Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Witajcie kobietki!!!!!!!! Chciałabym do Was częściej zaglądać, ale tak strasznie szybko ucieka mi czas, że szok. Gonia ile Twój Oskarek już ma. Mój Mateusz urodził się 22.12., czyli ma juz 5,5 miesiąca. Enigma Ty dostałąś moje zdjęcia i mojego bąbelka a ja nadal czekam na Twoje obiecane i nic. liczę że się poprawisz i dotrzymasz słowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Suzinko, miło że piszesz! Pisz co u Ciebie i Mateusza. Oskar ma już miesiąc i tzry dni - czas galopuje nieubłagalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki !!!chciałam na początku pogartulowac Pauli ,ze już sa razem ze jej synek cały i zdrowy pojawił sie na tym świecie :D Foli myśle o tobie by wszystko posżło tak jak trzeba bardzo mi smutno zas ,ze ten miesiac jest taki wredny w jeśli chodzi o przyjscia @ :( Grannini ,ciesze sie,ze jesteś już i mam nadzieje ze mimo tej tragedii jednak ta ciaza dała nadzieje ze jednak szybciutko uda się kolejny raz (jak pisałas chcesz monitorować cykl by był z innego jajnika?)trzymaj sie mocno ,a wsparcie w najbliższych masz ,twój tygrysek to twoja wielka podpora U mnie początek 20 tygodnia dziś ,wczoraj byłam u ginka i niestety szyjka mi sie skróciła :( mam nadzieje tylko ze gorzej nie bedzie .gin mnie załamał i powiedzial ze czasem moze rozwierac sie bezobjawoowo???za 2 tyg kolejna wizyta a na usg niespodzianka........dziewczynka chyba rośnie w moim brzuchu!!!! :D (choc róznie to bywa czasem dziecko płata figle ;) .mój synek do 7 miesiaca był Marysią i powiem ,ze doznałam lekkiego szoku gdy moja dziewczynce wyrósł ptaszek:D Zabajona ,ciesze sie ,ze wszystko dobrze u Ciebie ,a ssanko w żoładku to moze dopiero sie zacznie .ja przez 2 pierwsze miesiące byłam dosłownie jak odkurzacz i nei dłao sie opanowac wilczego głodu niestety .teraz jest juz normalnie przepraszam,ze rzadko się udzielam ale mam nadzieję,ze nie zostałam wypisana jeszcze z ,,bandy k wiosennych babek"? powiedzcie co sie dzieje z Beti i Estelką? pozdrawiam Wszyskie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć i czołem :-) jestem, jestem - dziękuję za pamięć :-) Monik , gratuluję córci (jeśli będzie to faktycznie córcia ;-) )). A teraz dużo wypoczywaj! Współczuję @, te france kiedyś się w końcu skończą?! bo już nudne zaczynają być! Zabajonku, jak tam samopoczucie? Biedna Foli, pokłuta, posiniaczona, ale trud się opłaci!!! rzeczywiście czas zleciał błyskawicznie. Granini, trzymaj się! teraz wiadomo, że plemniczki męża są \"sprawne\", więc 3-miesiące odpoczynku i dzidzia będzie! trzymaj sie kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski! monik30 -no z tym \"dobrze\" to chyba juz koniec :-o rano doświadczyłam przecudownych mdłości i przecudownie mnie zerwało kilka razy, ale że nie było czym, to tylko pobuczałam do szuwarka, rozmazałam się i wyglądałam jak panda :-o Nie wiem tylko co z dzisiejszym denstystą, miałam iść przejrzeć co tam się dzieje i wyczyścic, ale cos czuję że każde grzebanie w głowie w pobliżu gardła i języka skończy się .... źle. :-o rety ... hej Baboszki, co tak cicho siedzicie? estelka, ana, foli, enigma, beti, mamuśki ...... hop, hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o hej, hej estelko - no z tym samopoczuciem to chyba jazdy się zaczynają :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO TO SUPER ZABAJONKU! BRZUCHATKA PEŁNĄ GĘBĄ ;-) oczywiści żartuję, współczuję mdłości, ale to takie wyczekane mdłości, że nie przerażają, co? a wiecie co sie w weekend śniło mojej bratowej, która jest w 8 miesiącu ciąży. Ze przyszli do nas w odwiedzny oglądać łóżeczko i wózek dla naszej dzidzi :-) i powiedziała, że to może proroczy sen :-) a mi się łzy w oczach zakeciły...może proroczy? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko - oby był proroczy, z całego ❤️ życzę !!! Jeśli o mdłości chodzi - to oczywiście spodziewane i wyczekane, wręcz wymarzone ;) Aczkolwiek chyba każda z nas wolałby ich uniknąć. No ale jak się nie da, to co zrobić, trzeba wytrzymać. Wicie co? Ostatnio na drugim \"moim\" topiku Kobietka wyjeżdzała do Tunezji i dostałam od niej sms, ze dostała tam @. Wiec ja, żeby aktualna była tabelka, wpisałam jej kolejny termin @ na 3 czerwca. No i nie chcę nic mówić, ale to może być 3 czerwca 2007 roku :) Śmiejemy się, że to, że ja jej wpisałam datę, to na pewno jakiś znak :-D No i żeśmy wykrakały chiba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie babolki......MOniczka gratuluje córci i życzę wszystkiego dobreg....hej Estelka gdzie Ty sie podziewałaś tak długo.....Zabajonku widze że dopadły Cię typowe ciążowe dolegliwości, ekstra no a z tym krakaniem to może uda się przepowiedzieć tej babeczce.....a u mnie koniec @ dziwne to bardzo bo trwała dwa dni, ja już nie rozumiem mojego organizmu, od momwntu kiedy zaczeliśmy sie starać zawsze coś mi wywinie a do tej pory wszystko było jak w zegarku, idę jutro do ginki to zobaczymy co mi powie, pod koniec maja mój mąż robił badania i wyszły mu bardzo dobrze więc teraz kolej na mnie zobaczymy co będzie......buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ana, gdzie się podziewałam? ano , starałam się o dzidzię, usilnie, bo to dni płodne ;-) oczywiście taki żarcik ;-) ja zawasze myślałam, że owu mam około 14-15 dc, i na usg tak wychodziło i tempka i testy owu, a teraz mi się wydaje, że mam 12 dc. Ale co z tego, najpierw trza wyleczyć mężula ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana - ja myślę, że u Ciebie to tylko brak trafności, przecież juz raz wam się udało (pamiętamy to wszystkie, te trzy teściory) . Myślę też, że z tego chcenia hormonki troszkę przybuzowały, poza tym ostatnio stres egzaminacyjny (= wzrost prl) i dlatego. Myślę, że niedługo i ty nowu zatestujesz, ale tym razem będzie dobrze. Życzę tego wszystkim babeczkom, a żebym była wiarygodna to posyłam wam insze