Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Kurczę jaki jest sens wypisywania takich głupt!!!!!!!!!!! Jak komus się nie podoba to niech nie czyta. Foli, (Asia30) ale bym Cię wyściskała. Strasznie się cieszę. Hip hip hurrra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, moje największe gratulacje !!!!!! Dbaj o siebie i nie denerwuj się. A tak nawiasem mówiąc własnie zdębiałam jak na innym forum zobaczyłam jakie głupoty są powypisywane pod moim nickiem Ciekawe kto jest takim super magikiem i tak się pięknie podszywa. JA NIE ZMIENIAM NICKA, BO TO I TAK NIC NIE DA SKORO PODSZYć SIę MOżE POD KAżDą Z NAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Dawno nie zaglądałam, ale czytałam cały czas i czekałam na wieści od Foli. Podziwiam ją za cierpliwość i siłę do walki, ktorej bardzo często nam brakuje. Teraz trzymam mocno kciuki aby profesor potwierdził przypuszczenia. A co do pomarańczków. Ludzie czytam tak wasze wypiciny i stwierdzam, że wy poprostu się nudzicie i koniecznie chcecie zwrócić na siebie uwagę. Nawet nie wiecie jakie głupoty wypisujecie. A po drugie gdzie są moderatorzy, którzy mają takich idiotów wywalać. Chyba, że się pod nimi podszywają i daltego nie usuwają tych durnych wpisów. Dziewczyny pozdrawiam Was wszystkie i jeszcze raz Foli jestem z Tobą. Trzymaj się zdrowo i napisz jak najszybciej co powiedział doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Foli❤️, dziękuję za prezent (to że jestes w ciąży) mamy właśnie drugą rocznicę ślubu, i czekałam na tą wspaniałą wiadomość od Ciebie:-)❤️ gratulacje serdeczne🌻 Paula🌻 gratulacje, a ja mm teraz cykora już bym chciała być po obronie, a tu dopiero poniedziałek, do piątku jeszcze daleko:-( boję się a mi się dziś śnił meżuś, że przyniósł mi malutki niemowlęcy różowy kaftanik, dziwne co? jestem chyab przemęczona, ale nie mam siły patrzeć nawet który mam dzięń cyklu, to oczywiście przez oczewikaną magisterkę, po niej odpocznę i pomyślimy dalej:-) miłego dzionka, idę wskoczyć do basenu:-) mężuś ma niespodziankę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Goluś👄 Asiulka❤️ suzinka🌻 Elf❤️ Granini🌻 enigma❤️ zabajona❤️ i dla wszystkich pozostałych👄 🌻 ❤️👄 🌻 ❤️👄 🌻 ❤️👄 🌻 ❤️👄 🌻 ❤️👄 🌻 ❤️👄 🌻 ❤️👄 🌻 ❤️👄 🌻 ❤️👄 🌻 👄 🌻 ❤️👄 🌻 ❤️👄 🌻 ❤️👄 🌻 ❤️👄 🌻 👄 🌻 ❤️👄 🌻 ❤️👄 🌻 ❤️👄 🌻 ❤️👄 🌻 👄 🌻 ❤️👄 🌻 ❤️👄 🌻 ❤️👄 🌻 ❤️👄 🌻 👄 🌻 ❤️👄 🌻 ❤️👄 🌻 ❤️👄 🌻 ❤️👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla Ciebie foli, nie denerwuj sie takimi złosliwcami.... DLA CIEBIE ......................................%%%%% ......................%%%%%%...%%%%%%% .................%%%%%%%%.%%%%%%%%.%%%%%%%%% ...............%%%.O.%%%%.%%%%%%.%%%%%%%%%%%%%% %%%......%%%%%%%%%.%%%%%.%%%%%%%%%%%%%%%%%% ..%%.....%%%%%%%%%.%%%%%%.%%%%%%%%%%%%%%%%%% ...%%..%%%..%%%%%.%%%%%%.%%%%%%%%%%%%%%%%%%%% ....%%%%.....%%%%%....%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%% ..............................%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%% .............................%%%%%.......%%%%%%........%%%% .............................%%%%............................%%%% .............................%%%%............................%%%% .............................%%%%............................%%%% MASZ juz jakies wiesci od lekarza????