Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

:) Joanko- napewno za trzecim razem się uda. 🌻 Dziewczyny ile ja łez wylałam to szok. Też nieraz jak Estela miałam mysli, że się nigdy nie uda , ale też zawsze tkliła się mała nadzieja , ze musi się udac. Kochane pewnie pamiętacie też moje etapy starań, znajdywanie co chwila nowych przeszkód , a tu do porodu został już tylko miesiąc. 🌻 CO do pomaranczka- wali mnie to kto to jest. Ta osoba mnie bardziej smieszy. :D Uważam, że jest to osba zakompleksiona, chcąca być w centrum uwagi a tak widocznie tu nie było. :P No i cos z tym rozdwojeniem jaźni jest. :D Ale to nie nasz problem tylko jej. :D:P Granini- ja też poproszę zdjęcia. :) Dziewczyny, skoro Aga ma problemy z wysłaniem do mnie zdjęc, to może któraś z Was mi wyśle. :) Zabajonku- do torby zostało tylko wrzucić tylko 3 pierdołki i gotowa. ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dupa:( tempka spadła:( a więc jadę i po drodze pewnie przylezie ta małpa:( płakać mi się chce!!!! odezwę się wpiątek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady, przytulam CIę mocno. 🌻 Trzymam kciuki by jednak tempka była omylna. ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale naskrobałyście:-) 🌻🌻 czytam i czytam i myślałam, że nie ma końca, a to tylko jeden dzień niecały:-) widzę, że dziś burzowo nie tylko na dworze, ja tak jak radzi Joannka nie czytam zupełnie tych pomarańczaków, chyba, że miło się zaczynają, po co psuć sobie nerwy, ale przyznam, że to musi być osoba, która długo już podczytuje ten topik - i żal mi jej, bo chyba jest nieszczęśliwa, albo głupia, no ale cóż na to poradzimy:-) czasem mam wrażenie, że ta osoba specjanie daje prowokujący temat byśmy sie utrzymały na pierwszej stronie, bo wie, że za chwilę mnóstwo osób się wypowie, jest to sposób, ale na mnie on wrażenia nie robi, robi się to nudne..... Joannka, witaj🌻 mam ndzieję, że w końcu za trzecim razem uda się z fasoleczką i oczywiście następnymi do końca, życzę Ci tego bardzo z całego serca🌻pamiętamy cię, ja chyba najbardziej:-( :-)❤️ a mnie wracając z pracy złapała ulewa i to jak na złość, postanowiłam do pracy pojechać tramwajem zamiast samochodem cholercia, zmokłam jak kurka:-) ale teraz siedzę sobie w domciu i oczywiście wykorzystałam basen w ogrodzie, uwielbiam pływać, nurkować, poprostu jak syrenka:-)-super, mam nadzieję, ze kiedyś Was zaproszę do siebie jak teściowie sie wyprowadzą na stałe, na basen i wogóle:-) beti❤️ i o perfumkach rozmawiałyście, hmmm, ten temat też lubię :-) myślę, że dziewczyny wymieniły sporo fajnych perfum, więc ja już nie będę z tym przesadzać:-) Estelko,a w galerii, poszalałam:-), klapeczki, fajną koszulę kupiłam w ZARA, mężuś mi wybrał super bluzeczkę w reporterze i taką kurteczkę fajną hmm, super dzień, mężuś się tak napalił że niedługo chce powtórzyć ten dzień, hihihihi ja to mam mężusia :-) granini, ja spieram wszelkie plamy vanishem oxi action, koszulkę moczę w dość ciepłej wodzie i posypuję plamę tym vanishem, ale tak by koszulka i vanish były przykryte leciutko ciepłą lub gorącą wodą i zostawiam na 20minut, zawsze wszystkie plamy schodzą, niektóre za drugim razem gdy są zaschnięte, ale dokładnie, ten vanish jest super dobry, polecam:-) maklady kochana, przykro mi że temp. spadła, może niedługo się uda, tak jak mi , też czasem na to licze:-)buźka serdeczna nie smuć się 🌻 a ja mam obronę w piątek i szczerze mówiąc zamiast sobie coś powtórzyć to ja nic, nie chce mi się strasznie i to mnie zaczyna martwić:-(, moze zaraz wypiję kafkę i usiądę coś poczytać, to przecież już niedługo:-( Paula, buźka serdeczna dla ciebie👄 już kończe bo zawsze po całym dniu nie widzenia kafeterii wypisuję wypracowania:-)🌻 taka ze mnie gaduła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulku, ale gapa ze mnie, czytałam Cię i nawet kwiatuszka ci nie przesłałam :-( buźka, wybacz :-) 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 