fluidki (takie procentowe- wzmocnione) ;) %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%% %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%% %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%% %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%% %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%% %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%% %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%% %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%% %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%% %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko życzę szybkiego wyleczenia mężulka.....Zabajonku obyś miała racje, jak wyniki męża wyszły dobrze to się bardzo ucieszyłam i zmartwiłam że ze mną w takim razie musi być coś nie tak i moze to coś poważnego......poważnie tak zaczęłam myśleć, teraz chce jak najszybciej porobić badania żeby zobaczyć co się dzieje....dzięki Zabajonku za wzmocnione fluidki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczypta optymizmu
strona 1777

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co to ma wspólnego z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Maklady.....u mnie się niebo troszeczkę przejaśnia, może zobaczę troszkę słoneczka wreszcie.....Foli, Enigma a Wy co tak cichutko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooooo bidulko, może nasze ciężarówki znają sposoby na te mdłosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Zabajonku współczuję, tez na poczatku ciązy przerabiałąm te okropne mdłosci, ale kibelka nie witałam do dnia dzisiajeszgo....:-P Chcąc przeciwdziałac mdłosciom, spróbuj zjeśc suchy herbatnik, grzankę lub owoc.Pomagają też pierniki lub piwo imbirowe. a takze woda mineralna........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona jednak poczekaj na bardziej dogodny termin wizyty ,jesli dobrze pójdzie ok 12 tygodnia powinno to minąc ,a narazie bardzo prawdopodobne(ale pociecha co nie?! ;) ) ze to sie nasili bardziej ,ale to dobry znak ze hormony ciązowe buszują !!! :) witaj Estelko!!! Dziękuje Ci Ana bardzo miło mi sie zrobiło po tym co napisałas ,mam nadzieje ze ja również szybciutko bede mogła gratulowac i Tobie i wszystkim dziewczynom,w co szczerze wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łojej, monik, chyba masz rację, odwołam wizytę i przełożę ją na za kilka tygodni. Wiem też, że to ta sławetna gonadotropinka to powoduje, to chyba dobry znak ... choć z drugiej strony ... dziekuję, postoję :-D nie wiem czemu, ale boję się rozmów z szuwarkiem (głupia jestem, co? ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maklady - a ja sobie nie zazdroszę :p choć marzyłam o nich, pamiętacie? ech, jak życie weryfikuje marzenia :-D oczywiście zniosę wszystko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze dziewczynki! Jestem jestem (dzięki Moniś za pamięć ❤️❤️), malo pisze bo musze się trochę wyciszyć i nastawiam się że potrzeba mi jeszcze trochę czasu zanim się uda no i nie mam o czym pisać, to tak po krótce, ale oczywiście czytuję Was często, Zabajonku cieszę się razem z Tobą bardzo bardzo mocno!!! Pozdrawiam Was wszystkie i cały czas jestem z Wami, pamietajcie!! :)erce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabela
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................29.03.......28.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.04.......30.......?...................20m-cy......Trójmiasto Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........24.05.........27.......20.06...............19 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Silve26............05.05........30-?.......po 03.06........13 m-cy........? AnA 30............4.05........30............?................9 m-cy........ maklady .......29.05........29-32......30.06............9 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............03.06......25-27......29.06........8 m-cy...Katowice beti78........16.05............21-28..........??.........17 m-cy..Zd-Wola zabajona....25.04.06........26...........21.05.........9 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.05...........29-30.......07.06..........0 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01...........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.....28-35...........8 m-cy....N. Targ kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg JaChceFasolke.....14.05......21.....03-04.06.....13m-cy.....Chorzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te tabelki to potrafią mnie zdołować, ale nie mogę się dac, musze być silna boję się, ze niedługo będę weteranką nr 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................29.03.......28.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.04.......30.......?...................20m-cy......Trójmiasto Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........24.05.........27.......20.06...............19 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Silve26............05.05........30-?.......po 03.06........13 m-cy........? AnA 30............4.06........30............?................10 m-cy........ maklady .......29.05........29-32......30.06............9 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............03.06......25-27......29.06........8 m-cy...Katowice beti78........16.05............21-28..........??.........17 m-cy..Zd-Wola zabajona....25.04.06........26...........21.05.........9 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.05...........29-30.......07.06..........0 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01...........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.....28-35...........8 m-cy....N. Targ kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg JaChceFasolke.....14.05......21.....03-04.06.....13m-cy.....Chorzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×