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliś pewno w domku z mężusiem cieszy się :) Idę jeść truskawencje...mniaaaam. Miłego wieczorku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM ponownie w tym cudownym dniu;):):):):) Foliczku ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ az mi łzy poleciały po ryjku:) strasznie sie cieszę:):):):):) I NIE ZWRACAJ UWAGI NA POPIERDOLEŃCÓW:p sorki:) ale tak sie ciesze Twoim szczęsciem zse nikt i nic nie wytrąci mnie z równowagi:):):) Zabajonku ❤️ Mam kupe roboty przed wczasami... w czwartel lecimy:) ale tylko na tydzien Załatwiam sprawy firmowe i robie wszystko aby zostawic mojej siostrze jak najmniej obowiązków ..bo ona zostaje z moją córeczka:) Paula GRATULACJE 🌼 🌼 🌼 🌼 Emiczko ❤️ trzymam równiez za Cieibe kciukasy:):):):) monik ❤️ asik ❤️ granini ❤️ Zabko ❤️ gratulacje:):):) Ana ❤️ maklady ❤️ suzinka ❤️ Gonia ❤️ Aga ❤️ sysia ❤️ iskierko ❤️ genewa ❤️ anka ❤️............ niuniuś sliczniutki:):):) elfiku ❤️ elusia ❤️ ber ❤️ estellko ❤️.......... co sie tak mało odzywasz? A ja w dniu wylotu dostane chyba @ bo to bedzie 27dc..... dostac to napewno dostanę:P bo nie było bara bara...ale oby szybciej przylazła cholera:P Moze jutro bedę miała wiecej czasu to napiszę jakies gupotki:P:P:P:P lece na siłkę pozbyć sie faciola= opony:P papatki Ide na nata 79......sylwia oczywiscie ze Cie pamiętam- szczęsliwego rozwiazania:):):):):) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, gratuluję z całego serca. I nie myśl kochana, że jak profesor powie, że wszystko ok, to rozwieje Twoje wątpliwości i strach... Już się go nie pozbędziesz (strachu oczywiście), bo tak jak dziewczyny pisały, najpierw bedziesz biegać na usg, potem na szczepionki, później przyjdzie pora wywiadówek itd... Ale tego Ci właśnie życzę - żebyś już zawsze miała kogoś, o kogo będziesz się troszczyć i kochać bezwarunkową miłością :D P.S. Wysłałam kilka fotek. Większość z dzisiaj, a jedna sprzed tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. :) Foliczku- huuuuuurra!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D Kochana dbaj teraz o siebie, nie wkręcaj sobie nic złego , nie czytaj żadnych negatywnych rzeczy a za 8 mcy będziesz nam wysyłać zdjęcia swojego szkraba lub szkrabów. :) 🌻 U mnie po burzy nie było prądu i nie mogłam wczesniej sprawdzić co u Ciebie , ale nie wytrzymałam i koło 18.00 wysłałam smska do Monik by mi napisała co u Ciebie. Jak dostałam odpowiedź, to sie popłakałam ze wzruszenia. 🌻 Kochana nawet nie jestem w stanie opisać jak się cieszę. :D Monik- dziękuję za dobre wieści. 👄 Widzę, że ominęły mnie jakieś incydenty, chyba to dobrze, że mnie nie było. Foliczku(ASIU) nie denerwuj się debilami. 👄 Żabko- wielkie gratulacje również dla Ciebie. :) 🌻❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli (Asia), Granini. Monik 30, Enigma ogromniaste dzięki. Wiecie wogóle w to nie wierzę i nie czuję obym była w ciąży, złośliwość losu - tyle razy czułąm mdłości, ciądnięcia, bóle a teraz nic kompletnie:) Tak jak Wy gościłam na tym topiku, może raczej pasywniej ale byłam na bieżąco, kibicowałam Foli bardzo teraz się z nią cieszę i dzis uwierzyłam że Wasze marzenia też sie mogą spełnić czego Wam bardzo, bardzo życzę. Trzymajcie teraz za mnie kciuki:) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brodaa- spieprzaj sama do gara :P Żabko- ja miałam identyko- wczesniej jakies dziwne objawy typu mdłości, zawroty głowy , a jak zaszłam to byłam pewna, że się nie udało. ;) Będzie dobrze. 