to teraz wysyłam Ci łączkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha...ha... łączka :) Dzięki Emika - może uda się pozbyć tych plamek. Trzymam kciuki za piatek i życzę Ci, żeby wszystko szybciutko do główki weszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam Cię Ty gadułko hihi. :D A łąka śliczna. :D A to w rewanżu 🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄 🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zwracajcie uwagi na pomarańczowe wypowiedzi nie są moje ale chyba to wiecie :) Emika będę trzymać kciuki za obronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Dziękuję Moderatorom. :) 🌻 No i wyszło jakbym gadała sama ze sobą hihihi. :D Moderatorko- mam pytanie- zablokowałaś też IP? :) 🌻 Foliczku- przecież to jasne, ze to nie TY. :) 🌻 Jak się czujesz? przeziębienie już przechodzi, odzyskujesz już głos? A ja mam pytanie do mamuś- ile przed porodem pojawiła Wam się siara? Bo ja własnie to u siebie zauważyłam. I ponawiam prośbę- prześlijcie mi zdjęcia i filmik od Agi!!!! Plisssss!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze muszę zrobić kolacyjkę, napić się piwka z mężem i lulu...tak na marginesie kolacja o tej porze to chyba trochę niezdrowo :) Ogólnie to wpadłam powiedzieć dobranoc...więc dobranoc laski, do jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu - wysyłałam ci już 3 razy :-( Może Estelka w tym temacie pomoże:-) Ja nie miałam w ogóle siary - i stąd może moje problemy z karmieniem - a właściwie brakiem pokarmu :-( A tak na inny temat - czy znajde tu jakąś chetną osóbke do zajęcia się Pawełkiem na kilka godzin dziennie :-P Ten maluch mnie czasami zabija swoją energią - jakbym mu pozwoliła to przez godzinę skakałby mi na kolanie albo stał na prostych nóżkach i \"tańczył\" :-D Mam mase pracy w domu - w sobote sie przeprowadamy i musze nas popakować a ten KTOŚ mi to skutecznie uniemozliwia :-P Obawiam sie jednak, że tak szybko jak by sie ktoś znalazł tak szybko miałabym małego w domku z powrotem :-P Taki ostatnio z niego przytulak - tylko mamusia albo tatuś i nikt więcej :-D Foli - a musisz powtarzać betę czy czekasz na USG ? Tak po cichu wierze, że będa bliźniaczki :-D A Ty masz jakieś przeczucia ? Emika - ja sobie doczytałam, że masz basen to mało mnie nie skręciło z zazdrości :-P Ja jakbym mogła to w lecie tylko w wodzie bym siedziała. Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę :-) Graniani - ja sobie tak czytam jaka Ty jesteś zorganizowana to aż mi wstyd, bo moje mieszkanie to czasami wygląda jakby mały tajfun przez nie przeszedł :-O Kiedyś to jeszcze jakoś dawałam rade - a teraz ... Podziwiam te wszytskie kobiety które to wszytsko ogarniają mając dzieci. Pocieszam sie tym, że mały niedługo może będzie umiał zajac sie już sam sobą i będzie większy luz. Tylko, że wtedy zacznie się raczkowanie i chodzenia i zabieranie wszytskiego spod jego łapek :-D Maklady ❤️ Ja chyba jak Emika zaczynam pisac wypracowania - ale w ciagu dnia to tylko sprawdzam kontrolnie czy nie trzeba nikogo \"zjechać\" :-D a odpisuję wieczorami. Aaa - i dziękuję bardzo za komplementy pod adresem mojego 8-mcznego mężczyzny 🌻 🌻 🌻. Nie powiem mu wszytskiego bo jeszcze będzie zarozumiały :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko, widzę, ze znowu goroąco tu dzisiaj było Już naprawdę do znudzenia te głupoty wypisują jak Boga kocham. Że też ludziom takie głupoty do głowy przychodzą i jeszcze są w stanie to przelać na papier Określenie \"sieczka w głowie\" to chyba w tym wypadku komplement :-) A u nas po staremu Rutynka :D Ale dzisiaj przynajmniej sobie włosy ufarbowałam, a jutro lecę do fryzjera. Czuję się jakbym na jakies party szła bo w sumie to moje drugie wyjście bez Dominika :-) Chyba mnie ze dwie godziny normalnie nie będzie jutro :D Na szczęście mam takiego męża że nie strach z nim dziecko zostawić Wielu spośród innych