Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Foli - wczoraj była tylko rozmowa telefoniczna bo jest na urlopie, a idę w poniedziałek - ustalić co dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik brałałam regularnie od stycznia do marca, potem były jakieś chwile zwątpienia więc nie brałam, i zaczęłam ponownie własnie w tym cyklu, kilka dni teraz ostanio nie brałam, po prostu z lenistwa bo mi sie skończył i nie poszłam do apteki ale od wczoraj nadrabiam znowu:) Foli a jak z terminem Twojej ostatniej @ , może jesteśmy w jednakowym czasie:) - ja 27 maj, cykl 27 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska74
Hejka. :) Sabruś chyba Cię myslami wywołałam. 🌻 Chciałam już wieczorem do Ciebie dzwonić. 🌻 Kochana będzie dobrze i się uda!!!!!!!!!!!!!!!! I tylko tak masz myslec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ( Estelko Ty również!!!!!!!!!!!!!!!!) Foliczku- cieszę się, że profesor CIę uspokoił. 👄 Jeszcze raz gratuluję. :) 🌻 Powiem szczerze, że tak jak Ania przeczytałam wpisy , ale jestem zbyt mocno roztargniona i nie potrafię się jakoś do tego odnieśc i skupić. :( A co do mnie- okazuje się, że jestem wielki znak zapytania. Na usg wyszło, że nie jest to przepuklina i ze mam poszerzone naszynia krwionosne. Bylam u chirurga i On nie jest w stanie jednoznacznie stwierdzic czy to są naczynia krwionosne czy cos innego. Mam isc na lepsze usg typu dopler. Jutro ma dzwonić do mnie znajomy lekarz, który spróbuje mnie "wcisnąc' na doplera u swojego kolegi w akademii. Tak wiec nadal nie wiem co ze mną jest nie tak. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To byłam ja. :) AAAA- Elficzku- poradziliśmy sobie. :) Buziaczki dla Was. A co do pomaranczka- nie sądze, by był to ktos z naszych. Jest na forum tyle cichych podczytujących i to tych negatywnych i pozytywnych ( po cichu dopingujących tak jak my Foli), że to raczej ktoś z tamtych osób, aczkolwiek nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka, ja nie znam terminu bo ja byłam na środkach antykoncepcyjnych, może 31 maj bo to pierwszy dzień brania leku stymulującego, nie wiem, transfer miałam 12 dni temu. Sabra, ale fajnie, że się odezwaaś, dlaczego tobie miałoby się nie udać, nie martw się, każdy ma chwilę zwątpienia, ja do końca nie wierzyłam że się uda, ale mimo to trzeba o to walczyć bo nie mamy wyjścia. Ja wierzę, że ci się uda Asia, trzymam kciuki żeby to nie było nic poważnego i żebyś mogła być już spokojna. Kurde zawsze coś musi być. A poza tym jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziekuję FOliczku - ogólnie czuję się dobrze, ale muszę szczerze powiedzieć, że coraz mi cięzej, upały mnie wykanczają i już nie mogę się doczekać finału ( oczywiście szczęśliwego :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka, to już tak niedługo, wkrótce będziesz miała swoje maleństwo na rękach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIem FOliczku- zobaczysz u Ciebie też szybko zleci , dopiero ten ostatni miesiąc będzie sie wlókł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, mam nadzieję, że to nic poważnego, ale... Ja właśnie miałam wcześniej rozwiązaną ciążę, ponieważ przepływ Dopplera był za wysoki. Nie wiem dokładnie co to oznacza, ale miał być poniżej 3, a wychodził około 3,5 - 3,9. Leżąc w szpitalu codziennie miałam robione usg Dopplerowskie i monitorowali, czy stan się pogarsza. Wynik tego badania mówi zdaje się o przepływie krwi, ale nie wiem, czy w naczyniach krwionosnych macicy, czy w pępowinie... Samo badanie to zwykłe usg, więc nie ma się czego obawiać. Trzymam kciuki, żeby wszystko było ok. Dziewczyny... A tak z innej beczki... Czy to możliwe, że dostalam @ 3 tygodnie po porodzie???????????? :( Miałam pewne objawy, ale je bagatelizowałam... Od kilku dni boli mnie brzuch, ale pomyslałam, że to rana na macicy się goi, macica się obkurcza itd... Myslałam nawet, czy do lekarza nie pójsć, bo wiadomo, że po cc trzeba uważać, bo różnie bywa... Poza tym mam opuchnięty brzuch, ale wmawiałam sobie, że to pewnie przez te upały. Do tego rozstrój żołądka, czyli dość częste przesiadywanie na WC ;) (zawsze tak miałam przed @). Poza tym krwawienie po porodzie skończyło mi się kilka dni temu. Była susza, a dzisiaj... No właśnie - w dodatku nie w takim brudnym kolorze jak te odchody poporodowe, tylko krwista czerwień. Cholera, tak szybko????????????? bbbbuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę