Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Zdesperowana🌻, myślę, że nie masz sie co denerwować, jedni zachodzą po odstawieniu tabletek w ciągu najbliższego cyklu inni czekają na dzidzię pół roku lub rok, i to jest całkiem normalne.główka do góry, myslę, że niedługo Ci sie uda, przygotuj sie na ciażę mnogą bo często sie zdarza po odstawieniu tabletek nawet po pół roku :-) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) myslę o Was codziennie, trzymam kciuki, żeby się udało, no wiecie... zastanawiam się, kto ma dobry humor, a kto zły:) ale mimo wszystko troche odpoczywam, nie myślę non stop o ciązy jak nie czytam forum, więc sobie jeszcze poodpoczywam:) u mnie nie jest dobrze, w tym miesiącu zero przytulania:( ja leczę nadżerkę, a mój mąż... no właśnie - miał powikłania pogrypowe i zapalenie jądra:( do dziś bierze antybiotyki, a to już 2 tygodnie:( martwię się strasznie, bo skutki nie są ciekawe... będziemy musieli po tym zrobić badanie nasienia koniecznie.... bardzo się martwię.... mam nadzieję, że u Was więcej optymizmu:) Gonia, Asiulek - bardzo dziękuję, że o mnie pamiętacie, zdjęcia cudne!!!! życzę dużo optymizmu, przesyłam wiosenne buziaki:) jak wiosna - to nadzieja, prawda? :):):) dla wszystkich ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Maklady, mam nadzieję, że żadnych złych skutków nie będzie tego zapalenia. Nie zawsze przecież muszą być. Nie martw się na zapas choć wiem, ze to trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady kochana nie martw sie na zapsa może akurat wszystko będzie dobrze u męza ŻYCZĘ WAM TEGO Z CAŁEGO SERCA !!!!Trzymaj sie kochana mamy prawie wiosne moze i na naszym topicu rozszaleje sie wiosna na dobre.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję dziewczynki ❤️ uciekam do pracy:) i trzymam za wszystkie wiosenne kciuki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kkkkasia no ja czekam niecirpliwie na wiosne i wyzdrowienie Julci to dla mnie priorytety a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie kurde przez chorobę i osłabienie dopadła infekcja chyba grzybica :( nienawidzę, muszę zadzwonić do profesora czy mogę clotrimazolum brać bo akurat mam w domu a boję sie po inseminacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ana 29 u mnie dobrze tylko teraz musze zebrac sie do tego gina i ciekawe co uslysze buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja już po pracy. Jutro jadę sobie na wycieczkę z klasą to sobie trochę pozwiedzam. Te tabelki nie za bardzo mi się podobają bo mnie tam nie ma. Nie wiem skąd je wytrzasnęłyście. Ale nic to jak bym chciała to bym się dopisała. Szczerze mówiąc nie chce mi się tego robić, bo mam za długi czas staranek i patrzenie na to może być dołujące. Co Ty Foli mówisz? skąd u Ciebie grzybica? Cieszę się że z Julką lepiej. Asia, dzięki za zdjęcia. Maklady fajnie, że się odezwałaś tylko szkoda, że podajesz takie smutne wiadomości. A ja już myślałam, że jak zaczęłaś pisać to nam coś obwieścisz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem Iwona czy to grzybica tylko podejrzewam bo kiedyś po antybiotykach miałam, czuję pieczenie po prostu. nie wiem skąd moze przez basen, skusiłam się ostatnio a że mam organizm osłabiony chorobą to mogło mi się przyplątać. Zawsze coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuje Foli, nie wprawdzie czy to bardzo dokuczliwe ale pewnie tak....Hej Iwonka jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, właściwie to nie mam jakiś wielkich objawów i specjalnie mi nie przeszkadza ale po inseminacji to wolę dmuchać na zimne, a jestem przewrażliwiona na tym punkcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo słusznie foli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bardzo dobrze Foli, ja zawsze wychodiłam z założenie że lepiej zapobiegać lub wcześnie działać niż potem leczyć i niepotrzebnie cierpieć, no a w Twoim przypadku jakby miało jeszcze zaszkodzić ewentualnie ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ok. Szczerze