tatusiów, których znam, po prostu nie umieją się własnymi dziećmi zajmować. Mój na szczęście jest inny Buziaczki dla was wielkie i miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki, wygląda na to że po raz pierwszy jestem pierwsza. ja już po biegach, tak jak pisałam wcześniej 05.30 to jedyna pora aby wyrwać się z domu i coś zrobic dla figury. Malutki jeszce śpi w objęciach z tatą (płacze zazwyczaj jak tylko wyjde a męzuś chce jeszcze dospać, wiec się przytulą i obaj sobie kimają). Maklady, przytulam Cię. Boże pamiętam te moje pomiary temp i milion \"osikanych\" testów, stąd wiem, jakie to ciężkie. Ale zawsze mnie pociaszała myśl, że owu jest co miesiąc a z nią nowa nadzieja. Asiu, ja siarę miałam gdziś od 05 miesiąca, często budziłam się z plamkami na koszulce, ale na ok. 1 m-c przed było jej więcej. To normalne, dobrze ze jest - Snadrunia mówi cycyuniom - niedługo nadchodze! Emika, zazdroszczę basenu!Jak ja kocham wodę! Poza tym, jakbym miała basen (baju, baju Gonia) to pewnie bieganie zamieniłabym z pływaniem, które jeszcze piękniej ksztaltuje figurę. A tak w temacie wody to muszę się pochwalić ze Oskar (zresztą jak inne niemowlęta) jest śiwetnym pływakiem. Przemek wybiera się z nim na dziecięcy basen, wiec juz 2 razy robiliśmy \"próbę\" w wannie. Podtrzymywany pod pródką i paszkami (żeby nie zamoczył raptownie głowy) unosi się na wodzie i wydaje się tym zachwycony. Teraz będizemy ćwiczyć zamaczanie główki - niwmowlęta maja odruch wstrzymywania na chwile powietrza, wiec warto go wykorzystać w nauce pływania (odruch ten zanika ok 6 m-ca). Pauluś, chętnie spotkam się z Toba na Malcie, ja tam chodzę na spacerki z Małym. Co prawda mam ok 4 km w jedną stronę, ale często chodzimy. Trzeba się spotkać, koniecznie - na całe szczęscie cycuszki z pokarmem zawsze przy sobie więc można sie spokojnie wybrać. Tymczasem życze Wam miłego dnia! Za nasze Studentki trzymam kciki na końcówce sesji. Buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!!!!!!!!!! Ogromniaste gratulacje dla naszej FOLI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie pojawiał się, bo po burzach przez 2 dni netu nie miałam. Iskiereczko dzięki za zdjęcia, ślicznie wyglądasz z tym brzusiem. Zobaczysz jak będzie ci potem tego stanu brakować. No i dzieki za zdjęcia Dominisia od Elfika. Elfiku śliczniutkiego masz tego syncia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski :) granini - wzięłaś tabelkę pomniejszoną o mnie, odwazyłam sie wpisać, no ale nic to, wstawiam się na nowo :) TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dominika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila....Oscar..103cm Paula24........Poznań...........01.06.06 ......Urodziła .........Patryk furszulka......Bogatynia.......30.06.06.........?.......... ?..........? Aśka74 .......Trójmiasto.....07.08.06 .......11kg...Sandra, Monika..107cm Iskierka.......Siedlce..........21.10.06.........3kg.....????....???????.....87cm Zabajona......Olsztyn.......30-31.01.07......1 kg.............???????.....???? Widzę, że później też gorąco było, ale wnioskuję, że moderator \"posprzątał\" :) Ech, szkoda słów na takie osoby :) Ja już nie mogę się doczekać urlopu, jeszcze jutro do pracy i 2 tygodnie odpoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja przemilcze temat pomarańczowych nicków...... Estelko wysłałam Ci odp. na maila... zabajona wypocznij kochana, odpoczynek dobrze Tobie zrobi.... Asia ja siare mam od dwóch miesiecy i nosze wkładki laktacyjne(podpowiedziła mi to Paula).... pozdrawiam Was serdecznie, codziennie Was czytam ale nic sie nie udzielam...... P.S Asia powiedz mi bede miała robiony test obciązenia glukozą, czy glukoze mam sama rozpusci w domu???? czy zrobia mi to w przychodni.lekarz powiedział zebym wzieła cytryne wtedy gładko pójdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Iskierko, szczerze powiem, ze już nie mogę się doczekać