Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

AnA 30 a wpadłam na chwile zobaczyć co u Was słychać, poczytać jak się macie ;) u mnie ok, tylko zabiegana jestem, praca, potem szybko do domu, ciut z moimi chłopakami posiedzę i juz koniec dnia. Dobrze że choć weekendy są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Tu Kasia, a jak Twoje maleństwo, za niedługo też już skończy 7 miesiecy, tak jak i mój Mateusz. Napisz coś o swoim bobasku, czy ma już ząbki, czy siedzi, ile waży, albo podeślij jego zdjęcia, a może masz gdzieś stronke z jego zdjęciami? Fajnie znowu Cię poczytać. Pamiętam że mialyśmy 2 tyg. róznicy w terminach porodu, ale ja urodziłąm wcześniej, a Twój maluch chciał być rok młodszy i poczekał do stycznia. Fajnie, ze jesteś :) Pamiętasz mnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu napisz coś o swoim maleństwie, moze masz jekieś fotki to poprosimy, jak fajnie że sie odezwałaś superrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko jasne że Cie pamietam ;) szłyśmy łeb w łeb :D Bartek ma 6,5 miesiąca, 2 zebole na dole, juz prawie raczkuje i stawie kroki podtrzymywany, jest bardzo żywiołowy, czaruje wszystkich w koło swoim usmiechem ale spać nam nie chce, tzn niani sypia a nam nie ;) widocznie rodziców mu brakuje. Fotki podesle z domu, bo własnie z pracy wychodze ;) tu jest część http://www.kasiuniar.bobasy.pl A co tam u Ciebie?? Jak Twóje maleństwo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma, juz odpowiadam :) u gina byłam 14 dc niestety nie pamiętam ile miał wtedy pęcherzyk, ale gin powiedział, że pęknie, jutro lub pojutrze, njadalej za dwa dni :) a staraliśmy się 13, 14, 15, 16, 17 dc :) generalnie jak się okazalo, mimo, że moje cykle są 28 dniowe, owu przypada nie na 14 dzien a później :) i nie przepraszaj, pytaj o co chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedagog, jeszcze ja się dołączam do gratulacji, więc GRATULUJE CI Z CAŁEGO SERDUSZKA ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja już po wizycie u gina. Dzidziuś ma 6tygodni i mierzy 6mm :) Termin porodu mam wyznaczony na 9-ego marca 🌻. Następną wizytę mam miec za miesiąc, wtedy gin założy mi karte ciążową.Na razie skierował mnie na badania i wypisał recepte na duphason i czopki na wymioty i nudności. Chyba z tej radosci zmienie tabelkę:) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dominika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila....Oscar..103cm Paula24........Poznań...........01.06.06 ......Urodziła .........Patryk furszulka......Bogatynia.......30.06.06.........?.......... ?..........? Aśka74 .......Trójmiasto.......07.08.06 .......11kg...Sandra, Monika..107cm Iskierka.......Siedlce...........21.10.06........5kg... ..synuś Eryczek ....96cm Zabajona......Olsztyn.........30-31.01.07.....1 kg.....?......? Silve26......Biała Podl....09.03.07........?.......?.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini..............25.06.......30.......?...................22m-ce......Trójmiasto Emika................15.06......28-34.......13-19.07 ......16 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........21.06.........28.......19.07...............20 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Myszka1975.......12.07.........27-28.......?..................22 m-c........Katowice AnA 30............7.07........30............?................11 m-cy........ maklady .......29.06........29-32......29.07............10 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............29.06......27......25.07........8 m-cy...Katowice beti78........07.07............26-28..........2-4.08.........18 m-cy..łódzkie kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg Iwona77 ............?..............?...........?..........23 m-ce.... podlaskie OCZEKUJĄCA1...........21.06......29-30.....?.......18 m-ce......Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella..............Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24............Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19............Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka...............Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena...........Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia...............Waga...........27..... Emika.................Ewa..................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena.............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia...............Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika..............Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74...............Asia..................Byk..............32 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_..............Agnieszka..........Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia..............Lew..............21........859561 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia...............Bliźnięta.........28.....3213932 maklady ............. Iwona ............. Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561 Z Sycylii..............Ania..................lew..........27..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Pedagog za odpowiedz:) Kurczę ,Wy młodzi to macie tyle siły na przytulanki:P w moim wieku tyle razy to skończyłoby sie ...zawałem serca:P:P:P No cóz .....okaze sie za tydzien czy trafiliśmy. Ja mam cykle 27dc i jak byłam w 13dc to pęcherzykł pękł miał 26mm a przytulanki były 11dc i 12dc zobaczymy Natomiast w kiedys w innym cyklu owu miałam 11dc... i masz tu babo traf w jajo:P Dziewczyny a co z iskierką?????? Pojechała gdzies na wakacje czy jak? cos sie nie odzywa??? monik ❤️ a Ty dopisz sie do tabelki!!!!!!!! silve:) gratulacje ❤️ suzinka:)ana:)paula:) granini:):) beti:)sysia:) 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Enigma 🌻 Czy możesz mi wysłać swoje fotki z wakacji? Ana,Foli,Zabajona,Paula,Granini,Maklady,JaChceFasolke i inne kobietki,których nie wymieniłam....poproszę o fotki :) Dawno Was nie ogladałam, niektórych nigdy. Zatem poprosze przesyłać na: silve25@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssssss
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silve:) posłałam:) wczesniej posałam na inny adres cos tam silve costam korpol jakos tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki enigma:) zaraz sprawdze pocztę A tamten adres nieaktualny bo był związany z pracą, ja nie pracuje od marca. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam powiedziec tylko ze jade na wakacje kilkudniowe i bede myśleć o was ,mimo ze ostatnio nie udzielam sie na forum ale zawsze staram sie zajrzeć.Enigmaa i dziewczyny które są przed licze ze bedziecie nadal przed przez nast miesiace i takich wiesci sie spodziewam .ten miesiąc jest szczesliwym miesiacem . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim powinnam pogratulować naszej kolejnej mamusi .Pedagog gratulacje szczere!!! spokojnej ciązy życze !!!!a nawet jak przyjda mdłosci i inne dolegliwości to świadomosc tego ,ze nosisz dzidziusia pod sercem na pewno wynagrodzi to !!!:D ty kolejna marcowa mama? chyba trzeba bedzie nasz wiosenny przemianowac na bociani ? ;) jeszcze reszta dziewczyn dołączy zmobilizowana przez marcowe mamay i zobaczycie ,bedą pustki w tabelce nr 1!!!!!!!jak wrócę chce wiele dobrych wieści !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim!!!!!!!!!!!!!!! Ostatnio chyba jakies śpiochy mieszkają na tym topiku :) Gdzie jesteście dziewczyny. Pewnie sie wakacjujecie. Ja nadal żadnych zdjęć nie otrzymałam, choć wczoraj dwukrotnie o nieprosiłam :( hpenz@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! suzinko - ja narazie jestem zablokowana z fotkami, chyba, ze poproszę koleżanki, które mają ostatnie fotki, żeby co przesłały. W domu komp jest zawirusowany (w mordę) - nie możemy draństwa naprawić i wysyłanie jest niemożliwe, no a w pracy zdjęć nie mam. Tak więc mam prośbę do enigmy, czy innych koleżanek, które dostały moje fotki, żeby poprzesyłały tym dziewczynom, które ich nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Suzinko i Zabajonku!! Suziinko moje fotki poszły do Ciebie poprosze o Twoje. A ja już nic nie wiem. Wczoraj byłam u gina 13dc a tam żadnego pęcherzyka, trochę płynu niby było co mogłoby świadczyć o owu ale ja żadnych żadnych objawów owu nie miałam, no i znowu będę się łudzić 2 tygodnie, bez sensu :( Co ja mam o tym myśleć, zawsze bylo na odwrót pęcherzyki były i nie pękały i na to samo nastawiłam się wczoraj, a