Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

NO NIE MA, FAKT ;-) ale jeśli myślimy o tej samej osobie, to jest to przerażające, bo to naprawde wskazywałoby na jakąś chorobe mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, dokładnie Cię rozumiem, mam tak samo. Staram się też już długo, kilka miesięcy krócej od Ciebie, ale to też szmat czasu, a minął nie wiadomo kiedy. Na początku starań nigdy nie sądziłam, że do tego czasu nie będę jeszcze mamą. Po drodze kilka ciężkich tygodni, o których wolałabym zapomnieć, ale to niemożliwe. Jakoś trzeba się z tym godzić i czekać na upragniony cud, prawda? Pamiętam jak trafiłam na to forum. Najbardziej zapamiętałam Ciebie, Soul, Darotkę, Miję. Ona już mają swoje dzieci. Wierzę, że my też będziemy miały. Badałam chlamydię i toksoplazmozę i mnóstwo innych rzeczy. Na część wyników jeszcze czekam. Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabela III
TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26,5.....6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............32 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........859561 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....3213932 maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561 Z Sycylii..............Ania..................lew..........27..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Joanko Tobie napewno w końcu sie uda.....Foli, Estelka kto Wam chodzi po głowie hmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joannka mam nadzieję, że wykryją przyczynę i szybko ją zwalczą żebyś mogła już spokojnie cieszyć się ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo, a one mają juz takie śliczne bobaski - przesyłają mi czasem fotki :-) a pomyślec, że wierzyłam, że zajde w ciążę za pierwszym razem i jak na miesiąc przed planowanym miesiącem zapłodnienia ;-) pękła gumka, to byłam ciut przerażona, że urdzę wcześniej niż chciałam ;-) hahahahaha, śmieszne to jest z perspektywy czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Any
AnA ma krótkiego nicka ta osoba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, ja też tak myślałam i miałam obawy wtedy jeszcze pewne ale w końcu się udało, dużo to kosztowało nerwów, badań, pieniędzy ale się udało. Ja jestem pewna że tobie się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nick jest długi dwuczłonowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Joannko! Mam nadzieję, że dobre tabelki skopiowałam, troche się naszukałam. Ja już nic nie będę pisać na temat pewnych wypowiedzi bo denerwuję się. Także od tej pory, nie reaguję na nie :) Idę kawusi się napić i serwetusię podziargać. Jak skończę to zrobię zdjęcie i wyślę mailem. Zobaczycie jak babcia granini tworzy w wolnych chwilach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, dzięki za zainteresowanie. Wiem, ze na Was zawsze można liczyć -) Badanie genetyczne już robiłam, nie mam jeszcze wyników, bo na te czeka się długo. Modlę się, żeby te wyniki były dobre, bo genetyki nie da się leczyć, a inne rzeczy właściwie tak. Robiłam już b. dużo badań, ostatnio nawet komórki NK, czego nie robi właściwie żadne laboratorium w wawie. Udało mi się wreszcie wykonać badanie w Instytucie Immunologii. Poza tym listeriozę, brucellozę, p. kardiolipinowe, hormony, ureaplazmę, toksoplazmozę, komórki LE i kilka jeszcze innych, których w tej chwili nie pamiętam. Mam nadzieję, że następny raz się uda. Tobie jeszcze raz gratuluję. Cieszcie się z mężem wyczekiwanym tak długo szczęściem:-) Mimo wszystko mam nadzieję, że nas pozostałe ono też nie ominie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, ja tak czasem mówię , że się nie uda nigdy , dopadaja mnie takie myśli, ale to chyba świadomośc próbuje ulżyć sercu ;-) bo boli serce, że dzidzi nie ma...ale jednak gdzieś tam w głębi, jest światełko, uda się, uda , kiedyś, ale sie uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joannka, nie da się leczyć ale nie wszystkie zarodki muszą mieć wadę genetyczną a przy in vitro można to sprawdzić także to nie jest jeszcze wyrok, pamiętaj o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, ja tez miałam takie myśli, wiem że to ci nie pomaga ale ja to doskonale rozumiem, nieraz płakałam w nocy. jesteś jeszcze młoda, macie szanse i trzeba się tego trzymać choć takich myśli pewnie nie unikniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie kobietki, które mnie jeszcze pamiętają:-) Będę na pewno podczytywać Was czasem:-) No i może nieraz się pożalę... A może też niedługo ogłoszę dobrą nowinę?:-) Czego sobie i wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteście w błędzie
to nie jest ta osoba o której myslicie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella, wiem, że serce boli, ale widzisz tylu innym mimo przeciwności się udało. Ja też mimo strachu nie wierzę w żadne wady genetyczne, i inne wykluczające starania przyczyny. I w ogóle myślę, że uda się. Na pewno jesteśmy już blisko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nowa nadzieja przyszła jak Foli się udało, jak sie bardzo chce to się uda, nawet gdyby trzebabyło losowi pomóc, a przecież w takiej sprawie WARTO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zmęczyły się pisaniem. Dałysmy dziś czadu za wszystkie czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi takie złoślwe jędzuchy jesteśmy, żartuje sobie oczywiście....ja mam jeszcze jakieś 15 minutek i do domciu ufffff wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam taki piękny plan - napić się w spokoju kawusi a tu dupa. Może teraz mi się uda...tylko szybko muszę pranie powiesić. Nie wiecie czym można sprać z białej koszulki jagody? Wczoraj Qba zjadł 15 pierogów i jego koszulka tez :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaczki Granini....co do plam to ja zawsze mam problem z ich usówaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×