Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

teraz trochę mi przeszło ale nocka zawalona. Ciekawe jak tam moje fasolki :) dziwne uczucie a właściwie brak uczucia że cos tam w brzuchu jest i mam nadzieję, że zostanie na 9 miesięcy. Wcale nie miałabym prezeciwko żeby 2 zostały, nawet się będę cieszyc bardzo (choc będę bała się ciąży) no ale będę szczęśliwa jak jedno się zagnieździ chociaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle to in vitro to niesamowita sprawa, jak zobaczyłam te zarodki na monitorze to naprawdę niecodzienne przeżycie a co dopiero jak się widzi obraz z usg. Teraz już zapominam powoli o tych zastrzykach i punkcji, wydaje mi się, że to nic takiego nagle. żeby tylko się udało. Estelka, emika a co z wami? Enigmuś, mam nadzieję, że wkrótce sie do nas jednak odezwiesz i napisze że jest ok wszystko. czuję, że niedługo przed testem przyda mi sie twoje poczucie humoru :) Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - przede wszystkim nie trać wiary, tyle już poszło do przodu, ze to już musi się udać. Przy bliźniakach mdłości prawdopodobnie sa zawsze (gdziesz czytałam), więc bądź przygotowana na takie rewwlacje. Poza tym powiem ci, ze ja mimo iż kończę 8 tydzień tez nie czuję, że w brzuszku mam małego człowieczka. Pod tym względem nie czuję za wiele, poza skórczami od czasu do czasu. Gdyby nie mdłości powiedziałabym, że to jakieś złudzenie było z tym testem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli no wyobrażam sobie że to niecodzienny widok i przeżycie, myśle ze przynajmniej jedna fasoleczka się zagnieździ bo dobrze jej u mamusi !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym zobaczyć te zarodki Foli - to naprawdę coś niesamowitego zobaczyć ten początek życia złożoby z kilku komóreczek .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona ja mam w domku na karcie informacyjnej z isci małe zdjęcia moich zarodków, ale nie mam skanera, bo bym ci przesłała jako ciekawostkę jak dziecko wygląda zaraz po zapłodnieniu aż się nie chce wierzyć :) To jest 2 kuleczka składająca się chyba z 7 albo 8 komórek (te komórki wyraźnie widać na zdjęciu oddzielone od siebie), cieszę się ze się podzieliły na tyle komórek bo to znaczy że się rozwijają ładnie, bałam się że mogą zatrzymać się na dwóch co się nieraz zdarza. ciekawe kiedy zacznę sie naprawdę denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli szkoda ze nie masz możliwości przesłania nam takiego skanu, kurcze tak chciałabym zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliczku , mam nadzieję, że nie zdązysz zacząć się denerwować. Hmmm, a może aparatem cyfrowym ? chociaż nie wiem, czy widać byłoby cokolwiek, bo nie wiem jakiej jakości są te zdjęcia .... kurcze - to niesamowite patrzeć na przyszłego potomka kiedy jest taką \"kuleczką\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak poczujesz napinanie w dole brzucha i ciąganie to może być dobry znak Foli, ja tak miałam przed terminem @, to były zdecydowanie inne bolesności niż na @. Oj, rewelacyjnie by było gdyby oba się zagnieździły :) A w ogóle Foli napisałaś , że miałaś 6 zarodków, 2 podane i 4 mrozaczki. Czy dobrze zrozumiałam, że z kilkunastu komórek pobranych ci podczas punkcji (12??) 6 się zapłodniło? To dobry wynik? Bo z tego co pisałaś to mniemam, że niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 x 1 cm to zdjęcie, to jest kartana której mam wypisane, co mi robili, jakie wyniki męża, jakie przyczyny niepłodności, jakie leki mam brać, jak przebiegał transfer i jaki miałam protokół. no i zdjęcie zarodków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może kiedyś uda ci się zeskanować to, to wtedy podeślesz, choć jestesmy baaardzo ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam 15 komórek pobranych, z tego 3 były niedojrzałe, więc zostało 12 a z tego 6 się zapłodniło, nie wiem czy to dobry wynik, podobno tak ale myślałąm ze więcej się zapłodni no ale to ju7z zależy od jakości plemników i komórek. Kobieta przede mną miała pobrane 4 komórki z tego 1 się zapłodniła, czyli nie ma nawet mrozaczków, żal mi jej było i mam nadzieję że jej sie uda bo 15 lat się leczą, teraz trafili do łodzi i mieli pierwsze in vitro, przedtem byli w Białymstoku (bardzo niezadowoleni i w Lublinie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - więc to raczej nieźle. Widocznie u nich była tez przyczyna po jej stronie. Na szczęście ty jesteś zdrowa i nie miałaś żadnych rewelacji cyklowych, więc ja wierzę, że u ciebie to może być po prostu niezła gromadka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mówiła że miała 2 laparoskopie wiec chyba przyczy na po jej stronie faktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiecie czy można moczyć palec w rivanolu jak się jest w ciąży, nie mam ulotki, w necie nie mogę nic znaleźć, zadarła mi się skórka i mnie strasznie boli, mam lekko spuchnięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bladego pojęcia nie mam Foli, ale wydaje mi się, że jak sam palec zamoczysz to nic nie będzie, raczej do krwi to nie przeniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA I
