Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

oj dołują Estelko echhhhhhhhh.....dziękuje Monik....witaj Beti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? może ja sie wyprowadze narazie z tabelki, bo póki co to ja zakończyłam starania, a tylko zagracam kąty TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................29.03.......28.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.04.......30.......?...................20m-cy......Trójmiasto Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........24.05.........27.......20.06...............19 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Silve26............05.05........30-?.......po 03.06........13 m-cy........? AnA 30............4.06........30............?................10 m-cy........ maklady .......29.05........29-32......30.06............9 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............03.06......25-27......29.06........8 m-cy...Katowice beti78........16.05............21-28..........??.........17 m-cy..Zd-Wola Elusia.........09.05...........29-30.......07.06..........0 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01...........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.....28-35...........8 m-cy....N. Targ kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg JaChceFasolke.....14.05......21.....03-04.06.....13m-cy.....Chorzów za tydzień może się wpiszę do drugiej, narazie się wstrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpadywujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie wszystkie zapracowane. Hmm, tylko zastanawiam sie gdzie Foli i Enigma ... one w ogóle sie nie pojawiły dzisiaj... mi jako tako przeszło - pójdę do dentysty - zalezy mi chociaz na wyczyszczeniu ząbków, bo wiadomo, ze na powierzchni tez cuda się zdarzają ;) a jesli będzie coś do leczenia, to umówię się dopiero na koniec sierpnia (to będzie po 12 tygodniu, bo wtedy już dzidzia ma wszystkie organy i już tylko rośnie i można ewentualnie leczyć ze znieczuleniem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku 🖐️, ja wybieram sie dopiero w lipcu do dentysty...wrrrrrrrrrrrr nie cierpię ...... a Gdzie jest nasz Asiulek???? haloooo JESTEM WYKONCZONA CWICZENIAMI, CZAS NA PAPU...pomidoróweczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady ja też staram sie pracować pilnie ale mi się nie chce bleeeeeeeee....Zabajonku ja własnie mam jeszcze dwa zęby do zrobienia zrobie je szybko i będe miała spokój ide do dentysty w czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Iskierko.....właśnie też pytałam dziś o Enigme i Foli, a i Asia też umilkła halo halo gdzie jesteście babolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko - a zdradź tajemnicę, czy te ćwiczenia to z jakiejśc książki, czy szkoła rodzenia, czy sama gdzieś znalazłaś? Jak to się ćwiczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaki dla (prawdopodobnie) Eryczka iskierko od forumowej ciotki hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonka polecam ksiązkę MATKA I DZIECKO VADEMECUM Uniwersalny poradnik dla rodziców od chwili poczecia do trzech lat...dostałam ja od męza na 7 miesiecznice ślubu, byłam wtedy w 7 tc...i tam znajdziesz wszystko, mianowicie to co piosałam na temet mdłosci...... do szkoły rodzenia wybieram sie w 24 tc czyli juz niedługo...... AnA Eryczek całuje Was w policzek👄 ale łobuziak bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo spadniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo znowu spadniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ratowniczka nas ratuje :) Eryk - podoba mi się. My w sumie mamy wybrane imię dla dziewczynki. Jak Bozia da to będzie Kornelia, a jak chłopczyk to nie mam zielonego pojęcia :) Muszę dosadzić kwiatuszki na balkonie bo zaniemogły