Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość gość
ktoś napisal na topiku \"uciekasz w bezkresną mgłę kosmosu czarne gwiazdy w szalonym pędzie mijasz planety obce przenikasz wskroś myślami trwasz w nieskończoności swego rozumu nie zgłębisz wszechświata tajemnic pytania ciskają w oczy ustami nie pytasz bo nikt ci nie odpowie ... jesteś samotny jak we śnie uciekasz \" w bezkresną mgłę kosmosu\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednak.... Lubię jak dziewczyna spokojnie leży, przynajmniej nie wierzga jak wściekła klacz, co jest nagminne i wcale nie fajne. Zabrzmiało jak zwykły żart, ale ... Rzeczywiście wiele kobiet uważa, że nic tak nie świadczy o ich temperamencie seksualnym, jak miotanie się po łóżku, jak Żyd po pustym sklepie Często, nie wczuwając się w nastrój, w rytm i proponowane przez partnera tempo,"szalona kochanka" wije się pod facetem, jakby ja pod prąd podłączono. Dobrze, jeśli jest na tyle "spontaniczna", że ze startem do tańca św. Wita poczeka na początek penetracji, a nie zaczyna całego cyrku już w momencie kiedy człowiek znajdzie się miedzy jej udami i dopiero zaczyna się zastanawiać, czy wejść powolutku, czy z mocniejszym akcentem... Trafiając na taką, co to zanim się zacznie, to już ma trzy orgazmy, a później napięcie tylko narasta, trzeba opracować specjalna taktykę, która pozwala jednak na o*****e stosunku wspólnie, a nie na bycie narażonym na półgodzinne łapanie kobitki w łóżku, niczym karpia w wannie pełnej wody...Dobrze jest w takim wypadku rozpocząć próbę "przyszpilenia" w chwili, gdy nasza partnerka ma głowę oparta o ścianę, lub o górną deskę łóżka...Chociaż w drugim wypadku możemy później mieć wątpliwości, czy odgłosy jakie wydaje jej głowa rytmicznie uderzająca o poręcz łóżka jest skutkiem braku wypełnienia w obecnie stosowanych materiałach meblarskich, czy może... Przy tak orgiastycznie nastawionych pannach wykluczone jest używanie jedwabnej pościeli, czy innych materiałów o zbyt dużym poślizgu. Chcąc uniknąć ciągłego ściągania niżej, wijącej się partnerki radziłbym zrezygnować z jakiegokolwiek prześcieradła i podjąć walkę na gołym tapczanie. Samo szorowanie gołym tyłkiem po szorstkim materiale, powinno trochę osłabić jej zapal do odpychania się piętami od podłoża i konieczności ciągłego przysuwania jej za biodra do odpowiedniej pozycji... Ciekawe, że w wypadku tańca, nigdy żadnej kobiecie nie przyjdzie do głowy tańczenie czegoś innego, niż jej partner... No, ale łóżko, to nie parkiet. Tu zdarzają się takie, które nie zważając na partnera, kręcą kuprem mambę, czaczę, czy tez inną rumbę, zupełnie nie zważając na to, że właśnie grają... walca angielskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sliczne Wierszysko Przez lata, nie szczędząc kosztów podróżowałem po wielu krajach. Widziałem wysokie góry, oceany ... Nie widziałem tylko błyszczącej kropli rosy / w trawie tuż przed moimi drzwiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę seksu tylko normalnej rozmowy i piosenek o życiu miłego dnia także innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty mnie uwiedziesz pierwsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już mnie uwiodłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porozmawiajmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogodnego dnia Widzę ,ze nad morze trafiłem toż Chałupy są:D Sami naturyśc***omalowani na pomidorowo brykają po plaży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o duch:) hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×