Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Jeszcze pytasz Foli - przecież to wszystko co piszesz, to jest tak skomplikowane, że to zrozumiałe, że piszzesz o tym jak to znosisz i w ogóle. Nawet nie myśl, że ktoś może być obrażony (albo nie daj co - oburzony) tym, ze piszesz o sobie. Dużo się dzieje w twoim zyciu, wiec pisz, pisz i pisz, aż wyrzucisz wszystkie myśli z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, mimo wszystko i tak jestem w lepszej kondycji psychicznej niz przed inseminacją np. bo mam większe nadzieje z tym związane chyba. Ja wczoraj wszystko ponadrabiałam w pracy bo w przyszłym tygodniu raczej tu nie przyjdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście Foli, że pisz , zawsze. Mam pytanko: na ile przed @ powinna spaść temp, ja mam dziś 31 dc,termin @ dziś - jutro, a temp. 37,3 . ( dziś 14 dzień jak temp. pow. 37)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusia, z moich doświadczeń to w dniu @ ale to moze być różnie chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc babeczki:D eee foli to pryszcz:P jak Ci je pobiorą pod narkozą to nie przezyjesz tego \"bombardowania\" :P:P:P:P:P będzie dobrze ❤️ Suzinko ❤️ dzięki za fotki ja Ci juz posłałam ostatnio i dzis posyłam 2gi raz cos mi sie dzieje z poczta buuuuu miłego dnia babole:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej...hej Słoneczka !! :D Ja już od rana w papiurkach. Teraz wypiję z Wami kawkę i lecę. FOLICZKU ogromniaste buziaczki 👄 cieszę się, że to już tuż...tuż :) Będziemy niedługo pić PICOLO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja tylko na chwile bo mnie strasznie plecy bolą - jak sie okazuje po tym znieczuleniu w kregosłup. Właśnie wyslalam wszystkim tym do których mam adresy maile z fotkami Patryka. Buziaczki od nas obojga 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula właśnie dostałam zdjątka Patryczka on jest poprostu cudowny, taka maleńka kruszynka z niego kochana OGROMNE BUZIACZKI DLA WAS !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula - ależ słodkości na tych zdjęciach :) A ten smoczek to pół buziaka mu zakrywa :-D witajcie kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini, dzięki ja też mam nadzieję :) Enigma, kiedy ja własnie tej narkozy się boję. Dzisiaj mnie brzuch nie boli wcale i oczywiście juz wydaje mi się, ze coś nie tak bo wczoraj bolał. Boli -źle, nie boli - też źle. Ja to zawsze mam czarne myśli Paula, ale słodki ten twój synek, fajne jest to zdjęcie na którym śpi na boczku. A smoczek to jest prawie większy od niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten dyduś pół buziczka zakrywa :) Aż mi łezka poleciała...jest cudowny 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie zauważyłam...kubeczek pusty a to znak, że do roboty trza się brać. Miłego dzionka Kochane... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Enigma dzięki za fotki, fajna laska z Ciebie :) Dziewczyny prześlijcie mi też zdjątka małego Patryczka, bardzo proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini, albo AnA, albo Foli, albo Zabajona podeślijcie mi małego Patryczka - hpenz@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kobietki:):):) Patryczek jest cudowny, taki kruchutki i delikatniutki!!! Pauluś ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko dzięki za zdjęcia, śliczna mamcia z Ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak trzymaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko , jeszcze nie mamcia, ale za około 4 miseiace juz pełna para mamcia:-)))), dziekuje za komplement:-P ja czekam do wtorku, tylko ten czas wolno płynie wrrrrrrrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI mąż zdobył bilety na Mundial..... myslicie, ze mogłabym jechac???? ale nie uczestniczyc w meczu....mamy w Niemczech rodzinkę , wiec zatrzymam sie u nich....czy ta podrów autkiem mi nie zaszkodzi???? we wtorek mam usg, wiec zapytam sie lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka, myśleż że jeśli wszystko jest ok a jest to nie ma przeszkód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×