Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Joannko:(:(:( ❤️ ❤️ ❤️ ❤️......... Moze jednak skonsultuj sie z lekarzem?????? Moze nie jest za pozno jeszcze??????? monik dostałam i juz kumam:P odpisałam Ci:) Ale wiesz chyba nikt nie zajarzył tego tak myśle.....???? a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabajonek ty mam nadzieje ze idziesz na hsg na początku cyklu?a @ mniej obfite byc moze od duphastonu? miałaś monitoring i mas zcienkie endo czy tak sie sama diagnozujesz jak my wszytskie? joanko byłaś u lekarza dzisiaj? mam nadziej ze chociaż do szpitala nie bedziesz musiała isc i los cie uchroni choc od tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joannko ❤️ a brałas duphaston na podtrzymanie ciązy???? Mi gin powiedzial ze jak zobacze 2 krechy to mam brac odrazu 3x1 dziennie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigmus niestety jak beta spada to nic sie nie da chyba zrobić ,chyba że pomyłka w laboratorium co czasem sie zdarzyć moze,ale to chyba małe prawdopodobienstwo .beta jest wyznacznikeim rozwoju ciazy .zagladam juz co napisałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki - o czym wy tak tajemniczo rozprawiacie coooo???? ;) monik - teraz duphastonu nie biorę i mam skąpe @ od 3 cykli. Endo nie monitorowała mi ginka cały cykl, tylko w dniu kiedy był ten wielki pęcherzyk i potem już niby po owulacji i wtedy mowiła, że jest ok i że powinno rosnąć. Ale czy urosło to ja nie wiem. Troszkę kasy zabrakło na 4 usg w cyklu (oprócz badań hormonków). Myślę, że i tak powtórze wszystkie hormony, ale to na zlecenie lekarza który mnie leczy obecnie. On pewnie będzie mi robił hsg. I w zalezności od wyniku badania zapewne powie co dalej ... Joanko - przytulam cię, trzymaj się dzielnie kochana, może jest taka opcja że beta chwilowo spada ? może wszystko będzie ok? jejku, jakie to okrutne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff to dobrze:) a ile bierzesz??????? Zabajonku.... poczytaj uwaznie cały dzionek dzisiejszy i zobaczysz ze czasem zdarzaja sie takie cuda ze hohohohohohohohohohho:):):):) hihihihihihi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie monik .... możee beta spadła bo cos tam????? Joannko bierzesz duphaston??????? halo halo..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma - czy chodzi o coś co ty opisywałaś ? bo w sumie jestem tu cały dzionek i było troszkę tego, i dwie estelki, i opis inseminacji twojej córci ... eee ... nakierujcie mnie proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he ,inseminacja też nie była złym hitem ,he he!!!! enigmuś nie powstrzymalam sie by jeszcze raz gryzmolnąc ci na maila .a niech maz mysli ze jakcys amanci pisza do ciebie ,a co!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy chodzi o jeden jedyny wpis???? bo cudu to tylko tam się domyślam ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkolud ( Enigma :-P ) śpi i mam chwilkę. Joanka - tak bardzo mi przykro, myslałam, że u Ciebie może być podobnie jak u mnie i że wszytsko sie wyrówna a będzie potem tylko jak najlepiej.Przytulam Cie bardzo mocno i trzymaj sie Kochana 👄 👄 👄. Monik - hmmmm.... pamiętam jak kilka dni temu napisalas coś i wydaje mi sie, ze wiem o co chodzi. A moze nie wiem tylko sie domyslam... Enigma - rozwalasz mnie swoim okresleniami - prawie oplułam monitor jak czytałam o \"inseminacji\" - aż mąż sie na mnie dziwnie spojrzał :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabajonku :) odbierz pocztę : ujęłam to w 1 zdaniu:P mam nadzieje ze skumasz:):):):) hhihihihiih:) monik no mi własnei chodzi o to ze ten tomek do mnie pisze maile :P heheheheheheh:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ❤️ ❤️ hihihih no ja czesto ogladam Pawełak i mam go w kompie jako wielkolud :D:D:D:D On jest taki mniamuśny:) A jak cwiczonka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide odsikac moje suczydło:) jakbym juz nie wrociła to znaczy ze idę na atak robalom :P:P:P A potem niestety będę w pozycji \"świeca\" :P:P:P masakra!!!!! na starosc takie wygibasy:P buzka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby efekty są bo mały zaczyna sie przewracać na plecki jak lezy na brzuszku i przeciąga sie jak na przewrót na brzuch - ale ostatnio coraz głośniej płacze a raczej wydziera się 😭. Kupiłam mu ubranko na chrzest - wszytsko jest dobre tylko czapka za mała :-D Ale za 3 tygodnie powinno byc juz ciepło więc w kościele założe mu tylko kaptur - wygląda w nim jak członek Ku-Klux-Klanu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - własnie obejrzałam filmik - rewelacja, mogłabym tak bez końca patrzeć na tego słodkiego ciasteczka z kremem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide się wykąpać i może dotrze coś na moją skrzynkę, bo jeszcze nie wlazło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim - chyba wiem o co chodzi - albo tylko mi sie tak wydaje ;) Aga - dziekuje ci bardzo za ten filmik - śliczny!!!!!!!! Joanko -przykro mi bardzo :( trzymaj sie cieplutko - następnym rzem się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś dzięki za fotki - jaki on jest śliczny, uśmiechnięty, pododny - gratuluję :) pięknego synusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula - 👄 - jeszcze 2 msc i Ty nam będziesz wysyłać takie fotki :-) Dziewczyny - wiecie coś może co u Moniki80 słychać? Dawno sie nie odzywała :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej paula ,napewno wiesz o co chodzi i aga tez .ale namieszałam .co złego to nie ja!! jakby co to bedzie na enigmę,której nie ma bo poszła psa odsikać,czy tam go odcedzic ,czy jakos tak ,hi hi a później łapac robaki i świece robic paula co słychać,na którym ty topiku jestes z brzuchatkami jeśli mozna zapytać?jaki masz dokładnie termin porodu? planujesz z meżem czy sama rodzić? ?ale cie zasypałam pytaniami co nie? aga dzieki z wszykie fotki pawełkowe ,wysyłaj jeszcze ,ciesza oko i dusze !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny własnie wróciłam ztańców. Ale wy jesteście tajemnicze. Enigma wyślij to jedne zdanie do mnie ma maila grajesia@wp.pl a może mi się rozjasni. Nic nie kapuję. Jakoś przeszłam do porządku dziennego po dzisiejszym teście, ale @ jeszcze nie przylazła. Kurdę niech już przyjdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no do mnie nic nie dotarło na pocztę od enigmy, monik - please, napisz mi o co biega, bo się tylko domyślam, a musze potwierdzić, czy dobrze załapałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanka, jakoś nie mogę uwierzyć w to co piszesz, mam jakieś przeczucie, że jednak bedzie dobrze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - jakiż on słodki, taki cukiereczek :) Ja tez chcę bobasaaaaaaa 😭 kiedy w końcu ta chwila nadejdzie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×