Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

miłego czytania i nie przejmuj się. Okres tez jest miły:-) pomysl ze dalej możesz pić alkohol i palić papierosy. trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, po owulacji @ przychodzi 14 dni a po pregnylu 15 lub 16 dni, bo owulacja jest 2 dni po pregnylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ? najlepiej nie przejmować się głąbami:P i nie reagować:P estellkaa jest tylko jedna:) a popierdoleńców wielu :D:D:D:D:D HIHIHHIHIHIIH:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Iwonka - ja lubię Nurowską:) U mnie pada i w pracy nic mi się nie chce:) Ostatnio chciałam zmienić pracę, ale ostatecznie zrezygnowałam po rozmowei kwalifikacyjnej. I cały czas myślałam sobie: \"może jak zmienie pracę to na ironię zajdę w ciążę\" :) no ale nie zmieniłam i jest wszystko po staremu:) a @ nadal nie mam, czekam:) buziaki dla wszystkich!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te podszywacz/-ka !!! daj se na luz i jak nie chcesz normalnie i na poziomie gadać, to opusć proszę topik i nie mąć nam oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona:) po clo @ tez moze się spoznic:) Poza tym temp sie mierzy po terminie @ tzn jak po terminie jest wysoka to oki:) nadzieja jest:):):) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maklady : jeszcze raz powtórz :) NIE MASZ @ TAK !!!???!!! A ile czekasz już na tą zalewajkę ? ile po terminie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maklady
zyczę ci żeby szybko przyszła @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabajonka:D:D:D nie mam, ale..... ani razu w tym cyklu nie było przytulania:) więc czekam bez emocji:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maklady
nie pierniczyłas się przez cały miesiąc???????????????//ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po długiej przerwie:) Dziś robiłam rest 1 krecha , dc 26 wiec moze za wczesnie? mam taka nadzieje :) czuje sie okropnie, jajniki mnie ciągna do dołu od 3 dni, wczoraj było mi tak niedobrze ze myślałam ze wyladuje z głową w kibelku :D. Nie wiem czy \'@ przyjdzie czy nie , nie mysle i nie nakrecam sie :) jak przyjdzie to od kwietnia nowe stranka, kupie chyb testy owulacyjne. Mam do Was pytanie o monitoring. Jak to wyglada? Prywatnie czy na kase ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma, byłam wczoraj u lekarza i żadnego cudu nie znalazł:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki foli, pytałam bo mój lekarz powiedział ze jak macica jest mała to trudniej zajść w ciążę, a potem stwierdził ze aż tak mała nie jest, pozdraiwm wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Si:) Ja chodze prywatnie na mnitornig...nawet nie wiem czy na kasę wogole takowy robią? mam nadzieję ze w tym cyklu Ci sie powiodło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
overall:) maklady ...a u monik nie było pęcherzyka to skąd sie fasolka wzięła???:P hę??????? ja juz zacznę w to wierzyc ze faceta do zajścia nie będziemy potrzebowały:P:P:P:P I ZE Kopernik to kobieta była :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Enigma Nie wiem czuje sie ogolenie źle objawy na @ i na ciąże , sama wiesz jak to jest :) Jak bedzie @ to trzeba bedzie odwiedzic gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Si.... bądz dobrej myśli:)ale bez nakręcania:) i odzywaj sie częściej :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było mnie 3 mc bo miałam przerwe w starankch :) Kochanie wróciło dokładnie w dziń owulacji i od tamtej pory dzien w dzien staranka :) tylko tyen teściek :( 1 kreska ale moze za wcześnie ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Sprawdzcie pocztę za jakiś czas - jak nic nie pomieszalam to powinna być niespodzianka :-) Ja mam w końcu chwilke wolną bo mały zasnął - chwila wolnego oznacza czas na posprzatanie w domku :-( Miłego dnia 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Agusia....dzięki z filmik cudowna niespodzianka, ale Pawełek jest piękny i słodki CUDOWNY!!!!!! ja chę takiego jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ❤️ JA TEZ CHCE TAKIEGO PAWEŁKA TYLKO U MNIE BĘDZIE NAZYWAŁ SIĘ MAKSIU:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, dzięki bardzo za filmik, super jest :) sprawił mi dużą przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcę już do domku, nie chce mi sie tu w piątek siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedzi. Odchodzę na troche od kompa bo mnie coś trafi. Aga, ale Pawełek jest rewelacja. A jakie duże oczy ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estella13
heja!!! wróciłam z bieganka, a tu co? jakiś podszywacz, rany, chyba znowu będe musiała nicka zmienić, wariacji można jakiejś dostać... ja będę miała (kiedyś ) Igorka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×