Foli i Żabka, strasznie się cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale Wam dobrze. :) :) Ja powoli dochodzę do siebie. No i w lipcu chyba pojadę do gina i umówię się na inseminację. Muszę coś robić jak mam wakacje. Nie mogłam za bardzo wcześniej do Was pisać, ale czytałam regularnie. Pozdrawiam wszystkie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aniu, no ja właśnie tez mam taki problem, dziś mija 8 tydzien po porodzie, a ja juz mialam 2 razy! Pierwszą 09 czerwca a 22 drugą. Kurcze sama nei wiem czy to @ czy co? A i jeszcze - w moim przypadku niesttey nie sprawdza sie ze po porodzie mniej boli - boli jak cholera. Kurcze już sama nie wiem co o tym sądzić, tym bardziej, ze myslałam że jak się karmi piersią to @ być nie powinno. Moze któraś nam cos podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini..............25.06.......30.......?...................22m-cy......Trójmiasto Emika................15.06......28-34.......13-19.07 ......16 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........21.06.........28.......19.07...............20 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Silve26............03.06........30-?.......po 01.07........14 m-cy........? AnA 30............4.06........30............?................10 m-cy........ maklady .......29.05........29-32......30.06............9 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............03.06......25-27......29.06........8 m-cy...Katowice beti78........16.05............21-28..........??.........17 m-cy..Zd-Wola Elusia.........09.05...........29-30.......07.06..........0 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01...........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.....28-35...........8 m-cy....N. Targ kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg JaChceFasolke.....14.05......21.....03-04.06.....13m-cy.....Chorzów Iwona77 ............?..............?...........?..........23 m-ce.... podlaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki:):):):):) Ominęlo mnie jak zwykle jakies pomaranczowe duperela ale jakby co to napewno nie ja:P Ale z tym wskakiwaniem do basenu to bylo dobre estelko:P:P:P:P hihihihihi usmiałam sie ze hohohohohoho :D:D:D Ja mam jakiegos doła:(.... wkurzył mnie jeden debil:( tak ze myślalam ze puszcze mu wiązankę....********* ale się powstrzymalam.........Ten upał mnie dobija i chyba zblizająca @ powoduje ze jestem wredna i zgnita:( Nawet nie ciesze sie z wyjazdu...... ech.... ten miesiac był do d....:( Całe szczscie ze po pracy kimnę sobie bo juz wszystko porobiłam.... i jestem bardzo zmęczona:( Foli:) cały czas o Tobie myślę:) ❤️ Asiku ❤️ Gonia :) elfik:) anka:) Aga:) dziękuję za fotki:) te bobaski sa cudwone:) i to same WYPASIONE CHŁOPY:p:p:p:p:p GRATULACJE ❤️ :D:D:D:D:D Ja też chciałabym mieć takiego WYPASIONEGO CHLOPA:p:p:p:p Ana :) trzymam kciuki:) pozdrawiam wszystkie kobietki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka i Gonia... .skonsultujcie to z lekarzem... buuu.... ale mnie wystraszyłyście:( Oby ot były @piszony...ale tak szybko?:( Mam jednak nadzieje ze bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia, ja myslałam, że to ciąg dalszy odchodów poporodowych, ale ta krwista czerwień... Ja też potwierdzam, ze bardziej boli. Przed porodem wogóle nie czułam, że mam @. Do tego delikatne krwawienie i po 3 dniach spokój. Teraz boli brzuch, no i zobaczymy, jak długo potrwa... Ech :( A ja myślałam, że jescze kilka miesięcy spokoju przede mną... wlaszcza, że karmię podobie jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja, zglądam do Was na koniec dnia....dzieki Enigmuś, udanego wyjazdu Wam życze przedewszystkim super wypoczynku...Ania i Goni powinnyście iść do lekarze i upewnić sie czy wszystko oki (mam nadzieje że taj jest)...Aśku i oby u Ciebie okazało sie że to jakaś nie poważna sprawa kochana, a upał masz racje daje w kość współczuje ciężaróweczkom....ja sie zbieram dziewczyny do domku papatki udanego popołudnia do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma, ja mam wizyte poporodowa 6 lipca więc będę juz wiedziałą, czy to była @, czy nie, bo mam nadzieję, że jeśli moje przypuszczenia są poprawne, to za 3-4 dni się skończy... Ech, zazdroszczę Egiptu :) Chociaż my też na małe szaleństwo się udajemy. Jedziemy na weekend do gospodarstwa agroturystycznego koło Włocławka. Co prawda to nie