Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Gość do iskierki
przeciez pisałaś kiedyś ze nie miałaś żadnych mdłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabela II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................29.03.......28.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.04.......30.......?...................20m-cy......Trójmiasto Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........24.05.........27.......20.06...............19 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Silve26............03.06........30-?.......po 01.07........14 m-cy........? AnA 30............4.06........30............?................10 m-cy........ maklady .......29.05........29-32......30.06............9 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............03.06......25-27......29.06........8 m-cy...Katowice beti78........16.05............21-28..........??.........17 m-cy..Zd-Wola zabajona....25.04.06........26...........21.05.........9 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.05...........29-30.......07.06..........0 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01...........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.....28-35...........8 m-cy....N. Targ kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg JaChceFasolke.....14.05......21.....03-04.06.....13m-cy.....Chorzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabela I
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dominika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila....Oscar..103cm Paula24........Poznań........01.06.06 ......Urodziła .........Patryk furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 .......Trójmiasto.....07.08.06 ..11kg...Sandra, Monika..107cm Iskierka.......Siedlce.......21.10.06......3kg.....????....???????.....87cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabela III
TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26,5.....6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............32 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........859561 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....nie pamiętam maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561 Z Sycylii..............Ania..................lew..........27..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Maklady....ale jestem senna przez to słoneczko, Iskierko nie przejmuj się. komuś się nudiz i tyle....co tu tak pustu jest tu ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem Ana - troszkę popracowałam i juz mam dość :-o jejku, a wyrzuty sumienia mnie zezrą. W tej sytuacji lepiej by było jakbym była na wolnym, tyle, że ja nie bardzo chcę :-o i weź tu coś mądrego poradź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu nie chcesz Zabajonku, może dobrze by było jakbyś troche poleniuchowała w domciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz Ana - sporo się dzieje w pracy po ostatnich wydarzeniach, więc nie chciałabym czegoś \"stracić\". Jestem zbyt blisko pewnych spraw i po prostu tak z dnia na dzień nie mogę zostawić swojej działki. Kombinuję jednak szybszy urlop w tym roku. Najpierw jednak pogadam z szefem i poinformuje go o tym, że jestem w ciąży i żeby się spodziewał, że w końcu odpadnę. Wątpię, żeby mi gratulował, bo w robocie jest troszkę patowa sytuacja. Ale coż, musieli się tego spodziewać, nie jestem zatrudniona od pół roku, ale od 10 lat, więc nie mogą powiedzieć, że szukam wymowek i migam się od roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem CIe Zabajonku, u mnie gdzyby zaszła w ciąże tez by był problem, a pewnie musiałabym isć na L4 ze względu na warunki pracy zeby nie zaszkodzić dziecku i czuje że nie obejdzie sie bez konfliktu, bo mój szef uważa że: \"kobiety niech sobie zachodzą w ciaże ale poza jego firmą\" echhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pod tym względem to tragedii nie ma aż takiej, ale jest szereg innych spraw, których się obawiam. Niestety, ale u nas jest tak, że kto bliżej góreczki, to ma lepiej. Przekonałam się o tym w ciągu ostatnich lat, że ktoś kto miał \"bliżej\" do szefa i niezłe gadane, to mimo, ze obowiązków za wiele mu nie przybylo, to za samo gadanie o ich nadmiarze dostało sie podwyżkę (i to niezłą). Najbardziej zabolało mnie jednak to, ze jest to osoba, która niby jest ambitna, ale o swoje sprawy zupełnie nie dba, nie myśli o przyszłości, o tym, że jednemu pasuje jej brak wykształcenia, a przyjdzie drugi, któremu będzie to bardzo przeszkadzało. NIestety, ale u nas klimaty są wg punktu siedzenia. I dlatego boję się L4, żeby nie wypaść za mocno, a mam wrażenie, że ktoś tylko na to czeka, nie wiem tylko co po moim L4 tej osobie, bo moja praca nie jest taka tylko, ze szablonowe sprawy lecą typu sprawozdania miesięczne. Sa też sprawy robione raz na rok, ale musza być zrobione solidnie, żeby instytucje nie wzywały do uzupełnienia materiałów. I jak ktoś dotąd tego nie robił, to będzie mu cholernie cięzko wbić sie w dokumenty tak, zeby pasowały do poprzednich. Ech, cała litania :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i spadłyśmy