Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Gość Mała1976
Właśnie słyszałam, że po clo jest sznsa na bliźniaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labambas
to ja podciągałam topik , chociaż już bardzo dawno nic nie pisałam , ale wciąż was po cichu podczytuję ,Asiu pozdrawiam serdecznie , cieszę się, że już wkrótce zostaniesz mamusią , Suzinko gratuluję synusia ,pozostałe dziewczyny serdecznie pozdrawiam a u mnie nic nowego , synuś ma już 4 latka , czas ucieka ,ale może jeszcze zdarzy się cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babolki:):):):) Z góry przepraszam za moją nieobecność:P ale miałam duzooooo pracy i teraz jeszcze egzaminy..... Ana ❤️ trzymam kciuki:) za Twoje zaliczenia:) Foli ❤️ opowiadałam mojemy ginowi o Tobie:) i to co mu przekazałam.... z forum ...to powiedział ze są duze szanse:):):):) Zabajonku ❤️ czy mogłabyś pociagnac za Sobą następne kobietki?:P Sciskam Was sedecznie :) i idę sie uczyc... w srodę egzamin:( Asiku ❤️ Suziko :) dzieki za fotki:) fajne te malutkie chłopaczki:) Paula ❤️ Ania ❤️ Jak znajdziecie chwilkę czasu to poprosze informacje na temat cc :):):) Gorące pozdrowienia dla wszystkich babeczek ❤️ maluszków dziewczynek i wielkoludów;) ❤️ ❤️ ❤️ monik ❤️ foli ❤️ Asik ❤️ Ana ❤️ beti ❤️ suzinka ❤️ estellka ❤️ elfik ❤️ paula ❤️ anka❤️ zabajona ❤️ Aga ❤️ iskierka ❤️ sysia ❤️ gonia ❤️ granini ❤️ elusia ❤️ ber ❤️ sabra ❤️ co u Ciebie?:) silve ❤️ co u Ciebie ?:) Andzia ❤️ - co u Ciebie?:) mam nadzieje ze nikogo nie pominęłam a jesl itak to ❤️ ❤️ ❤️ Witam nowe kolezanki:) Mała ....... ja tez jestem na clo od 5dc do 10dc.... Mi pęcherxzyki pękaja same bez pregnylu.... mam nadzieję ze kuracja z clo da efekt , aczkolwiek w styczni mi nie pomogła:(:(:( skonsultuj te torbiele z jeszcze jednym ginem ,bo z tego co sie orientuje to jesli ktos ma tendencje do torbieli to clo i inne sterydy nie mozna ot tak podawac:( bo one równiez wpływaja na występowanie torbieli:( A skad Jestes? Ja po ostatniej kuracj iz clo .... byłam bardziej podekscytowana ze sie uda teraz patrzę na ot z przymurzeniem oka.... jak sie nie powiedzie to w lipcu inseminacja, juz sie umówilam:) Ale prędzej to chyba zdechnę ze strachu...... buuuuu:(:(:( wiem ..wiem... to nie boli...... ale jednak ....buuuu masakra:( A u mnie dzis /z clo/ 8dc i są 2 pęcherzyki 15 i 14 mm, endo 8mm ale gin widzial troche płynu w zatoce douglasa i martwi sie aby mi sie nie przestymulowalo......:(:(:( w poniedziałek kolejna wizyta...... a owu szykuje sie we wtorek lub srodę...... zobaczymy:) Buzka 👄 i zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała1976
Hej Enigmaa. Jestem z Gdańska. Moja lekarka zaryzykowała, ponieważ moja torbiel kwalifikuje sie tylko do operacji - jest to torbiel smolista czekoladowa. I tak czy tak musze iść na operację, ale za 3 mies biorę slub i nie chciałam iść pod nóż po roku czasu a tym bardziej przed ślubem. Lekarka zaryzykowała, ponieważ jak zaszłabym w ciąże nie będę szła na operację. Jestem pod scisłą kontrolą również usg - puki co torbile nie urosła a mało tego zmniejszyła sie -(co prawda niewiele). Nie chciałabym jeszcze raz przezywac operacji. Wiesz nie za bardzo znam sie na tych wszystkich hormonach. Pod taką kontrolą jestem po raz pierwszy. A Ty skąd jesteś? Dziękuję dziewczyny, że tak serdecznie mnie przyjełyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała1976
