Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Iskierak dzięki :) Aga, ja staram się nie nakrecać, staram się jak najmniej myśleć o tym a jak już to pozytywnie. Ja też idę spać bo muszę wypocząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki - ja jak zwyle ostatnio późną porą. Widze, że wpisów dzisiaj jak na lekarstwo. Za to są takie,że aż miło czytać ! Foli - jak to wspaniale brzmi, \"jestem w ciąży\" Tak samo jak dziewczyny - innej opcji nie przyjmuję jak ta, że wszyskto się powiodło ! Także pozwolę sobie na gratulacje z mojej strony i podobnie jak Iskierka mówię - witaj w gronie mamuś :-) Cudownie bardzo się cieszę, a mój entuzjazm jest tym bardziej większy, bo mam wśród znajomych parę, która jest w ciąży własnie po in vitro i wszystko jest w jak najlepszym porządku !!! ❤️ miłych snów kobitki Enigmuś - odezwij się do nas, daj jakiś znak zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, trzymam kciuki. Dawno sie nie odzywałam, ale zawsze sprawdzam co tam u Was. Uwikłałam się w pewną aferę i teraz jakoś musi mi wszystko przejść, zebym wróciła do równowagi psychicznej. A dzidzi jak nie było tak nie ma :( Enigma, musi być dobrze. Zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik, dzięki, ja bym się chciała juz cieszyc ale nie chcę zapeszać jeszcze. wolę poczekać do testu. A dzisiaj rano nakryłam męża jak oglądał zdjęcia zarodków :) Iwona, a zdecydujecie się na następną inseminację? życzę jak najszybszego rozwiązania trudnej sprawy. A tak w ogóle zapomniałam wam wczoraj napisać o wynikach mojego męża. W życiu bym nie pomyślała: Ilość 23 mln a więc w normie, tyle że ruchliwość kiepska 5%. Ale zaczynał od ilości 5 mln a skończyl na 23 mln :) Nie wiem czy to przez witaminy, czy o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka, psychicznie ok, gorzej fizycznie, boli mnie żołądek po lekach i zastrzykach i budzę się rano z tym bólem, ale da się wytrzymać. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA I
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dominika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila....Oscar..103cm Paula24........Poznań........01.06.06 ......Urodziła .........Patryk furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 .......Trójmiasto.....07.08.06 ..11kg...Sandra, Monika..107cm Iskierka.......Siedlce.......21.10.06......3kg.....????....???????.....87cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam cię Foli :) Super że się zdecydowaliście:) Jestem ciekawa, jak to teraz będzie wyglądało ? Musisz jeździć do Łodzi na kontrolę czy będziesz pod opieką swojego lekarza na miejscu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................29.03.......28.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.04.......30.......?...................20m-cy......Trójmiasto Emika................15.06......28-34.......13-19.07 ......16 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........24.05.........27.......20.06...............19 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Silve26............03.06........30-?.......po 01.07........14 m-cy........? AnA 30............4.06........30............?................10 m-cy........ maklady .......29.05........29-32......30.06............9 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............03.06......25-27......29.06........8 m-cy...Katowice beti78........16.05............21-28..........??.........17 m-cy..Zd-Wola zabajona....25.04.06........26...........21.05.........9 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.05...........29-30.......07.06..........0 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01...........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.....28-35...........8 m-cy....N. Targ kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg JaChceFasolke.....14.05......21.....03-04.06.....13m-cy.....Chorzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA III
TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26,5.....6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............32 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........859561 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....nie pamiętam maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561 Z Sycylii..............Ania..................lew..........27..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZe dziewczynki!!! Foli ❤️❤️ Trzymamy kciuki!!! :):) Enigmuś wraaacaj szybciutko!!!! ❤️ Elusia uważaj na siebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................29.03.......28.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.04.......30.......?...................20m-cy......Trójmiasto Emika................15.06......28-34.......13-19.07 ......16 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........24.05.........27.......20.06...............19 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Silve26............03.06........30-?.......po 01.07........14 m-cy........? AnA 30............4.06........30............?................10 m-cy........ maklady .......29.05........29-32......30.06............9 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............03.06......25-27......29.06........8 m-cy...Katowice beti78........12.06............21-28..........??.........18 m-cy..łódzkie zabajona....25.04.06........26...........21.05.........9 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.05...........29-30.......07.06..........0 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01...........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.....28-35...........8 m-cy....N. Targ kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg JaChceFasolke.....14.05......21.....03-04.06.....13m-cy.....Chorzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka, nie wiem jeszcze na początek do łodzi pojadę a potem się go poradzę, wolałabym tutaj bo odchodzą dojazdy ale jakby coś było nie tak to wolę w Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli trzymam kciuki-oby się udało! ciąża to fantastyczna sprawa, życzę powodzenia wszystkim starającynm się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakucecn
z calym szacunkiem ale co fantastycznego jest w ciazy... ja jestem na poczatku ciazy, ciagle chce mi sie spac, jestem zmeczona, brak mi entuzjazmu, czasami jest mi niedobrze, nie moge napic sie mojego ulubionego pieka zkorzeniami, ani zjesc tatarka...ciaza to wyrzeczenie, wedle powiedzenia cel uswieca srodki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciąża to nie są wcale ograniczenia- tylko przeorganizowanie świata, senność- ok może uciążliwa, ale przynajmniej się wyspałam, nudności mnie nie dopadły, rzeczy niewkazanych nie jadam, ale za to na maksa jem to na co mam ochotkę, a i winko czasem sobie podpijam-w końcu zawiera żelazo, ja noszę w obie dzieciaczka już 23 tydzień i odkąd zaczął się ruszać - inaczej patrzę na ciążę. Wcześniej praktycznei nie miałam większych objawów- nie wymiotowałam, brzuch mi nie rósł, nie miała mzachcianek tylko @ nie przychodziła no i pojawiłuy się żyłki i ciąża była tylko słowem- co miesiąc obowiązkowe kłucie i sikanie do poejmniczka, potem badanie, niby widziałam wszystko na monitorku, ale to nie było to dopóki nie zaczął się ruszać, odką wiem, że on tam faktyczenie siedzi uważam że jest to niesamowita sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie Foli cisza. Trochę się wyciszyłam, chcę tylko żeby w końcu mieć normalną owu (hihi ale marzenie). Na razie początek cyklu wiec zobaczymy, ale nie ważne teraz Ty jesteś na tapecie, teraz Twoja kolej, modlę się i trzymam za Cię kciuki. Trzymaj się słonko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, mało sie pojawiam, wypracowania piszę, a nikt mnie nie widzi:-( smutno mi foli, trzymam ogromne kciukaski, to od razu mów co i jak tego 26czerwca, bo to nasza druga rocznica ślubu i tak miło mi będzie jeszcze z twoją nowinką ten dzień spędzić:-) pozdrawiam serdecznie Was wszystkie Enigmuś❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Foli - przesyłam fluidki i trzymam kciuki , by się zarodeczki ładnie zagniezdziły. Zreszta MUSZĄ!!!!!!!!!!!!