Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Ana a masz zdjęcia malutkiej Juli? Tyle przeszła.... Wiecie wszystkie Julki jakie znam to baaaaaaaaardzo ładne dziewczynki. Buziaki dla Juleczki. Ana a nastawiasz się na @ czy nie? Wiem, że byłaś w ogreomnym stresie ale ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona zastanawiam się jak u Ciebie? Jak dalej nie ma @ to myślę, że będzie dobrze... Wcześniej pisałaś o plamieniach ... Jaksię sytuacja dzisaj rozwija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juniorek fika jak szalony - czasem mam wrażenie, że wogóle nie śpi... A jak zjem coś nowego (jakiś nieznany dla niego smak) to próbuje wyskoczyć przez brzuch i połyka wody tak zachłannie, że od razu ma czkawkę... Ech :D Iwonka, jak będzie dziewczynka, to będzie Gabrysia, chociaż będzie musiała chodzić w brązowych ogrodniczkach, bo tak przywykłam do synka, że narazie nie biorę innej opcji pod uwagę i w zasadzie zakupy robię dla chłopaczka... Dobra, uciekam. Odezwę się z domku, jak będę miała chwilkę i dostęp do neta, bo luby pewnie cały weekend będzie pracował... Pa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka no raczej czekam na @ tak się nastawiam, już CI pośle zdjecia Juleczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość overall
Do Granini Jak planuję bardzo konkretnie , ale też biore pod uwagę ze może nie być wcale takie łatwe, zobaczymy, długo się zastanawiałam, ale już jestem zdecydowana i zdania nie zmienię, bo bardzo chce mieć dziecko , mój mężuś też (moze jeszcze bardziej ode mnie), boję sie co i jak to będzie ale mam 27 lat i chyba czas dla mnie najwyzszy na dzidzia, ja trzymam kciuki za ciebie,żeby sie udało jeśli jeszcze ciągle chcesz, a może któraś wie czy z małą macicą mogą być jakieś problemy z zajściem w ciążę???? pozdrawiam wszystkie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
overall, nie powinno być problemów,macica się rozciąga w ciąży bardzo. Pytałam kiedyś o to lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelaI
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............? ..............? li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Aga28..........Kutno.............27.03.06........?...........?..........? AlicjaY........Warszawa.......11.04.06........8kg.......Piotruś....94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06.......10kg......Maja......97cm Elff - ...........Łódź...............05.05.06.......?............?.........? Gonia78........Poznań...........19.05.06......7kg ........Oscar....96cm Paula24........Poznań........02.06.06......12,5kg.....Patryk....99,5cm furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 ........Trójmiasto........03.08.06 .......?...........?..........? Iskierka.......Siedlce.............04.11.06......1kg......??????.....???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ja dzisiaj uczciwie pracuję od rana, więc dopiero teraz się witam :) Iwonka - ja własnie mam już @ od 2 dni, już się doczekałam, we wtorek jadę do szpitala i będzie hsg :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zabajona wcześniej pisałaś tylko o plamieniach, chyba że coś przeoczyłam albo niezrozumiałam. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku a jak nastrój? oj ta wstręciucha niestety przylazła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka, nie napisałam moze wyraźnie, ale tabelkę zaktualizowałam, bo co tu pisać ? :-o już jak zaczełam plamic na ciemno to wiedziałam, ze @ będzie. Plamiłam w sumie 3 dni, piersi przestały mnie boleć już rano w dniu kiedy dostałam okres, więc tylko czekałam kiedy. Brzuszek cmił za mocno, żeby podejrzewac co innego. Wieczorem dostałam @. Cykl miałam troszkę krótki, ale II faza wydaje się ok, miała 13 dni. I faza 10 dni, więc chyba tez w granicy normy się mieści. Sama nie wiem. Po hsg lekarz pewnie dalej będzie szukał, zapewne weźmie się za hormony :-( I czekam. :( Ana - nastrój taki sobie, chce mi sie wyć i obojętnieje mi wszystko na przemian. Narazie boję się hsg, boje sie bólu. Z drugiej strony - co mi da ten strach, wiem, ze musze to przejść, jak chcę czegoś się dowiedzieć, a może dzięki temu będzie krok naprzód ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj się Zabajona!!!!!! Wyobraź sobie co to jest hsg przed porodem!!!!! To dopiero będzie się działo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ello:) No więc zdaję relację:) N usg mam juz tylko 1 pęcherzsyk z 12mm urósł do 19mm a ten 2gi zniknął:( tzn nie było go ale gin widział troszke płynu ... Ale to wcale nei oznacza ze owu była juz z tamtego pęcherzyka..ale skąd ten płyn to Pan Bog pewnie wie:P Natomiast z tego 19mm owu moze byc dzisiaj lub jutro. Narazie nic mnie nie boli, wogole myślałam ze 2 pęcherzsyki zdechły....:P bo nic nie czulam ostatnio Poza tym wg mnie to ten 10mm pęcherszyk chyba niemozliwe aby sie wchlonął???? A moze była juz 2 owu a teraz 2ga? hihihihihihi zobaczymy:) Ja poki co ...sama az sie dziwię mam olewający stosunek do tego:P Zobaczymy poki co odchudzam sie ...tzn nie żrę:P:P:P:P buziaczki dla mamusiek👄 i starających się ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello :-) ja tez na diecie :-) ale coś mało się staram, bo po półtrora tygodnia tylko półtora kilograma do tyłu :-( jeszcze tylko 3 w dół i będę szczęśliwa :-) a za chwilkę wychodzę do lasku pobiegać :-) mam nadzieję, że deszczysko mnie nie złapie! miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estelko ale masz fajnie:) ja tez chcę biegów:P:P:P:P a sexu to mam teraz hihihihihi w nadmiarze:P iskierko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estellko no własnie tamta estella ma tylko 3 posty i to z tym sexem dała na inny topik:( hmm..... oj nieładnie nieładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widzę jakiś kretyn znalazł sobie zabawę, estelko - rozpoznamy cię po dwóch literkach a na końcu nicka, więc spox :) enigma - gratuluję pęcherzyków, moze na bliźniaki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku przytulam Cie....Enigmuś piekne pęcherzyki może na bliźniaki hihihihihihihihi....widze że ktoś tu nie ładnie się podszywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, ja już mam schizy nic nie robię tylko albo sprawdzam czy już przlazła @ albo szukam w interku czy po clo i pregnylu @ przychodzi dokładnie 14 dni. Normalnie to powinnam dostać @ za 4 dni. Dziewczyny jak to z tym jest? Estelka, a ja wrecz przeciwnie, nie chce mi się seksu wogóle. To chyba przez to zdenerwowanie. To jak to jest z tym pregnylem i @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem Iwonko, nie denerwuj się kochana postaraj się nie myśleć o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie i już zaczynam czuć ból brzucha. W ogóle wszystkie objawy już sprawdzam. Dobra idę sobie poodpoczywać. Poczytam książkę. Czy któraś lubi może Nurowską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dobrze patrzcie na nicki, nasza estelka ma dwie literki l i a w nicku, ta druga to podszywaczka i może mącić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie też o tym pisze że ktoś tu niegrzecznie się podszywa pod naszą Estelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , mam zapas. No i nie wytrzymałam i sprawdziłam temp. 36.6 spadła z rana z 37. Nic tylko czekać. No jakoś trochę się uspokoiłam. Przynajmniej wiem na czym stoję. Idę czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×