Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Aga:P to wysyłaj mi Twoje bimbały :D:D:D:D:D:D pzowol ze ocenię:P:P:P:P buahahahahahahahahaahahahahah:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie laska wstawać!!!!!! co to sie porobiło ?:P Same OBIBOKI :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest enigma:):):) melduje sie mysza hahhahaa Kurde faktycznie cicho było przez wekend hahhaa A dziś fajnie chłodniutko rano mmmm ale i tak ledwo patrze na oczy, jak jechałam do pracy to musialam maxymaknie sie skupiac zeby nie zasnac i wypadku nie spowodowac hahha pozdrawiam wszystkie dziewczyny:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki:) Enigma, jak Ciebie nie było, to forum lekko zamierało, babolki może się za bardzo przyzwyczaiły do \'niepisania\', trzeba będzie rozruszać wszystkich:D kurczę, coś mi wykres szaleje w tym cyklu, boję się, że owu nie miałam... ech... ja się do porównań nawet nie piszę z moją miseczką B;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez wekend poprawiałam sobie humor (@) lataniem z mezulkiem po wyprzedażach i pokupiliśmy fajne ciuchy ale.........chcialam jeansy i wlasciwie juz kupilam i jak przyszłam do domu to nagle okazało sie że są za długie i za szerokie na dole no wrrrrrrr.Jakby mnie nie bylo przy kupowaniu ich no szok.W niedziele za to pojechałąm je oddac i pojechaałm znów gdzie indziej szukać tych wymarzonych hihihi i spedziłam godzine w przymierzalni i.....nie kupilam hahhahah Normalnie chyba jestem stuknieta hahhaha kto to widział tak kupowac jesnsy:):) A mężuś powiedział że dizs znów pojedziemy hahhahhaaaaaaa , dobrze że on taki cierpliwy hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA I
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dominika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila....Oscar..103cm Paula24........Poznań...........01.06.06 ......Urodziła .........Patryk furszulka......Bogatynia.......30.06.06.........?.......... ?..........? Aśka74 .......Trójmiasto.......07.08.06 .......11kg...Sandra, Monika..107cm Iskierka.......Siedlce...........21.10.06........5kg... ..synuś Eryczek ....96cm Zabajona......Olsztyn.........30-31.01.07.....1 kg.....?......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini..............25.06.......30.......?...................22m-ce......Trójmiasto Emika................15.06......28-34.......13-19.07 ......16 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........21.06.........28.......19.07...............20 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Myszka1975.......12.07.........27-28.......?..................22 m-c........Katowice Silve26...........03.06.......30-?.....po01.07.....14 m-cy.......? AnA 30............7.07........30............?................11 m-cy........ maklady .......29.06........29-32......29.07............10 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............29.06......27......25.07........8 m-cy...Katowice beti78........07.07............26-28..........2-4.08.........18 m-cy..łódzkie kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg Iwona77 ............?..............?...........?..........23 m-ce.... podlaskie OCZEKUJĄCA1...........21.06......29-30.....?.......18 m-ce......Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA III
TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26,5.....6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............32 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........859561 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....3213932 maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561 Z Sycylii..............Ania..................lew..........27..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej myszka :) maklady:) No ja tez wczoraj poszalałam ..zamiast kupic bluzki na silkę to kupiłam eleganckie łaszki:P no zapomnialam powiedziec ze wczoraj miałam urodzinki:P ale az nie ma sie czym chwalic bo skonczyłam 34:(:(:(:( i mowie do mojej mamy: mamus ale Ty masz starą córkę:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Maklady.Myszka,Enigma....Enigmuś WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZINEK KOCHANA !!! spełnienia marzeń, samych powodów do uśmiechu na buzi i szczęścia, szczęścia, szczęścia....ja wcziraj od 12.00 do 23.00 spedziłam rowerowo zrobilismy z mężem 150 km i tak mi spiekło buzie że dziś wyglądam jak indianin hihihihihi mam nadzieje ze szybko zbrązowieje bo w sobote idziemy na weselicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi Ana :) Ana zmieniłam tel i nie mam namiarów na tego gina ,ale