**************************** ********************************************************* *********************************************************** *********************************************************** ********************************************************** ************************************************************ ********************************************************** EMiczko - buziaczki dla Ciebie. 👄🌻 Mam takie same odczucia jak Ty niestety. ALe cóż tam. Cieszę się , że jesteś już bez tabletek - mam nadzieję, że wakacyjny luz sprawi swoje. :D Rozmawiałas ostatnio z Golką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika, oczywiście że zaraz wam dać znać jak test wyjdzie :) W końcu mi kibicujecie. Aśka, Emika co do niezauwazania wpisów ja ostatnio mam wyrzuty sumienia, że nie odpowiadam na wszystkie, ale brzuch mnie boli wchodzę na forum na chwilę i czytam szybciutko ostatnie wpisy no i odpowiadam dość lakonicznie a jak piszę to głównie o sobie, przeżywam nadal in vitro. Także proszę o wyrozumiałość dla mnie:) Potem wszystko nadrobię i się poprawię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliczku- nie miej Kochana wyrzutów sumienia, jesteś całkowicie wytłumaczona. Trzymam mocno kciuki za Ciebie. 🌻❤️ Ale nie powiem , przykro mi się zrobiło ( i to nie pierwszy raz) po weekendzie , gdzie opisałam jak się czuję , wyprawe na zakupy i nie było żadnego odzewu , poza 1 zdaniem od 1 osoby. Enigmus- mam nadzieję, że nas podczytujesz. Liczę, że emocje juz opadły i na spokojnie rozmawiacie z męzem i , że sytuacja nie wygląda tak dramatycznie jakby się to wydawało na 1 rzut oka. Buziaczki dla CIebie. 🌻❤️ . ps - propozycja z maila cały czas aktualna. ❤️ AAAAAA- i jeszcze chyba nie zrobiłam jednej rzeczy - Aniu gratuluję synka!!!!!!!!! :) 🌻 Słodka, cudowna kruszynka. :) ❤️🌻 Pozdrowienia dla pozostałych babeczek. 🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki zaglądam na momecik żeby zobaczyć co u Was....Asiunia jak Ty się czujesz już prawie na finiszu? tak nie wiele Ci został...Foli ja już Ci GRATULUJE KOCHANA !!!! Enigmuś odzewij sie jak mozesz co u Cienie? Iskierko buziaki dla Was !!! ja odezwe sie do Was w poniedziałek w weekend mam trzy egzaminy więc trzeba się uczyć.....pozdrowienia i buziaczki dla wszystkich babeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Doberek! JA wpadłam zanim znowu mnie położą mdlości zobaczyć co u was? Foli - kciuki dalej zaciśnięte, głęboko wierzę, że już pozostaniesz w tym błogim stanie :) Asiulka - jeśli i ja pinda cię pominęłam po twoim wpisie, to bardzo, bardzo przepraszam.🌻 Niestety ostatnio jestem bardzo roztrzepana i nawet wokół siebie nie zauważam wszystkiego :-o a co dopiero na forum. ENigma - mam nadzieję, że twoje sprawy klarują się powoli i to w tym pozytywnym aspekcie. ❤️ Poza tym całuski 👄 dla Was wszystkich, nie będę wymieniała z osobna, bo mogę kogoś pominąć, a nie chcę. Jeszcze w skrócie, co u lekarza. No więc widziałam już Bąbelka w pęcherzyku, jest taki tyci, tyci, że aż wzrusza. W środę miał całe 12 mm :) i pięknie biło mu serdunio. Ech, maleństwo moje ... ❤️ A na mdłości doktorek nie chce mi dać nic dopóki nie mam problemów z \"haftami\". Dlatego że te czopki działaja na centralny układ nerwowy, a poprzez to i na dziecko. Dlatego woli on unikać takich specyfików i zalecił po prostu wytrzymac. Jeść kazał 6 malutkich posilków dziennie, tak żeby coś tak na ruszcie było zawsze. No i mam juz brać witaminy, odstawić folik i dał mi feminatal. Dobra, mykam do poziomu, bo się zaczyna :-o papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, ktoś pytał, czy brzuszek widać - nie, nie widac jeszcze za bardzo, mam lekko wydęty, ale zawsze taki miałam, więc jak ktoś nie wie, to może pomysleć, że jestem przeżarta po prostu :p Ja myślę, że wywali mi go troszkę tak sierpień/wrzesień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) jeśli kogoś nie zauważam, to bardzo przepraszam 🌻 czytam wszystkie wpisy, ale ostatnio raczej nie na bieżąco, więc mogę czasami zapomnieć o czymś napisać:( Zabajona, wszystkiego, wszystkiego najlepszego!!!!! 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ Truskawkowe pozdrowienia dla mamuś, ciężaróweczek i starających się:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×