Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

a to nowa ja :-) i to na serio, bo mnie drażni, że ktoś w moim imieniu takie bzdury wypisuje, wariat jeden,..,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczynki? ja Majeczkę :-) chcociaż Iga mi się ostatnio bardzo zaczyna podobać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, rany, alez ten Twój maluch jest boski, boski, cudowny!!! pozycz go na trochę ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estelka mi tez bardzo sie podoba Maja -ale jest juz w rodzinie:( więc będzie albo Iga:) Albo Pola albo Inga:) Bardzo podoba mi sie Ola ale to moja siostra:( A synus to napewno Maksymilian:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Kobitki! Nono jakieś podszywanie się tutaj ito za Estelkę?? Nieładnie!! Ja słuchajcie od daawna tak nie czekałam na @ no i wydaje mi się że przyszła w końcu tylko jakaś taka dziwna? Zobaczymy, mam nadzieję ze się rozkręci. Jeszcze raz chciałąm spytać jakie badanka robaczków trza zrobić - Foli Ty jesteś tu specjalistką w tej dziedzinie moze mi pomożesz? No i czy do tego pokoiku zwierzeń może wejsć też żonka z mężem?? Pls pomóżcie ❤️ No i oczywiście pozdrowionka dla wszystkich!! Iwonko wiem co czujesz ja niedawno też miaąłm taką nerwówk, można się wykończyć. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi która za Was uzywała testów owulacyjnych? Ja za chwile chyba dostanę @ :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie imionek, mi się podobają : dla chłopaczka - Hubert albo Piotruś, a dla dziewczynki - Karolinka albo Julia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko - bardzo chętnie :-P Będę miała cały dzień na leniuchowanie i dla siebie - Pawełek to juz nie taki noworodek który tylko je i spi - spróbuj go zostawic na dłużej samego to usłyszysz ile taki dzieciaczek ma siły w płucach ... A tak na serio to praktycznie wszytsko co robie w domu to mały jest koło mnie - albo w wózku albo w leżaczku. Inaczej słychac małą syrene strażacką :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
si..... ja kupwoałam testy w aptece za ok 30zl ale wydaje mi sie ze lepiej zainwestowac 100zł i masz przez cały cykl monitoring to wg mnie lepsze:) Własnie mnie napierdziela jajnik i chyba owu nadchodzi....... dzwonie po męa:P:P:P:P................. hhihihiihihihihihih..... Zabajonku :) Karolinka i Julia też ładne ale znowu u mnie są w rodzinie:( beti.... ja akurat dowiozłam nasionka do lekarza ale mysle ze będziesz mogła pomóc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, my robiliśmy tylko zwykłe badanie spermy, mozesz zrobic też posiew. Do pokoju pewnie mozna wejść z żoną ale my tak nie robiliśmy, nikt nie zaproponował a tak jakoś głupio nam by było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigmuś, ja nie mam własnie, Karolinka to typ męża, Julka to mój :) Wiktoria też mi podchodzi, ale wolę bardziej tak ... delikatnie :) A chłopaków ja wymysliłam, bo mąż podaje imiona typu Todzik (od Teodora), Zenek, Tadzik, Kostek :p wydurnia się i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak apropo robali i zapładniania:) Moze nie uwierzycie.... ale 10 lat temu jak moja corcia miała 2 latka a synalek 3 zdecydowalismy sie ze będziemy mieli szczenieta. Suczka i synus jezdzili na wystawy miały osiągniecia . Synus był juz doswiadczonym reproduktorem a sunia jeszcze dziewica. No i w dniu owu:P:P:P:P suczki synus chcia bara bara..a był taki cwaniak ze nie latał za nia cała cieczkę tylko skubany wiedział kiedy ma owu i wtedy ok 2 dni ją molestował. A ze moja corcia tak zżyta ze mna to dac mu nie chciała i tylko go pogdryzała No ale jak pańcia czyli ja podchodziła do niej to dawala mi ze hohohohohohohooh. No i co tu robic????? Ja powiedziłam ze gwałcic jej nie będziemy na siłę bo serce by mi pękło.... I wyobrazcie sobie ze pojechalismy do Naszego wet w Katowicach i zrobił sumi inseminację:P A było to zaznaczam 10 lat te,mu!!!!!!! Posrawil suczke na stoje i za nia synka.....Oczywiscie wszyscy dookola trzymalismy je ,synek widżac i czując sunkę byla taki podniecony ze ... no i wet własnoręcznie złapał synusiowi za fiutka ..... i z fiutka do pojemniczka złapał spermę. no i delikatnie ze strzykaweczi z rureczka cieńką do cipidrynki suczki i ......za 2 miesiace bylam babcią 5 dorodnych szczeniąt:):):):) Tak wiec inseminacja nie jest mi obca:P Ale sama to posikałabym sie ze strachu:P