🌻 Własnie ściągam pocztę i już nie mogę doczekać się fotek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :-) Widziałam jaka burza była dzis u nas - zaczeły sie wakacje i smarkacze się chyba nudza w domu i mamy efekty. Na szczeście już jest wszytsko OK :-) Foli - Asia - wileki buziaki i gratulacje. Cały dzień myślałam o Tobie, ale miałam przez tą pogodę jakieś problemy z netem. Ogromnie sie ciesze z Twojego szczęścia i nie denerwuj się na te głupie pomarańczki :-P Paula - dla Ciebie tez ogromne buziaki 👄. Dziękuję za zdjęcia Ani, Pauli i Goni. Iskierko - ja wysyłasz mi zdjęcia to na ten mail z interii albo na ten spod nicka bo ten na neostradzie mam juz nieczynny :-) U Pawełka już widac drugiega ząbka :-) Przez te zęby i przez ten upał mały nie chce za bardzo spac - budzi sie koło 4 rano i chce sie bawić albo turlac po łóżku :-O. I niestety o tej porze kończy sie tez mój sen - potem jakos sie ratuję w dzień, ale w ten upał to ciezko :-P Zaraz Wam powysyłam kilka nowych zdjec z jego ulubiona zabawką :-D Gonia - fajnie, że mój synek nie będzie osamotniony w tej piórkowej kategorii wagowej :-D Ale współczucia z noszeniem. Suzinka - Twój szkrab też jet niezły. Ja na szczeście nie przyzwyczaiłam małego bardzo do noszenia na rękach - ale jak ostatnio sie nauczył wyciąać rączki by go przytulac to kapituluje . Jest wtedy taki słodki i ma takie kochane oczka w tym momencie, że moje biedne mięsnie muszą jeszcze trochę wytrzymać :-D Granini - współczuję tej bolesnej @. Ja od wczoraj tez się męczę - i obalam stwierdzenie, że po ciąży okres jest mnie bolesny. Ja się momentami czuje jakbym miała za chwilę rodzić :-O Enigma - miłego wypoczynku :-) Estelka - a co Ty sie tak czesto u nas pojawiasz ? Jakos Wam sotanio zdecydowania za mało Dziewczyny. Emika - widze, że mam kompana do jedzenia czereśni :-D Ja czasami jem tak długo czereśnie póki nie znikna z miseczki ... a potem zdycham :-P Gratulacje z okazji rocznicy ślubu 🌻 🌻 🌻. Ja za 1,5 msc będe świętowac 3 latka :-) Miłego wieczorku ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś- ja znowu nie dostałam zdjęc Pawełka. :( buuuu :( Iskierko- Twoich również. :( Goniu, ANiu- Wasze chłopaki są słodziutkie. 🌻 Goniu- ja również współczuję dzwigania- oj rośnie konkurencja dla Pawełka. :D Oj ja głupia ci.... - Emiczko- wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy. 🌻❤️👄 Enigmuś- zyczę udanego wyjazdu , a przede wszystkim by ten wyjazd zatarł u Was wszystkie złe wspomnienia i byście na nim przeżyli jeszcze raz chwile uniesienia , tak jak na początku związku. :) ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ze nie tylko ja mam dziś problem z netem, jak wróciłąm do domu to do tej pory nie było. Żabko - gratulaaaaacje!!!!! Cieszę sie bardzo. Powiedz mi jeszcze czy oprócz castangusa brałąś coś na prl?? Foli mam nadzieje ze profesor już Was uspokoił i teraz cieszycie się juz we dwoje!!! Emiczko wszystkiego naj z oazji rocznicy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, profesr zadzwonił i powiedział ze spokojem i bez entuzjazmu: \"wygląda na to, że jest pani w ciąży\" ale jestem szczęśliwa :) Pytałam go też o bioparox bo lekarz kazał mi brać na gardło, mówi,że spokojnie mogę to brać a 10 lipca na usg :) Dziękuję wam dziewczyny, chciałabym każdej z osobna ale muszę się położyć bo kaszel mnie bierze. Takie wspieranie bardzo pomaga, wiecie ja już tyle razy się nastawiałam że się uda, że teraz naprawdę do końca nie wierzyłam i jeszcze to burczenie w brzuchu (objaw @), miałam parę objawów ale je bagatelizowałam bo bałam się że się rozczaruję: piersi mnie bolą ale wmawialam sobie, że to po lekach, brzuch mnie bolał jak na @ już od paru dni ale mówiłam sobie że to po stymulacji, apetyt miałam ale w sumie zawsze dużo jadłam. Jachcę fasolkę modlitwę wykorzystałam :) a najśmieszniejsze jest to że tyle razy się zastanawiałam jak powiedzieć mężowi a dzisiaj jak czekał przed szpitalem to powiedział, że jak będę już wychodzić to mam dać strzałkę i dałam i on myślał że skoro nie zadzwoniłam tylko dałam strzałkę to się nie udało a jak go zobaczyłam to nie mialam sumienia go męczyć tylko z daleka pokazałam mu kciukiem że jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - pięknie, wspaniale, cudownie! jeszcze raz gratuluję!!! I dziękuję Wam wszystkim za fotki, Aga, jakoś mi sie filmik od Ciebie nie otwiera :-( Paula - gratuluję PAni magister. Emika - mocno trzymam kciuki za Twoją obronęi przesyłam Ci najserdeczniejsze życzenia rocznicowe. Zabko gratukuję dwóch kresek!!! Ale pięknie ten nasz topik się rozrasta - tyle dzieciaczków :-) cud-miód!