Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Witaj Iskierko, Foli! Foli - u mnie zaczęły się jazdy dokładnie w 1 dniu 6 tygodnia. Pamiętam jeszcze swoje zadowolenie, ze ich nie mam, a tu trach, wstałam rano i zryw do wc :-o no ... i tak już się zrywam 6 tygodni, a od 3 nawet z dodatkami, bleee :-o A muli mnie do dzisiaj, co prawda już te mulenie przechodzi, ale po południu nie mogę odmówić sobie lekkiej poleżanki, chociaz pół godzinki. ALe wcześciej, tak na etapie 6-10 tydzień to codziennie po pracy przesypiałam jakieś 2 godziny obowiązkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli współczuję, wiem coś o tym, pociesze Cię, ze mdłości powinny ustapic tak pod koniec 13tc, ale nie zawsze..... jezeli pomogę to spróbuj przegryzac herbatniki.....mi bardzo pomagały.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA mam przed soba badanie przezierności karkowej, też bardzo się boję. JAk o tym pomyślę, to mnie ściska w żołądku, jak trema. No i tokspolazmoza ... IGg mam ujemne, wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona nie bój się, lekarz pobierze wszystkie wymiary dziecka, wiec ze to jest stresujace, ale bedziesz miałą pewnośc, ze nie ma rozszczepu wargi, zespołu Downa itp. bedzie dobrze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko - no własnie boję się, że wynik nie wyjdzie w normie :-o przez te moje haftowanie nie zawsze mogłam łyknąć folik, starałam się, ale nie wiem, ile razy go zwróciłam. A witaminy ... mogłam zapomnieć, tabletka większa od foliku ze 4 razy i też zwracałam :( Dlatego starałam się wcinac pomarańcze i banany. Nawet nie wiecie jak się boję tego badania. Co do imienia - Maksymilian bardzo mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, dla dziecka witamin napewno starczyło, nie martw się, moja koleżanka zwracała non stop w ciąży, leżała nawet przez to w szpitalu długo i kroplówki dostawała a ma piękną zdrową córeczkę, dziecko pobiera witaminy które zgromadziłaś już wcześniej więc jakby mdłości miały powodować brak witamin u dziecka to ile dzieci musiałoby być chorumi teraz. Pytam od kiedy cię tak męczyły mdłości bo byłam ciekawa, czy mi się jeszcze pogłębią czy ominie mnie zwracanie, bardzo bym chciała, żeby mnie to ominęło. Jak dotąd nie jest źle ale nie wiem czy najgorsze nie przede mną jeszcze. Iskierka, Maksymilian mi się podoba bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, jedz rówbież grapefriuty i kiwi......kiwi zawiera duzo żelaza, potem morfologia spada w ciązy, wiec lepiej już teraz wcinac...jeżeli lubisz oczywiscie.... ja nie wiem co to żyganko, bo nie wymiotowałam ani razu, co do tych wielgachnych witaminek też mam czasami problem z połknięciem...... kuknij sobie, może się przyda.... http://www.amwaw.edu.pl/~fetus/usg1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - no ja tez mam nadzieję, że dziecko swoje wyciągnie z zapasów,bo przed ciąża przecież brałam folik i łykałam witaminy. Co do mdłości to nie ma reguły, mogą być to tylko mdłosci i na tym się skończy, czego ci zyczę. Zwracanie niczym nie nalezy do przyjemności. A już złe samopoczucie po zjedzeniu jabłka to masakra. Jadlam jabłko z apetytem, było soczyste i kwaskowe i dobrze się czułam w czasie jedzenia. Po nim skończyło się dobrze, a zaczęlo źle. I niestety dzisiaj mam tę sama kluchę w gardle, wiec po południu znowu powtórka z rozrywki będzie :-o Oby ciebie to ominęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko - to może Foli albo enigma, albo inna babeczka podesle, bo mi komp w domu szwankuje i nie mogłam wyłać niegdzie indziej, nie kumam tego. ALe kobietki na pewno ci prześlą moje fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i się powtórzę Iskierko, ale naprawdę ciąża jest dla ciebie :) ładnie wyglądasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Ciężaróweczki nasze!! Foli dobrze by było tylko ze nie czułam absolutnie żadnych objawów! Właśnie dzwonił mążek i przekazywał mi wyniki PRL - 2 coś przy normie od 2 do 20ileś. Nic już z tego nie rozumiem.Ciekawe co powie dziś endo na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko dzięki za fotki, ale suuuper i jaki fajny basenik!! :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti szkoda, że tak późno poszłaś na usg ale ja też czasem nie czułam owulacji, jeśli prolaktyna w normie to mogła owulacja wystąpić, tym bardziej że płyn był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli z tym płynem to moze różnie być bo miaąłm bardzo pobudzone jelita i np zamiast jajnika widać było jelitko :) Powiedz mi tylko czy Ci się zdarzyło mieć owu bez objawów czy ty nigdy nie miałąś bóli owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, zanim zrobiłam pierwszy monitoring owulacji to wcale nie potrafiłam rozpoznać tego bólu czyli było tak jakbym go nie czuła, zdarzało mi się że ten bół byl o różnym nasileniu ale raz pamiętam że nie czułam a owulację miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti jeżeli Iskiereczka pozwoli to prześlij mi jej zdjęcia, bo ja nic nie dostałam ZNOWU!!! A Ty Beti masz mojego maila, zresztą dziś rano go podawałam na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko:) poslałam Ci fotki moje ,zabajonka i beti:) iskierko:) moj synus ... jak kiedys bede go miała to napewno nazwę go Maksiu:) a córeczkę ..jeszcze nie wiem.... foli:) nie bój sie :) będzie dobrze:) zabajonku:) wow II trymestr ..łoł ależ to brzmi ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silve:) aleś Ty ślicznota:) i taka szczupła:(:(:( bjuuuuu to samo beti:) szczuplasek;( A ja taka mleczaryna...:(:(:(:( bleeeeeeeeeeeeee od dziś sie odchudzam:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko ;) dzieki za fotki... no no no duzy masz brzuszek:) a skąd te spodnie? one sa na gumce? czy jak?:) bo w biodrach jestes wąska ... wiec jak zakladasz te gatki?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enibma dzięki za zdjecia, doszły. Dziewczyny wszystkie jesteście super!!!!!!!!!!! Zabajonku zazdroszczę Ci tego Gdańska :) Uwielbiam Gdańsk, jest piękny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinka:) mam nadzieje ze Iskierka nie będzie miała nic przeciwko i Ci poslę:) Widac ode mnie dostajesz szybciej:P wkoncu mieszkamy blisko siebie:):):) hihihihihih:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×