Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Elusia potem będą musieli mieć do nas cierpliwość jak będziemy rozpieszczać wnuki i wpraszać się na obiadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti ja się nie gniewam bo też ostatnio mało zaglądałam ;) Koleżanki mają WIELKIE SERCA i wybaczają nam :) Muszę zmykać...wiecie...robota czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bym chciała, żebyśmy się kiedyś wszystkie spotkały. Wyobraźcie sobie... Dzieciaczki już drepczą, jedne mniej drugie bardziej...a my ciotki klotki siedzimy na trawce podczas wielkiego pikniku popijając kawkę i wciagając zakazane słodycze...Patrzymy jak nasze pociechy rozrabiają a panowie piwko popijają... no i zobaczycie...kiedyś to zorganizuję :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wlaśnie byłam w wc i zauważyłam na wkładce niewielką plamę krwi, boję się strasznie, nie weim co mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusia zadzwoń może do swojego lekarza, wiem że plamienie w trakcie ciąży jest niebezpieczne, powiedz mi czy to taka brudnawa krew , czy taka ostro czerwona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej brudnawa, troche boli mnie brzuch, tak ćmi- ale może to z nerwów. Modlę się oby nie stało się coś złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem Elusi to takie brązowawe plamienie mogą sie zdarzyć we wczesnej ciąży, ale ja i tak bym zadzwoniła na twoim miejscu żeby być spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusia, jeśli jest to plamienie brudnawe to moze to być stare krwawienie i nie am się czym martwić ale lepiej to sprawdzić i może progesteron zbadać. Moze wystarczy duphaston przyjmować a tymczasem dużo leż i odpoczywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a który masz dzień cyklu? tzn kiedy @ powinna przyjsc, bo czasami mimo ciąży w terminie @ moze być plamienie i nie jest groźne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś 43 dc, więc nie jest to termin @. po południu idę do lekarza, na razie go nie ma. A może zażyć duphaston już teraz? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusia nie denerwuj się, bo to Ci w niczym nie pomoże, a może zaszkodzic. Jeżeli masz mozliwość to połuż się Musisz jakoś wytrzymać do popołudniowej wizyty u gina. wiem, że to nie łatwe (tez plamiłam, ale okazało się, ze to mi tylko naczynko krwionośne pękło). Idź popołudniu do gina, ta wizyta na pewno Cię uspokoi i na pewno wszystko bedzie ok. Musisz w to wierzyć. Co do Duphastonu, to nie wiem co Ci radzić. A kiedy byłaś ostatnio w wc? Miałaś cos wiecej tych plamek, czy tylko ta jedna ? Jestesmy z Tobą, bądź dobrej myśli!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elusia - najlepiej urwij się z pracy i idź do domu poleżeć do samej wizyty. Może to nic takiego, ale lepiej dmuchac na zimne. I przede wszystkim postaraj sie zachować spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duphaston napewno nie szkodzi bo czytałąm o badaniach na ten temat, niektórzy lekarze zapisują go profilaktycznie nawet, ja go wcina 2 razy dziennie po in vitro choć niby nie ma wskazań ale po in vitro się go je do 12 tc na wszelki wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusia przede wszystkim spokojnie. Oszczędzaj się mocno a najlepiej poczytaj książkę w pozycji leżącej i poczekaj do wizyty. Mam nadzieję, że masz z kim iść. Duphastonu... chyba nie bierz sama. Wszystko jest ok - zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też myśle że jak tylko masz możliwośc to zwolnij sie do domku i połóż sie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas siedzę w pracy, plamka była tylko jedna, mała, ale coś dziwnie się czuję, nie wiem jak to określić. Dzięki dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadę już do innego lekarza, plamię więcej, tak bardzo sie martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusia, spokojnie, trzymaj się kochana WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
cześć wszystkim ja znów na chwilkę wpadam zeby się przywitać i powiedziec że unas wszystko ok tylko pracy wciąż dużo i nie wyrabiam sie z zaległościami Elusia wiem co czujesz niedawno sama to przechodziłam dziewczynki dobrze ci radzą staraj się wyciszyć i poleżakuj Foli mam nadzieje że ci się udało ale nadal trzymam mocno kciuki Zabajonku mam nadzieję ze mdłości już są mniejsze Pozostałe dziewczynki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×