Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

no a do mnie @ właśnie przylzała. w 28 dc a mam przeważnie 34 dniowe. Jak się skończy to jadę do lekarza do białego. Zaczynam od nowa badania. Wiecie nawet nie jest tak źle jak przyjdzie wcześniej. Zawsze to czekanie mnie dobijało. Pozdrawiam wszystkie forumowiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, ja muszę wrócić bo mam dużo spraw w pracy i nawet niwe bardzo kto ma mnie zastąpić, poza tym ja mam podstawę i premię i jęsli będę siedzieć w domu to z premii nici a jest prawie taka duża jak podstawa. jesli nie będę zdrowa to oczywiście nie będę się wahać i zostanę w domku bo są rzeczy ważne i ważniejsze ale jeśli będzie ok to wracam do pracy. Iwona, przykro mi :( jedź na inseminację nie ma na co czekać, mam nadzieję że teraz się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do foli
od wczoraj jesteś w cizy i już cie mdli....smieszne!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka przykro mi.....Granini nie ma co sie wdawać w bezsensowne rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, że ktoś pasie się tą swoją złośliwością. A niech mu tam, najlepiej ignorować, tu się zgodzę. Foli - mi co prawda niewiele na mdłości pomaga, ale kilka rzeczy jest takich, co przynoszą mi ulgę, np. pomarańcze. DOczytałam też, że zawierają one kwas foliowy i inne cenne witaminki, więc skoro odrzuca mnie od chemicznych dawek witamin, to stąd te ciągoty do pomarańczek i jabłek. Ktoś radził świeże ogórki, ale pomogły tylko raz, a za drugim razem spowodowały mega kłopoty. Niestety, płyny w minimalnej ilości mogę pić, takie niezbędne minimum, bo też powodują u mnie mdłości (płyny) :-o Mam nadzieję, że jak szczęśliwie skończę I trymestr i ustąpia te dolegliwości to siłą rzeczy zwiększę płyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za wszystkie miłe komentarze. Tylko teraz tym naprawdę się nie przejmuję. Zabajonku, mdłości w końcu kiedyś miną :) Szukam ładnego zapachu w internecie dla mężusia. Moze coś zaproponujecie? Czym perfumują ię Was? Chodzi mo o coś męskiego, nic delikatnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka proponuje Farenheita z diora, jest taki męski i świetnie wietrzeje albo Lacoste red

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana - no chciałam właśnie polecić Fahrenheita - ja odpływałam jak męzuś tym sie wyperfumował. Teraz nieco mi te zapachy \"szkodzą\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, ciekawe dlaczego te zapachy Ci nie pasują? hihihi Ok, to zamówię Farenheit. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka - generalnie wszystko pachnie teraz dziwnie, a raczej śmierdzi i powoduje odruch w..... bleh, nawet Fahrenheit ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecan Dolce& Gabbana Pour Homme - uwielbiam ten zapach, jest według mnie baaardzo seksowny :-) i jeszcze Kenzo (drzewo) a z trochę tańszych woda toaletowa Christopher Columbus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecan Dolce& Gabbana Pour Homme - uwielbiam ten zapach, jest według mnie baaardzo seksowny :-) i jeszcze Kenzo (drzewo) a z trochę tańszych woda toaletowa Christopher Columbus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihihi Zabajonku mnie ten zapach w sklepie się nie podobał ale jak mąż sie wypachnił to poprostu ekstraaaaaaa, świetnie wietrzeje jak juz wspomniałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, dzięki za rady, zjadłam śniadanko i minęło ale trochę kręci mi się w głowie jeszcze. Mi się z zapachów podoba Kenzo i Armani \"Black Code\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do pomarańczowego wpisu, podziwiam to jak ktoś kto mnie nie lubi z pasją śledzi moje losy :) chyba nie ma własnego życia albo musi być ono bardzo puste :) Bawi mie to naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki damski Armani Code jest piękny mmmm, ale chyba ciut za ciężki na te upalne dni...a u mnie właśnie przeszła ogromna ulewa, urwanie chmury, ale już słonko się przebija. Foli, fakt, teb uszczypliwiec, wie na bieżąco, co się z Tobą dzieje - myślisz , że to jakas obsesja? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli jest na świecie grupa ludzi którzy (ukrywając się) nie potrafią nic innego robić tylko obrażać (bezpodstawnie) innych jakie to proste, nabluzgać komuś z ukrycia to jak chować sie za spódnice mamusi....ale masz racje jakie to zabawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Foli kolejna osoba
wiesz, wydawalas mi sie rozsadna dziewczyna, ale widze ze odwalilo ci calkiem jak sie dowiedzialas ze jestes w ciazy... wiesz ja jestem teraz w trzecim miesiacu, jakies odczucia ze strony ukladu pokarmowego mialam dopierow drugim i to przez jakies 2-3 tygodnie, potem minely, nigdy naprawde mnie nie mdlilo, bylo to moze bardziej uczulenie na zapachy, nie mialam tez torsji..... normalnie chodze, podnosze, schylam sie itd... wiesz kobieto nie przesadzaj, bo jezeli twoj organizm jest zdrowy i akceptuje ciaze, to nawet jak sobie pokichasz mocniej w ciagu dnia, to naprawde nie bedzie poronienia. a jak ciaza ma obumrzec to gdybys nawet lezala na wznak, nic nie pomoze... poczytaj sobie na topikach o stracie dziecka, co wyprawialy babki, a i tak nie udalo sie utrzymac ciazy. wspolczuje teraz twojemu mezowi, jezeli tak cackasz sie ze soba teraz to co bedzie za kilka tygodni... a jutro pewnie napiszesz, ze juz i brzuszek widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, uwielbiam Armani Code, on mi trochę przypomina męski zapach. Ana :) nic dodać nic ująć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomarańczki powyżej.....zrozum (skoro jesteś kobietą i na dodatek w ciąży) że Foli zaszła w ciąże nie normalnie tylko w drodze długoletnich starań i wyrzeczeń, a do tego niesamowitej kasy którą wydała na to wszystko, czy ty nie dmuchałabyś na zimne w takiej sytuacji ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana nie ma sensu tłumaczyć, ta osoba jest totalnym ignorantem i nie ma pojęcia o czym pisze, gdyby nie to że mam zapalenie krtani to byłabym dzisiaj w pracy podobnie jak chodziłam do pracy po transferze a uważać będę bo takie są wskazania po in vitro jeśli ktoś tego nie rozumie to znaczy że jest strasznie głupi i nie ma sensu rozmaiwać z taką osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrrrrrrrrrrrrr no nie moge wkurza mnie to że pisze ktoś ktogo nikt o zdanie nie pyta....Estelka też mi sie podoba ten zapach, ja od lat używam Burberysa tego pierwszego bardzo dobrze się z nim czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Foli kolejna osoba
dmuchac na zimne tak, ale do diaska, kobiety, jeszcze chyba nikt nie poronil od kaszlu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×