Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Iskierko - myślę, ze w tej kwestii słuchaj sie lekarza, bo jak byśmy miały słuchać rad naszych mam i teściowych ;) to znaczyłoby całkowite unieruchomienie na całą ciążę. Ja wiem, ze to troska, ale czasy się zmieniły i dzisiaj wiadomo, ze ciężarna może być - a nawet powinna być aktywna jesli wszystko idzie jak nalezy i dziecko rozwija się prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabela
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................29.03.......28.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.04.......30.......?...................20m-cy......Trójmiasto Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........24.05.........27.......20.06...............19 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Silve26............05.05........30-?.......po 03.06........13 m-cy........? AnA 30............4.05........30............?................9 m-cy........ maklady .......29.05........29-32......30.06............9 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............03.06......25-27......29.06........8 m-cy...Katowice beti78........16.05............21-28..........??.........17 m-cy..Zd-Wola zabajona....25.04.06........26...........21.05.........9 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.05...........29-30.......07.06..........0 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01...........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.....28-35...........8 m-cy....N. Targ kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg JaChceFasolke.....14.05......21.....03-04.06.....13m-cy.....Chorzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko jak to nie mamcia? A dzidziusia w brzuszku masz?? Masz, no więc jestes już mamcia, a tak w 100% to będziesz za te 19 tygodni mamusią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................29.03.......28.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.04.......30.......?...................20m-cy......Trójmiasto Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........24.05.........27.......20.06...............19 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Silve26............05.05........30-?.......po 03.06........13 m-cy........? AnA 30............4.06........30............?................10 m-cy........ maklady .......29.05........29-32......30.06............9 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............03.06......25-27......29.06........8 m-cy...Katowice beti78........16.05............21-28..........??.........17 m-cy..Zd-Wola zabajona....25.04.06........26...........21.05.........9 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.05...........29-30.......07.06..........0 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01...........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.....28-35...........8 m-cy....N. Targ kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg JaChceFasolke.....14.05......21.....03-04.06.....13m-cy.....Chorzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula dziękuje za kolejne fotki Patryczka, piękna ta Twoja kuruszynka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj ostatni dzień pracy od jutra na zwolnienie do środy a potem wolne 4 dni także odpocznę do woli :) A dzisiaj dostałam podwyżkę :) dobry miesiąc oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Nie odzywałam się ostatnio , bo coraz bardziej zmęczona się czuję i juz nie mam siły pisać. Pauluś- cieszę się ze już jesteś w domku. :) A Patryś jest prześliczny i przesłodki. 🌻👄❤️ Ja juz Go sobie podglądnęłam w sobotę, bo Myszka podesłała mi mmsa;):D Foli- cieszę się, że wszystko ostatnio idzie z górki a przede wszystkim z Twoich pęcherzyków. A kiedy będziesz miąła punkcję i transfer? Kochana, zyczę Ci z calego ❤️ , żebyś już niedługo skakała z radości na widok dwóch kresek i pieknej bety. A to świezutka porcja specjalnie dla Ciebie ******************************************************** ******************************************************* ****************************************************** ******************************************************** ****************************************************** ******************************************************* ******************************************************** ********************************************************** ********************************************************* ******************************************************** ******************************************************* Aga- mam nadzieję, że ta rehabilitacja się już niedługo skonczy i będziecie już tylko się cieszyć z rosnącego i rozwijającego się zdrowo Pawełka. :)🌻 A ciekawe co z Moniką80 i Sysią? Oj juz długo się Sysia nie odzywała , że o Monice nie wspomnę. Dziewczyny odzywać się!!!!!!! Monik- trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę. 