dawałam namiary Pegadog wiec moze Ona Ci posle kom do niego ,ja dowiem sie dopiero za 2 tyg bo moj gin jest na urlopie:( Dziękuję za życzenia ❤️ JA siedzę w pracy i jest fajny wiaterek :) mam nadzieje ze dzien szybko zleci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnA odezwij się do mnie na gg 5328597 lub wyślij maila, to dam Ci namiary na tego lekarza od enigmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmuś wszystkiego naj... :) Asiu ❤️ Ja jestem we Wrocławiu u rodziców i dlatego nie odzywam się bo ciągle jest coś do zrobienia:) Jak wróce do Trójmiasta to nadrobię zaległości. Wielkie buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, wszystkiego najlepszego!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 żeby spełniło się Twoje najwazniejsze marzenie!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 Granini, ale Ci zazdroszczę tego Wrocławia!!!!! może w sierpniu chociaz na weekend uda nam się z mężem tam pojechać.... AnA, ja potrafię jeżdzić daleko rowerem (np 70 km), ale 150?????? jak to zrobiłaś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Granini, Pedagog napisałam do Ciebie na gg jak bedziesz to mi odpisz kochana....Maklady my z mężem jeździmi codziennie na rowerku, w tygodniu o pracy robimy tak ok 30-50 km bo czasu nie ma za wiele, natomiast w niedzele staramy sie jeździć cały dzię (jak jest fajna pogoda) wczoraj od 12.00 jeździliśmy do późnego weiczora więc pojeździliśmy troche i nasz licznik tyle wskazał, fakt rano nie mogłam sie obudzić do pracy taka byłam padnieta hihihihi i dziś a także jutro robimy przerwe od rowera (ostatni nasz sukces to 100 km) bo byśmy padali. Uwielbiam rowerek cudowna sprawa !!! Mąż sie ze mnie śmieje że ciesze sie jak dziecko na rowerze. W zimie bardzo mi go brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Ana wiesz ja też wczorajsza eskapade po marketach odbyłąm na rowerku wprawdzie nie zrobilam 150km bo chybabym umarla hihi:) ale dużo tego było. W sumie 4 godz na nogach i na rowerze tak więc jak dotarłam do domu w końcu to padłam na balkonie z gingersikiem(moje ulubione piwko) a rano faktycznie ciezko bylo wstać oczy spuchniete jakieś:( ciekawe co z Asiaczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze dziewczynki!! Enigma wszystkiego nanj nja naj ❤️❤️ ja straszliwie zabiegana bo wszyscy na urlopach i zostałam w swojej dziedzinie sama :( Posłaąłm Wam pare zdjatek, jeśli kogoś pominęłam to przepraszam, dajcie znać. Pozdrowionka dla wzystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ja dziś ledwo wstałam, myślałam że oczu wogóle nie otworze hihihihihihi, dziś osto sie przygotowuje bp mój mąż ma jutro urodzinki więc musze wymyślić coś fajnego....Beti ja dostałam Twoje śliczne zdjątka ze śliczną dzidzią jak masz coś więcej to ja poprosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki !! Beti dzięki za śliczne zdjecia !!! :) oczywiście dzieki wielkie za zdjecia Oskarka ,jest piekny !! Enigmaa zdjecia fajowskie z wakacji a ty niezła laska!!!!!! chciałam pdzielić sie wiesciami od Asi a mianowicie była w szpitalu dziś ,,z walizkami\" i niestey lekarz dyżurujący odesłał ja do domu bo ,,nic sie nie dzieje\" a jej lekarz ustalił taki termin i miała wskazanie do cc,ze wzgledu na jej nieszczesną przepukline co było konsultowane z ordynatorem .no a ten dupek co ją przyjmowął poprostu ja sobie odesłał. no i sprawa odwleczona do czwartku chyba bardzo chaotycznie pisze ale moze dojdziecie o co chodzi!! buziaki !!! Asia później ma wpasć na kafee!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baby :P:P:P:P:P co to zabawa w ciuciubabke?:P gdzie sie podziewacie???? estelka i emiczka wiem ze na wakacjach? a reszta obibokow?????? :D:D:D Beti:) ja tez chcemmmm fotki:P enigmaa@tlen.pl płoszę:P monik❤️ a jak dasz na imię Twojej córuni?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba na urlpy wszystkie powyjeżdzały , hi hi włącznie ze mna . Enigmaa chyba Maja Naprawde jesteś atrakcyjna babka !!! jeszcze raz dzieki za foty ,chchiałabym sobie pojechać do egiptu ale chyba długo to nie nastapi niestety z róznych powodów co z foli sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Monik, jak tam Twój brzusio? ja jestem cały czas dziewczyny ale w pracy mam dziś nerwowo i mase prace w ten upalny dzień i juz sie rozpływam...właśnie ciekawe cu u Foli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik:) dzieki:) Maja mi tez sie podoba ale u Nas w rodzinie niestety juz jest:(:(:( foli miała chyba dzisiaj jechac do Łodzi???? albo jakos jutro na usg???? Mam nadzieje ze wszystko jest dobrze:) A co z Zabajonkiem????? Aaaa