urlopu, już coraz ciężej mi zmuszać się do wstawania rano. A dobrze się składa, bo moja psiapsiółka ze studiów nas zaprosiła do siebie i jedziemy na kilka dni do 3miasta :) przy okazji złapię troszkę słońca, bo nogi i ręce mam koszmarnie białe. Co do glukozy, tzn. testu, to ja nie wiem, czy tak jest wszędzie, ale w labolatorium gdzie ja robię zwykle wyniki (przyszpitalne), wystarczy się umówić i przyjechać, oni sami dają rozrobioną glukozę. Jak ostatnio byłam to widziałam dziewczyny jak to piły, jedna była dzielna ;) a druga minę miała nietęgą. Wyobrażam sobie jakie to okropne. Blehhh, zwłaszcza, ze teraz na słodkie mnie odrzuca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfiku właśnie dostałam zdjęcia Dominisia. Jest śliczny i aż mi znowu ochota przychodzi na take maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, ja też dzisiejszy ranek powitałam mdłościami, niezbyt to przyjemne ale cóż. Chyba się "usunę" z pierwszej tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co mi się dzisiaj śniło? Śniło mi się moje dziecko, co prawda w dziwnym miejscu była \"akcja\" snu, nie poznawałam swojego mieszkania. Śniło mi się ONO (nie wiem jaka płeć), że je karmię piersią i potem bierze mnie przerażenie, że nie dojada pewnie, bo ja nie mam pokarmu :-o A potem dla bobaska tak się pięknie ulało, że ho ho. No i uspokoiłam się, że jednak muszę mieć pokarm. Dokładnie maleństwa nie pamiętam, ale kojarzę, że było słodkie ... dziwny sen, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko jeżeli chodzi o glukozę to sama ją musiałąm kupić w aptece, ale rozpuszczała mi ja w wodzie laborantka. Świństwo niemiłosierne, no i musisz sie nastawić na siedzienie w przychodni, bo najpierw pobiorą ci krew, potem wypijasz glukozę i do następnego pobierania krwi czekasz godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini..............25.06.......30.......?...................22m-ce......Trójmiasto Emika................15.06......28-34.......13-19.07 ......16 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........21.06.........28.......19.07...............20 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Silve26............03.06........30-?.......po 01.07........14 m-cy........? AnA 30............4.06........30............?................10 m-cy........ maklady .......29.05........29-32......30.06............9 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............03.06......25-27......29.06........8 m-cy...Katowice beti78........16.05............21-28..........??.........17 m-cy..Zd-Wola Czarna31.....09.01...........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.....28-35...........8 m-cy....N. Targ kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg JaChceFasolke.....14.05......21.....03-04.06.....13m-cy.....Chorzów Iwona77 ............?..............?...........?..........23 m-ce.... podlaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elff dziekuje za zdjecia Dominisia, cudowny chłopczyk z niego.... Suzinko dziekuje za wyperpujaca odp.dla Ciebie🌻.... Zabajona ja mam z koleji zny o porodzie mojego dziecka, ...:-))...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, u mnie kolejny parny do tego smutny dzień, bo nigdy nie wiemy co będzie jutro, nasz wspólny dobry znajomy i sąsiad młody 33 - letni zginął wczoraj na kopalni (moze słyszałyscie, mówili o tym wczoraj w telewizji) w niedziele grał z moim meżem w piłke a dzis go juz nie ma echhhhhhhhh......Emiczko trzymam kciuki za Twoją obrone kochana.....FOli jak samopoczucie?....Asiu co z Tobą, masz już jakąś diagnoze jak sie czujesz? co do kolejnego ataku na forum o którym pisałyście (nie wiem dokładnie o co chodzi bo chyba złośliwości zostały usunięte) to uważam że powinnyśmy poprostu ignorować takie wpisy to chyba najlepsza metoda....przesyłam pozdrowienia dla wszystki koleżanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×