tam oglądałam, dziś sobie rano poleciały,może wrócą jeszcze:-)🌻 i oglądałam dziś tvn style, i tam Anita Lipnicka mówiła o swojej 3-miesięcznej córce🌻, jak długo się o nią starała i w sumie nie wiadomo było dlaczego nie mogła zajśc w ciążę i jakim zaskoczeniem było dla niej 2kreski na teście:-) więc jakoś nastroiłam się optymistycznie:-)🌻 kobietki kochane❤️, te które się starają - bądźmy cierpliwe i spokojne, z pewnością zostaniemy mamusiami:-), ja w to wierzę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ WAM!!! wiem emika ze jestem uparta moze tez nie to ..ale nie mam zaufania do innych klinik i musze dopiero sama je nabrac ..ale do novum pojde w sierpniu i to napewno..bo ta moja gin..to jakas taka dziwna.....no zobacze jeszcze ten sluz bede sobie co jakis czas patrzec jaki on jest ...mialam robic te testy owulacyjne zobacze narazie novum..moze nie potrzebne mi narazie te testy...gin moja powiedziala ze mam brac tą luteine 2 cykle a pozniej przepisala by mi tabletki anty ...bo wlasnie w ten sposob powiedziala mi ze tak daje sie przy pco...tylko powiedzialam jej ze to zatrzymuje owulacje to powiedziala ze tak wlasnie o to chodzi ...no to ja juz chyba sama zglupialam... bo bralam kiedys tabletki anty ...i jak bylam na karowej to lekarz mnie poprostu wysmial powiedzial ze staram sie o dziecko i biore tabletki zeby nie zajsc ...oo ...no i tak to jest z tymi ginekologami...jeden mowi tak 3 tez cos az w kącu sama sie gubisz ...leki lykasz a pozniej okazuje sie ze nie takie ci dali juz tak mialam kiedys ze bralam leki i poszlam do gina zeby mi znow je wipisal a akutat go nie bylo inny byl to za glowe sie zlapal ze to biore...no ale zobacze jak bedzie w tym novum...moze tam duzo kasy mi nie zjedzą:P))))) pozdrawiam was...i trzymam za was kcuki...emika za ciebie tez zebys juz miala fasolke...:))) i inne dziewczyny tez ..fasolki ..niech rosną....wam ...caluje was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Suzinkę :) ja już mam swojego syneczka :), czy bywa na topiku iskierka???? pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dominika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila....Oscar..103cm Paula24........Poznań........01.06.06 ......Urodziła .........Patryk furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 .......Trójmiasto.....07.08.06 ..11kg...Sandra, Monika..107cm Iskierka.......Siedlce.......21.10.06......3kg.....????....???????.....87cm TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................29.03.......28.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.04.......30.......?...................20m-cy......Trójmiasto Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........24.05.........27.......20.06...............19 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Silve26............05.05........30-?.......po 03.06........13 m-cy........? AnA 30............4.05........30............?................9 m-cy........ maklady .......29.05........29-32......30.06............9 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............03.06......25-27......29.06........8 m-cy...Katowice beti78........16.05............21-28..........??.........17 m-cy..Zd-Wola zabajona....25.04.06........26...........21.05.........9 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.05...........29-30.......07.06..........0 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01...........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.....28-35...........8 m-cy....N. Targ kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg JaChceFasolke.....14.05......21.....03-04.06.....13m-cy.....Chorzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabelka II TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................29.03.......28.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.04.......30.......?...................20m-cy......Trójmiasto Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........24.05.........27.......20.06...............19 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Silve26............05.05........30-?.......po 03.06........13 m-cy........? AnA 30............4.05........30............?................9 m-cy........ maklady .......29.05........29-32......30.06............9 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............03.06......25-27......29.06........8m-cy...Katowice beti78........16.05............21-28..........??.........17 m-cy..Zd-Wola zabajona....25.04.06........26...........21.05.........9 m-cy.....Olsztyn SPADACHRONIARA Elusia.........09.05...........29-30.......07.06..........0 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01...........