Zabajonus dzieki za fotki:) Eee tam jeszcze nic nie widac:) to raczej u mnie widac ale urojona ciaze z obżarstwa:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki mam wieści od Asieńki, czuje się dobrze, choć troszkę ją ćmi brzuszek, była dzisiaj w szpitalu ale nie ma rozwarcia więc wypuścili ją do domku i ma przyjść jak się już rozkręci akcja :) no to czekamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elloł, elloł! Na początek wielkie PRZEPRASZAM za moje nieobceności, ale naprawdę przez tą cholerną pogodę zdychałam DOSŁOWNIE, rzyganko, mdłości non stop i mega paląca rura (znaczy się zgaga). Byle co i heft, heft. No a dzisiaj ... byłam w pracy, zerwali mi kawałej urlopu - niestety - robótka. Nie ma kto za mnie pracować, a nazbierało się tego i niestety. Urlop do odebrania kiedy indziej. No i nie było czasu taczki naładować. Rano zdązyłam jeszcze iść zrobić tą toksoplazmozę. Dzisiaj O DZIWO mam dzionek nawet niezły, zemdliło mnie ze dwa razy, ale tak do wytrzymania. Śmiałam się do szefa, że praca mnie uzdrawia :p ale nie będe mu tego powtarzać, bo gotów uwierzyć :-D Wysłałam kilka fotek zdaje się do enigmy i foli, no i mam prośbę o porozsyłanie. Mam jakiś kłopot z kompem i przy większych ilościach adresów blokuje mi się. Generalnie pierniczy mi się komp i dlatego wkurza mnie jak siadam i chcę coś robić a nie mogę. Wtedy odpuszczam. Enigma - przyjrzyj się dobrze :) bluzka może ładnie zalała wypuklinkę, ale dół brzusia to własnie wygląda jak po mega obżarstwie. Z tym, że to obżarstwo ma rączki i nózki :p A tak w ogóle to : 1. Składam zyczonka tym, które miały urodzinki i imieninki (z racji ilości stron nie jestem w stanie dokładnie przetworzyć danych, więc uogólniam, za co przepraszam). 2. Trzymam kciuki za oczekujące na narodziny, Asia - szczególnie teraz za Ciebie. No i także za oczekujące na brak tej, której imienia głośno nie powiem. A także kciuki za ciężarówki, za szczęśliwą i lekką ciążę. 3. Gratuluję też wszystkim tym, którym powinnam pogratulować. Mam nadzieję, że się nie obrazicie za takie ogólne przesłanie, ale naprawdę nie jestem w stanie nadrobić dokładnie zaległości. Ja nie jestem w stanie teraz mieszkania w porządku utrzymać. Może jak lepiej mi się zrobi. Aha, chyba Sysia, albo Suzinka mnie pytała, w jakich okolicznościach napina mi się brzuch. Zazwyczaj jest to wieczorem i własnie jak zmieniam pozycję z leżącej na stojącą. Nie robię tego szybko, najpierw przewracam się na bok i podtrzymuję się ręką, żeby nie obciążać brzucha. Niestety, mimo duphastonu napina mi się. Na szczęscie nie ma plamień, ale w następny wtorek powiem ginowi, że ciągle to mam. Tak na marginesie, mam tremę, bo to będzie wizyta z badaniem przezierności karkowej bobasa. Kurcze, mam nadzieję, że moje samopoczucie, apoprzez to - styl życia (czytaj - odżywianie) nie zaszkodziły maluchowi. Starałam się, ale niestety jak coś więcej zjadłam, to kończyło się buczeniem w kiblu. Ależ się rozpisałam, mam nadzieję, że teraz cześciej się pojawię wsród ludzi :) buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, nie odzywam się bo jestem na zwolnieniu i większość czasu spędzam zdrowo na powietrzu :) Do łodzi jae w poniedziałek za tydzień. Enigma, wszystkiego najlepszego, spełnienia wszystkich marzeń ) Aśka, powodzenia trzymam kciuki cały czas :) Mam pytanie do dziewczyn w ciąży, czy na początku was bolały piersi cały czas bo mnie dzisiaj nie bolą, nie są już takie nabrzmiałe i wydaje mi się, że tak może być ale wolę się upewnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, a co jeszcze badałaś w ciąży, robiłaś glukozę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli ja też tak miałam ,bolały a potem przestawało ,więc sie nie martw tym ,moze hormony róznie sie wydielaja i to taki powód ? .a dziwna sprawa bo do dzis mnie bolą czasem niestety .Ana brzuchol mi wysadziło i nie tylko - wszystko jest big ,ale cóż nie da sie tego przeskoczyć.zaczynam 26 tydz czyli za tydzien 7 miesiąc zaczniemy ......no i teraz to dopiero mi wyskoczy piłka tzn ja tyję na okretke tzw wiec będe jeszcz bardziej utoczona ;) zabajonka ja też mam napinanie macicy ,trzeba z tym uwazać ,jak najczęscie opdoczywać ,mnie sie robi popołudniu i wieczorem ,rano jest super .jesli bardzo cie spina nie obawiaj sie wziać nospy ,bo te surcze sa naprawde zbędne .wieczorem tak mi wydyma brzdyl ,ze mnie aż skóra boli na nim .jesli mozecie dajcie mi zdjecia Zabajonka tomek 760@vp.pl dzieki zgóry,mnie wybaczcie moje foty bedą dopiero pod koniec tyg i obiecuje wysłac również.pozdrowionka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×