tu masz babo placek, a już myślałąm że nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi:):):) monik :) odpocznij troszkę i zrób fotki:):):) czekamy na Ciebie :) Suzinko:) poslę Ci dzisiaj z pracy bo mi własnie skanuje sie komp i pewnie trwałoby to kilka godzin zanim poczta by poszła. O dups.. mam juz 11 wirusów:(:( Zabajonku:) poslę Twoje fotki:) Laski spadam ,musze zrobic sie na laskę bo poki co wgglądam coby piorun strzelił w dom publiczny...:D:D:D:D BĘDĘ OK 11 Z FOTKAMI:) Miłego dnia:) 👄 👄 👄 Jezuuuuuu dzis czwartek ASIKU POWODZENIA!!!!!!!!!! ❤️ ❤️ ❤️ foli a Ty co zaniemówilas?:) :D:D:D:D 👄 👄 👄 aaaaaa jeszcze jedno zauwazyłam ze te dziewczyny ktore zakładają topiki szybko zaciążają:) jesli moglabym zaproponować to na załozycielkę następnego topiku proponowałabym estellkę:) Co Wy na to???? Prosze o szanowne seniorki:P o wypowiedz...:) no to spadam...:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti dzięki za zdjęcia, ja też coś tam wysłałam :) Zabajonku jak sie dzisiaj czujesz, jak twardnienia brzuszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w kolejny upalny poranek:) Miłego dnia życzę i nie przemeczajmy się dziś za bardzo:) Asia trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko - dzięki za zaintersowanie :) Jakoś ostatnie dwa dni spokojnie, ale to pewnie dlatego, że wieczorem mam wymiotnikowo i mój brzuszek boli cały, a raczej podroby, głównie żołądek i wątroba. No i wieczorkiem jak siedzę, to maż zauwazył, że brzucholek mi wywala :) no i się cieszy, że to na pewno maluch, bo na sadełko to jak na mnie to za dużo :) dobre sobie :) Fakt faktem, ale mój brzuszek idzie do przodu i jest raczej już wysoko, jak stanę tyłem, to raczej nikt się nie pokapuje za bardzo, przynajmniej narazie :) Coś czuję, że pod koniec ciąży to będzie widać najpierw brzuszek, brzuszek, brzuszek, a potem mnie :) enigmuś - dzięki - lasko piorunasko :) ja tam nie mam nic przeciwko zakładaniu nowych części przez kolejne babeczki :) mnie się poszczęściło, bo otworzyłam tą część i zaciążyłam, pociągnęłam tez za sobą kilka sztuk :) jakby co to jest za :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być jestem ZA :) No faktycznie, dzisiaj u Asi moze dużo się wydarzyć, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Suzinko, jakiego masz meżczyznę fiu fiu. Asiu trzymaj się jesteśmy z Wami!!! Zabajonku bidocku kiedy kończysz ten męczący I trymestr? Enigmuś popieram!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti - zdaje sie już skończyłam i od wczorak leci 13 tydzień, więc to chyba już II trymestr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, nie odzywałam się , ponieważ wyjechałam na mały odpoczynek,Enigma dziekuję za pamięc❤️, I za fotosiki ......pieknej blondi z opalonym ryjkiem:-P:-P:-P Pedagog gratuluję!!!!!!!!!!❤️❤️❤️ witaj w gronie mamusiek:-) Asia dzisiaj Twój wielki dzien, trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie.... Silve nie obejrzysz się a już bedziesz na końcówce ciązy..... monik odpocznij i pstryknij kilka fotek..... właśnie wróciłam z pobierania krwi...wrrrrr, robili mi test obciązenia glukozą....myślałam ze bedzie gorzej, ale da się wypic....mniam!!!!! od wczoraj chodzimy z mężem do szkoły rodzenia......:-):-) pozdrawiam Was kobietki, zmykam na śniadanko..... łykajcie starajace się...... *************************************************** *************************************************** *************************************************** *************************************************** ***************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, może pękł w 12 dc, u mnie tak zawsze było. Zobaczysz jak dostaniesz @ to sobie odliczysz 14 dni i będziesz wiedzieć czy wypada na 12 dc. choć oczywiscie mam nadzieję, że @ nie dostaniesz. Enigma :) nadrabiam zaległości w pracy a poza tym muli mnie i nic mi się nie chce. Boję się usg w poniedziałek, bardziej noiz tego pierwszego i staram się odganiać złe myśli. Dzisiaj zaczynam 7 tydzień. Zabajona, a kiedy tobie się zaczeły przeboje z mdłościami, bo mnie od początku mdli ale to jest znośne jeszcze i nie zwracam, za to spać mi się chce niemiłosiernie cały dzień, non stop ziewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×