wiem wiem ..to nic nie boli ..ale:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma powiedz mi prosze na czym dokładnie to polega ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny no i zrobiłam test.............. Nie wytrzymałam jedna krecha.... Chyba jest lepiej gdy już wiem. Czekam na @. Tylko nie wiem dlaczego tak jest. Plemniki ok(no może ruchliwość) ale przy 85 mln to chyba nie jest źle. Pęcherzyk był wieć co jest nie tak. Kur ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, przykro mi. No ale rzeczywiście lepiej wiedzieć niz sie męczyć. A czemu sie nie udaje? bo szanse są 30% przy kilku cyklach, dobrych wynikach spermy, bo bardziej liczy się tu ruchliwosć a nie ilość, no ale moze sie uda w końcu, tego ci życzę, wy macie lepsze wyniki więc i większe szanse od nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko ❤️ a gdybyśmy to wiedziały....... U mnie tez było wsjo oki i same lipy po dordze....... Poczekaj na @ jesli nie dostanesz to wtedy rob 2gi test.....:) si... po @ idziesz do kontroli usg i potem co 3 dni az do owu chodzisz ja chodzilam w 9dc i w 12dc i na tej podstaei widac czy rosnie i jak rosnie pęcherzyk... potem po domniemanym owu idziesz jeszcze raz i gin zobaczy czy była owu czy nie- jak była to będzie płyn w zatoce douglasa .Owu jest jak pęcherzyk ma ok 20-24 mm A testy owu pokaza ze będzie owu na bodajze 24-36godzin przed Wiec usg jest bardziej dokładne wg mnie:) Ja wczoraj miałam pęcherzyk 19mm a dzis mnie napie.....:P wiec wu tuz tuż...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona jak byłam u gina to mi powdział ze jak wyniki sa ok to psychika kobiety robi blokade. Wiem pomyslisz ze łatwo mi pisac :) wcale nie. My tez sie staramy o dzidzie i wiem ze jak zaczynam sie nakrecac jest coraz gorzej a cizko jest nie myslec. :) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma dziękuje jak dostane @ to zaraz poi ide na wizyte do gina i niech mnie bada nawet codziennie :D musi sie wkoncu udac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Si :) tylko uzgodnij monitoring z ginem bo nie kazdy ma usg:( i nie kazdy robi takie monitoringi:) powodzenia:) Ej ale mzoe nie dostaniesz....?????? @?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera wie wczoraj mało nie zwymiotowałam po wodzie mineralnej jajniki mnie napierniczają od 2 dni 24 h na dobe do piersi sie dotknąc nie moge test w 26dc negatywny (cykle mam 28-29) czuje sie okropnie i chetnie bym sobie poryczła ale nie moge bo jestem w pracy poza tym czuje sie tak jak bym za chwilel miała dostać @ :D ale sie rozpisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Foli ❤️ ❤️ Iwonka przykro mi ale Si ma rację jeśli wiesz ze wszystko jest oki to pół sukcesu! Tylko sie starać i czekać a na pewno się uda. No chyba że nie zrobiłaś wszystkich badań? Bo nie pamiętam. Si trzymam kciuki!! Enigmuś niezłego erotyka nam tu strzeliłaś hihi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko ja to pisałam z autopsji. Byłam w ciży ale w 6 tyg ciąża była martwa. Długo straliśmy sie o dziecko i było coraz gorzej az wkoncu odpusciłam i udało sie. Teraz tez powinnam, ale wiem ze jest cieżko nie myślec. Wierze ze bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. Nie robiłam hsg i laparo, bo gin mi nie zlecił. Robiłam tylko hormonki. Podobno w 12 dc było małe endometrium to też chyba nie za dobrze. Ale do inseminacji było jeszcze 3 dni, więc może urosło. Najgorsze, że teraz owu wypadnie dokładnie w święta, gdy mam wesele w II części Polski. Nie będę mogła jechać do gin. To tak można odstawić Clo? Zadzwonię do gin, żeby się skonsultować. Foli, ekspertko- można robić przerwę w inseminacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, mozesz ja też sobie zrobiłam przerwę między inseminacjami. Si przykro mi z powodu tego co przeżyłaś. Mam nadzieję, że niedługo się uda i będzie wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko w październiku bede miała 26 lat :) wydaje mi sie ze tu juz dość póżno na 1 dziecko. Poza tym mam grupe krwi 0RH- :( a przy 2 ciży wiem ze moge być konflikt. Cholera nie trace nadzieji ze bedzie dobrze :) Musi być o!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli ni cholery nie wiem :( bo wczesniej nie robiliśmy, ja miałam zrobioną jak zaszłąm w ciąze. ale mało prawdopodobne zeby miał RH- Jutro Go wyśle na badanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×