Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

hej Agusia, jeszcze raz dzięki za zdjatka i filmik są superrrrrrrr.....nononono bedzie sie działo jak wyperfumujesz męża nowym zapachem hihihihihihihihihi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tak was czytam
to widze ze tworzycie jakies chore kolo wzajemnej adoracji infantylnych i przewrazliwionych na swoim punkcie i punkcie swoich dzieci kobiet...... i mam pytanie o in votro... jak sie na to zapatrujecie. bo wyczytalam ze bez zenady piszecie o zarodkach, ktorych nie zaaplikowano kobiecie "mrozaczki", nie przejmujac sie w ogole tym, ze takie same zarodki to fasolki o ktore tak drzycie. to was juz nie obchodzi, ze tamte pojda do kosza albo do badan. coz sa rowni i rowniejsi... IN VITRO NIE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - fajnie brzmi, męzuś dostał premię to mu kupie perfumki :-D normalnie jakbym siebie słyszała :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no znowu się robi gorąco!! Asiu zgadzam się z Tobą ze to ktoś kto dobrze nas zna i też to powiazałam z kiedysiejszym wystąpieniem. Najlepszy sposób to ignorancja takich wpisów, podejrzewam ze bardzo szybko pomoże. Emika jakoś pominełam fakt ze masz basenik na podwórku - ale masz super kobieto!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dla ciebie propozycję nie do odrzucienia - idź sobie stąd pymitywna kobieto, zostaw nas i ten topik, skoro udało ci się naturalnie, to się ciesz. Jakaś zdewociała fanka radia M się znalazła 😠 a sio stąd !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti ja mam szlaufik podpiety i czesto się tak ochładzam na ogródeczku.......do pomarańczowej hmmmmmm taaa zrezygnujmy z in vitro, wróćmy sie do średniowiecza, po co sie rozwijać i iść do przodu i pomagać ludziom którzy chcą mieć dzieci, spalmy wszystkich na stosie, niezły pomysł koleżanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak własnie Ana - nie ma to jak średniowieczne poglądy \"młodych\" duchem kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja w takim razie wole należeć do chorego kółka wzajemnej adoracji i być infantylna i przewrażliwiona niz złośliwa i chamska :-) Ciekawe co Ty bys powiedziała na in vitro gdyby to była dla ciebie jedyna szansa ? Inaczej byś wtedy \"spiewała\" ... I oszczędź sobie kawałków o dzieciach w Domach Dziecka - jak masz swoje dziecko to chyba wiesz co to znaczy nosić dziecko i wychowywać je od pierwszego dnia jego życia. A jak nie masz to krótko mówiąc - WYNOCHA !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ten ostatni wpis świadczy o ignorancji i nieoczytaniu tej pani. Kochana gwoli wyjaśnienia te zarodki zamrożone można za 2 lata podać kobiecie, która chce mieć kolejne dziecko tak jak ja i płacę za to 1000 zł rocznie żeby nie poszły do kosza tylko na mnie czekały. Nie masz pojęcia o czym piszesz ale dobrze wiedzieć że na świecie są i tacy ludzie. A co do mnie to wcale nie uważam że przesadzam,zeby zakończyć ten temat. Uwazam, że przesadą byłoby być w ciąży po in vitro, być chorą na zapalenie krtani i nic sobie z tego nie robić, nie uważać na siebie i nie dbać. Pomyśl jak o tobie świadczy to co piszesz, współczuję twojemu dziecku jeśli masz takie podejście. Rozumiem że jak zachorujesz w ciąży to będziesz miała to gdzieś, tak? no to może poszukaj forum o wyrodnych matkachamiast tu bzdury wypisywać. A tak poza tym to wcale mnie to nie denerwuje tylko śmieszy naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha polecam jeszcze koleżance (pomarańczoewej) to radio o którym wspomniała Zabajona, moze mają jakieś ciekawe forum prosze tam sie udzielać nie tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dziewczyn
dziewczyny dajcie spokój sobie z tym komentowaniem - wiecie ze najlepsza metoda jest nie odzywac sie wcale czyli jak tam cos ten złościwiec napisze to olejcie - to najlepsza metoda bez komentarza. To przeciez widac ze prowokacja aby co sie działo zobaczcie ile wpisów. było przez to "proste stworzenie" co wypisuje głupawe teksty min. na temat foli której gratuluje i bardzo podziwiam wytrwałośsci i wiary ze sie uda i zakoczyło się sukcesem. Podczytuje Was czasem bo mam znajoma która tez miała in vitro (bez powodzenia) ale teraz przez tego złośliwca jakos dziwnie tu. Powodzenia kochane i nie dajcie sie jakiejs prowokacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są matki które w ciąży palą, chleją i robi inne świństwa - ich sumienie. są też takie, które trzęsą sie nad swoimi dziećmi i moim zdaniem nic w tym ani złego ani wstydliwego. Trzęsłam się nad źyxiem płodowym Oskara i teraz też się tzręsę. To mój największy skarb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za gratulację i życzę twojej znajomej żeby jej również się udało.Wyobrażam sobie jak musi jej być ciężko. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie domysliłam Zabajonku!! Foli dobrze powiedziane! Tak to w ogóle szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świeta Foli Święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dziewczyn