na drugą strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoooo ale tu pustki ostatnio, udanego popołudnia i wieczoru kobitki...buziaczki dla wsztstkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no gdzie sa wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same pracusie :) Zabajona rozumiem Cię doskonale. Ech...ostatnio coś nie nadajemy na tej samej fali z synkiem. Musimy chyba to przeczekać. To chyba jakiś kolejny etap rozwoju. Muszę znowu zaglądnąć do magicznych książek. Kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku, mialam cięzkie dni z moją córcią- miała wysoką gorączkę przez 3 dni, wczoraj było juz na szczęście lepiej, więc dziś przyszłam do pracy. Złapała podobno jakiegoś wirusa. Tak więc ostatnie dni były ciężkie i stresowe. I sama nie wiem czy to moglo spowodować duże przesunięcie mojej @, dziś mam 36 dc, nigdy nie miałam tak długiego cyklu. Nie wiem co o tym sądzić, a temp. cały czas pow. 37 , brzuch polał ale juz przestał. Dziwne to jakieś. Foli trzymam kciuki bardzo mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!! Elusia...sprawdzamy? Hmmm...jest jakiś wirus. Kuba w piątek wstał do szkoły i nagle go głowa boli, temperaturka 38,4. Przez wekeend posiedział w domu i już ok. No ale teraz ja i mąż coś dziwnie się czujemy. Miłego dzionka!! :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusia - po mojemu to ten stresik będzie miał rączki i nóżki ;) Witajcie dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, Zabajona a Ciebie też bolał brzuch jak na @, a piersi zupełnie "normalne ". I kiedy robiłaś test, ile ci się spóźniała @. Ja chyba jutro zatestuję, ale może za wcześnie jeszcze, sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusia - wzięłam pod uwagę wtedy najdłuży z ostatnich cykli, więc jak nie dostałam @ w sobotę i niedzielę, to byłam prawie pewna. A brzuch - owszem bolał jak na @ i nawet miałam takie wrażenie, że ona juz lezie. Test zrobiłam w środę (a w sobotę powinnam dostać @, anjpóźniej w niedzielę), czyli jakby tak patrzeć 4 albo 5 dni po terminie. A piersi tak naprawdę mocno nie bolały, zaczęły boleć kilka dni po terminie, bolały mocno 2 tygodnie, a teraz jest znośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane Wybaczcie mi , ale musze sie z Wam pożegnac:( Mi niestety nie będzie dane zostac mamusia...:( Ale zycie musi toczyc sie dalej........ Błagam Was ,nie piszcie ze Wam przykro..... proszę Was potraktujcie moj wpis jako pozegnanie i nie piszcie nic na ten temat.... proszę o przemilczenie..... Zycie czasem jest inne niz myslimy.... i bynajmniej u mnie nie da sie nic naprawic...... Badzo dziekuję ze mogłam poznac tak wspaniałe kobietki Zycze Wam wszystkim DUZO SZCZĘSCIA I SPEŁNIENIA MARZEŃ enigmaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najdłuższy cykl miałam 32 dni, więc dziś jest 4 dni po terminie, ale piersi zupełnie nie bolą, ani nie są wrażliwe. Brzuch też od wczoraj nie boli. Boję się,że będzie 1 krecha, dlatego odciągam z tym testem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenyyyy
jak potraktować z milczeniem wpis osoby, która rozpromieniała całe to forum???? enigma - co jest grane, no??? bo spokoju nam to nie da, kochana, co się dzieje? przeciez wszystko szło do przodu? przecież nie było przeciwwskazań !!! enigma !!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz enigmuś, ale ja nie umiem nie odnieść się do twojego wpisu. Jest po prostu strasznie smutny !!! Kurcze, no ja nie wiem co się stało, że tak napisałaś, zwłaszcza, ze parę dni temu pisałaś raczej w pozytywnym nastawieniu. NIe chcę snuć domysłów co się stało, ale do diaska - enigma - jesteś jedną z nas!!! co by się nie działo, jesteś i pozostaniesz jedną z nas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki witam wszystkie ranne ptaszki.....Enigmuś nie bede pisać ze jest mi przykro bo jest mi BARDZO BARDZO BARDZO PRZYKRO I SMUTNO !!!!!....nie bede pisać co sie wydażyło, mam ogromną nadzieje że ta diagnoza jest mylna a Ty jeśli tylko masz ochote to zostań z nami jesteś pogodą i radością na tym forum. Enigma przytulam Cie !!!!! (nie mogłam tego nie napisać, płakać mi sie chce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście \"wydarzyło\" i miało być \"nie będe pytać\"......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, nikt nie pozostanie obojętny wobec twojego wpisu bo cię polubiłyśmy i nie chcemy żebyś odchodziła. Mam nadzieję, że po jakiś czasie okaże się, że nie jest tak źle jak teraz myślisz. Tego ci życzę. A ja już po punkcji, narkoza była ok nawet dobrze się spało, niepotrzebnie się martwiłam, natomiast brzuch boli mnie bardzo teraz i muszę poleżeć. Lekarz uprzedził mnie o możliwości przestymulowania ze względu na ilosć komórek pobrnych, pobrano 15 z czego 3 były lichutkie więc zostaje 12. To i tak nieźle, tylko żeby si e ładnie zapłodniły. W czwartek rano tranfer, jadę jutro wieczorem i zostaję do piątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku mocno trzymam kciuki !!!!! Enigma jak widzisz nik obojenie nie potraktuje Twojego wpisu, jesteś jedną z nas !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×