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) Paula serdeczne gratulacje :) Elfik, masz rację nie zmieniam nicka już się tak przyzwyczaiłam że odruchowo go wpisuję Estelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika, a dla ciebie życzenia rocznicowe, szczęścia, samych wspaniałych chwil w życiu i spełnienia marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM jako pierwsza w upalny czerwcowy poranek :-) Enigmuś, Ty już w ten czwartek jedziesz na urlopik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella, Beti Buziaczki dla Was:) Beti brałam Parlodel na prolaktynę i teraz pierwszy miesiąc Castagnusa, w zasadzie sama zasugerowałam mojej gin. czy mogę go brać - stwierdziła, ze nie wie czy pomoże ale jest to lek homeopatyczny i napewno nie zaszkodzi, tak więc spróbowałam. No i tak poza tym parlodelem i castagnusem jeszcze brałam magnez, witaminę E i Acard. Strasznie dużo tego, nie wiem czy to one pomogły czy po prostu tak musiało być:) Beti za Ciebie tez trzymam kciuki, ta walka z tą przeklętą prolaktyną musi się udać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki :) U nas też przeszła wczoraj mała burza. W końcu, bo te ostatnie burze nas omijały. Powietrze jest świeższe, ale jakies ciągle cięzkie, niewykluczone, że dzisiaj będzie powtórka z rozrywki. A co do prądu - też u nas były spadki napięcia i braki w dostawie, ale chwilowe. Estelko :) długo cię nie było 🌻 Foli - raz jeszcze gratuluję, tak naprawdę brak mi słów, żeby napisać jak się cieszę. 🌻 enigmuś - zatem miłego wypoczynku i zatarcia wszystkich niemiłych wrażeń bezpowrotnie. Emika - najlepszego z okazji rocznicy ślubu 🌻 ania, gonia - fotki dostałam, ale otworzę je w domu, bo tu coś nie mogę :) Żabko - może blizej się nie znamy, ale przyjmij gratulacje i ode mnie 🌻 Elfik - wiemy juz jak rozpoznawać nasze dziewczyny (po ilości postów i po stylu - co tu dużo mówić, żadna z nas nie uzywa chamskich opisów wobec reszty, więc jak coś takiego się zdarzy, to wiadomo, że to jakiś złodziejaszek nicków). :) Pozdrówka dla wszystkich babeczek, buziaki od zamdlonej Zabajonej 👄 Iskierko - a od ciebie nic nie dostałam :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Estelko i Żabko!!! ❤️ Właśnie Estelko fajnie coraz więcej mamuś strasznie się cieszę!! 🌻 Żabko ja na razie biorę tylko dostinex na prl, zobaczę co będzie dalej, ale muszę zacząć znowu brać witaminki, masz rację!! :) Ciekawe co u Ja chcę fasolkę bo u niej też jest wielka nadzieja, halllo odezwij się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku a Ty ciągla \"zemdlona\"? biedczko, mam nadzieję, że szybciutko minie ta mdławica i wreszcie w pełni będziesz cieszyła się ciążą :-) Cześć Beti :-) coraz więcej brzuchatek :-) trzeba brać sie do roboty ;-) co zostaniemy totalnie w tyle ;-) ja się nie odzywałam, bo wyszły komplikacje zdrowotne u mojego męża i na razie trzeba porobić wszystkie badania, aby zobaczyć na ile to jest poważne. Otóż podczas badania usg dróg moczowych wyszło, że mąż ma torbiele na nerkach, spore :-( jego mam zmarła dwa lata temu z powodu