a ja odwrotnie do "złośliwca" bardzo lubie Wasze wpisy i choc sie mało odzywam to jestescie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko nie macie ciekawszysch zajęć \"złosliwcy\".....Foliś jaka Ty polularna jesteś hihihihihihi żartuje oczywiście nie złośliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co , ja też kogoś podejrzewam o te wpisy, oczywiście nie napiszę kogo, bo jak śię nie daj boże pomylę....ale ta osoba ma z pewnością problemy ze świadomościa, rozdwojenie jaźni, może nawet schizofrenia...współczuję jej... jak ja się doczekam dziecka to będzie biedne ;-), zagłaszczę, zakocham i nie dam mu sie samemu ruszyć na krok, będe pilnowała :-) a co? to będzie mój cud, moje pragnienie, moja miłość :-) i nie dziwię się Foli i każdej innej brzuchatce, że się boi strasznie o fasolkę. Ja pod koniec cyklu też się boje, chociaż zdaję sobię, że szansa na fasolkę nikła :-( nie robię brzuszków, nie dźwigam ciężarków, nie chodze do sauny....i powiem Wam, że to cudne uczucie, nawet domniemywać, że tam, w brzuchu może ktoś już mieszka, co jest u mnie raczej mało prawdopodobne, przynajmniej na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, właśnie weszłam na forum i przeczytałam, że udało Ci się!!!!!! Ogromne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak długo czekałaś, tyle przeszłaś, ale wiem, że niedługo nie będziesz już o tym pamiętać, bo będziesz opiekować się swoim maleństwem :-) Przepraszam, że wpadam tak okazjonalnie, ale po moich przejściach chcę jak najmniej myśleć o staraniach, chociaż oczywiście nie spoczęłam na laurach. Po zabiegu, jaki miałam prawie 3 m-ce temu przechodzę różne badania. Właściwie to nie wiem, czy to dobrze, czy źle, ale na razie wszystko wychodzi ok. Dlaczego więc ciąża obumarła, i to już 2 razy, skoro jestem chyba zdrowa? Nie poddaję się, ale szczerze mówiąc nie jest mi łatwo. No i wydaję sporo na badania. Oczywiście to mniej ważne, oby tylko dało to jakiś rezultat. Trzymam kciuki za pozostałe starające się, chociaż jest ich już coraz mniej. Na szczęście:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, pamiętam Ty też długo czekasz, ale wierzę, że kiedyś domiemywania o fasolce zapmienią się w piękną grubą dodatkową krechę na teście. A głupimi wpisami w ogóle się nie przejmujcie. Proponuję spróbować omijać je wzrokiem i nawet nie czytać. Ignorowana/ny wreszcie da spobie spokój. Naprawdę są większe zmartwienia niż jakiś złośliwiec, który nie łapie, o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanko, trzymam kciuki, aby Wam się udało i żebyś donosiła ciążę, a Ty chlamydię badałaś, prawda? i toksoplazmozę? no u mnie 20 miesięcy staranek, w sumie to sie nie zauważa tak płynącego czasu, dopiero jak się patrzy na dzieciątka koleżanek, które rozpoczynały strania o dzidzię ze mną...ale co zrobić, widac los tak chce, choć bywa okrutny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joannka, z takich badań to zazwyczaj robi się kariotyp to jest badanie genetyczne, wykazuje czy zarodki są zdrowe a nieuszkodzone genetycznie, bada się też przeciwciała, toksoplazmozę, chlamydię ale napewno to ci zlecili. Trzymam kciuki żeby się wyjaśniło a jakie badania już zrobiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabela II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini..............25.06.......30.......?...................22m-ce......Trójmiasto Emika................15.06......28-34.......13-19.07 ......16 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........21.06.........28.......19.07...............20 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Silve26............03.06........30-?.......po 01.07........14 m-cy........? AnA 30............4.06........30............?................10 m-cy........ maklady .......29.05........29-32......30.06............9 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............03.06......25-27......29.06........8 m-cy...Katowice beti78........16.05............21-28..........??.........17 m-cy..Zd-Wola Elusia.........09.05...........29-30.......07.06..........0 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01...........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.....28-35...........8 m-cy....N. Targ kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg JaChceFasolke.....14.05......21.....03-04.06.....13m-cy.....Chorzów Iwona77 ............?..............?...........?..........23 m-ce.... podlaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, ta osoba napewno nie ma literki L w nicku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabela I
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dominika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila....Oscar..103cm Paula24........Poznań........01.06.06 ......Urodziła .........Patryk furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 .......Trójmiasto.....07.08.06 ..11kg...Sandra, Monika..107cm Iskierka.......Siedlce.......21.10.06......3kg.....????....???????.....87cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×