Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Do Juz nie che fasolki.... bardzo mi przykro:(:(:(:( Musisz byc silna idzielna;):):):):) Lekarz miała rację... tak to czasem bywa.....natura sama wybiera... czasem nie mamy na to wpływu:( Ale nie mozesz się zalamywac!!!!!! To prawda co mowią!!!! będziesz mamą:):):):) i im szybciej w to uwierzysz tym szybciej poczujesz szczęście:):):):) Zycze Ci tego bardzo ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis 23dc i nawet bimbały mnie nie bolą:( wczoraj i kilka dni temu czułam troszkę jajniki a tak to nic:( @ ma przyjsc we wtorek..... testu nie robię bo się boję:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta 16
JużNieChcęFasolki bardzo bardzo mi przykro, wiem, że zadne słowa pocieszenia nie pomogą, ale nie załamuj się i nie poddawaj NIE WOLNO CI!!!! Kibicowałam Ci szczególnie bo jesteśmy z jednego miasta i jakas taka solidarność we mnie była....jak bedziesz chciała pogadać, z obcą osoba, bo wiem, że czasem bliscy niechcący mogą zaszkodzic to chetnie służę swoją pomocą. TRZYMAJ SIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko:) ja zastanawialam się jakie ja bede ciuchy nosiła:) jakos nie widzę tych co mam na brzuszek a nic nie mam na gumce:( wiec na zakupy trza będzie sie wybrać:) kiedyś.......:):):) iskierko z tabelki widac ze przytyłas tylko 5 kg??? to bardz malutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie leje...nie wiedziałam, że deszcz może przynieść tyle radości...od razu przyjemniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniula82
Witajcie! Jestem u was pierwszy raz. Własnie wróciłam od ginekologa i widziałam na usg moja fasolke ma 5mm i termin mam na połowe marca. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma jeszcze mi się przytyje.:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-P 3 miesiące przede mna..... wszystko wchodzi mi w brzuszek.... napewno kochana się doczekasz, moze nawet w tym miesiącu, nic nie mówie ciiiiiii macie wiesci od Aśki74???????? Aniula82 Witaj🖐️w gronie mamusiek, dbaj teraz o siebie....❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula, gratulacje :) ja też mam termin na marzec :) to idziemy prawie równo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogata i elegancka Zosia
cztam was czasami i chcialabym napisac tylko ze bardzo mi przykro z z powodu straty juzniechcefasolki. badz dzielna a jeszcze bedziesz szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezorientowanaaaa
dziewczyny a czy ta niechce fasolki to ta sama dziewczyna o nicku jachce fasolkę?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi tez
mi tez bardzo przykro. . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko... straszny upał:( tutaj cisza:( zastanawiam sie czy isc na siłkę..... i oczywiscie zastanawiam sie czy @ przylezie... to to sie jeszcze troszke pozastanawiam i zobaczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza smutno dzisiaj :( nic mi się nie chce, zazdroszczę ci tej chęci ćwiczenia, ja nie mam tyle zapału do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie wyjadę na wakacje to w jakiś marazm popadnę, odkąd jestem w ciąży nic mi się nie chce tylko spać i spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
folisiu:) Ty to chyba nie będziesz juz cwiczyła?? prawda????? ja tam bym sie bała:( Nawet sama sie zastanawiam czy nie przesadzam, bo jesli zdarzy sie cud.....to nie chcę az tak dawać czadu Ale z drugiej strony jak cudu nie będize to zrobi sie ze mnie obleśny fet:( Moze zle ze nie zrobiłam bety ale tak mi sie nie chce ,nie chce mi sie nawet kupic testu , ba nie chce mi sie nawet wsadzić termometr.... i o dziwo nie mysle co będzie.....ale od czasu do czasu czuję jajnik to wtedy se myslę? co sie tam dzieje?:) ehhhhh....... a Ty foli sama w domku? bo ja tak tzn z córką:) ale ona bidulka tez ledwo dycha.... przez ten upał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee ja to zawsze jestem gotowa wskoczyć do łózeczka zawsze chce m isie spać:P wiec u mnie to napewno nie będzie objawem ciązy:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sama, ale mąż balkon postanowił wyremontować to tak jakbym sama była :) siedzi tam już drugą godzinę. Może to dobrze, że ci się nie chce robic testu, moze będzie niespodzianka :) oby Ja już dawno nie ćwiczę, chodzę na spacery tylko ale nawet łazić mi się nie chce w ten upał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli... ja równiez czytam ten 2gi topik i przeczytałam o Twojej siostrze..:( moze bidulka ma jakies problemy ? stres? ze \"to \" ją dopadło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się chce spać tylko, że mam ten problem, że nie potrafię spać w dzień choćbym padała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma stres, wyprowadza się za granicę i chyba to ją stresuje, a dużo zresztą tego stresu ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsza jest ta bezsilność, że nie możesz jej pomóc, nie wiesz jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z innej beczki.... O 15 zadzwoniła do mnie moja kolezanka i mowi do mnie tak: Słuchaj ,wczoraj miałam \"wypadek przy pracy\" pękło to i owo:P i mam schize, policz mi czy mam dni płodne:P... bo niby ja specjalistka jestem,ktora nie potrafi trafic:P:P:P:P No i ja jej licze i był to 10dc..... przy cyklach 27dc i mowie jej : no laska trafiłas w sam szczyt:P ona załamka..... narazie nie planuje dziecka.... I poprosila mnie zebym zadzwonmiła do mojego gina co ma robic....- bo ona sie wstydziła No to ja tel i mowie mu a On do mnie:pani Aniu , jak kolezanka nie che miec dzidziusia to niech do mnie dzis przyjedzie,własnie wracam ze szpitala wiec w gabinecie zrobię jej usg... gabinet ma w domu No i moja kolezanka myk myk taxi... do mojego gina..... iiiiiii.... miała pęcherzyk 19mm.........:D:D:D:D No i poprosila go o receptę na ten pisintor czy jakos tak /70zł!!!!!!!/ i od nastepnego miesiaca zacznie brac anty. Potem dzwonila i dziękowała mi:) I ponoc moj gin mowil ze jesli bedzie miała jakikolwiek i kiedykolwiek problem to ma dzwonic nawet w srodku nocy!!!!! Normalnie super lekarz:) no ja to juz u mniego smieje sie ze abonament powinnam wykupic:P ale ucieszyło mnie ze nie olał sprawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa rozumiem:( własnie teraz jest na tvn jak wykorzystuja Polakow w Anglii szok:(:(:(:( masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny program :) Moja siostra dostała tam dobrą pracę, kurs języka, dobre zarobki (choć język już zna ), mieszkanie ale chyba się boi po prostu a poza tym jest nadambitna Widzę, że masz dobry kontakt z lekarzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra co się wyprawiała w tych obozach pracy we Włoszech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×