niewydolności nerek :-( i jak się dowiedziałm, że u męzusia też coś nie tak z tym narządem, popadłam w rozpacz. Ale już się otrząsnęłam, badania wykarzą, czy te torbiele powodują zanik pracy nerek, czy po prostu tam są, były (bo ponoć to choroba genetyczna) i będą. A pod stałą kontrolą lekarza nie będą miały negatywnego wpływu na zdrowie. Muszę wierzyć, że będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Beta na pewno nie jest za niska , ja miałam w 13 dniu po owulacji ( monitoring) wynik - 100 a sama wiesz że co dwa dni ilość hormonu się podwaja (a ty robiłas w 13 d.p.o.) i teraz już jestem w 20 tygodniu ciąży pojedynczej. Pozdrawiam , życzę spokoju (choc wiem że to b. trudne) ,i wierzę ze wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko - ano zemdlona, rano myślałam, ze żołądek wypluję :-o powiem szczerze i bez bicia, że cięzko mi się silić na uśmiech z takim samopoczuciem. Jedyna nadzieja, że to w końcu przejdzie, bo jak nie ... to wolę nie mysleć ... męka przez całą ciążę ... łeeeee ... pewie, że zniosę dla dziecka, ale będę zachodziła w głowę, dlaczego aż tak \"długo\" mam mieć tę przyjemność :-o moderatorze - jakbyśmy ci miały wskazać coś do skasowania, to wyszłoby na cały topik, a tymczasem to już posżło na tyle daleko, ze nie tyle pomarańczaki dogryzają, co ktoś podszywa się pod czarne nicki. I co z tym fantem zrobić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przychylna pomaranczka
Foli!!! gratulacje, trzymalam za Ciebie mocno kciuki!!!!! Zabajona... wiem co czujesz, ja zaczelam 9 tydzien, przez jakies 2 tyg. czulam sie fatalnie, wprawdzie mdlosci jako takich nie mialam ale kamien w zoladku, jak pomyslalam o jedzeniu, bylo mi niedobrze, najlepiej czulam sie śpiąc... ale juz od kilku dni jest znacznie lepiej i wlasciwie zoladkowe niedogodnosci minely... trzymaj sie, z kazdym dniem powinno byc lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabko, wybacz moją nieuwagę, taka wspaniała wiadomość druga z koleji w tak szczególnym dniu dla mnie 🌻 bardzo serdecznie Ci gratuluję, a ile sie starałaś, ile brałaś ten parlodel, i castangus? ja biorę teraz bromergon,a czy mogę brać dodatkowo castagnus? a słyszałam, że branie acard pomaga, ale tak naprawdę nie wiem na co, kiedyś miałam go przepisany by rozrzedzał mi krew. 👄 🌻 ❤️👄 🌻 ❤️👄 🌻 ❤️👄 🌻 ❤️👄 🌻 Foli, jeszcze raz serdeczne gratulacje❤️ bardzo Wam dziękuję za życzenia:-) a ja w sumie ten cykl odpuszczam bo jakoś ni mogę znaleźć objawów owulacyjnych, niby brzusio mnie boli, i czasem czuję jajniczki, ale nie mierzę temp. bo na głowie mam magisterkę i nie bardzo mogę skupic się na starankach, od następnego zaczynam , może coś konkretniejszego będzie:-) z tym moim cyklem a u mnie dziś 13dc, no ale nie liczy się bo po tych tablekach anty. miałam @ tylko 1,5 dnia i sama nie wiem jak to liczyć 👄 🌻 ❤️👄 🌻 ❤️👄 🌻 ❤️👄 🌻 ❤️👄 🌻 enigma, jak Ci fajnie, że jedziesz, przywieź nam mnóstwo zdjęć, pooglądamy sobie naszą enigmę:-) ale rozbrajasz mnie swoimi tekstami:-)hihihihihi 👄 🌻 ❤️👄 🌻 ❤️👄 🌻 ❤️👄 🌻 ❤️👄 🌻 aga, ja też zdycham po czereśniach i nigdy się jeszcze nie zdażyło bym zostawiła coś w miseczce:-) na szczęście ja nie mam konkurencji w domu, mężuś lubi ale tak 20-30dkg zjeść, a reszta moja:-) współczuję upału i braku snu, u nas też upał niemiłosierny i nawet jak popływam w basenie, to jak wyjdę po pół godziny znowu gorąco:-( Estelko, co tam u ciebie?👄 🌻 ❤️👄 🌻 ❤️👄 🌻 ❤️👄 🌻 ❤️👄 🌻 lecę do galerii, musze kupić sobie fajna koszulę na obronę:-) buźka serdeczna i do usłyszenia wieczorkiem:-)🌻👄 🌻 ❤️👄 🌻 ❤️👄 🌻 ❤️👄 🌻 ❤️👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×