Mam jeszcze jedno pytanko. Mianowicie z 13/14-go w nocy czułam straszne bóle jajnika(w którym był pęcherzyk) o 5-tej nad ranem miałam płodny sluz (moim zdaniem to był moment owulacji) Po południu byłam u lekarki na usg - było widac poszarpane jajeczko (tak jakby pękło). Dodatkowo lekarka z;leciła dla pewności jeszcze jeden zastrzyg pregnylu. Dzisiaj mam 15-ty dzien i pobolewa mnie lewa strona i jajnik w którym było jajeczko. Dziewczyny co myślicie na ten temat. AJeszcze jedna ważna sprawa. Lekarka powiedziała mi coś takiego, że macica jest rozpulchniona i tak jakby powiekszona - Jak myślicie co to znaczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam późną porą i chcę powiadomić, że żyję, ale nie mam czasu ostatnio na komputer Wiem że mi wybaczycie :-) Całuski dla was wszystkich i miłej niedzieli - a ja zmykam spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. :) Elfiku jesteś wytłumaczona. :) Rozumiemy Cię. 🌻 Całuski dla Dominika. 👄 Enigmuś- mam nadzieję, że jak skończą się egzaminy to powrócisz w swojej cudownej formie na forum. :D Hejka Labambas- dzięki za windę. :D No już bardzo daaaaawno Cię nie słyszałam. Jak widzisz ze starej gwardii tylko my z Estelką zostałysmy. :) Jeszcze Aga nas odwiedza. :) Podeslij mi na maila asiulek74@tlen.pl zdjęcia synusia. :) I przypomnij jak ma na imię Twój 4-letni skarb.:) Mała- nie znam sie na torbielach i ich odmianach , moim zdaniem z tą macicą to dobry znak, ale pewna już nie jestem. Ja bym na Twoim miejscu skonsultowała to z innym ginem. Jest w Gdańsku super lekarz, który jest też endo ( chodziłam do Niego w Invicie i dzięki Niemu mój skarb się rozpycha w brzuchu :) )- teraz pracuje w Swismedzie na Wileńskiej. Bardzo Ci Go polecam. :) Sabruś- odezwij się , co u Ciebie. 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała1976
Dzięki Asiu za dobre rady, jeśli mogłabyś podać nazwisko lekarza byłabym wdzięczna. W którym miesiący ciąży jesteś?Dobry lekarz to podstawa. Ostatnio biegam do invicty na badania hormonów (i jak narazie wszystkie są prawidłowe). Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała- dr Tomasz Skweres - On mi unormował hormony i On mi zrobił inseminację, która zakończyła się powodzeniem :). A jestem na początku 8 mca ciazy. :) Nie wiem czym się dokładnie zajmuje w Swismedzie ( wiem, że jest tam jako endo), bo ja miałam to szczęscie trafić do Niego w Invicie i jak mi się udało , to od tego czasu pracował tam jeszcze 3 tygodnie. Tak więc mozna powiedzieć, że miałam duże szczęscie, że trafiłam do Niego. Ja bym zadzwoniła do Swismedu i umówiła się do Niego na wizytę(sama zobaczysz, czy Ci przypasuje). Nie twierdze, że Twoja ginka jest zła , ale warto czasami zasięgnąc rady i posłuchac opinii innego lekarza. Spadam do ogrodu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała1976
Asiu bardzo dziękuję za info. Jutro zadzwonię do Swissmedu i postaram umówić się na wizytę. Zgadzam się z Toba, że powinnam skonsultować mój przypadek z innym ginekologiem. Naprawdę miałaś dużo szcześcia, że właśnie na niego trafiłaś. To jeszcze chwilka i poród. A znasz płeć maluszka? Bardzo się cieszę , że właśnie ten lekarz i to za pierwszym razem inseminacji pomógł.Najpiękniejsza chwila jaka możebybyć w życiu kobiety to zobaczyć dwie kreski na teście. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny!!!! Żadko już tu zaglądam - mały mi na to nie pozwala. Przez cały dzień jest ciągle coś do roboty a najwięcej przy maludzie. Je co 3 godziny ładnie spi. Ale to trzeba pokarm odciągnąć - też co 3 godziny po nakarmieniu przewinąć pupę - nieraz nawet 2 razy ;). Albo przebrać bo się uleje. Albo ja się muszę przebrać, bo mój synuś już mnie 2 razy usikał hihihi ;) no ale nic - wybaczyłam mu :D Tarz sobie smacznie śpi - nakarmiony o 12 ale zasnął dopiero 30 minut temu. O 3 znowu będzie głodny także została mi tylko już godzinka. Pierwszy spacerek mamy juz za sobą :) Mały ładnie je i rośnie.Jak tylko znajduję chwilę wolnego to staram się coś zrobić wokól siebie no i pouczyć się na obronę bo to juz za 2 tygodnie. Enigmaa - a