🌻❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka, w sumie nie wiem kiedy, jutro się dowiem chyba ale profesor mowił, że w niedzielę lub w poniedziałek punkcja a transfer chyba jakoś tak po 2 dniach. Ciekawe co jutro mnie czeka, mam nadzieję, ze będzie ok i pęcherzyki rosną bo brzuch mnie mniej boli niż wczoraj a właściwie wcale mnie nie boli, choć wygląda jakbym już była w ciąży :P Pewnie ci coraz ciężej ale już niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli trzymam za Ciebie Asia jeszcze raz dziekuje !!!! a ja dzis wpadłam sie przywitać i chyba ...jestem pierwsza :D ja na zwolnieniu sobie siedze.gin chciał mi wypisać do konca miesiąca ale prawie na kolanach ubłagałam by dał do srody .zostawilabym w pracy mnóstwo nieskonczonyh spraw i niktóre są niestety zaległe .jak bedzie lepiej po kontroli to wróce a jak nie to zaległosci w domu bede robić buzia dla wszystkich dziewczynek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! A co tu dziś tak pusto od rana??? Czyżbyście już miały weekend babeczki? U nas wreszcie wyszło słonko i chyba pójdziemy na długi spacerek. Zabajonku jak się dzisiaj czujesz? Elfiku co u Dominisia? Paula co u Partyczka? Foli ty już na L4, trzymam kciuki, będzie dobrze myszko, musi!!!!!!!!!!!!!!!! Aśka 74 a co u ciebie, jak bąbelek w brzuszku? Monik 30 lepiej siedź w domciu jak takie jest zalecenie gina :) Iskierko zrobisz jak zechcesz, ale ja bym chyba bała się jechać. Najlepiej jednak zapytaj lekarza i kieruj się tym co Ci podpowiada kobieca i matczyna intuicja! Granini, AnA, Enigma, Elusia i cała reszta dziewczyn gdzie się podziewacie?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello babeczki, monik🌻, opowiadaj jak po wizycie.... maklady 🌻 zabajonek gdzie Ty????? jak sie czujesz opowiadaj????:-P:-P:-P foli odpoczywaj, niedługo Twój wielki dzien🌻 AnA a gdzie Ty, nie mów ze wziełaś sie do pracy??? hi,hi,hi❤️ Suzinko, stwierdzilismy z mezem , ze jednak zostane w domu, jego nie bedzie kilka dni, a wiadomo moga byc korki:-((( wiec trzeba stac...jakby cos sie stało(tfu,tfu) to nie wybaczylisbysmy sobie tego do konca zycia.....wiec zostaje w domciu, :-))):-)))):-)))) zaczełam dzisiaj 21 tydzien.... papatki kobietki, miłego dzionka🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki, czuje sie troszkę niestrawnie (niestety) :-o Mdli mnie, ale staram sie jakoś wytrzymywać. Buziole dla was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki....Suzinko jestem jestem ależ mi się nie chce siedzieć w pracy, Iskierko kochana obijam się na całego nie chce mi się siedzieć w pracy, do tego narasta stres przed weekendem bo przedemną kolejne zaliczenia i egzaminy wrrrrrrrrr Iskierko u CIebie już 21-szy tydzień ale ten czas leci buziaczki dla Eryczka.....Moniczko uważaj na siebie i dużoooo wypoczywaj, Asiulka Ty też....Foliku trzymam mocno kciuki za Ciebie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Zabajonku współczuje Ci tych mdłości choć wiem że są upragnione....Iskierko dobrze zrobiłaś ze zostajesz w domciu ja też bym nie ryzykowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie jesteście :) Iskierko bardzo mądra i rozważna decyzja, myślę, że to jest jedyna słuszna decyzja jaką mogliście podjąć, całuski 👄 no i gratuluję rozpoczętego 21 tygodnia, a ruchy już czujesz? Zabajonku współczuję mdłości, nie chcę Cię straszyć, ale minie opuściły dopiero w 5 miesiacu. Nie mogłam gotować obiadów, ani otwierać lodówki bo wszystkie zapach tak na mnie działały. No i żadnie sprawdzone sposoby przez doświadczone ciężarówki na mnie nie działały. A jak tam pobolewania brzuszka, minęły Ci już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie AnA i dlatego staram się nie narzekać, mam nadzieje, że zakilka tygodni miną. Foli - ja też zaciskam kciuki ... Iskierko - mądra decyjza, bardzo !!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się AnA, mi też się strasznie podobały. wysłąłąm tym dziewczynom do których miałam adresy. a terazpadam na jakiś czas bo moja gadułka się obudziłą i już opowiada, muszę go nakarmić i na spacerek chcemy isć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko - brzuch teraz bardzo rzadko daje znać o sobie, nie boli już tak bardzo, nie ciągnie, prawie go nie czuję, no chyba, ze za długo jestem w ruchu, to robi się taki ciągnący, ale jak poleżę to jest git. NAjgorsze jestto, że boję się kochać :-D bo wtedy mam stracha, ze urwie mi się wszystko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prześle CI Iskierko, cudowne pps-y z dziecmi przebranymi za zwierzątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierniczę !!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D Boję się KICHAĆ !!!! Bo kochania to ja się nie boję, jedynie z przezorności zrezygnowaliśmy z tego do czasu, gdy gin powie, że nie ma przeszkód , ale literówaaaaa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku jeżeli chodzi o sex to zapytaj najlepiej gina o to. Ja niby na początku mogłam, bo otrm miałąm zakaz, ale jak mogłąm to i tak się bałam i to nie była dla mnie, zadna przyjemność, tylko jeden wielki strach, a po sexie to tylko sprawdzałam czy aby nie krwawię. ale zapytaj swojego ginekologa on powinien Cię uspokoić i męża też. No dobra teraz już naprawdę uciekam. Papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papatki Suzinko.....hihihihihihih dobre Zabajonku....Iskierko i co jak CI sie podobają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×