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.....28-35...........8 m-cy....N. Targ kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg JaChceFasolke.....14.05......21.....03-04.06.....13m-cy.....Chorzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi:) Co tu tak pusto?:( Ja jutro mam 1 wykład i jadę na uczelnię a dzis oczywiscie pospałam sobie po poludniu. Zawsze tak @ na mnie działa. Dzwoniłam do gina i w tym cyklu clo... ale bez inseminacji tylko naturlisz:P Tren gin co miał mi robic inseminacje jest na urlopie wiec jakby co to inseminacja dopiero w lipcu. Termin nastepnej @ mam w dniu wyjazdu na wczasy:P Wiec mam nadzieje ze tym razem nie przylezie bo nie mam zamiaru cały tydzien w Egipcie przełazić w pampersach:P przede mna jeszcze 2 egzaminy wiec mam sie czym zając:) Ana :) trzymam kciukciki:):):):) pozdrawiam Was kochaniutkie i odzywajcie się:) ❤️ ❤️ ❤️ Miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej PAULA - moje ogromne gratulacje ! Wracaj do nas szybko i opowiadaj o swoim syneczku. Czekamy też na zdjęcia :-). uściski dla wszystkich kobitek - miłej niedzielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem, tylko pracusiam ciężko a za dwie godziny jadę na zakupy:-) jakies dziwne humorki mnie dopadają, z jednej strony cieszę się że już niedługo koniec tabl anty z drugiej strony mam nadzieję, wielką że uda się a jeszcze inaczej boję się że znowu schody się zaczną, ile ja bym dała by nie myśleć, ale jak tu nie myśleć, skoro na przeciwko widzę codziennie sąsiadkę, która urodziła w lutym i już ze swoim maluszkiem wychodzi, a ja widzę jak on rośnie i jest takie malutki i słodziutki, że aż mi tak żal na serduszku się robi :-( ehhh, te doły nigdy chyba się z nich nie wyleczę do końca, to chyba nie możliwe.... a tak zastanawiałam sie że to chyba byłoby nie możliwe gdybym zaszła w ciąże, jest to dla mnie tak odległe i tak nierealne, nie wyobrażam sobie siebie z brzuszkiem, że coś mi się rusza, kopie w brzuszku, to takie nierzeczywiste:-( a czy kiedyś będzie prawdziwe? :-( ciężko mi, bardzo czasem, a kiedy się to skończy to nie mam pojęcia:-( miłego dzionka, buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu dzisiaj cisza jak makiem zasiał :-) gdie się wszystkie podziewacie ?? Emika, głowa do góry i muszę ci powiedzieć, ze jak już będziesz w ciąży to nadal sobie nie będziesz tego realnie wyobrażać :-) ale zimnica dzisiaj i deszczysko okropne Przecież oszalec można z tą pogodą. Udało nam się wyjść na krótki spacer - bo przecież już nie mogliśmy w chałupie wyrobić Mam nadzieję, ze jutro będzie ładniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapka dla Ciebie i dziekuję za maila Siedlczanko:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p Enigma tak mi przykro ze ta wstreciucha przylazła do Ciebie🌻 AnA jutro Twój dzien, mam nadzieję, że małpiszona niet :-D:-D NADAL TRZYMAM KCIUKI..... Elfiku u mnie równiez pogoda do banki, nie wychodze nigdzie, bylismy wczoraj na pikniku(sobota), super pogoda 20stopni, a dzisiaj wrrrrrrrrrrrrrrr....jak sobie radzisz z malenstwem????a wogóle jak samopoczucie u Ciebie?????? pozdrawiam Was serdecznie.....papatki🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć... jednak @ przyszła... mimo wszystkich objawów... płaczę już od południa... jestem do niczego... przepraszam.... to moja najgorsza, pierwsza rocznica ślubu... jestem do dupy, nawet zajść w ciążę nie potrafię.... dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jachcefasolke - przytulam Cię ❤️ nie płacz,już swoje wypłakałaś ❤️ i nigdy nie myśl, że jesteś do niczego 🌻 jeszcze będziecie mieć fasolkę, zobaczysz:) po burzy zawsze wychodzi słońce, nie zapominaj o tym:) i nigdy nie trać nadziei!