co byś chciała wiedzieć na temat cc? Bo w sumie nie wiem co ci napisać. Poprzoszę konkretne pytania a dostaniesz konkretne odpowiedzi :) Buziaki dziewczyny Jak znajdę chwilkę to się odezwę :) Pozdrowienia P&P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopa w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :P Nadrobiłam zaległości więc wiem, że już wiecie ;) Ale czytalam w pośpiechu więc mam mały mętlik w głowie... No a u nas... W poniedziałek 29 maja miałam zwykłą wizytę u gina. Po usg okazało się, że mały nie przybrał i nie urósł tyle, ile powinien od ostatniej wizyty. Lekarz zasugerował, ze może to hiptrofia... Wieczorem położyłam się do szpitala i przez cały tydzień robili mi badania i monitorowali stan płodu. Mój lekarz miał akurat cały ten tydzień wolny więc miałam z góry powiedziane, że jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidzianego, to tydzień poleżę i dopiero jak lekarz wróci to zdecyduje co dalej. No więc tak sobie leżałam do poniedziałku, kiedy to lekarka zasugerowala, że wyniki są ok, więc możliwe, że we wtorek (6 czerwca) wyjdę do domu. Co tam... Spakowałam się... We wtorek po obchodzie mój lekarz wziął mnie na usg i nie był zadowolony, bo nie widział zmian... \"Zaprosił\" mnie na fotel i powiedział, że sugeruje rozwiązanie ciąży dzisiaj, ale ponieważ nawet po podaniu oksytocyny nie będę w stanie samodzielnie urodzić ze względu na niedostateczne przygotowanie organizmu, to proponuje cc. Dla mnie to był szok. No i nawet mnie już z fotela nie puścili, tylko od razu cewnik, wenflon, wkłucie w kręgosłup do znieczulenia i cięcie. Junior urodził się o 12:14, waga 2630, 50 cm, 10 pkt Apgar. Na szczęście oprócz tego, że jest malutki, wszystko jest w porządku. Płuca zdążyły się wykształcić i nie potrzebował inkubatora. Potrafił też utrzymywać ciepłotę ciała, więc od 7 rano następnego dnia był już cały czas ze mną. Jeśli chodzi o cc... Ja jestem raczej przeciwniczką cięcia \"na życzenie\", ale muszę powiedzieć, że widząc na oddziale dziewczyny po naturalnych porodach chyba lepiej na tym wyszłam. Leżałam od zabiegu do rana (czyli jakieś 18 godzin). Środki przeciwbólowe dostawałam tylko 4 godziny po zabiegu, później nie były mi już potrzebne. Dostałam tylko rano coś na wzmocnienie, żebym mogła wstać i jakoś poleciało... Nie powiem, że nie bolało, bo bym skłamała, ale chyba wyjątkowo dobrze wszystko zniosłam... Teraz, 5 dni po cesarce, czuję ból tylko przy kichaniu (kochaniu ;) ) i jak się śmieję. No i to tyle opowieści... Tym razem nie obiecuję, że będę się cześciej odzywać, bo zawsze jak obiecam, to coś się dzieje ;) Przesyłam Wam kilka zdjęć, ale nie mam adresów do Was wszystkich dlatego mam prośbę, żebyście je sobie poprzesyłały, jeśli któraś nie dostanie. Buziaczki dla wszystkich, no i do usłyszenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ania - fajnie, że miałas chwilkę żeby napisać do nas :) Foli - no, niezły wynik ;) czyżbyś miała mieć bliźniaki ?? bo ja coś czuję, ze tak będzie właśnie :) enigma - ty chyba wszystkie 5 masz zarezerwowane co??? ;) estelka - nie martw się za mocno za zapas, wyluzuj, jedź w Bieszczady (byłam - przepięknie ❤️), odpocznij. A do tematu wrócicie za jakiś czas ... jak przestanie pylić, bo teraz dla alergika to jest koszmar. Pozdrówka dla wszystkicvh babolek :) A ja cały weekend przeleżałam, bo tylko w poziomie mdli mnie mniej, co nie znaczy, że wcale nie mdli. Owszem, całodobowe pogotowie mdłościowe nie zawiodło mnie jak dotąd. Z jednej strony wiem, ze to dobrze, że hormonki ciążowe buzują, ale z drugiej strony nie wiem jakie mdłości są lżejsze: te na głodniaka, czy te jak coś spróbuję jeść. Bądź mądry i wybieraj :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babolki....witam