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dominika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila....Oscar..103cm Paula24........Poznań........01.06.06 ......Urodziła .........Patryk furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 .......Trójmiasto.....07.08.06 ..11kg...Sandra, Monika..107cm Iskierka.......Siedlce.......21.10.06......3kg.....????....???????.....87cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................29.03.......28.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.04.......30.......?...................20m-cy......Trójmiasto Emika................15.06......28-34.......13-19.07 ......16 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........24.05.........27.......20.06...............19 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Silve26............03.06........30-?.......po 01.07........14 m-cy........? AnA 30............4.06........30............?................10 m-cy........ maklady .......29.05........29-32......30.06............9 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............03.06......25-27......29.06........8 m-cy...Katowice beti78........16.05............21-28..........??.........17 m-cy..Zd-Wola zabajona....25.04.06........26...........21.05.........9 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.05...........29-30.......07.06..........0 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01...........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.....28-35...........8 m-cy....N. Targ kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg JaChceFasolke.....14.05......21.....03-04.06.....13m-cy.....Chorzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA III
TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26,5.....6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............32 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........859561 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....nie pamiętam maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561 Z Sycylii..............Ania..................lew..........27..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabela III
TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26,5.....6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............32 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........859561 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....3213932 maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561 Z Sycylii..............Ania..................lew..........27..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, tylko ja mam rankę na tym palcu, pójdę do apteki dzisiaj i się zapytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochaniutkie dawno do was nic nie pisalam, Gratuluję Pauli i Ani szczęśliwego rozwiązania ❤️ 🌻 ❤️ dziękuję równiez za zdjęcia Patryczka, dzięki Paula za pamięć U nas dobrze, Tomuś rośnie jak na drożdzach ma już ponad 7 kg i 68 cm, jego pediatra twierdzi że nadgonił i nie widać po nim żadnego wcześniactwa i że rozwija się prawidłowo, teraz leży i gaworzy, ostatnio zaczął aż piszczeć :) W piątek mieliśmy wypadek samochodowy, bardziej kolizję, jechaliśmy z Tomciem po południu nad morze żeby sobie posiedzieć na plaży, niestety nie dojechaliśmy :( za Nowym Dworem jechaliśmy jako pierwsi za nami tylko jeden samochód z naprzeciwka była kolumna samochodów i nagle z naprzeciwka wyskakuje nam mercedes jechał na nas typowa czołowka i zamiast hamować tak jak my to on jeszcze dodawał gazu myślał że zdąży uciec, Marcin miał do wyboru albo się z nim otrzeć albo do rowu ale jakby wybrał rów to mercedes uderzyłby w Tomcia, zachwoał spokój i uderzył w nas w koło i w tym momencie Marcin odbił kierownicą i staneliśmy na poboczu a tego faceta odrzuciło i zaczął robić bączki na drodze aż wylądował w rowie i to na dodatek wpadł do rowu przed samym krzyżem i nic mu się nie stało nam na szczęscie też bo gdyby Tomkowi coś się stało to bym faceta zabiła tam o ile sam by sie nie zabił, Tomuś spał więc przestraszył sie tylko uderzenia a tak to wyszliśmy z tego cało, trzymały mnie nerwy aż do następnego dnia ryczałam myśląc co mogło się nam stać :( teraz to nawet jak ty się nie rozbijesz to ktoś może cie zabić, kończę buźka dla Was później się odezwę pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejku Sysia, to rzeczywiście przerażające, dobrze że wam się nic nie stało. Faktycznie w takich sytuacjach spokój jest najważniejszy, mozna pogratulować kierowcy. Moja siostra też jest wcześniakiem i też podobno szybko nadgoniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×