dalekie wojaże, ale z takim małym szkrabkiem to mimo wszystko szaleństwo... Ale cóż. Trzeba go przyzwyczajać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu i Gonia - ja na Waszym miejscu a zwłaszcza Ani poszłabym do lekarza. W jakims poradniku co dostałam chyba w szpitalu była informacja, że jak przed końcem 4 tygodnia połogu dostanie sie krwawienia i to raczej takiego czerwonego to należy to skonsultowac z ginekologiem. Nie wiem czy kojarzycie Soul - pisała tu jeszcze w czasie ciąży ( ma teraz dwie córeczki ;-) ). Ona miała z kolei problem, że miała zbyt długo krwawienie czy jakos tak długo ale z przerwami i okazało się, że nie wyczyścili jej dokładnie po cesarce :-( Musiała potem iść jeszcze raz do szpitala na zabieg bo groziło jej zakażenie. Gonia - współczuję i wiem co czujesz. U mnie też niestety nic sie nie zmieniło po porodzie - a czasami jest nawt gorzej :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za radę, jak bylam u lekarza 6 tygodni po porodzie i mu powiedziałam to on na to to jeszcze nie miesiączka i tak jakoś to zlekceważyłam, ale po 2 tygodniach druga? no coś jest nie tak jak na mój gust ... Aguś, kiedyś jak bolało to człowiek sie mógł połozyć i wyłąxczyć na dzień dwa, a teraz przy Maluszku? No cóż taki urok bycia kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, teraz to mnie wystraszyłaś... Zadzwonię do kliniki i porozmawiam z położną, bo mój lekarz ma urlop... Ale ja przez to przesiadywanie w toalecie (rozwolnienie) jestem przekonana, że to po prostu @. Zresztą - nie czuję się źle, ani nic mnie jakoś szczególnie nie boli, tylko podbrzusze wlaśnie tak małpowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wróciłam z galerii mokotów, ale się nałaziłam i naopkupowałam:-) hihihih, aż sie uśmialiśmy z mężusiem, że wytrzymaliśmy tyle godzin, ale było tam tak przyjemnie chłodno i fajne ubranka mogliśmy pooglądać i sobie kupić, że co tam opróżnione portfele :-) ważne że miski nam sie cieszą:-) idę wskoczyć do basenu i wrócę tu wieczorkiem, bo taki upał, że nie mogę przy kompie siedzieć ufffffffffff dużo ruchu na forum, ja tam staram sie nie zwracać uwagi na idiotów, którzy spuszczeni są z rodzicielskiej smyczy, walę wszystko do okoła:-) ale cieszy mnie to że coś sie dzieje na forum, mam na myśli fasoleczki które tryskają, Foli oczywiście mam nadzieję, że dwie są u Ciebie:-) a dla mnie jest to tak nierealne, odległe, (mówię tu op ciąży, dzieciach)że staram sie o tym nie myśleć, co będzie to będzie mam dość zamartwiania sie w tej sprawie:-) to takie narazie moje podejście, pewnie sie zmieni bliżej 13 lipca, no ale na to nic już nie poradzę Zabajona strasznie szybko czas ci zleciał juz 9t ciąży? strasznie szybko, kurcze jak ten czas leci, a mi się zatrzymał przez te tabletki anty., tak patrzę dziś na te tabelki że ja 16 miesiąc staram sie dopiero, a może aż..........:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maklady👄 Foli, kuruj się maleńka, mam ndzieję, że ci to szybko przejdzie, bo współczuję ci strasznie kaszel, upał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale u nas zrobiło sę \"macierzyńsko\":) fajna atmosferka:) Asiu, mam nadzieję, że to okaże się być jakąś drobnostką ❤️ zaczyna mi burczeć w brzuchu, niestety, tak na @ :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika, fajnie sobie ciuszki pokupować nowe, co? coś szczególnie fajnego upolowałaś? szkoda, że nie byłas sama w GM, to byśmy się spotkały na kawce :-) Makłady, a wiesz, że ja w tym cyklu tez miałam takie burczenie na 3 dni przed @ (perwszy raz coś takieo zaobserwowałam) i przyszła, cholera jedna, a czego sie mogłam spodziewać :-( ale pamiętaj Foli tez teraz burczało i co? wyburczało piękną betę :-) Foli, a robiłaś sobie taki zwykły test ciążowy, np. żeby mieć pamiątkę>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, trzymam kciuki, aby to byłą jakaś drobnostka. Dziewczyny - mamusie, lepiej przejdźcie się do lekaraza, albo chociaż zadzwońcie, ja sie nie znam, ale jeśli coś Was niepokoi, to warto skonsultować się ze specjalistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, mam wyniki bety na pamiątkę, nie chcę robić testu zwykłego (za dużo stresu) a poza tym mogłabym go zrobić dopiero za 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba najlepiej te krwawienia skonsultować może to nic groźnego ale po co się denerwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×