Was w bardzo słoneczny (u mnie przynajmniej) poniedziałek....Foliku cieszę sie razem z Tobą z Twoich pęcherzyków i trzymam kciuki w tym miesiącu za Ciebie !!!!!! Asiu jak patrze na Twój suwaczek,jak CI niewiela zostało, ale ten czas dopiepsza.....Estelko owocnego wyjazdu Wam życzę...Enigmus ja za Ciebie też trzymam kciukasy, ja po tym weekendzie mam dwie 4 w kolekcji przedemną jeszcze 4 egzaminy....Monik 30 a jak Ty się czujesz?....Zabajonku współczuje i zazdroszczę Ci tych mdłości, przytulam Cie....Paula dzięki za kolejne zdjątka synusia jest cccuuudddooownyyyy !!! Aniu super ze sie odezwałaś jeszcze raz ogromne gratulacje dla Was...Bozinko jak dawno Cie nie było, pisz częściej co u Ciebie....Iskierko co u CIebie i Eryczka? witam nowe koleżanki, a wszystkim Wam przekazuje ogromną dawkę pogodnego humoru który mnie rozpiera przez cały weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu właśnie dostałam zdjątka Twojego małego-wielkiego skarba jest prześliczny !!!!! kruszynka malutka !!!! dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, jeszcze raz gratulacje, ale swoje przeżyłaś pewnie. Najważniejsze że ak dobrze się skończyło. Zabajona, widzę że dczuwasz już wszystkie skutki ciąży :) ale warto co? Estelka, nie martw się myślę że jak twój mąż odstawi sterydy to będzie dobrze, ale masz fajnie z tym wyjazdem. No i w ogóle dziewczyny dzięki za kciuki. dzisiaj jadę na punkcję na 16.00 więc nie puszczajcie jeszcze. Boję się znieczulenia ogólnego :( wczoraj spędziliśmy dzień u znajomych na grilu więc za dużo o tym nie myślałam ale jak wróciłam do domu to nogi mi się trzęsły ze strachu (dosłownie) dzisiaj też jestem poddenerwowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello babeczki, w ten piekny upalny poniedziałek:-D:-D:-D Estelko miłego wypoczynku zycze..... Zabajona niezłe są poranne mdłosci co???? przerabiałam to , wiec tak bedzie do Itrymestru, wiec badz przygotowana na to.... Foli napewno sie uda, i byc moze wrócicie juz we czwóreczkę...hi,hi,hi,,,,oby tak było, trzymam kciuki za dzisiejszy dzien. AnA gratuluje zaliecznia egzaminów, Ty to zdolna babeczka jestes🌻trzymaj tak dalej.... Paula dziekuję za kolejne fotosiki Patryczka, cudowny ten Twój synus❤️ Anka Tobie równiez dziekuję za zdjatka, równiez masz pieknego szkraba....pozazdroscic tylko... monik jak sie czujesz ???? U mnie po staremu, czuje sie rewelacyjnie, jutro mam usg, wiec moze dzidzia wkoncu pokaze kim jest......aha pochwale sie , wygrałam darmowe usg 4 D , WIEC 1 LIPCA wybieramy sie do Wawki ..... pozdrawiam Was serdecznie, odezwe sie jutro po usg, papatki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MUSI BYĆ MUSI MUSI MUSI !!!!ne ma innego wyjścia, już nie mogę się doczekać Twojego szczęśliwego finału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihihi no to czekamy jutro na wieści czy to Eryczek hihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - zatem trzymamy kciuki, nie tylko za dzisiaj, ale za kolejne 3 tygodnie, mam nadzieję, że w lipcu w końcu ......... ale ciiiiii ;) Iskierko - ja nie mam porannych mdłości, ale całodobowe :-o to jest masakra, bo czego bymnie zjadła, to mi niedobrze. Gratuluję wygranej :-D anka - fajny ten Maluszek :-D słodziuchny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babolki:) Foli, super się wszystko rozwija u Ciebie, mam nadzieję, że skończy się tak, jak sobie z mężem wymarzyliście, zasłużyliście na malutką kruszynkę (albo dwie kruszynki) :) Paula, Ania 🌻 Bardzo dziękuję za zdjęcia, maleństwa sa cudne, kruchutkie, aż łezka mi sę zakręciła... Ciężaróweczkom chyba ciężej jak jest tak gorąco.. trzymacie się dzielnie babolki - ciążolki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×