mówiąc nic nie czuję :) Tylko niech ta zima niech się już skończy. Hej Ana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Iwonka jak ja już mam dość tej zimy wrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, a jak na kursie tańca? była samba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane Koleżanki ❤️ Dawno mnie nie było, gdyż odpoczywałam, zrezygnowałam z pracy , teraz siedze i leniuchuje w domciu....ale ten czas leci niedawno ujrzałam dwie kreseczki a tu jestem już w 3 miesiacu ciązy....dzisiaj porobie wieczorkiem fotki, wiec powysyłam Wam.. aha zaraz Wam wysle jedno zdjecie moje najfajniejsze:-))))) dziękuje za pamiec, te które przesyłały Anie pozdrownie dla mnie....hmmm u mnie brzusaio już widac.......waze 67 kg grubasek niezły się robie, i w obwodzie brzusia mam 89 cm tez sporo..... 4 kwietnia mam wizyte u lekarza, wiec sie już coś wiecej dowiem.....do tej pory byłam tylko raz, bo nie ma sensu non stop biegac, czuje się rewelacyjnie, nie mam zadnych wymiotów.....zachcianek tez nie ale non-stop jestem głodna.... Wiec poprosze w skrócie co sie dzieje, czy któraś zafasolkowała?????/ pozdrawiam Was goraco, odezwe sie wieczorkiem , gdyz teraz jestem u tesciowej w pracy i pisze do Was...❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Iskierka zafasolkowały: Monik, Podczytująca i Amnezja i nie wiem czy ktoś jeszcze hmmmmmm a tak to reszta liczy na wiosennego bocka że zawita tu na dobre hi hi h i hi fajno ze sie odezwałaś prześli koniecznie fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, kurs tańca mam w piątki późnym wieczorem. Narazie nastawiam się psychicznie :) Cześć Iskierka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będziesz zadowolona Iwonka taniec to cudowna sprawa zwłaszcza latynoskie gorące rytmy, tylko Ty ostrożnie musisz nie za dużo szaleć....Iskierka a bedziecie chciali znać płeć dzidziusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmus bo Tobie nie odpowiedziałam jeszcze.....ja nie bylam jeszcze w szkole bo za pierwszym razem nieoczekiwana wizyta a za drugim razem byłam chora, ale to mam usprawiedliwione bo mam L4 takze dopiero w ten weekend wreszcie sie pojawie.....a co u Ciebie jak wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana jasne , że tak jezeli teraz na usg pokaze cos to powiadomie Was o tym...jestem nastawiona na chłopaka, imiona tez juz wybrane......ksiązka o ciazy zakupiona i przestudiowana...... no niech wkoncu te bocki przyleca i dzieciaczki roznoszą... Gratulacje dla monik, amnesji i podczytujacej......🌻 to był CUD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmm no to moze będzie chłopczyk Iskierka !!!!! oj niech przylatują to do nas boćki z fasolkami !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjecia poszły do wszystkich koleżanek....ja uciekam tymczasem , bo zaraz męzus po mnie ma przyjechac.... buziaki ogromniaste dla Was, 👄 Ana oby to był chłopaczek!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszkę sie odrobiłam zaglądam do Was a tu pustki, gdzie sie podziewacie?? jeszcze jakieś 20 minutek i kończe prace ale superrrr !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja się zbieram do domku....udanego popołudnia dziewczyny !!! BUZIAKI DLA WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo, halooooo kolezanki????!!!! co tak cicho, podnosze , bo spadamy na dół.....ja zbieram sie na basen.....obiecałam wysłac Wam zdjecia, ale niestety mój fotograf(maz) zasnał , obiecuje ze podesle jeszcze dzisiaj...... buziaki, tymczasem papatki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ZYCIA.....❤️❤️❤️[serce gratuluje córeczki...... Foli trzymam kciuki za inseminacje.......oby sie udało.... AnA duzo zdrówka dla Julci, to przykre co opisałaś....mojego męza szwagra brat, zachorował na sepse i zmarł....... Enigma Ty studenciaro, no,noooooo, podeslij mi fotke uciekam juz na basen, popływa c troszecze nie doczytałam wszystkiego....ja tez poprosze o Wasze swieze fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×