razem ze mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Granini....my będziemy mieć Agatke albo Przemusia mam nadzieje....no widzisz kawiaty cierpiały razem z Tobą, ale to podono tak właśnie jest jak choruje osoba która pielęgnuje kwiaty to one \"chorują\" razem z nia...a tak wogóle to jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnA już całkiem dobrze. Śmigam już prawie całą parą (trochę wolno chodzę i nie mogę dźwigać) :) Co do kwiatków balkonowych to mąż robił wszystko jak trzeba ale zaczęły wyglądać jak \"szmatki\" i wychodzi, że masz rację :) Przemuś... znam jednego, inteligętny przystojniak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja właśnie wróciłam z łodzi i wszystko ok. Pęcherzyków mam 9 ( 5 w jednym i 4 w drugim) cieszę się ze tak się rozłożyło, dwa mają 15 mm już trzy 13 mm a 4 po 12 mm, jeszcze są drobne po 10 mm ale nie sądzę ze się przydadzą. czuję się dobrze, lekarz z usg powiedział że endo bardzo ładne a estradiol jest zgodny z tym co widzi na usg. Profesor obejrzał wyniki i stwierdził, że dużo tego z uśmiechem więc chyba jest dobrze no i dodał że endo ładne co mnie cieszy bo pomaa w zagnieżdżeniu - endo mam 9,5 ale jeszcze urosnie. Do piątku zastrzyki a w piątek wizyta, prawdopodobnie pregnyl i albo w niedzielę albo w poniedziałek punkcja :) cieszy mnie że dobrze reaguję na zastrzyki bo czasem jajniki wcale nie odpowiadają n o i czuję się dobrze, chociaż humorki miewam, dobrze że mój mąż jest taki wyrozumiały:P a i brzuch zaczyna boleć jak na owulację. Muszę poczytać zaległości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli no to super, super przypominam co mi powiedziłą ginka :-) jęsli tylko wyniczki męża są kiepskie, a kobieta zdrowa, dobrze reaguje na symulacje, to można powiedziec o powodzeniu invitro w 99 % :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, nie wiedziałam, że aż tak duże szanse :) to pocieszające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak duże, tak mnie zapewniała moja ginka, a o na kiedyś pracowała w Novum - będzie oki - ZOBACZYSZ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli superowa wiadomosc, nawet nie wiesz jak mi sie mordeczka usmiechneła:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D dla Was kochane❤️ ********************************************************* ******************************************************** ******************************************************** ******************************************************** ********************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka to zależy od przyczyny niepłodnosci.ciezko okreslic kiedy .Foli ciesze sie ,ze pęcherzyki ,endo i hormonki ok .powiedz teraz pobiorą wszstkie komoreczki i ileś zamrożą iles podadzą? jak to jest ? mówił ci tw profesor? Foli oby tak dalej szło to bedzie tak jak trzeba!!!!!!!! witaj beti ,a widzisz mnie nie ma czesto a jednak nie umknełaś mojej uwadze ,ze cie wywwiało chwilowo ,pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam lubię Was czytać, hmm poprostu lubię, czasem jestem tak padnięta, że nie mam czasu i siły napisać, ale czytać Was muszę codziennie:-)🌻 nałogowcem niedługo zostanę, choć mężuś mówi, że mi to nie grozi:-)🌻 Zabajonku🌻, nie martw sie z pewnością wszystko będzie ok, rozbawiło mnie to twoje gadanie z szuwarkiem:-)i jakoś nie mogę sobie wyobrazić ciebie jako pandy:-) hihihi foli🌻, jesteś dzielna, już tak niewiele ci zostało, i skoro jesteś pierwsza w tabeleczce to i pewnie pierwsza z niej znikniesz(do pierwszej z brzuchatkami i mamusiami)trzymam mocno kciuki by sie wszystko udało:-) granini🌻, dobrze że już se śmigasz po domku, a kwiatki to moje ulubione zajęcie:-) troszkę smutno się zakończył ten filmik a łezki mi poleciały jak go oglądałam:-( tak to właśnie już jest, dziś