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, ja chcę fasolkę, współczuję, ale trzeba walczyć dalej. Nie smuć się. Enigma to już niedługo do lipca, jakoś zleci Emika, te tabletki o które pytałaś to urosept, to są ziołowe, mi zawsze pomagały. cześć Maklady :) A ja w sobotę miałam kryzys, było mi niedobrze i duszno po zastrzykach, wróciliśmy z imprezy około 24.00 i mąż musiał siedzieć przy mnie na łóżku do 3.30 bo tak się źle czułam. Na szczęście od soboty to się nie powtórzyło. Mało czasu teraz mam bo muszę w pracy wszystko poustawiać na wypadek gdybym miałą zwolnienie. Jutro do Łodzi na kontrolę i moze będzie mniej więcej wiadomo kiedy transfer. chyba w przyszłym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, Foli współczuję dolegliwości ale zostało już tak nie wiele. Mówisz że w przyszłym tygodniu już transfer?, będę trzymać kciuki, na pewno wszystko będzie dobrze. Ja chcę fasolkę współczuje, ale na pewno przyjdzie Twoja kolej, nie można się poddawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusia, dzięki :) teraz będą dla mnie najgorsze 2 tygodnie w sumie, mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej...hej :) JaChcęFasolkę ja też przytulam Cię mocno. Foli to tak szybko zleciało, przynajmniej mi sę tak wydaje ;) Przez te dwa tygodnie i dłużej będziemy z Toba ❤️ A ja zupełnie nie wiem kiedy dostanę @. Mam tak wszystko teraz \"rozwalone\". Blizenka już bezstrupkowa tylko prześladuje mnie niemiłe uczucie \"rozchodzącego się brzusia\" bo wewnętrzne szwy rozpuszczają się...bleee. Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść Babeczki! Enigma - to ta pinda jednak nawiedziła cię ???/ Wredota, no !!! 😠 JaChceFsolke - w końcu się uda, zobaczysz. Posłuchaj wiecznej pesymistki, która absolutnie nie wierzyła, ze kiedykolwiek zrobi test ciązowy (bo przysięgłam sobie zrobić go dopiero po spóźnieniu @ i mniej więcej 50% pewności, ze jestem w ciąży). Jednak ta chwila nadeszła, po prawie 10 miesiącach (11 cykl starań). Foli - to już za tydzień ??? Rety! Ależ zleciało ... kurde, a dopiero co mówiłaś co cię czeka, kiedy zaczniesz brać tabletki, zastrzyki ... a to już może następny tydzień. No to zaciskam kciuki!!! Ana - a co u ciebie ??? Ja za to dzisiaj musiałam dać sobie upuścić krwi ... i to 4 strzykawki. Bo robiłam badanka: morfologia z płytkami, cukier, wr, grupa krwi i dodatkowo mocz. Ręka boli jak jasna cholera, nigdy tak nie miałam po pobraniu, ledwo zginam nią. DObrze, ze babka wybrała lewą. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki, ja na chwileczke bo mam w pracy młyn żeby Wam powiedzieć że niestety wczoraj dostałam @ do tego tak bolesną jak nigdy, dobrze że akurat w niedziele, do tego miałam tysiąc innych dolegliwości wrrrrrrrrrr, wczoraj było mi smutno, ale dziś od rana inaczej już na to wszystko patrze, dziękuje Wam wszystkim za trzymanie kciuków jesteście kochane....Enigmusia przykro mi że do CIebie też ta franca przylazła, moze już ostatni raz tym razem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini, Zabajona, to zleciało masakrycznie szybko, czas mi tak leci, codziennie coś się dzieje, zastrzyki wyjazdy do Łodzi, nie ma czasu usiaść i sie zastanowić no i moze to dobrze. Ana, przykro mi i do tego jeszcze ten ból, znam to doskonale bo ja ostatnio po scianach chodziłam z bólu. A jaki tabletki bierzesz? Bo mi no spa wcale nie pomagała. Najlepszy był cataflam ale on jest na receptę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - to faktycznie może i dobrze, ze nie masz czasu mysleć. Zresztą myślałaś prawie 3 lata, więc teraz niech myślą lekarze, a ty skup się na sobie, bo w tym wszystkim ty jestes najważniejsza, w końcu to ty przechodzisz te męczarnie, jesteś kłuta, a potem ty będziesz w ciązy i ty urodzisz. Jak dobrze liczę wypadniesz na marzec ... moja kuzynka też w czerwcu zaszła w ciążę a na dzień kobiet urodziła sobie synka ... Co do bolesnych @. Mi tez nie pomagały leki bez recepty, a jak dowiedziałam się, że jak się staram to powinnam unikać ibupromu (jedyny na mnie działał), to poprosiłam gienie o coś skutecznego, a nieszkodliwego (choć wszystkie leki szkodzą). DOstałam ketonal 50 i powiem wam, że jak mnie zaczynało brać, to łykałam i miałam cały dzień spokoju (na 1 tabletce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, AnA ❤️ przykro mi.... co zaglądam na forum, to mam nadzieję, że ktoś się pochwali, a tu ciągle te wredoty @ przyłażą... no ale może znowu ktoś zakończy złą passę, żeby Zabajonka miała następczynię chwalącą się 2 kreseczkami:) ja na razie biorę tabsy na nadżerkę, więc przerwa, ale do owu mam nadzieję je skończyć:) Foli, rany, jak to zleciało!!!! kurczę, całą moją energię będę skupiała na myślenie o Tobie, wiesz, marzę, żeby w końcu Wam się udało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×