znowu mówili w tv że pobito 2-miesięczną dziewczynkę, zgroza poprostu, jedni się starają a inni nie doceniają tego co mają aż ryczeć sie chce ale cieszę się że sa tu nasze optymistki, które nam dodają wiary, i ja czasem mam jej dużo i pocieszam sie tym, że częściej wierzę że sie uda, choć bywają chwile załamania(chwilowego:-) ) a u mnie już niedługo zaczną się staranka, przeczytałam że nie wolno mi brać bromergonu z tabl.anty, całe szczęście że nie brałam, ten lek na pęcherz w sumie nie był potrzebny choć przyda sie może kiedyś, kłucia już przeszły nawet nie wiem kiedy bo ostatnio mam tyle roboty, że tylko praca, spanie praca mgr i czasem cos zjem, ostanio do 5 nad ranem siedziełąm i robiłam mgr projekt,uff, ale moze już niedługo koniec:-) w wakacje sobie odbiję:-) tylko smucic mnie zaczął mój kochany mężuś, bo od miesiąca ma codziennie lub co drugi dzień silny atak(pół godzinny) lewej strony głowy, oko mu wtedy łzawi, ma katar,i nie jest w stanie funkcjonować, nie wiemy co to moze być miał to już raz rok temu o tej samej porze roku, potem przeszło i cisza teraz znowu sie pojawiło, jutro idziemy do neurologa, pewnie rezonans będzie miał lub tomografię komputerową, mam nadzieję, że to alergiczne, że wszystko będzie ok, trzymajcie kciuki, bo boje się bardzo:-(🌻 obrzarłam sie czereśni że chyba pęknę:-) czy ktoś może mi tą miskę z nimi odmnie zabrać, bo zaraz pogotowię będą wzywać:-)hihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :-) A ja wpadam na sekundkę podzielić się z cudowną wiadomością. Dzisiaj koło południa Ania urodziła Juniorka - waży 2630g, ma 50 cm i dostał 10okt Apgar :-D . Miała robiona cesarkę - jutro do nie skrobne pare słówek to może dowiem sie coś więcej. U mnie nic nowego - nadal śmigam z małym na ćwiczenia, rehabilitant ciągle ten sam ;-) , Pawełek robi powoli postępy. Asiu - pytałas sie co teraz ćwiczymy - teraz pracujemy nad tzw. odruchem podporowym. Mały jak leży na brzuszku to podpiera sie zaciśniętych piąstkach - dopóki ich nie otworzy to nie nauczy się sam siadać, raczkować ani tym bardziej prostowac rączki :-( Teraz znikam odpoczać - mały dzis był wyjątkowo aktywny i dał mi nieźle popalić. Musze go jednak pochwalic - mało płakał na ćwiczeniach. Moje i rehabilitanta biedne uszy odpoczęły :-P . Miałam być na sekundke a sie rozgadałam. Całuski - największe dla Granini 👄. Ciesze sie, że jesteś taka silna. No i dla Foli za dobre wyniki, dla Zabajonka i małej kruszynki, i dla Estelki, dla Any, Beti,Maklady,Enigmy, Moniczki i córeczki, Asi i Sandry, Goni,Elfika i Suzinki i ich Skarbeczków, Iskierki - uffff. Chyab mi sie udało nie pominac nikogo. a jezeli jednak jestem gapa - to przeprasza 🌻. Pa pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem :) Foli - więc teraz zaciskam kciuki i mocno, mocno, mocno będe prosiła Ojczulka, żeby wszystko u ciebie było dobrze, żeby się powiodło i w ogóle (swoją drogą - sporo tych pęcherzyków wychodowałaś). To dobrze. Emika - ty to jo, jak się nie odzywa, to się nie odzywa, ale jak się odezwie ... to na pół strony wypracowanko szczeli ;) Dzieki Iskierko za podpowiedź, poszukam poradnika, ale jak minie I trymestr. Będę jeszcze miała sporo czasu na ćwiczenia :) A ja zakręcona jestem, bo powiedziałam wam, ze ostatni raz dentystę zaliczyłam w październiku (tylko sobie nie dopowiadajcie z tym \"zaliczaniem ;) ). Owszem, ale to było w 2004 roku ;) I wyobraźcie sobie, że poza wyczyszczeniem ząbków nie ma u mnie nic do leczenia. Jestem zaskoczona i zadowolona, bo generalnie zawsze miałam słabe zabki. A tu surprajs :) Jestem naprawdę zadowolona :-D Aczkolwiek mam dziwne objawy jakby niestrwaności, niby mogę jeść, ale naprawdę ostrożnie, bo nie wiem co mi zaszkodzi. Aż się boję jutrzejszego poranka :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×